Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Msia twoje szczescie zalezy tylko od ciebie nie ogladaj sie za tym ktorzy tego nie rozumieja:) AAAAAAA jest szansa, ne kazdemu wychodz testt, czasem trzeba poczekac chodz to trudne ale warte jesli bedzie nagrodzoneee:) a co do testow ,,jak pisalam zrobilam wczesniej dwa i to bylo dwa dni temu, dzsiaj zrobilam znow(mialam w niedziel ehhh) no i w ciagu 3 min. pojawlla sie ciemnejsza krecha, teraz to juz bez watplwosci ja widac chodz (bardziej niz tamte wczesnejsze)nie jest taka ciemna jak ta kontrolna...ale chyba zwieskzxa sie ten hormon z dnia na dzien takzee juz po troszku tlumacze sobe pewne symptomy ciazy,,np. ten najpierw baly sluz a teraz kremowy sluz tuz przed @ skoro do @ mialam zawsze suchoo....no nicc ciesze sie jak diabliiiiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ważka, to fantastyczne! MNie po 14 dniach wyszła słaba różowa kreska (zamiast fioletowej) za pierwszym razem i co najśmieszniejsze, nadal jest tak samo bladoróżowa (wkleiłam ją w pamiętniczek dzidzi, obecnie 7-letniej) AAAA, tak czy owak trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jak nie dostane @ do nastepnej soboty to ponowie test :) Bądzmy dobrej mysli :) Ps. Wazka85 gratulacje!!! Hurra!!!!!! ;):):) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziwczynki mam dylemat jak wczoraj robiłam test to jak tylko zobaczyłam 1 kreche to go odlozylam, a dzis jak na niego popatrzyłam to jest tam taka lekka druga kreseczka, powiedzcie mi czy ona zawsze sie tam pojawia po dłuższym czasie, bo ja nie mam jeszcze doswiadczenia z testami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakiego testu użyłaś? w niektórych w instrukcji obsługi piszą, żeby nie odczytywac po dłuższym czasie, bo pojawia się kreska. A masz jakieś inne objawy? Jesteś 5 dni przed @, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby pisze ze do 5 minut ale kolezanka tez tak miala ze na drugi dzien zobaczyla i dopiero kreske ujżała a w ciąży była :) także już nie wiem :( tak mam dostać 2 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zastanawiam się nad objawami bo nie chce sobie ich wmawiać, tylko raz jestem senna raz nie moge spac, wydaje mi sie ze troche mi sie piersi powiekszyły ale mam dość duże i trudno to zauważyć, a do tego się przeziębiłam a mi się to żadko zdarza, ale byłam w zesztym tygodniu na weselu i nie wypiłam ani kieliszka bo mnie az od wódki odrzucało mnie wiem czy to moja psychika czy co :) i ten pęcherz nieszczęsny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piersi raczej bolą/mrowią, niż tylko się powiększają. Uciska Cię stanik w obwodzie alno miseczki? Poczekaj na razie jeszcze po pojutrza i powtórz test. I jeszcze raz polecę Quick Vue - jest podobno jednym z najdokładniejszych i najbardziej czułych. Strasznie bym chciała, żebyście już zaczęły zapełniać następną tabelkę, trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mi się wydaje, ze na odrzucanie od wódki z powodu ciąży to chyba jednak było za wcześnie... Dziewczyny, oczywiście bierzecie kwas foliowy? Ważka, misia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie jem ale odrazu zaczne jak tylko bede miala 2 kreseczki :) a piersi raczej nie bola ale biustonosz jakis za maly :) a w sumie to przed okresem mnie tylko bolały i to nie zawsze a poki co to nie bolą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia, zacznij już łykać, żeby zgromadzić bezpieczną ilość. Wystarczy Folik albo jakiś szerszy preparat witaminowy typu Feminatal. Trzeba zacząć przed ciażą, zanim test pokaże kreseczki już może być potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze :) jak tylko mój facet pojawi się w domu bo nie ma go tygodniami :( taka praca :) to odrazu wybierzemy się do apteki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie nie dziekuje dziewczynki:):):) Sralis Moralis biore witaminki Pregnacar juz przeszlo miesiac:) jak tylko sie zdecydowalsmy ze sie staramy:) jak juz sie zacznie zaciazanie to bedze jak z gorkiii, wszystkie lada dzien zaciaza:) Misia ja przez ten mesiac i z leciutkiej kawy zrezygnowalam i z piwa, ale nie to ze wiedzialam ale tak po prostu, jak sie staramy to sie staramy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja nescafe3in1 badz jakas sypana z plaskiej lyzeczki i mnostwem mleczka:):) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia52
hej kochane przepraszam ze tak długo sie nie odzywałam...ale duzo pracy nauki i takie tam...... widze ze duzo sie u nas pozmieniało..... wazka gratulacje........:):) ja narazie czykam na @ i zobaczymy.....starm sie nie wyszukiwac jakis objawow u siebie bo bym zwarjowała....:):) pozdrawiam i mam nadzieje ze rubruka zaciażone bedzie niedługo pełna..:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazka GRATULUJEEEEEEEEEE:-D ale z ciebie farciara - za pierwszym razem:))))) super! no to teraz na nas kolej dziewczynki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
ale jaja, mamy pierwsza 'brzuchatke' ;-D no to ktoera nastepna??? WAZKA GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tylko nie zostawawiaj nas, plissssss;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
udanego pochmurnego weekendu wam zycze dziewczynki; pracujcie, pracujcie ostro - zeby byly efekty:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
lolcia, nie przejmuj sie tym ze nie mialas czasu zagladac na forum; wazne ze nadal jestes z nami:-) buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
BIBI LIWKA MONIAD gdzie jestescie dziewczynki??? wracajcie do nas:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie, dziewczyny marsz na forum do starych kolezanek:P a reszta dziewczynek chyba ospoczywa albo tak jak mowisz kamilsien ostro pracuje hehe. ja zajrzalam na chwile bo mi maz nie pozwala za dlugo siedziec przed kompem - wygania mnie na powietrze hehe bo podobno takie siedzenie jest niezdrowe. a dla mnie to jest balsam na dusze kurde:) pozdrowionka dla was wszystkich! wazka - przyjmij i moje gratulacje kochana! to super wiadomosc; wskakuj to dolnej tabeli!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
no wlasnie asiula faceci tego nie rozumieja:P moj tez czasami marudzi ze za dlugo siedze hehe. zmykam cos zjesc UDANEGO ODPOCZYNKU DZIEWCZYNKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zykam, trzymaj sie kamilsien. jutro mnie nie bedzie - robimy sobie wycieczke do torunia - pojesc pierniczkow:-)))) oby tylko pogoda byla w miare ladna. to do poniedzialku laseczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×