Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

caly ten dzisiejszy dzien taki jakis... wszystko sie kreci wokol jednego dzis... kurde dziewczyny co wy takie spragnione czy co???? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
ja też uciekam do męzusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
tzrebaby poszukac jaka jest srednia krajowa i sie do tego odniesc... ciekawe ile minut nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
bibi:((((((( ty tez?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
zolinka idz i jak juz bedziesz po to przyjdz:P zobaczymy ile wam czasu zajmie to baraszkowanie haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
dobraniocccc i do jutra:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra żegnam się z wami i zmykam do wyrka nooo chyba że sie spóźnie to tu wrócę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
czesc bibi, kolorowych snow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zarty zartami, ale ja tez za chwile zmykam. ...caly dzien komputer, wszedzie i wszedzie, ile mozna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o obudzilo sie moje ❤️ z pytaniem spisz?jasne ja napewno:D.....stwierdzil, ze chrapia to Ci na boisku.....łolaboga z facetami to jest wesolo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bibi, do jutra:* koralinka masz racje, zarty zartami ale... ja tez zmykam, trzeba by sie wyspac... hehe. jutro od rana pewnie znow bedziemy okupywac kompa wiec do uslyszonka za pare godzinek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
chyba macie racje kochane, pozartowalysmy, posmailysmy sie troszke i czas do wyrka. ciekawe jak ja sie jutro zwloke do pracy - teraz zanim sie wykapeeeee, zjemmmm cossss ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
buziaczki dla was i dobranoc:-) dzieki za mily wieczor 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka nie wiem czy jeszcze jestes i czy do nas zagladasz ale jesli tak to tobie tez zycze kolorowych snow:) papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ale z przerwami, moj M wrocil z pracy no i nie mialam kiedy zajrzec, przepraszam, no i dobrej nicki zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
hej dziewczynki ;) widze ze wczoraj sporo dopisalyscie. W wolnej chwili nadrobie zaleglosci. Wczoraj pyszna kolacja a potem stwierdzilismy ze obejrzymy jakis film bo mamy juz spore zaleglosci i ja oczywiscie w polowie usnelam ;/ nawet tytulu nie pamietam ;/ Dzis u nas piekne sloneczko, az w pracy siedziec sie nie chce ;/ @ powinna przyjsc dopiero ok 21-22 czyli w weekend a minie wczoraj bolal juz brzuch jak na @ a dzis juz plamie na brazowo ;/ (sorki za opisy). Nigdy tak nie mialam, @ jak w zegarku 29-30 dni ;/ Może spelniły sie moje zyczenia zeby @ jak najszybciej przyszla i zeby mozna bylo do lekarza pojsc ;) Zobaczymy. Miłego dzionka, postaram sie zagladac tu w dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ranne ptaszki:-) ja dzis rano zaliczylam juz poranny jogging z moim psiakiem i powiem wam ze chyba lato sie juz konczy bo chlodnawo sie zrobilo:( ja nie chce jesieni!!!! tysia przykro mi e @ przyszla ale z drugiej strony to dobrze - bedziesz wczesniej u lekarza, tak jak zaplanowalas, i przynajmniej sie troszke uspokoisz:-) dziewczynki a ja wczoraj ogladalam filmik 'ostatni dom po lewej' - moj maz wyciagnal mnie do kina bo dawno nie bylismy. mocny musze przyznac... ja lubie bardzo horrory i thillery wiec mi sie podobal:-) polecam dla tych o mocnych nerwach;) ale wczoraj sie rozpisalyscie:-) fajnie, jest duzo do poczytania. te zele mnie rozwalily - zwlaszzca wieczorny powrot do porannej dyskusji hehe. co tam dzisiaj porabiacie??? znow praca, praca, praca, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam u lekarza na wizycie kontrolnej i okazalo sie ze wszystko jest oki, za trzy miesiace mozemy wznowic dzialania:-D Dowiedzialam sie jeszcze ze po poronieniu samoistnym całkowitym najczęściej nastepuje natchmiastowy powrót płodności i możliwość zajscia w kolejna ciaze jest juz w nastepnym cyklu. ale my sie wstrzymamy te trzy miechy i dopiero zaczniemy dzialac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
asiula, no to jest dobra wiadomosc ;) poza tym juz raz zaszlas w ciąże wiec wiesz, że pod tym wzgledem jest oki. Trzymam kciuki zebys szybciutko zostala mamusia. no praca dzis, niestety.... ale na razie czytam co tam wczoraj naskrobalyscie wieczorkiem ;)))) pozytywnie napalone ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiula ranki i wieczory sa chlodne fakt, ale potem robi sie cieplutko ...! no niestety dobre kilka godzin pracy, pracy i pracy!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wlasnie tez zauwazylam te 'napalone' i 'nawalone' ale mialyscie ubaw:-) a ja bym chciala tak popchnac czas hehe zebysmy juz mogli sie starac.... juz nie moge sie doczekac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×