Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Gość MoniaKr
Hej Dziewczyny! Asia zobaczysz, te trzy miesiace mina wam tak szybko ze sie nie obejrzycie nawet a juz bedziecie pracowali nad maluszkiem:-) Oj rzeczywiscie zrobilo sie chlodno - tzn koralina ma racje - zwlaszcza wieczory i poranki. Ale tak sie mowi, ze to po imieninach Anny w lipcu. Dziewczynki, u mnie plamienie ustalo, rzeczywiscie w dniu kolejnej @ sie pojawilo i tylko mi narobilo strachu... A teraz zaczynam faze mdlosci na miesko - nie moge zniesc zapachu miesa chociaz moge je jesc hehe. Ciekawe co tam u Madzi... Milego dnia Kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia mam taka nadzieje, ze czas szybko zleci:-) A co do tych mdlosci to...zazdroszcze;) tez bym tak chciala 'pocierpiec' hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super ze to plamienie okazalo sie niegrozne ale rzeczywiscie musialas sie najesc strachu:( no ale najwaznejsze ze jest wporzo i byle do przodu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
Słyszałam o tym filmie Asiulka - mój brat był w kinie ze swoja drugą połówką i jemu sie podobał ale Ani niebardzo...Za dużo krwi , przemocy. No ale to zalezy od osoby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Hej dziewczyny! U mnie powoli się dzień rozkręca. Ładna pogódka dzisiaj, choć rano było chłodno, ale jest słoneczko :)) Niestety nie mogłam dołączyć do Was wczoraj wieczorkiem, bo byliśmy u brata męża na pizzy i pobawić się z ich dzieciaczkami. Mąż zawsze mówił, że woli chłopca, a po wczorajszej zabawie z roczną bratanicą powiedział, że jednak chce dziewczynke :) Myślałam, że jak wrócimy do domu to będą jakieś przytulanka, jednak mąż odmówił "współpracy", bo test owulacyjny wyszedł negatywnie i stwierdził, że szkoda mu spermki na takie bezowocne seksy :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
Dziewczynki ja mam takie pytanko - tak patrze na nasza tabelke i sa w niej osobki, ktore juz z nami nie pisza - moze ja uaktualnimy i wymarzemy kilka z nich? w sumie jesli sie pojawia to sie dopisza od nowa bo przeciez wszystko sie pozmienia, data@, nr cyklu... co wy na to? ja bym mogla to zrobic ale nie wiem czy sie zgadzacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
Czesc Radosna - moze twoj maz ma racje...:) w sumie to nie wiadomo czy lepiej przytulac sie codziennie czy co 2 dni - nam sie udalo kiedy sie kochalismy co drugi dzien:) ale moze akutar trafilismy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna czesc! Ja tez zawsze mowilam ze chcialabym miec pierwsza dziewczynke - moj maz tez ale ostatnio widzielismy nad jeziorkiem takiego malego smiesznego chlopczyka, akutar siedzieli obok nas te kilka godzin i moj mezus stwierdzil ze jak bedzie chlopczyk to tez dobrze hehe. Monia jestem za! Chyab inne dziewczynki tez nie beda mialy nic przeciwko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a filmik-rzezcywiscie dla ludzi o mocnych nerwach bo jest duzo drastycznych scen. ogolnie fajnie pokazuje do czego sa zdolni posunac sie rodzice zgwalconej corki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
HEJ zboczone kobitki;) ale fajnie ze jestem jedna z was:P Monia masz racje z ta tabelka - trzeba ja troszke zmienic:-) Buziaczki dla ciebie i twojego dzieciatka:* Dziewczyny film rewelka podobno - moja znajoma byla. Chyba sie skusze tez... Czekam na uaktualniona tabele i wpisuje sie 'od nowa' - @ przyszla i zaczynamy wszystko od nowa:-((((((((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
NASZA NOWA TABELA:-) NICK...........WIEK.......CYKL.........@......... .MIASTO(WOJ)......DZIECKO Kasssiula........26.........4.........03.07.......Bielsk o..............0 Asiula78.........31.........7.........17.07.......Kraków .............0 IGA................29.........7..........15.09......POZN AN...........0 magdalenka.s....29.........6.........22.08.......gdańsk. ...........0 kamilsien..........29.........7.........22.08.......Zamo ść............0 ciamciaramciam...25.........3.........21.08.......Wrocła w ........0 ważka79 ...........29........11.........14.09.......Radom........... .0 tysia123............27.........4.........21.08.......lub lin..............0 żolinka..............28...................21.08...... jaworzno..........0 AAAAA1980.........28.........3.........18.08.......POZNA Ń ...........0 bibi ..................26 ........5.........25.08.......wawa .............0 misia1990...........19.........3.........25.08.......Bie lsko-Biała.....0 wiolkcia..............27.........4.........29.08.......z abrze...........0 Sralis Margolis.......36.........3.........31.08.......Kraków...... .....1 Iza_R.................30.........8.........30.08.......