Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

jak zaczynają mi sie dni płodne to badam sobie szyjkę zeby stwierdzic czy jest miekka - jak tak to do boju a jak twarda sie robi to wiadomo, ze plemniki sie nie przedrą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Radosna słońce musisz wytrzymac beze mnie, ogolnie wogole nie otwierałam tej strony, dobrze mi z tym było, zero myslenia na temat wiadomy..ale od wczoraj wiem, ze moja żolinka jest w ciązy wiec zajrzałam tu razem z nią....🌼 wnioski z jej cyklu, ktory doskonale znam:) nie liczy sie ilosc a jakosc hihi...wystarczy raz trafic i ciąża jest prawda żoli?:D u mnie nic nowego........ jutro kolejne badanie z krwi... 3majcie sie brzuchatki,staraczki i podgladaczki:P ...nie mądrowac sie, nie udawac przyjaciołek tylko cieszyc sie zyciem .... bo sztucznosc nie jest nikomu potrzebna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no i gratuluje wszystkim nowym zaciążonym..!i czekam na wiecej wiadomosci.. Radosna teraz MY!!!hihi chociaz ja powoli w to nie wierze...a wiesiołka brałam tez teraz 1 cykl...czekam na owulke..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa i jeszcze Oli, trzymam kciuki za wszystkie Twoje mega starania w kierunku dzidzi, ja tez wiem ze robie co moge na tą chwile i jestem jakos spokojniejsza..:) bratka mmm zazdroszcze....ciesz sie tym czasem poki mozesz:* no i znikam Panienki....do grudnia:D Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Karola, fajnie ze do nas zajrzalas. No to zobaczymy, moze wiesiolek zdziala cuda :) Moje mega starania jakos teraz przebiegaja mega spokojnie. Chyba dlatego ze odpuscilam sobie i czekam na interwencje lekarza. Musze miec jakis punkt odniesienia, uczcie ze cos sie dzieje i cos jest przede mna. Teraz tak mam chociaz boje sie jak cholera. Wymyslilismy ostatnio ze moze kupimy psa....wtedy to juz w ogole bedzie urwanie glowy. Odezwi sie Karola od czasu do czasu i daj znac jak tam u Ciebie. Kasiula, no wlasnie kiedys tak cyztalam o tej szyjce i wiesz ze ja to chyba straszny tempak jestem bo nic a nic nie czuje czy mieka czy twarda. Widocznie to nie dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero doczytalam co tu sie dzialo po moim wyjezdzie. Jakas nerwowa atmosfera wam sie wkradla. Najlepsze jest to, ze zolinka krytykowala i wygonila dziewczyny ktore rzadko pojawiaja sie na forum a teraz sama to zrobila. Napisala po dlugiej nieobecnosci aby pochwalic sie ze jest w ciazy. No i po co bylo tyle krzyku? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madaaa zauważyłam to samo, ale nie chciałam pisać zeby znowu nie wywolac nerwowej atmosfery ;) milego wieczorka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
Czesc babeczki:) Ucieklyscie juz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
Mnie dzis pobolewal brzuch, jak na @ az sie przestraszylam ze za wczesnie zaczelam sie cieszyc:( ale na razie cisza, brzuchol nie boli juz a @ nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
Jeszcze nic nie zmieniam w tabelce, wole miec pewnosc ze wsio jest oki dlatego zrobie to dopiero po wizycie u gina, a nie spieszy mi sie do niej bo slyszalam ze najlepiej troszke odczekac, zwlaszcza jesli nic zlego sie nie dzieje. Kochane, milego wieczoru wam zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalenka nic sie nie martw jakies bóle w podbrzuszu i ciągnięcie jest podobno normalne ... macica sie powiększa czy cuś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
Wiem bibi slyszalam o tym ale jakos mnie strach oblecial dzis rano i od razu pomyslalam sobie ze cos jest nie tak:( ale juz jest dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
wiecie ja chyba nie uwierze tak do konca dopoki nie pojde do lekarza i ten nie pokaze mi na usg mojej dzidzi;) teraz to dla mnie jakas abstrakcja, bo ja to, bez objawow tak nagle sie okazalo ze sie udalo? bez nog na scianie, bez folika, bez celowania w owulke????? a jednak sie wstrzelilismy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mag no wiem mnie też jak tylko coś zaboli a mam tak czasem, że albo w brzuchu albo jajnik jakoś mocno zakłuje to obawa zawsze się pojawia.ale trzeba myśleć pozytywnie, że wszytko będzie dobrze. ja jutro zaczynam 17 tydzień :D i sama nie mogę uwierzyć w to jak ten czas zasuwa, a ciąza to już w ogóle tak pędzie ze hej, za 3 tygodnie z hakiem usg połowkowe, a dopiero co robiłam test !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
