Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

on juz zwariował koralciu!! mam zakaz spozywania jakiegokolwiek alkoholu :( masakra, jak w areszcie sie czuje :( a co Ty karola pracujesz dzisiaj? czy jak ze Cie gnębia telefonem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dziś na mszy w 10 rocznicę śmierci Babci... a wydaje się, ze odeszła tak niedawno. Spotkaliśmy się przy Jej grobie, tak by się i Ona, i Dziadek cieszyli ze sporej już gromadki prawnucząt... Przyszło tak wiele osób z rodziny, dobrze że się ciągle trzymamy razem. Wczoraj widziałam sie z siostrą Babci, ma 92 lata i znakomicie się trzyma. Wiecie, to jest takie piękne, gdy wszystko idzie po kolei w tym życi - narodziny, dorastanie, pięnka młodość, dobre życie, godna i szczęśliwa starość... Chciałabym tak umieć kiedyś trzymać w kupie moją rodzinę ipielęgnowac więzi, jak to było u Babci. A moja mama jutro kończy rok więcej, a ja za dwa tygodnie... cały czas mam nadzieję na prezent. Kibicuje też Waszym staraniom dziewczyny i cieszę się z tymi, którym się objawiają dwie kreski. Ale czytam form mniej wiecej raz na czetry dni... tak mi czas pozwala. Pozdrawiam w niedzielne coraz chłodniejsze popołudnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah żolinko moj M. zapomnial telefonu i bylam lacznikiem miedzy jego praca, a ludzikami ;0 a tak wogole pobolewa mnie glowa dzis....goscie wlasnie wyszli, wiec moze przejdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laseczki:) Nie zagladalam dosc dlugo poniewaz mialam okropny tydzien w pracy. Zreszta teraz juz tak bedzie - mam mnostwo zajec i wracam do domu 'zrabana' codziennie:( A co najgorsze, DOSTALAM @ :((((((((((((((((((((((((((((((((((( Sluchajcie, duzo za wczesnie. Ja mam juz dosyc. Nie jest tak, ze zalamalam sie, nie mam dola w sumie, poprostu pogodzilam sie z losem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo....ktos tu zagląda? żoli przypomnialas mi ze istnieja te pomysly na cos...no i kupilam pomysl na klopsiki w sosie pomidorowym, ha kiedys je robilam i wyszly dobre, ale z dzisiejszym mielonym dzialy sie cuda na kiju i wyszlo bleeeee...:) chyba juz dzis trzeba sie posexic...@ odplywaaaa.....aaa.........aa...a..... hi hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Iguńka tesknilam za Toba, ja tez dostalam @ z przebojami wczesniejszymi, co zrobic taki nasz los...ale bedzie lepiej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
iguś szkoda ... a poza tym u mnie to samo z pracą. już nawet w szkole musiałam powiedziec dyrekcji o ciązy, bo chciała mi tyle godzin dołozyć ze az mi się slabo zrobiło... pomyslalam sobie no chyba sie nie myła kobieta ze ja za te pieniadze w szkole, bede zasuwać w szkole od rana do wieczora. a poza tym dziewczyny moze wprowadzcie do swojej diety tego wiesiolka... no u mnie wiesiołek + pupa do góry zadziałało. wiesiołek w drugim cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polskaaaaaaaaaaaaa biało-czerwoni:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D wygralismy!!!! dziołszki mozna odchodzi od tv i tutaj zaglądąc!!!! czekam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Hej żolinko Tez oglądałam i piłam winko. @ narazie nie przyszła,ale nie bede sobie winka odmawiac i się dołowac, bo jestesmy mistrzami europy !!! Ciekawe jak sie tydzien rozwinie. Zaczynam myslec ze mam jakies zaburzenia hormonalne skoro test byl negatywny a @ nadal nie ma. denerwuje sie tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bibi a ten wiesiołek to jaki dokładnie i jak go brałaś?:) żoli widze, ze sie cieszysz jak szalona:D:D:D ja tam antysportowa jestem:D:D:D, moj M stwierdzil przed chwila, ze jak beda dzieci to je wezmie pod swoje skrzydla, bo przeze mnie nawet na wf nie beda chodzic hahahah:D:D:D, bez przesady nie ogladam, ale co tam uprawiam:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz drogie Panie tez ide cos pouprawiac.:P..bo ktos sie za mna podobno stesknił :P...dostalam dzis kwiatki bez okazji to ide;)..:P hehe...ide podziekowac:P dobranocka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! Witam Was bardzo serdecznie oraz zycze szybkiego zafasolkowania :D Ja tez oczekuje na ten dar. Staralismy sie z moim Ł trafic teraz w jak najodpowiedniejszy czas ale z uwagi na moje nieregularne miesiaczki, nie moge sie za bardzo nastawiac. Generalnie ostatni okres mialam 19.08 wiec niedlugo powinien pojawic sie kolejny (a mam nadzieje ze sie nie pojawi). Objawow zadnych nie mam, poza bolem piersi. Sa ciezsze i chyba dla tego widac na nich niebieskie zyly. A tak poza cyckami wszystko jest ok. Ale martwic sie chyba nie musze co? Bo to w sumie jeszcze wczesnie na objawy...? Pozdrawiam wszystkie Starajace sie i szczesliwe mamusie (obecne i przyszle)!