Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Radosna27 - to dobry pomysł :) Może tak zrobię :) Rodzę na początku marca, a rocznicę mam w połowie czerwca - akurat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Narazie na forum terminy porodów na marzec i maj ;) w Kiwetniu abstynencja........Ale kto tu bedzie pil jak wszystkie w ciazy albo juz karmiace beda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola ja też uważam,że forum jest po to,żeby wyrażać swoje zdanie,dlatego napisałam,że Wasze stwierdzenia moim zdaniem są-przepraszam za wyrażenie-bzdurne ;) i tu nie chodzi o branie sobie tego gadania zbytnio do siebie,a raczej o to,że stwierdzenie dot.misis jest tak samo malo prawdopodobnejak to,że my wszystkie przed 30 to już jesteśmy za stare na matki,bo z tego to tylko zachuchane dzieci mogą wyjść:) wyraziłam swoje zdanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleczka2333
ja tez tak sobie ostanio myśle,że może los obdaruje mnie kruszynką na moją drugą rocznice ślubną, ale byłoby fajnie:) zobaczymy co ten wrzesień przyniesie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie Oli...nigdy nie mów nigdy ;) życie bywa przewrotne :) kurcze chyba muszę wypić kawę, bo mam zero mocy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleczka2333
no mówiłam żeby kawki robić.... ja już kończe prawie i biore się dalej do działań z seri:SPRZĄTANKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oleczkaaa zlituj sie!! jeszcze w pracy siedze a tu mi przypominasz ze na mnie sprzatanie czeka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleczka2333
to zmieniamy temat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleczka2333
ale Kochana pomyśl,że niedługo opuścisz mury pracy i WEEKEND!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleczka2333
oj Kobitki głowy do góry!!!Grunt to pozytywne myślenie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleczka2333
bo Wam zaraz wleje marudy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Mąż dzwoni co godzine i pyta czy @ dostałam. Nakręca mnie, a ja próbuje spokoj zachować i nie wmawiać sobie, że mam jakie kolwiek objawy ciążowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleczka2333
powiem Ci Radosna,ze mam przeczucie,że bedziesz już mamusią!!!Nie wiem dlaczego, ale tak mi ise wydaje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Oleczka_sama nie wiem. Nie mam żadnych przeczuć ani objawów. Ale obyś miała racje. To pierwszy cykl starań po operacji, więc się nie nakrecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×