Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

tez pewnie przestane mierzyc jak zajdę. narazie sobie mierze tak dla wlasnej świadomości, zeby zobaczyc czy owulka była czy nie, no i w ten sposób wiem kiedy dokladnie dostane @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, Ciamcia - trzymam kciuki za wizytę i czekam na wieści. Odezwij się koniecznie jak najszybciej po powrocie, bo nic w domu nie zrobię bez kciuków :P Dziewczyny po zajściu nie ma co dalej mierzyć tempki, bo to tylko niepotrzebny stres może wywołać. Ja zmierzyłam kilka razy tak dla orientacji i przestałam. Radosna czekam na wynik bety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam pytanie takiej natury: Brzuchatki -kiedy zaczęły Wam rosnąć brzuszki? Bratka - pamiętam Twoje fotki, który to był tydzień ciąży bo nie wiem na ktorej to stronie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To było chyba jakoś koło 20tc, a brzuch na dobre zaczął rosnąć po 15tc. Wcześniej to głównie biodra mi się poszerzały więc obwód powoli rósł, ale niewiele było widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do szóstego tygodnia nie miałam żadnych objawów, piersi tylko były większe i tkliwie. Za to potem... mogłam jeść tylko mandarynki i siedzieć ze skórką od mandarynki przy nosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja widzialam ze brzuch sie powieksza od 12 tyg. Na dobre zaczal szybko rosnąc ok 15 tyg, teraz w 19 tyg jest juz bardzo duzy,,,, jestem ciekawa co bedzie dalej Sralis - co do jedzenia. Ja kilka lat temu w pracy miałam kolezanke, tkóre cala ciążę jadla pomarancze kilogramami. Żartowalismy z niej wtedy. A teraz mam za swoje bo wzinam od kilku tyg pomarancze w nieograniczonej ilosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a piersi bolą Was tak jak na początku czy mniej/więcej? Bo ja mma wrażenie ze czasami mnie dużo mniej bolą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piersi rzeczywiscie przestaja z czasem bolec. Potem jak zaczely rosnąć to czesciej mnie swedzialy, jak skóra się rozciągała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie dziewczynki, bo ja juz czasem wpadam w panike, ze piersi nie bolą. Z rana w ogole ich nie czuje, dopiero póznym popoludniem, wieczorem bolą. Żoli_ w którym tyg jestes? Jak u ciebie z smakami i zapachami? Własnie jak te tygodnie mam sobie liczyc? Bo owulke miałam gdzies w 21 dniu cyklu, czyli od dnia ostatniej @ to jakos mi tydzien za duzo wychodzi. Lekarz mowil, ze najpewniej to sobie od owulacji liczyc, ale jak chce czytac co sie dzieje w danym tyg to chyba zawsze tydzien musze odejmowac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna nic się nie martw ja od początku nie miałam bolących piersi, żadnych mdlości i w ogole mi nic nie doskwieralo i tez az zaczynałam się martwić, ale widac taka moja ciąża. nic się nie martw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna mnie tez wieczorem mega bolą a w ciągu dnia duuuzo mnniej a rano to chyba tylko czasem, jakies mniej wrażliwe są rano, może jeszcze śpią ;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@.......MIASTO( WOJ)......DZIECKO Patka_Wroc.........30.........11........3.01......... Wroclaw.........0 Oli14...................29.......19........04.01...... . . Haga.. ..........0 Radosna27...........27.........7........12.01.......... .Kielce...........0 Izucha.................26........2........17.01........ ...Bydgoszcz.....0 kamilsien.............29........12........17.01......... . .Zamosc.........0 wiolkcia...............27........9.........18.01...... ... .Zabrze..........0 kasiula1983.........26.........28........19.01........ ..Trzebinia........0 JulkaN .................30 ......1 .........20.01 ?........ Białystok …..... 1 IGA....................29........12..........26.01...... . .P OZ N AN.......0 Maadaa..............27..........8...........06.02....... ..UK................0 BRZUCHATKI NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO...D ZIECI Moniakr......26.....3...........02.03.10................ .....Łódź ....... bratka_......27....11....30....04.03.10....Nataniel....T rójmiasto....0 wazka85.....24.....1.....8.....09.03.10................. Lisburn. .......1 Monikaddd...22....18....14.....25.03.10................. Białystok..... 0 bibi2206 .....26....5 .....23.....02.05.10...córeczka....wawa ......0 misia1990....19....3......23.....05.05.10....synek... .Bielsko.........0 anulka-84....24....5......5......07.05.10............... .Bydgoszcz.....0 Vilemooo27..27....3 ....7.......20.05.10.... ............Kielce .........0 tysia123......27...5.....19......28.05.10.....synek....L ublin ..........0 AAAAA1980...29...3....19......30.05.10................ POZNAŃ..... . 0 Kati25+.......26....7............10.06.10............... ...Śląsk........ ..1 darunia83....26...2..............15.06.10............. ....