Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Gość IGA.POZNAN
zawsze to plamienie przechodzilo w @. ale dziewczynki moze byc i tak ze zapalenie pecherza spowoduje ze sie spozni, prawda? tylko glupio ze w takim czasie kiedy nie wiem czy te bole brzucha to zblizajaca sie @ czy nie... zalamka. to pieczenie i latanie co chwila do toalety mnie wykonczy. ja kiedys czesto mialam klopoty z pecherzem - zwlaszcza latem ale ostatnio byla dosc dluga przerwa az do dzis:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IGA.POZNAN
acha no ja tez obiecuje ze nie uciekne - jakbym mogla???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula78
igunia wyobrazam sobie co teraz czujesz:-( ja sama nie wiedzialabym co ze soba zrobic. bo nic nie jest pewne w twoim przypadku - kochana, bibi ma racje, najbezpieczniej - bierz urosept czy pij herbatki ziolowe urosan, wygrzej sie porzadnie. to ci nie zaszkodzi a lepiej nie ryzykowac wzaden sposob gdyby mialo sie okazac ze wiesz co:-) i tak jak piszesz albo @ sie spoznia bo jest jakis stan zapalny w organizmie albo... ale nie nakrecam cie, sama wiesz najlepiej co sie dzieje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IGA.POZNAN
asiu chodze dzis jakas zdechla:-( boje sie zeby infekcja sie nie rozwinela bo juz nie raz tak mialam... zobaczymy, na razie pije herbatke z cytrynka - bez cukru hehe zapomnialam oslodzic i nie chce mi sie d... ruszyc po cukier. ale ze mnie len:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula78
poczekaj, przyniose ci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze Iga mam nadzieje ze sie wykurujesz szybicutko a co do herbatki ja praktycznie wogole nie slodze,,czasem jak cytrynka chce wypic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IGA.POZNAN
asiulek no co ty, sama musze tylek ruszyc i isc:) do kuchni mam niedaleko:P ale jak chcesz to zapraszam do siebie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IGA.POZNAN
wazka a ja slodze:-) a teraz... z mega dawka cytryny i bez cukru fujjj musialam sie ruszyc po cukier:) a przy okazji do toaletki dzis jestem tam stalym bywalcem, co 15 min:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula78
z checia igus:-) kurcze szkoda mi cie slonko - ja tez mialam zapalenie pecherza nie raz i wiem co to oznacza. wazka nie slodzi herbatki a ja walę prawie trzy lyzki:P dobra jestem co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane dziewuszki:-) ale sie rozpisalyscie:-)))))) igunia nie wiem czy powinnam to pisac bo przez to moze niepotrzebnie sie bedziesz nakrecac i jak dziewczynki pisaly wczesniej tym wieksze bedzie twoje rozczarowanie gdyby @ przyszla ale wiesz, ja podczas 1 ciazy zaraz na poczatku kiedy jeszcze nie wiedzialam ze jestem, dostalam wlasnie zapalenia pecherza. poszlam do lekarza pierwszego kontaktu a ta zapytala czy nie jestem przypadkiem w cizay bo chciala mi przepisac antybiotyk - przepisala ale najpierw zatestowalam i juz go nie wykupilam. pozniej moj gin powiedzial ze na poczatku ciazy to sie zdarza- zapalenia drog moczowych. ale iga tak czy tak, kuruj sie a na wszelki wypadek nie bierz lekow - tzn np furagiunm, pij duzo wody mienralnej najlepiej niegazowanej i np urosan bo to pomaga:-) zycze ci szybkiego powrotu do zdrowka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiula ja i slodze malo albo wogole i sole malo,mezu zawsze sobie dosala co tam moze dosolic, a slodzi tak jak ty hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IGA.POZNAN
DZIEWCZYNKI KOCHANE JESTESCIE!!! 🌼 DLA WAS ja juz nie mysle o niczym, to znaczy uwazam ze bedzie co bedzie i tyle. nie nakrecam sie w zaden sposob i sobie poprostu czekam. jowitka wiem ze tak moze byc, jasne ale rownie dobrze moze sie okazac ze to nie to wiec po co sobie wbijac do glowy cos co nie istnieje, prawda??? tymbardziej ze nawala mnie brzuch... sluchajcie jesli nie w tym miesiacu to w nastepnym hehe mamy czas w koncu i nam sie uda:-D dziekuje wam kobietki za rady, naprawde jestescie SUPER BABECZKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iga masz racje kochana najlepiej poczekac:-) uwazaj na siebie! dziewczynki ja tez lubie slodkie zycie hihihi i slodze 2 łychy czubate moja herbatke nie wspominajac nic o kawie... tam to dopiero laduje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula78
