Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Gość Oleczka2333
to,że nie masz objawów to nic, różnie to bywa z tymi objawami!!!Bedzie ok!!Ważne że @ nie ma!!!!Trzymam kciuki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolcia mam nadzieję,że Ciebie nie uraziłam swoimi wypowiedziami-one nie były w nikogo wymierzone.fajna z Ciebie kobitka i smutno mi się zrobiło jak przeczytałam,że gadać się Tobie odechciało,bo od razu pomyślałam,że to moja wina :( a teraz coś pozytywnego: za kilka godzin WEEKEND :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
widze ze dzis wszyscy maja dosc pracy bo gwarno sie na kafe zrobilo ;))) ja padam na twarz a jak na zlosc roboty masa ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam chyba swoją pierwszą w życiu zgagę, choć nie jestem do końca pewna ... Nie podoba mi się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolcia...jak to nie chcesz z nami gadac????? buuuuuuu! No co ty! Z nami? Gadac ale to juz!!! :D :D :D Przeciez nikt tu nikogo nie gani, tylko sobie tak pleciemy. Radosna, trzymam kciuki!!! Bedziesz jutro testowac? Przeczytalam sobie Twoja historie. Dzieki Bogu trafilas na dobrego lekarza i teraz mozesz starac sie o malenstwo :D Czuje, ze cos jest na rzaczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno nie było tabelki to ją przypominam, bo już się pogubiłam kto kiedy ma mieć @. No i troszkę ją uporządkowałam ;) STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@...... .MIASTO(WOJ)......DZIECKO Coolturka..........28.........1.........04.09.......Wars z awa.........0 Oleczka2333.........23........2........07.09........K ielce.............0 Vilemooo27.........27..........3........09.09........Ki elce.............0 Radosna27...........27........5.........12.09.......Kie lc e.............0 ważka79 ............29........11.........14.09.......Radom........... .0 Asiula78.............31.........8..........15.09....... Kra ków ..........0 IGA..................29.........7...........15.09......POZ N AN...........0 żolinka..............28.........1..........16.09...... jaworzno...........0 tysia123............27.........5.........18.09........lub lin...............0 Gosiątko21.........21.........3.........19.09........Z .Góra............0 magdalenka.s.....29.........7..........20.09.......gdańsk . ...........0 kamilsien..........29.........8..........20.09.......Z amo ść............0 s2.....................24.......11........20.09..... ...Poznań...........0 AAAAA1980.........28.........4.........21.09.......POZNA Ń ..........0 zuzanka staranka 80.29......9.......22.09.......Koszalin.............1 Sralis Margolis.......36.........4........26.09.......Kraków...... .....1 Iza_R.................30.........9........28.09.......Ł ódź..............1 ciamciaramciam...25.........4.........28.09.......Wrocła w .. ......0 Kati25+...............25........7........02.10....... woj.śląskie.......1 wiolkcia..............27.........5.........03.10.......z abrze...........0 Oli14...................29.........16.......04.10....... .Haga.. .........0 Koralina82............27.........4.........06.10........ ...Byd.........0 BRZUCHATKI : NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR....MIASTO...O.M..D ZIECI bratka_......27....11....15....05.03.10....Trójmias to...28.05...0 wazka85.....24.....1.....8.....09.03.10....Lisburn. ......3.06.....1 Moniakr......26.....3...........02.03.10.......Lod z................... Monikaddd...22....18...........26.03.10....Białysto k............ misia1990....19....3.....5/6...05.05.10....Bielsko-Biała ..29.07....0 anulka-84....24....5......5.....07.05.10...Bydgoszcz.... ..27.07....0 bibi2206 .....26....5 ....6.....02.05.10.... wawa ........29.07......0 Mafia z Kielc wiedzie u nas prym w tabelce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Vilemooo_to chyba powinna być już w brzchatkach? Oli_moja historia jak każda inna. Każda z nas ma swój krzyż i trzeba z tym żyć i cieszyć się z kazdego dnia nam danego. Jedyna rzecz jaką możemy naprawde dać to dać komuś życie, żeby mógł się cieszyć wschodami słońca jak my :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleczka2333
mmmm Radosna piękne słowa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Już myślałam, że nikogo nie ma. Dobrze, że już piatek i teraz 2 dni leniuchowania. I troche testowego stresu..... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
moje kochanie odebralo mi moje wyniki PRL. No i tak sobie. Zła wiadomosc jest taka, że poziom wyjściowy mam 58,5 ;/ dobra wiadomosc jest taka ze po tabletce MTC mam niecale 250 wiec dobrze. no to teraz z wynikami do ginka i zobaczymy co on mi tam powie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Tysia_musisz być dobrej myśli. Teraz wiesz co jest nie tak i lekarz może działac, żeby Ci pomóc i będzie brzusio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Gdzie się podziały Asiula78, Iza.R, Iga, Ciamcia ?? Prosze tu do nas pisać co u Was !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Magdalenka, kamilsen, wiolkcia meldować się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
no lekarz juz przy podejrzeniach uspokoil ze sa leki które nie maja takich drastycznych skutkow ubocznych jak wczesniej stosowane, i on mi gwarantuje ze w ciagu 3-4 miesecy bedzie ciąża. Także wiecie, nie wymyslam, nie martwie sie tylko czekam az lekarz z urlopu wroci i lece po recepte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Tysia_kiedy wizyta u lekarza? Heheheh dopiero teraz zobaczyłam co napisała Bratka o mafii z Kielc. Fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej dziewczyny.