Ł ódź...............1 anulka-84............24........12.........27.08......Byd goszcz........0 Koralina82..............27.........3......08.09......Byd goszcz.......0 Radosna27............27..........5......12.09......Kielc e..........0 BRZUCHATKI : NICK..............WIEK...CYKL..TC...TERM.POR....MIASTO.. ..OSTATNIA @..DZIECI bratka_............27....11....10...05.03.10....Trójmias to...28.05...0 wazka85............24.....1.....8...09.03.10....Lisburn. ......3.06.....1 Moniakr.............26.....3.........................Lod z ................... luleczka1982.......27.....2.....6......???......gdansk.. ....20.06.....0 Monikaddd..........22....18.....6...26.03.10....Białysto k...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
Madziu myslalam ze wam sie udalo... przykro mi skarbie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
Dziewczynki, ja tez tak myslalam ale widzicie same jak psychika potrafi nas oszukac... Juz wam wczesniej pisalam ze nie wierze w to, ze zaszłam w tym cyklu - rozsadek mi to podpowiadal a mimo to latalam do kibelka co 15 min, jestem oslabiona jakas i ogolnie kiepsko sie czuje. I widzicie, w ciąży nie jestem wiec przyczyna jest inna - moze STRES???? Albo moze za bardzo chce tego dziecka??? Dlatego wlasnie nie latalam po testy hehe, wolalam poczekac spokojnie bo wydaje mi sie ze jednak to sie czuje, to sie poprostu wie ze sie udalo. A ja nic nie czulam... No niestety, w tym cyklu du..a ale za kilka dni zaczynamy na nowo:))))) NICK...........WIEK.......CYKL.........@......... .MIASTO(WOJ)......DZIECKO Kasssiula........26.........4.........03.07.......Bielsk o..............0 Asiula78.........31.........7.........17.07.......Kraków .............0 IGA................29.........7..........15.09......POZN AN...........0 magdalenka.s....29.........7.........20.09.......gdańsk. ...........0 kamilsien..........29.........7.........22.08.......Zamo ść............0 ciamciaramciam...25.........3.........21.08.......Wrocła w ........0 ważka79 ...........29........11.........14.09.......Radom........... .0 tysia123............27.........4.........21.08.......lub lin..............0 żolinka..............28...................21.08...... jaworzno..........0 AAAAA1980.........28.........3.........18.08.......POZNA Ń ...........0 bibi ..................26 ........5.........25.08.......wawa .............0 misia1990...........19.........3.........25.08.......Bie lsko-Biała.....0 wiolkcia..............27.........4.........29.08.......z abrze...........0 Sralis Margolis.......36.........3.........31.08.......Kraków...... .....1 Iza_R.................30.........8.........30.08.......Ł ódź...............1 anulka-84............24........12.........27.08......Byd goszcz........0 Koralina82..............27.........3......08.09......Byd goszcz.......0 Radosna27............27..........5......12.09......Kielc e..........0 BRZUCHATKI : NICK..............WIEK...CYKL..TC...TERM.POR....MIASTO.. ..OSTATNIA @..DZIECI bratka_............27....11....10...05.03.10....Trójmias to...28.05...0 wazka85............24.....1.....8...09.03.10....Lisburn. ......3.06.....1 Moniakr.............26.....3.........................Lod z ................... luleczka1982.......27.....2.....6......???......gdansk.. ....20.06.....0 Monikaddd..........22....18.....6...26.03.10....Białysto k...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
tysia, zolinka, ciamciaramciam, kamilsien no i aaaaaa1980 teraz wasza kolej hehe- macie termin @ lada moment - no ktoras musi zaciazyc w tym miesiacu - przeciez wakacje sa;) no a pozniej reszta:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
No właśnie-są wakacje, któraś musiała zajść nie ma bata;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
ja zmykam na razie, ide cos porobic a jak sie troszke 'obrobie' z moja pracka to cos skrobne jeszcze:-D milego dnia laski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
magdalenka, przykro mi ;/ ja jednak caly czas wierzylam ze ci sie udalo ;) no dziewczynki, nie ma mozliwosci zeby w tym miesiacu zadna nie przeniosla sie do dolnej tabelki ;) Ja raczej tego nie zrobie, ale za reszte trzymam kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
Oj widze ze dzis zapracowane dziewczynki jestescie:-) Aja sie obijam hehe. Ide na sniadanko, moze ktoras zajrzy tu do mnie bo mi smutno samej;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
Tysia, masz racje, nie ma takiej mozliwosci;) teraz duzo kobitek ma termin @ i wierze ze beda spadaly do dolnej tabeli jedna po drugiej:-) TEGO WAM ZYCZE BABY!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
