Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Gość Vilemeooo27
bratka - mam ten sam problem z piersiakami :( Ohhhh rosną jak szalone i aż się martwię co to będzie po i jak będę karmić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
a ja zawsze miałam malutkie piersi, więc sie cieszte ze teraz rosną. Ide w sobote na zakupy po staniki rozmiar wieksze bo stare zaczynaja mnie cisnąć ;/ Najbardziej jest jednak szczesliwy mój mąż ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajowo:) ha przypomniał mi sie moj sen, snilo mi sie ze urodziłam dziecko:D, ładniutkie ..i karmiłam je piersia, i w jedna wlozyli mi w sutek rurke taka i on przez to pil jak szalony:D a potem przyszedl chirurg i mi zszyl sutek tak naokoło tam gdzie była rurka:classic_cool:ładna schiza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! No nie! To ja tu pedze jak szalona zeby zobaczyc jaki wynik a ty Karola taka zlewka! No nic, jeszcze jeden dzien niepewnosci. A u mnie bez zmian. @ nie przyszla. Budze sie rano z lekkim bolem brzucha jak na @ a pozniej cisza. Ciekawe kiedy dostane :| Zaplanowalam sobie wizyte w Polsce i jak to sie tak dalej bedzie przesuwalo to mi akurat na dni plodne wypadnie :( Chociaz u mnie to nie wiadomo juz kiedy co! A smekty nie bierz, bo to ciaza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie Oli myslalam o Tobie, i sobie mysle nie ma Cie i nie ma...to dobrze ze nie robiłam testu:D, ale jednak nie wzielas urlopu:P nie wzielam narazie jej, ale brzuch dalej boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wzielam urlopu tylko jak nazlosc kazdy mnie dzisiaj zagadywal i do komputera dobrnac nie moglam :) Przebieralam nogami zeby tylko forum wlaczyc......jestem oficjalnie rozzalona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, "olałam" Was przez przypadek wczoraj bo mój mąż dranciuch zabrał mi intenet zaraz po tym jak do Was napisałam:/ Dziś w nocy mi się śniła krew, a odkąd pamiętam jak mi się sni krew (w różnorakim wydaniu) to na 100% dostanę okres za 2,3 dni :/ Już powiedziałam mojemu mężulkowi dzisiaj, że jak go jeszcze raz zobaczę z piwksiem w ręku to się wyprowadzam:D przecież jeżeli staramy się już 2 lata to musi być czyjaś wina! I nie tylko ja mam o siebie dbać ale także i on. Ale mężczyźni to jakoś są zacofani hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i kasiula przypomniałaś mi, że wczoraj mi się śniło, że zaczęłam krwawić w centrum handlowym i bałam się powiedzieć mężowi :o Ja tam mojemu nie zabraniam piwka :) sama zawsze lubiłam razem z nim wypić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@...... .MIASTO(WOJ)......DZIECKO Oleczka2333.........23........2........07.09........K ielce.............0 darunia83............26........2..........24.09.......śl ąsk...............0 Iza_R..................30.........9........28.09.......Ł ódź..............1 Kati25+...............25........7...........02.10....... woj.śląskie.....1 Oli14...................29.........16........04.10...... . .Haga.. .........0 Koralina82............27.........4..........06.10....... . ...Byd..........0 IGA....................29.........8..........13.10...... P OZ N AN.........0 żolinka...............28.........2..........13.10...... jaworzno.........0 Gosiątko21...........21.........4.......17.10........Z .Góra............0 magdalenka.s........29.........8........18.10.......gdań s k . .........0 zuzanka staranka 80..29......10.......19.10......Koszalin............1 Radosna27...........27........6...........26.10.......Ki e lc e...........0 Sralis Margolis.......36.........5.........26.10.......Kraków...... .....1 wiolkcia...............27.........6..........30.10...... .z abrze..........0 ciamciaramciam.....25.........4.........30.10.......Wroc ław .. .....0 Asia11...............29..........17..........22.09...... War szawa.......0 Maadaa..............27..........5...........25.10....... .UK...............0 kasiula1983.........26.........25..........11.10.........Trzebinia.......0 BRZUCHATKI : NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR....MIASTO...O.M..D ZIECI Moniakr......26.....3...........02.03.10.......Lod z................... bratka_......27....11....18....05.03.10....Trójmias to...28.05...0 wazka85.....24.....1.....8.....09.03.10....Lisburn. ......3.06.....1 Monikaddd...22....18....14......25.03.10....Białystok... 