Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Gość tysia123
jak to nie roznosic plotek???? Juz zakladam nowy temat na kafe: KAMILSIEN KUPUJE ŻEL DUREX ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
To dopiero musieli baraszkowac ostro... zolinka az sily nie ma zeby tu z nami na forum poklikac. to co by bylo z zelem... bysmy jej tu przez tydzien nie ujrzaly;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
hola hola tysia!!!! nie tylko ja HAHAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
ja jestem jedna z wielu:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
o cholera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oli14
Hej Dziewczyny! Mozna sie do Was dolaczyc? Pszukuje jakiegos wsparcia i pogadania z kims kto rozumie w jakiej sytuacji sie znajduje. Fajnie ze istnieja takie fora, bo zaczynam powoli bzikowac. My staramy sie od roku. Okazalo sie po badaniach, ze mam bardzo nieregularna owulacje i moje jajeczka nie rosna wystarczajaco. W zszlym miesiacu dostalam Clomid :) Wczoraj bylam u lekarza i efekt jest az za dobry. Okazalo sie ze mam 2-4 jajeczka ktore moga peknac w tym miesiacu...Powiedziala, ze mozliwa jest ciaza mnoga, a to niebezpieczne i ze mamy zaprzestac staran w tym miesiacu.... Ale to wbrew temu jak czujemy!!! Jak to mozliwe, ze teraz kiedy wreszcie wszystko jest ok, my mamy nic nie robic!...No i teraz mamy dylemat co dalej :) Chyba sie jednak skusimy. Pozdrawiam wszystkie staraczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Oli, lekarzem nie jestem wiec nie wiem czy to niebezpieczne i co Ci poradzic, a gotowa jestes na wiecej cudow niz jedno?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
zemszcze sie baby!!! ;) oli witaj! zapraszamy do nas, tylko uwazaj bo my jestesmy troche pokrecone;) wpisuj sie do tabelki kochana i juz jestes jedna z nas:-) nie wiem co ci poradzic... trudna sytuacja. w sumie tyle czekania, teraz jest szansa i jak tu z niej nie skorzystac? a dlaczego jest zagrozenie? chodzi o te ciaze mnoga - tzn 3jaczki albo wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
jest przeciez chyba mozliwosc ze tylko jedno jakeczko zostanie zaplodnione prawda? no ale z drugiej strony jakies tam prawdopodobienstwo jest ze wszystkie 4.... jejjjjj nie wiem co ja bym zrobila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC OLI!!!Rzeczywiscie ciezka sprawa - podjac taka decyzje. A co na to twoja druga polowka???? Jak on to widzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja kuzynka sie leczyla dosc dlugo i tez lekarz powtarzal jej ze hormony zrobia swoje i mala jest szansa zeby urodzila jedno dziecko - rzeczywiscie ma blizniaki. Ale to dwojka a nie czworaczki wiec oli nie zazdroszcze - trudna decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oli14
Jej super to dziala :) Co do zakrecenia to mi pasuje jak najbardziej. Tymbardziej ze poczytalam sobie ostatnie Wasz posty o "gledzeniu odnosnie dzieciakow" i dokladnie wiem co czujecie. Z wieloma osobami rozmow na ten temat zaprzestalam bo nam tylko kazali sie zabierac do "dziela". Pffffff. Rzeczywiscie Ci co juz maja potomstwo czuja sie czesto niejako "lepsi" Co do wiekszej gromadki, to my jak najbardziej. Nie wiem tylko czy dalabym rade gdyby w zwiazku z ciaza mnoga cos poszlo nie tak...takie czarne mysli przychodza do glowy....ale w sumie w pojedynczej ciazy tez moze byc roznie prawda? Ja wiem, ze w glebi duszy chce sprobowac, nie mam ochoty sie zastanawiac "co by bylo gdyby" :) Tabelka? A jak tam mozna sie wpisac...Sprobuje poszperac po froum ale jestem jeszcze zielona, takze wybaczcie te glupie pytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to wszystko porypane jest nie?Zawsze musza byc jakies problemy..Tu nie mozesz zajsc w ciazy a pozniej mozesz ale jest jakies 'ALE'...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oli14
Asiula78....druga polowa jest jak najbardziej ZA! Ale grzecznie czeka na moja decyzje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nie ma problemu:-) Obawy to chyba zawsze beda, tak jak mowisz czy to ciaza mnoga czy nie - wszystko moze sie niestety zdarzyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
witaj, Oli ;) widzicie dziewczynki, kilka osob z tabelki wylecialo a juz są kolejne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
