Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Koralinko czas naprawdę baardzo szybko leci. te 2 lata to jak 2 miesiące u nas:) a mówi się, że Pan Bóg doświadcza tylko tych ludzi, którzy są silni, którzy sobie ze wszystkim poradzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podziwiam was dziewczyny. Dla mnie moje 4 miesiace wydaja sie wiecznoscia. Super macie nastawienie! Ja tez tak chce :-) Ja eksperymentuje z moimi testami owulacyjnymi i kreska taka sama tzn bladsza. Najgorzej ze moje cykle to 29-33 wiec trudno wyczuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madaa cykle 29-33 to są jeszcze cykle regularne. Najlepiej to naprawdę jest chyba obserwować śluz i mierzyć tempkę bo wtedy doskonale poznajesz swój organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maadaa, moje cykle to 27 do 45..... generalnie jak sobie chce zrobic testy owulacyjne to robie przez pol miesiaca :D Badz tu madrym :) Kasiula, mnie to tez zlecialo chociaz nie powimm zeby zawsze lekko, otatnie 3-4 miechy zaczelam sie tym juz denerwowac. Generalnie to zawsze leci od @ do @, wiec czlowiek nie mysli w dluzszej perspektywie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 4/5 cykl zalezy jak liczyc :-) zaczelam starania w 28 dniu cyklu, ktory trwal 52 dni! To byl moj rekordowo dlugi cykl ale troche podrozowalam i mialam stresy wiec pewnie dlatego. W koncu zapisalam sie do lekarza po leki na wywolanie i w przed dzien wizyty dostalam @ :-) Wiec ten pierwszy cykl mozna nie liczyc bo pewnie bylo po owulacji. A jesli go liczyc to jestem w 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darunia83
Cześć dziewczyny, potrzebuję waszej rady. Już sama nie wiem co mam robić. @ miała być 24.09 i nadal nic, testy ciążowe negatywne. Dotychczas po odstawieniu tabletek miałam cykle co 31-33dni, a teraz taka przerwa:-( Nie wiem czy poszukać innego gina, który jakoś to zdiagnozuje, bo moja gin nie potrafi określić co jest przyczyną, badań też mi żadnuch nie zleciła. Co radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratka - oglądąłam foki :D:D cudnie!! śłiczny brzusio się robi :D karola - jak tam bóle??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje kasiula1983. Od przyszlego cyklu zaczne bardziej sie obserwowac tzn temp i sluz. Musze najpierw nauczyc sie jak to robic ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musialabym duuuuuuuzo zjes zeby tez sie takim pochwalic :d bo innego sposobu na osiagniecie takiego brzusia nie ma dla mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeśli mówimy o nastawieniu to z czasem człowiek patrzy na wszystko z dystansem:) po 4 miesiącach starań byłam załamana, płakałam jak bóbr jak dostawałm okres - ten spokój nadszedł dopiero po pewnym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula - wiem o czym mowisz. mimo ze mys ie długo nie staramy to juz teraz podchodze do tego z dystansem, moje nerwy nic tu nie pomoga widocznie tak ma byc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do staran, to w tym miesiacu psychicznie troche odpuscilam, bylam u lekarza ale to ze wzgledu na te bole jajnika i usg mam za tydzien:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madaa kup sobie termometr, najlepszy jest elektroniczny ale taki, żeby wyświetlał np 36,64 a nie 36,6 - czyli z dwoma miejscami po przecinku. Temperaturkę trzeba zacząć mierzyc najlepiej w pochwie og 6 dnia cyklu, rano, zawsze o tej samej godzinie. W zeszyciku w kratkę robisz sobie piekny wykresik, który w pionie będzie miał temperaturki a w poziomie oznaczony każdy dzień twojego cyklu. Ja temp zapisywałam w górę co 1cm tzn: 36,4; 36,5 itd aż do 37,2 i w każdym dniu cyklu zaznaczasz sobie kropeczkę mówiącą Ci o tym jaką miałaś temperaturkę tego dnia:) zapisujesz sobie także pod każdym dniu cyklu odczucia dot śluzu czy jest suicho, czy wilgotno, czy ślisko. Jeżeli w pwenym momencie temp Ci skoczy wyżej niż pozostałe tzn , że odbyła się owuylacja. Np ja zawsze mam 36,45;36,5;36.55 ale jak widzę, że już jest 36,74 to wiem, że owulka była:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry Laseczki :) Jak tam Wasze samopoczucie? No wiec u mnie zaczął się 6 tydzień ciązy. Jak narazie znosze dobrze. nawet Teściowa wczoraj mi zwrocila uwage, ze jestem w dobrej formie :) Dzis nie mialam juz mdłości jadąc autobusem :) Kiedy zaczynają się tzw. apetyty? Mam nadzieje, ze nie za szybko bo sie pilnuje zeby nie jesc za duzo, ale boje sie ze jak nadejdą te paetyty to sie nie pohamuje ;) Dzis na moje zyczenia mąż zabiera mnie na Tortille :) Takie mieso w ryzowym nalesniku z surówkami i sosami :) Mniam, mniam... :) Jutro jade z mama i z mężem na basenik :) Juz sie nie moge doczekac az sobie popływam w ciepłej wodzie :) Takze jak widzicie u mnie wszystko ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj bratka, jak ja Ci zazdroszczę, ale w pozytywnym znaczeniu tego słowa - beż żadnych zawiści. Zawsze ogromnie się cieszę, jak słyszę, że któraż znajoma spodziewa się dzidziusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytałam co tam od rana wypisujecie i musze cos napisac ;) Piersi to masakra!!!! Normlanie nosiłam romiar 85 C ale teraz chyba musze leciec kupic D albo poczekac na E :p W kazdym badz razie nieciekawie sie dzieje, choc tak jak w Waszym przypadku - mąż nie narzeka. Gdyby nie cycki to pewnie byśmy sie nie poznali :p hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darunia, ja bym poszla do innego lekarza skonsultowac. Dziwne ze ten nie podejmuje zadnych akcji. No chyba ze pozostaje tylko czekac. No ale wkoncu musi przylezc nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darunia83
Wiesz Oli, już sama nie wiem... tydzien temu byłam u gin, która zauważyła na usg powiększony jajnik i kazała powtórzyć test ciążowy, zrobiłam go trochę wczesniej niż kazała, bo nie wytrzymałam:-) nadal negatywny. W razie czego przepisała mi Duphaston i sama nie wiem, czy go zacząć brac, czy powtarzać jeszcze raz test, czy szukac inego gina:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darunia, zacznij brać duphaston skoro lekarz kazał, bo inaczej możesz się nie doczekać na @ (znam to z autopsji), a jeżeli okazałoby się, że jesteś w ciąży to też nie zaszkodzi, bo przecież stosuje się go również na podtrzymanie. Chyba, że byś na betę HCG poszła ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teoretycznie test już powinien wyjść pozytywny jakby co;) aczkolwiek mam kolżankę, która była 3 tyg po spodziwanej @, robiłą testy iii...nic. Poszła do gin a ta jej się pyta: czy pani nie czuje, że jest Pani w ciąży??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×