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, zyczę Wam miłego dnia i coraz bardziej pozytywnych testów ;-) ja sobie z rana popracowałam pięknie, po czym zalałam laptopa kawą i mniemam, że wszystkie moje dokumenty poszły na zawsze w kosmos. I trochę mi, k...., przykro z tego powodu. Będę go po południu ratować z kolegą. Nie chce mi się iśc do pracy, nie chce mi się zabierać za pisanie (a powinnam), nie chce mi sie do Urzędu Skarbowego (a muszę), niech mnie ktoś uratuje... W sobotę jadę na grzyby i to mnie trzyma przy życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sralis mi tez sie nic nie chce, i tak mysle, ze mi popsul sie....ale monitor;0 jakas dziwna kolorystyka nastapiła...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@...... .MIASTO(WOJ)......DZIECKO Coolturka..........28.........1.........04.09.......Wars z awa.........0 Oleczka2333.........23........2........07.09........K ielce.............0 Vilemooo27.........27..........3........09.09........Ki elce.............0 ważka79 ............29........11.........14.09.......Radom.......... . .0 Asiula78.............31.........8..........15.09....... Kra ków ..........0 IGA..................29.........7...........15.09......P OZ N AN...........0 żolinka..............28.........1..........16.09...... jaworzno...........0 tysia123............27.........5.........18.09........lu b lin...............0 Gosiątko21.........21.........3.........19.09........Z .Góra............0 magdalenka.s.....29.........7..........20.09.......gdańs k . ...........0 kamilsien..........29.........8..........20.09.......Z amo ść............0 s2.....................24.......11........20.09..... ...Poznań...........0 AAAAA1980.........28.........4.........21.09.......POZNA Ń ..........0 zuzanka staranka 80.29......9.......22.09.......Koszalin.............1 Sralis Margolis.......36.........4........26.09.......Kraków...... .....1 Iza_R.................30.........9........28.09.......Ł ódź..............1 ciamciaramciam...25.........4.........28.09.......Wrocła w .. ......0 Kati25+...............25........7........02.10....... woj.śląskie.......1 wiolkcia..............27.........5.........03.10.......z abrze...........0 Oli14...................29.........16.......04.10....... .Haga.. .........0 Koralina82............27.........4.........06.10........ ...Byd.........0 Radosna27...........27........6.........26.10.......Kie lc e.............0 BRZUCHATKI : NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR....MIASTO...O.M..D ZIECI bratka_......27....11....15....05.03.10....Trójmias to...28.05...0 wazka85.....24.....1.....8.....09.03.10....Lisburn. ......3.06.....1 Moniakr......26.....3...........02.03.10.......Lod z................... Monikaddd...22....18...........26.03.10....Białysto k............ misia1990....19....3.....5/6...05.05.10....Bielsko-Biała ..29.07....0 anulka-84....24....5......5.....07.05.10...Bydgoszcz.... ..27.07....0 bibi2206 .....26....5 ....6.....02.05.10.... wawa ........29.07......0 No i się Mafia z Kielc posypała :( @ przyszła nad ranem. Ale przynajmniej wiem, że się wszystko wyregulowało, bo to pierwszy normalny okres po zabiegu. Kupuje termometr i wiesiołka i znowu do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień-do-bry :) maaartuuusiek - witam i zapraszam do tabelki :) Znasz przyczynę swoich nierególarnych cykli ?? Radosna27 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a co z dziewczynkami przede mna na liście?? vilemoo - chyba na dół zmyka? IGA - musi się aktualizować :( a resZta coolturka?? ważka?? asiula?? oleczka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
42 dniowe cykle mam. Ale w miare reguralne, więc lekarz mówi, że jeszcze w normie. Choć się wkurzam, bo Wy macie częściej staranka, a ja 6 tyg cykl :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co pamiętam: vilemoo - wpisała date poprzedniej @, a nie następnej, bo powiedziała, że ma długie cykle i nie wie co wpisać ... :O coolturka - jest na urlopie, chyba powinna niedługo wrócić Dziewczyny, aktualizujcie tabelkę, bo nie wiemy komu kibicować. Kto następny testuje i kiedy ??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna to faktycznie z jednej strony fajnie, bo my zdazymy miec prawie 2 a Ty 1, ale musisz dlugo czekac na rezultaty ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja jestem next:P w sumie biorąc pod uwage ostatnie cylke to @ moze przyjść juz dzis/jutro... ale mam w tabeli 16.09 tak dla pewności :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×