A ja wam powiem dziewczynki ze musialabym sie powaznie zastanowic. Jestem panikara wiec balabym sie ciązy mnogiej. mnie juz blizniacza przeraza a moja mamcia ma siostre blizniaczke wiec wiecie... wroza nam blizniaki hehe. i mam pietra a gdyby tak lekarz powiedzial ze jajeczek jest wiecej.....hmmmmm nie wiem co bym zrobila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oli14
Mam nadzieje ze jest ok :) ? NICK...........WIEK.......CYKL.........@......... .MIASTO(WOJ)......DZIECKO Kasssiula........26.........4.........03.07.......Bielsk o..............0 Asiula78.........31.........8.........15.09.......Kraków .............0 IGA................29.........7..........15.09......POZN AN...........0 magdalenka.s....29.........7.........20.09.......gdańsk. ...........0 kamilsien..........29.........7.........22.08.......Zamo ść............0 ciamciaramciam...25.........3.........21.08.......Wrocła w ........0 ważka79 ...........29........11.........14.09.......Radom........... .0 tysia123............27.........4.........21.08.......lub lin..............0 żolinka..............28...................21.08...... jaworzno..........0 AAAAA1980.........28.........3.........18.08.......POZNA Ń ...........0 bibi ..................26 ........5.........25.08.......wawa .............0 misia1990...........19.........3.........25.08.......Bie lsko-Biała.....0 wiolkcia..............27.........4.........29.08.......z abrze...........0 Sralis Margolis.......36.........3.........31.08.......Kraków...... .....1 Iza_R.................30.........8.........30.08.......Ł ódź...............1 anulka-84............24........12.........27.08......Byd goszcz........0 Koralina82..............27.........3......08.09......Byd goszcz.......0 Radosna27............27..........5......12.09......Kielc e..........0 Oli14...................29.........15.....05.08...Haga..........0 BRZUCHATKI : NICK..............WIEK...CYKL..TC...TERM.POR....MIASTO.. ..OSTATNIA @..DZIECI bratka_............27....11....10...05.03.10....Trójmias to...28.05...0 wazka85............24.....1.....8...09.03.10....Lisburn. ......3.06.....1 Moniakr.............26.....3.........................Lod z ................... luleczka1982.......27.....2.....6......???......gdansk.. ....20.06.....0 Monikaddd..........22....18.....6...26.03.10....Białysto k...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Ale oli - to ty musisz zadecydowac. Jesli sie nie boisz i jestes pewna ze to wlasciwy moment to dzialajcie:-) Nie patrz na nas bo kazdy jest inny i ile tu nas jest na forum tyle zdan na ten temat pewnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez nie wiem, blizniaki sa slodkie, ale sprawiaja troszke wiecej klopotow...ale ja moge je miec:Ddwa szczescia, jedno dla mnie drugie dla meza:P:P...ale wiecej ojojojoj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
popieram kamilsien - jesli czujesz ze to dobry moment na starania - działajcie. Przeciez od zawsze wiadomo że kobieca intuicja na 100 razy mądrzejsza od lekarza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie oli, nami sie nie sugeruj. musisz wsluchac sie w siebie i podjac decyzje. trzymamy kciuki zeby wszystko bylo ok!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oli14
Wiesz blizniaki albo trojaczki chyba bym dala rade przelkonac. Byle zdrowe! Przeraza mnie liczba powyzej 3, bo wtedy naprawde sie zaczyna robic niebezpiecznie. Ale tak sobie mysle, ze moze obowiazkiem tego lekarza jest nas nastraszyc troszke. Przeciez juz tyle sie staramy a tu nagle sa 500%. Wyobrazcie sobie nasze miny jak nam powiedziala! My siedzielismy z banami na twarzy a ona prawila nam moraly. Wyszlismy i oboje zaczelismy sie smiac jak glupki. Nagle ktos nam kaze zaprzestac, po miesiacach nieustannej walki. Zglupiec mozna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść kochane BABY :) kurcze dwa dni mnie było i już,że do Was nie zaglądam... ;) nie było mnie bo u rodziców na działce było tak wesoło,że zostaliśmy do dzisiaj.niedawno wróciłam. o Was pamiętam i staram się zaglądać regularnie :) wczoraj wieczorem mnie nie było, ale poczytałam,poczytałam i...naśmiałam się sporo :) żele i wibrujące nakładki RULES ;) a ja czuję się dobrze.miałam ostatnio trochę brązowawy śluz,ale przecież ginka mi ostatnio powiedziała,że może tak się zdarzyć bo się może krwiak opróżniać,więc skoro nie mam bóli brzucha to staram się nie martwić.w sobotę wizyta u mojego gina bo wraca z urlopu :) dam znać jakie wyniki. a teraz idę pod prysznic i jedziemy z mężem dalej się poszwędać jak już sobie zrobił wolne :) witam nowe koleżanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×