Tak jakoś zerknęłam na wasz topik i nie mogłam się oprzeć pokusie, żeby do was nie napisać 2 lata temu tez zaczęłam starania o dziecko i przez kilka m-cy nic z tego nie wychodziło i w momencie kiedy sobie odpuściliśmy bo stwierdziliśmy, że co ma być to będzie. to odrazu zaszłam w ciążę:) (a już zaczynaliśmy wątpić) i jednak bardzo dużą rolę odgrywa psychika bo im czegoś bardziej chcemy to to nie zawsze wychodzi a i stres związany ze staraniami też w tym nie pomaga. Ja już niedługo znów będę myślała o kolejnym maleństwie czekam aż synek skończy roczek i precz z zabezpieczeniami. pozdrawiam i życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Niestety 1 kreska :(( Teraz czekam na @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
radosna, głowa do góry. Póki @ nie przyjdzie zawsze jest nadzieja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna, sciskam cie mocno, moze jednak ta wstretna @ nie przylezie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vilemooo27
Radosna bądź dobrej myśli. Ja jestem 3 dzień po terminie i dziś powtórzyłam test - znowu bladziutka kreska. też nie wiem co o tym mam myśleć :( Jutro jeszcze powtórzę, a we wtorek pójdę chyba na betę. Jutro jedziemy do teściów na obiad nie wiem czy powinniśmy im coś mówić czy nie. Buziaki dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello 🖐️ gdzie Wy sie dziołszki podziewacie??????????? co z Wami dzisiaj??? ja myslałam, że jak wejdę o tej porze to pare stronek bede miala do nadrobienia a tu guzik!!! no jestem zawiedziona :( ale mma nadzijee ze zaraz to nadrobimy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej żolinka :) No niestety w weekendy każdy ma chyba inne zajęcia niż ciągłe siedzenie na forum. Ja też tylko na chwilkę wpadłam i zaraz znikam robić obiad i się wykąpać, bo po południu idziemy na ślub, muszę jeszcze przeszyć guziki w eleganckich spodniach, bo w nic się nie mieszczę, a przecież nie pójdę w jeansach pomimo, że na wesele nie idziemy. Radosna przykro mi :( Ale może jeszcze nie wszystko stracone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
hej wszystkiem ;) no ja tez jestem zawiedziona ze tu pustki takie ;/ to ja tez spadam cos porobic, chociaz strasznie mi sie nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleczka2333
Hej dziewczynki!!!Ja wróciłam własnie z zakupów, biore sie za obiad.Radosna nic jeszcze straconego,dobrze będzie!!!Całuje Cię mocno!! Ja dzis poprawiłam sobie nastrój, zrobilam sobie pazurki, połaziłam po sklepach i jakoś mi dobrze na duszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Dzięki dziewczyny za słowa otuchy. Bardzo się nie załamałam, w końcu Radosna jestem ;) Rzuciłam się w wir sprzątania a na jutro na wino się umówiłam, także nie będę się dołować. Piersi mam troche większe jak przed @, więc może niedługo zawitać. Jak do wtorku nie przyjdzie @ to powtórze test. Znalazłam na allegro testy ciążowe - komplet 10 szt o czułości 10 mlU/ml, czyli czulsze niż dziś robiłam (ten miał 25 mlU/ml), no i chyba zamówie (bo już nie mam żadnego w domku), bo głupio mi co miesiąc w mojej aptece kupować te testy, bo babka już na mnie patrzy z politowaniem. Vilemooo_zamiast robić jutro kolejny test jedz sobie nawet dziś do laboratorium przy szpitalu na Kościuszki. Czynne 24h/dobe. 30 zł takie badanie hcg kosztuje i za okolo 4-5 godz masz wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo Kobietki :):):) milczałam przez te 2 dzionki bo byłam w swoim domku remoncik robić- dalej :) ale podczytywałam Was ciągle. radosna- dobrze ze znalazłas sobie zajecie by nie mysleć o teście- oczywiście może być jeszcze za wczesnie na pozytywny wynik, więc nadzieja ciagle jest :):):) mam nadzieje ze miesiąc wrzesień bedzie dla nas szcześliwy, zaczyna się czas testowania w dużych ilosciach wiec kochane mam nadzieje iz zasypiecie nas dobrymi wieściami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×