Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

koralcia - pewnie bedzie to co w zeszlym miesiącu... czyli d*** blad, zobaczymy.... ale lubie te dni wyczekiwania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Ja mam doła, ze tak długo na staranka trzeba czekac :( I brzuch bardzo boli buuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radosna, musisz byc radosna, czyms sie zajac to wtedy szybciej zleci czas...ale powiem Wam, ze jak wczoraj dopadliśmy sie z mężem po @ i jeszcse wcześniejszych akcjach, to jakbysmy sie nie kochali z miesiac:P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, wróciłam po 2-tyg. urlopie do pracy....i ciężko, oj ciężko było wrócić, ale całe szczęście w pracy nie ma szefa i jest spokojnie. Widze że przez te dwa tyg coś tu się zmieniło trochę brzuchatek przybyło :) gratulacje dziewczynki!!! ja uaktualniłam troszkę naszą tabelkę, wpisując siebie czekającą na @ na 27 września....albo i nie czekającą ;) STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@...... .MIASTO(WOJ)......DZIECKO Oleczka2333.........23........2........07.09........K ielce.............0 Vilemooo27.........27..........3........09.09........Ki elce.............0 ważka79 ............29........11.........14.09.......Radom.......... . .0 Asiula78.............31.........8..........15.09....... Kra ków ..........0 IGA..................29.........7...........15.09......P OZ N AN...........0 żolinka..............28.........1..........16.09...... jaworzno...........0 tysia123............27.........5.........18.09........lu b lin...............0 Gosiątko21.........21.........3.........19.09........Z .Góra............0 magdalenka.s.....29.........7..........20.09.......gdańs k . ...........0 kamilsien..........29.........8..........20.09.......Z amo ść............0 s2.....................24.......11........20.09..... ...Poznań...........0 AAAAA1980.........28.........4.........21.09.......POZNA Ń ..........0 zuzanka staranka 80.29......9.......22.09.......Koszalin.............1 Sralis Margolis.......36.........4........26.09.......Kraków...... .....1 Coolturka..........28.........2.........27.09.......Wars z awa.........0 Iza_R.................30.........9........28.09.......Ł ódź..............1 ciamciaramciam...25.........4.........28.09.......Wrocła w .. ......0 Kati25+...............25........7........02.10....... woj.śląskie.......1 wiolkcia..............27.........5.........03.10.......z abrze...........0 Oli14...................29.........16.......04.10....... .Haga.. .........0 Koralina82............27.........4.........06.10........ ...Byd.........0 Radosna27...........27........6.........26.10.......Kie lc e.............0 BRZUCHATKI : NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR....MIASTO...O.M..D ZIECI bratka_......27....11....15....05.03.10....Trójmias to...28.05...0 wazka85.....24.....1.....8.....09.03.10....Lisburn. ......3.06.....1 Moniakr......26.....3...........02.03.10.......Lod z................... Monikaddd...22....18...........26.03.10....Białysto k............ misia1990....19....3.....5/6...05.05.10....Bielsko-Biała ..29.07....0 anulka-84....24....5......5.....07.05.10...Bydgoszcz.... ..27.07....0 bibi2206 .....26....5 ....6.....02.05.10.... wawa ........29.07......0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. nawiązując do wiesiołka to ja go brałam 2 miesiące i niestety na mnie nie zadziałał. chciałam brac dalej ale M powiedział- lepiej nie bierz nic, poczekaj nabadania i dopiero wtedy bedziemy się leczyc jesli będzie taka konieczność- tak tez zrobiłam- wizyta za tydzień. radosna przykro i ze @ się pojawiła- wrzesień to dobry miesiąc na zafasolenie więc myslę ze bedzie tu wesoło w październiku :):):) kochane musi się nam udać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niee to lek ziołowy ale nie wolno go brac po owulacji bo może wywołać poronienie, bo niby powoduje jakies skurcze czy coś w tym sensie. jest na poprawe sluzu- na to to mi zadziałał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Jak brać tego wiesiołka? Ile tabl. ile razy dziennie? Czemu to zachodzenie w ciąże jest takie trudne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleczka2333