IGA super ze masz takie zdrowe podejcie do tego wszystkiego -ja bym chyba szalala - jestem strasznie niecierpliwa i w goracej wodzie kapana. chyba bym juz ze sto razy testowala:P wazka85 moja mama zawsze powtarza ze lepiej sobie na talerzu dosolic niz przesolic cos podczas gotowania dlatego ja tez nie przesadzam z przyprawami. bo moj maz np lubie potrawy pikantne a ja nie przepadam. jowitka jesli ktoras by sprobowala moja kawe to by sie za glowe zlapala... ulepek normalnie. czyzby nam czegos brakowalo? slodyczy w zyciu czy co:P:P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieńko sie dziś czuje. Cos mnie dusi pod cyckami... Może na @ coś idzie... Hm... Dziewczynki, a ja w ogole nie slodze, sole, ale pikantne przyprawy je raczej mój mąż :) Ja natomiast uwielbiam duze ilośći majonezu i ketchupu!!! Mniam, mniam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAAA1980 a moze nie na @ :P kto to moze wiedziec:D ja powiem wam ze mnie wykanczaja te pogody, ciagle zmiany - raz zimno i pochmurno taz duszno i slonce... okropinstwo - bywa ze chodze po scianach, jest mi duszno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IGA.POZNAN
kurde zaparzylam sobie urosan. czy ktoras z was pila to swinstwo??? jaaaa co za smak - jak to mozna pic? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula78
iga dasz rade hehe ale masz racje okropny smak iga a co z tym plamieniem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula78
AAAAAA ja tez dzis sie kiepsko czuje, cos chyba wisi w powietrzu:-( jakis dziwny ten dzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IGA.POZNAN
zero palmienia... ale poli mnie brzuch jak na @. ja juz po wolutku wymiekam:-( nie wiem co sie dzieje. jesli dzis @ nie przyjdzie to nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula78
bedzie dobrze igus, wypoczywaj duzo teraz:-) no nigdy nic nie wiadomo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no smak urosanu do najlepszych nie nalezy. oslodz ten napar troszke, powinno pomoc:) zmykam cos ugotowac, bede pozniej:) milego dzionka dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja jeszcze 2 godzinki w pracy i do domku:-) ale mi sie dzis dluuuzy. i chodze strasznie ospala cicnienie mam chyba mega niskie. ale ile mozna pic kaw:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was, oj coś czuję, że się szykują jakieś transfery do dolnej tabeli... Ja mam zapalenie tchawicy ale nie biorę antybiotyku, jakoś tak z nadmiaru ostrożności. W moim wieku już trzeba bardzo uważać ;-) Iga, z tym zapaleniem pęcherza to może być wiesz... Tylko nie grzej się za bardzo, bo to może zaszkodzić. AAAA podziwiam cierpliwść ;-) Te piersi masz takie pełniejsze i jakby nie bardzo swoje własne? ;-) Ważka85, ja wykryłam syna na 3 dni przed okresem bardzo bledziutką kreską....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sralis Margolis pierwszy moj synek planowany(mamie sie powiedzalo ze upss wpadka) haha po narodzinach malego mama powiedzala mi ze wie ze specjalnie go zmajstrowalismy:)wec sie przyznalam ale wracajac do tematu pierwszy cykl staran(praca7dni w tyg.czasem w miesiacu 2 dni wolnego masakra) wiec jakos nie myslalam o dzidzi, dowiedzalam sie ze jestem w ciazy jak byl juz niecaly 7 tyd.ciazy, teraz juz wiem czemu zawsze po pracy padalam jak kawka na lozko i tak non stop, i ten wilczy apetytt,,i po 3 lody dziennie ale to juz po spodziewanym okresie bylo.... teraz to ja sie doczekac nie moge na te dwie kreseczki, jak widzisz mam jeszcze 6 dni do okresu, mam nadzieje ze w dniu okresu juz bede wiedziala i wszytsko pojdze po naszej mysli ,,tak jak sobie z mezem zaplanowalismy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IGA.POZNAN
czesc kobiety, pospalam sobie troszeczke:-) obudzilam sie a tu znow bol brzucha...... wrrrrrrrrrrrrrrrr Sralis, nie przegrzewam sie:-) siedze owinieta w kocyk i tyle:) a za oknem ludzie chodza sobie w krotkich rekawkach:-( no i postanowilam ze jesli do jutra nie przyjdzie @ to zrobie test a jesli ten wyjdzie negatywny to pędze do lekarza bo chyba sie cos w moim źmie poprzestawiało... wazka uda ci sie zobaczysz:-) skoro tak bylo za pierwszym razem to czemu mialoby sie nie powtorzyc? rowniez trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
hej babeczki to sie bedzie dzialo w tej tabeli w tym miesiacu :-D roszady ze ho ho! wazka szczesciaro jedna;) jak wam sie uda to tez poprosze recepte lub przepis na to jak to sie robi. bo my moze nie umiemy:P:P:P Sralis M. ty tez sie meczysz bidulko:-( wracaj do zdrowka szybko. iga, spiochu jeden czy ty jestes pewna ze to @??? bo ja bym nie byla hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saralis, moje piersi moim zdaniem są takie jak były.... ale mąż wczoraj powiedział ze sa wieksze czy cos, ale On tak zawsze gada, bo lubi moje obfite ksztalty ;) Oj Dziewczynki.... wciąż nie mam @...... caly czas o tym mysle... Dobrze ze juz do domku to nie bede miala tyle czasu na zastanawienie sie :) Do jutra dziewuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×