Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

A ja myślałam, że to ja jestem hipohondrykiem ... Dobrze, że nie mam już wyrostka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
U mnie to miesiąc cały prawie do testowanek. M w bojowym nastroju. Mówi, że da rade, zrobi dzidzie pomimo kontuzji i będzie się wszystkim chwalić, że nawet z nogą uszkodzoną dał rade. A ja mu na to, ze jakby z uszkodzonym fiutkiem dał rade to byłby gość (bo co ma noga do robienia dzieci :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Żoli_ty chyba już w ciąży jesteś, bo strasznie marudna dziś ;) A kłuje jajnik, bo ciałko żółte twoją dzidzie odżywia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Korala_nie wiem jak Ty, ale ja pewnie nawet gorsza będę :P Żoli_mnie też jajnik zaczął teraz kłuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Sralis_napisz o co chodzi. Zgłupiałam już. Ciężki przypadek z Tobą. Mam nadzieje, że będzie dzidzia :) :) Koralinka_zbiorowe objawy, zbiorowa ciąża :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mam tu smiesznie, dziołszka z pracy chce sie koniecznie wybrac do....... WRÓZKI!!!!!!!!! normalnie jazdy tu robi pół świata obdzwaniaąc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jej moge powrózyc :classic_cool: wróżka Koralina prawde Ci powie....!czary mary czary mary ten topik zaczyna robic sie stary:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz mma goscia, wiec chwilke mnie nie bedzie, poza tym chyba mnie grypsko rozklada :( mam katarrro i kichanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Koralinka-mnie powróż :) Kiedy dzidzie będę mieć? Dziś mi sie śniło, że mi się śni, ze jestem w ciąży i budze się w tym snie i płacze,że sny sie sprawdzaja na odwrót, więc napewno w ciązy nie będę. Masakrycznie zakręcony sen :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna, Radosna spojrz w głąb mojej kuli...widze, widze coś małego, tak tak, widze małe rączki, to będzie chłopiec, będziesz miała dziecko , będziesz długo i szczęśliwie żyła, tak mówi kula....moja kula nigdy nie kłamie :P przelew na konto 3829852397584375430834 120zł dziękuje i zapraszam ponownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Koralinka_marzę o dziewczynce i nie mam imienia dla chłopca, ale mojemy M by się tak wróżba spodobała. Tylko powiedz kiedy to będzie? Czy to kosztuje kolejne 120Zł? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesz sie z tego co wywróżyłam koniec wróżby, kula nie działa...zdenerwowałas kule, kula nie działa, kula pękła:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×