Hejo dziewczynki!!!tak, tak ja wpisałam ostatnej, bo mam bardzo nieregularne @ i dlatego tak zrobiłam. Postanowienie mam takie,ze jak będie to super!!!Nie chce sie nakręcać za bardzo i licze na cud natury, wiem jak działa psycha i dlatego nie myśle o tym w zasadzie. Zmykam zaraz na miasto na zakupy, a potem stałay reperuar, prasowanko i odaid:) oj my kobiety to mamy za swoje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olwjek z wiesiołka nalezy brać 3x dziennie po 2 tabletki- od pierwszego dnia @ do owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Pozdrowniea z Limy, szczegolnie dla Sralis Masgalis :D :D :D Dzieki za rady, poki co wyladowalismy w hotelu i poszlismy spac. Teraz u nas jest 5.20 a ja juz od godzinki spac nie moge :( Ale jest net wiec czym predzej weszlam na moje ulubione forum :D Moj mezczyzna chrapie ogok :D Iga i Radosna, mocno sciskam! Radosna, to przynajmniej tyle dobrze ze sie ta @ wyregulowala. Sralis my mamy nastepujacy plan podrozy: Lima- Arequipa- Puno-Cusco- Aqua Calientes-Cusco-Lima Wszystko rezerwowalismy i planowalismy sobie sami, wiec zobaczymy co z tego wyjdzie :) A o tych szalonych kierowcach i serpentynach slyszalam juz wiele. Dawno temu bylas w Peru? Zolinka trzymam kciuki. My sie zabieramy za staranka, moze wyjdzie jakis peruwianczyk :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach Oli juz na miejscu jestes, cudnie, a my..w pracy i to jeszcze dopiero poniedziałek!! wypoczywaj, działaj.....i juz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhhh, narazie to warunkow do dzialania nie ma :) Moja polowka chrapie, otworzyla na chwile oczka i stwierdzila ze chyba zwariowalam ze znowu tu siedze :) Ale ja naprawde spac nie moge. Kurde zapomnialam zabrac ze soba kwasu foliowego...niedobrze :( A w ogole to umieram z glodu a sniadanie tutaj daja dopiero za godzinke...buuuuu Pewnie za 2 h wyruszymy zwiedzac Lime. Bede sie relaksowac z mysla o Was :) Pozdrawiam wszystkie kobiety pracujace:D :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektore Panie to chyba juz sobie poszly z tego topiku nie? Oli internet uzaleznia, moze na urlopie sobie daruj co?:D..zapomnisz o naszych staraniach i moze sie uda..o!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
hej dziewczynki ale mam młynek od rana ;'/ szok. wieczorkiem zajrze, mama nadzieje ze bede miała duzo czytania do nadrabiania ;) trzymajcie sie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio duzo się go bierze- taka jest zalecana dawka- tak tez brałam- no ale ja chyba jakas odporan na wszystko jestem bo nie udało mi się zdziałac nic- ale czytałam że dużo kobietek go bardzo chwali i że niby dzięki niemu się im udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze wiolcia bralas go za krotko?ja jeszcze o tym pomysle... tez widzialam ze pelno opinii na forum na temat tego specyfiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vilemooo27
Hej dziewczynki, ja sie na razie nie wpisuję niżej dopóki nie wykonam bety. W niedziele też ,mi wyszła słaba druga kreska :( NIe wiem co się dzieje. Na bete ide jutro bo dzisiaj jestem w delegacji. Jesli chodzi o tabelkę to napisałam datę planowanej @, ale na szczęście nadal jej brak i oby tak dalej. Radosna bardzo mi przykro z powodu @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilemooo, Oleczka - sorki za pomylenie Was dziewczyny, mam nadzieję, że się nie gniewacie, ehh ta mafia z Kielc mi sie myli ;) Vilemooo - koniecznie na betę nalepiej od razu i czekamy na dobre wieści :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×