18.06...0. bibi2206 .....26....5 .....10......02.05.10.... wawa ........29.07......0 misia1990....19....3......7....05.05.10....Bielsko-Biała ..29.07....0 anulka-84....24....5......5.....07.05.10...Bydgoszcz.... ..27.07....0 Vilemooo27..27....3 ....7....20.05.10.... Kielce ........16.08....0 tysia123......27...5.......7......27.05.10....Lublin ........20,08....0 AAAAA1980...28...3.............01.06.10.....POZNAŃ...... 23.08......0 Coolturka....28....2.....3.......07.06.10....W awa.....1.09.09......0 BRAK AKTUALNYCH DANYCH (nieobecne) ważka79 .............29........11.........???????.......Radom....... ... . .0 Asiula78...............31.........8.........??????...... . Kra ków ..........0 Serenity30...........32........2..........???????.....Po zn ań..............1 kamilsien.............29.........8.........???????...... .Z amo ść..........0 s2......................24.......11.........???????..... ...Poznań..........0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez mu raczej nie zabraniam bratka:) ale jak widzę, że pije 6 na wieczór to mnie trzęsie :) dmucham na zimne bo niestety jego ojciec jest nie pijącym alkoholikiem i dlatego się boję czasami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze, ze wszystkie mialysmy fajne sny.. Oli mam nadzieje, ze Ci to wynagrodze jakos :classic_cool:uprzedzilam wczoraj wieczorem, ale nie czytalas:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
Koralinka, ja tam czuje ze ty za chwilke spadniesz do dolnej tabelki ;) Kurcze, a może wyrwij się z pracy na 5 min do apteki po tescik ;) Bo my tu wytrzymac nie możemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane do apteki to ja mam hoho i u nas tak z zwalnianiem w ciagu dnia to nie bardzo :( dacie rade ok?zrobie po pracy, no juz trudno do rana nie bedziemy czekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego walcze i walcze ale narazie mi to nie wychodzi. Nie mówię, że jest tak codziennie, bo np wczoraj nie wypił ani jednego:) ale jednak pewne obawy są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja wczoraj wlasnie u koleznaki bylam i tez sobie piwka strzelilam cale dwa :) A co, jak ma przylezc ta wstretna @ to sobie zalowac nie bede. Spalam u niej i juz na forum nie zagladalam Karola. Dobra to czekamy po pracy. Ale kup dwa, bo jakby cos to zrobisz jeszcze rano, albo nawet 4 bo jak Ci wyjdzie pozytywny to bedzisz chciala sie upewnic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupie 1:D...najwyzej powtorze test w piatek jak nie bedzie @, nie bede szalec:)moj M i tak zaczyna juz milczec, a to znaczy ze zaczyna sie bac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój też dzisiaj zamilkł jak mu powiedziałam, że sniła mi się krew. Pewnie nie będzie tematu aż do moich dni płodnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Ci szczerze, że cały czas miałam nadzieję, że obędzie się bez zadnych leków. Ale teraz już nie jestem tego taka pewna... tzn mam cykle regularne, zawsze ow. jest (mierzę temp od 1,5 roku). Mój mąż ma ogólnie bardzo dtrseujące zycie bo jak sie ma jakąs działalność to trzeba o tym myśleć 24h/dobę... zaczęłam nawet ostatnio pić miąższ z aloesu i brać minerały , zobczymy... ale do lekarza i tak pójdę jak mi się okres skończy. Już czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Kasiula, rzeczywiscie mnie nawet pobilas. Kurcze moze powinniscie jednak do lekarza uderzyc, zeby to wszystko posprawdzac, bo to niestety pozniej dluzje trwa niz sie wydaje. Moze wszystko wydawac sie ok, ale np jakas drobnostka jest nie tak i was blokuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no napewno czas, podziwiam Cie, ze narazie podchodzilas do tego spokojnie...;)ja to jestem niecierpliwa:) odp mojego M na kupno testu w dniu dzisiejszym "jak uważasz" :D ja nic nie uwazam juz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez pierwszy rok to non stop robiłam testy hehe. Ale nawet mężowi nie mówiłam o tym:) on wie tylko jak czasem robię sobie teściki owulacyjne ale raczej rzadko bo zawsze wiem kiedy mam ow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×