Dziewczyny wszystkim zycze tego uczucia!!! Mam nadzieje i trzymam kciuki za to zeby wam sie szybko udalo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
Bibi ja pamietam jak niedawno powiedzialas nam na forum ze sie udalo:-D a tu 17 tygodni.... przeciez to kupa czasu juz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
O co chodzi z tym udawaniem przyjaciolek??? Koralinka ja podchodze do tego forum w ten sposob ze nie szukam tu przyjazni, bo przyjaciol mam naprawde niewielu a poza tym co to za przyjazn przez net, ale wydaje mi sie ze rozmawiam tu na tym topiku z fajnymi dziewczynkami, NAPRAWDE bardzo lubie tu zagladac kiedy tylko mam czas i nie sadze zeby tu w kims byla jakas sztucznosc... no ale coz moze sie nie znam.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też duże zaskoczenie mimo ze staranka były. ale zero objawów ciążowych i już przekreśliłam ten cykl i planowłąm co w następnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
Bibi ja tez tak myslalam, zastanawialam sie nad kolejnym cyklem, co by tu poprawic a tu taka niespodzianka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram odnośnie przyjaźni, sztuczności ... dziwne odczucia po przeczytaniu tego. nie uważam zeby tu ktoś szukał przyjaciólki, czy był w czymś sztucznym ... pewnie ze moze to się zdarza ze wywiązuje się przyjaźń przez net, ale cięzko stwierdzić czy jest nią naprawdę. MY natomiast tworzymy super gronko, koło wzajemnego wsparcia, mozemy napisać o swoich dołach obawach czy po prostu pytać o wszytsko, czasami nie potrafimy pytać o pewne rzeczy nawet najbliższych a tu mamy tą możliwosć. i zawsze znajdzie sie ktoś kto nam odpowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
Ja powiem wam ze dziwnie sie czuje. Jest we mnie spora niepewnosc, nie umiem tego stanu nazwac, z jednej strony sie ciesze jak wariatka a z drugiej mam obawy, jak to sie wszystko potoczy, przeciesz to 9 dlugich miechow. Martwie sie i za chwile popadam w euforie - nigdy tak ze mna nie bylo. Dzis prawie sie poryczalam ze strachu bo rozbolal mnie brzuch a za chwile smialam sie jak nienormalna ze szczescia. To jest jakas paranoja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tych 9 miesięcy to zleci nawet niewiadomo kiedy. jak ja sobie pomyślę ze 10.12. mam usg połówkowe i ze bede wiedziała co bedę miała to nie mogę się otrząsnąć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
zgadzam sie w 100% BIBI:) wazne ze nadal jestesmy razem i sie wspieramy:) rzeczywiscie, ja o niektore rzezcy jak np masaz szyjki nie bylabym w stanie spytac, a tu jest to zupelnie normalne i to jest super:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
a chcesz wiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
ja bede chciala. ale np moja kolezanka ktora wlasnie dzis ma termin nie wie do tej pory:) czeka na niespodzianke chociaz ma przeczucia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
Chcialabym powiedziec mamie o ciazy, korci mnie bardzo ale mam obawy bo znajac jej zachowanie kiedy sie cieszy to jestem niemal pewna ze rozpowie wszystkim;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
Dobra ja zmykam. Ide zrobic sobie herbatke i walnac sie do wyrka. Laski przepis na wzmocnienie organizmu i ochrone przed grypa: SOK Z CYTRYNY SWIEZO WYCISNIETY ZABEK CZOSNKU STARTY MIOD zostawiamy to na 24 h, pijemy lyzke rano po sniadaniu. To specyfik polecony przez znajomego lekarza:) MILEGO WIECZORU!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie :) czekam żebym wiedziała jakie kolorki i po tym usg zaczynam powolutku zakupki. bez zadnych preferencji oczywiście, to zupełnie bez znaczenia. ale wtedy będę szukać imienia dla chłopca np. bo mam z tym problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×