moniza ja nigdzie nie uciakam, bede tu zagladac caly czas bo znowu len mnie dopadl ;) jak slonce swieci nic sie robic nie chce;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
Ja tez uwielbiam ale oszczedze mojemu maluszkowi takich emocji hehehe. Kurcze przydaloby sie cos zjesc a na sama mysl robi mi sie niedobrze:-( dziewczynki wiecie jakie to trudne jest???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
Ja was pociesze tym ze lenia mam od poczatku ciazy i NIC mi sie nie chce... Prasowanie lezy i kwiczy hehe bo mis ie nie chce stac przy desce. Dzis musze sie wybrac na spacer, polazic po swiezym powietrzu bo ciagle w tych czterech scianach. Ale przez to plamienie musialam lezec i balam sie lazic gdziekolwiek, Teraz mi przeszlo wiec musze pojsc w rejs;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
Moze sie nie dowiecie, moze bedziecie przechodzily ciaze bezobjawowo - moja najlepsza kumpela przez cala ciaze nie czula ze jest w ciazy;) procz rosnacego brzusia - zero objawow hehe. czula sie lepiej nic przed - wczesniej miala migreny, nieladna cere, przetluszczaly jej sie wlosy. a w ciazy, zupelnie odwrotnie, o migrenach zapomniala, az promieniala:-))))))) wiec wiecie, tego wam zycze bo ja zawsze mowilam sobie jjjeeejjj jak juz zajde w ciaze to moge rzygac dalej niz widziec i takie tam a teraz mi sie odwidzialo;) jzu nie chce tak rzygac, chce sie cieszyc tym stanem a nie narzekac ze mi zle:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
No dobra, ide jesc (jak mi cos przez gardlo przejdzie hihi) i pozniej znow zajrze do was pracusie:-) 3majcie sie kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
Monia ja też myślałam o odświeżeniu tabelki ale az bałam się proponować, ale trzeba to robić bo po co tam są terminy @ z czerwca albo z lipca, jak się dzieffffczynki odezwa to uaktualnią. Asiula ty masz nieświeże info, albo pomyliłąś miesiące :D che che. zmieniaj się szybciutko :) buziaki dlawas na dobry dzionek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiscie u mnie jakas stara data... Juz sie poprawiam:-) A'propos naszych brzuchatek - obiecywaly ze nas nie opuszcza a jednak... Hehe tylko kochana nasza Monia zostala na posterunku:-) I czasami luleczka zaglada. Do reszty kobitek: My stad nie uciekniemy, prawda????????????? NICK...........WIEK.......CYKL.........@......... .MIASTO(WOJ)......DZIECKO Kasssiula........26.........4.........03.07.......Bielsk o..............0 Asiula78.........31.........8.........15.09.......Kraków .............0 IGA................29.........7..........15.09......POZN AN...........0 magdalenka.s....29.........7.........20.09.......gdańsk. ...........0 kamilsien..........29.........7.........22.08.......Zamo ść............0 ciamciaramciam...25.........3.........21.08.......Wrocła w ........0 ważka79 ...........29........11.........14.09.......Radom........... .0 tysia123............27.........4.........21.08.......lub lin..............0 żolinka..............28...................21.08...... jaworzno..........0 AAAAA1980.........28.........3.........18.08.......POZNA Ń ...........0 bibi ..................26 ........5.........25.08.......wawa .............0 misia1990...........19.........3.........25.08.......Bie lsko-Biała.....0 wiolkcia..............27.........4.........29.08.......z abrze...........0 Sralis Margolis.......36.........3.........31.08.......Kraków...... .....1 Iza_R.................30.........8.........30.08.......Ł ódź...............1 anulka-84............24........12.........27.08......Byd goszcz........0 Koralina82..............27.........3......08.09......Byd goszcz.......0 Radosna27............27..........5......12.09......Kielc e..........0 BRZUCHATKI : NICK..............WIEK...CYKL..TC...TERM.POR....MIASTO.. ..OSTATNIA @..DZIECI bratka_............27....11....10...05.03.10....Trójmias to...28.05...0 wazka85............24.....1.....8...09.03.10....Lisburn. ......3.06.....1 Moniakr.............26.....3.........................Lod z ................... luleczka1982.......27.....2.....6......???......gdansk.. ....20.06.....0 Monikaddd..........22....18.....6...26.03.10....Białysto k...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia a u Ciebie tez jakies niepelne dane.....?!:)...kurcze jakbysmy mialy okres w jednym i tym samym dniu to by duzo ulatwilo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia teraz pewnie wybrala sie na spacerek po sniadanku;)jak wroci to uzupelni tabele:)))) co porabiacie? macie pewnie duuuzo pracki:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×