Śląsk.. .........0 Gosiątko21...21....6.....7.......23.06.10.............Z .Góra..........0 zuzankastaranka80..29..10..10....27.06.10.......... Koszalin..........1 Sralis Margolis.....36..5....9....06.07.2010.........Kraków..... . ....1 Żolinka........28......3.....11.....25.07.2010......... Jaworzno......0 Magdalenka.s.......29......7.....22.07.2010.........Gdań sk............0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki. Jutro zaczynam 19 tydzien i mam wizyte u lekarza :) Ciekawe czy bedziemy rozpoznawac plec czy kaze przyjsc za 3 tygodnie?!?! Coz.... zobaczymy. W sumie to ja czuje ze bedzie córa :) mąż chodzi niezadowolony, bo oczywiscie chciał syna :) Coz... ja nie piekarnia i nie wiem co sie tam piecze :) Milego dnia :) . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna - jestem w 11 tygodniu. Ostatnia @ miałam 18 października. Przed wigilia robiłam usg i był to 9 tydzien i pare dni . Na zapachy jest bardzo wrażliwa, ale nie mam zcegoś takiego ze np poczuje ze sie cosik gotuje i lecę do kibelka, nie wymiotowałam ani razu... A ze smakami to hmmm było tak: jak sie tylko dowiedzielismy z mężem to hurtem nakupowaliśmy soczków dla dzieci, kubusiów i tym podobnych i pilam je cały czas przez tydzień moze az... nabralam do nich wstrętu :O nie moge patrzec na kubusie pysie leonki bleee... wiec z napojami to mam problem bo w sumie nic mi nie smakowalo :O teraz wole zjeśc całego owoca niz pic soki owocowe, a z napojow najlepsza jest mineralna ;) co do jedzenia to miam teraz wilczy apetyt, napady głodu to moja specjalność, chyba przytyje z 50 kilo :P ale smaków to jakos nie mam specjalnie żadnych - chcoiaż przyznam sie ze słodkości i drożdzóweczki to moja pasja ostatnio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki nie moge wysiedziec!!! Denerwuje sie baradzo tymi badaniami dzis. Kiedy powiedzialyscie rodzicom? M namawia, ze jesli dzis hcg dobre wyjdzie to zebysmy rodzicom powiedzieli, ale mam opory, bo wiem, ze rodzice napewno puszcza ta wiadomosc w obieg do dalszej rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna, wstrzymaj sie z powiedzeniom rodzicom zanim nie bedziecie na 100% pewnie chociaz poczekajcie do tego 6 czy 7 tygodnia, jesli nie wytrzymacie :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my powiedzielismy bardzo szybko i nie żałuje. bylo to jakoś tydzień przed pierwszym usg. mielismy niby powiedziec wszystkim w święta, bo to cudowna okazja, ale nie wytrzymalismy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie dowiedziałam ostatnio, ze te wszystkie dolegliwosci ciążowe są oznaką tego, ze czegos naszemu organizmowi brakuje tzn witamin, mienerałów. Tak samo jest z pms. I wiecie co, odkąd zaczęłam sie suplementować to prawie wogóle pms nie mam. A takto czułam sie okropnie od dnia pierwszej wyższej tempki az do @. Takze wcinajcie pomarancze i mandarynki dziewczynki bo maluszek wam duzo zabiera teraz witaminek i trza ja uzuełniac, najlepiej wlasnie jedząc warzywka i owoce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam od lekarza:) Potwierdzona ciąza- usg pokazało 2,6mm zarodka i pulsujące serduszko;) hurra!!Ale muszę Wam powiedzieć, ze lekarz generalnie mnie za wiele nie poinformował- tylko kwas foliowy i badania krew, mocz i z 2 tygodnie z powrotem. Spodziewałam się, ze jakiś wywiad zrobi, o chorobach itd a tu nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@.......MIASTO( WOJ)......DZIECKO Patka_Wroc.........30.........11........3.01......... Wroclaw.........0 Oli14...................29.......19........04.01...... . . Haga.. ..........0 Radosna27...........27.........7........12.01.......... .Kielce...........0 Izucha.................26........2........17.01........ ...Bydgoszcz.....0 kamilsien.............29........12........17.01......... . .Zamosc.........0 wiolkcia...............27........9.........18.01...... ... .Zabrze..........0 kasiula1983.........26.........28........19.01........ ..Trzebinia........0 JulkaN .................30 ......1 .........20.01 ?........ Białystok …..... 1 IGA....................29........12..........26.01...... . .P OZ N AN.......0 Maadaa..............27..........8...........06.02....... ..UK................0 BRZUCHATKI NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO...D ZIECI Moniakr......26.....3...........02.03.10................ .....Łódź ....... bratka_......27....11....30....04.03.10....Nataniel....T rójmiasto....0 wazka85.....24.....1.....8.....09.03.10................. Lisburn. .......1 Monikaddd...22....18....14.....25.03.10................. Białystok..... 0 bibi2206 .....26....5 .....23.....02.05.10...córeczka....wawa ......0 misia1990....19....3......23.....05.05.10....synek... .Bielsko.........0 anulka-84....24....5......5......07.05.10............... .Bydgoszcz.....0 Vilemooo27..27....3 ....7.......20.05.10.... ............Kielce .........0 tysia123......27...5.....19......28.05.10.....synek....L ublin ..........0 AAAAA1980...29...3....19......30.05.10................ POZNAŃ..... . 0 Kati25+.......26....7............10.06.10............... ...Śląsk........ ..1 darunia83....26...2..............15.06.10............. ....Śląsk.. .........0 Gosiątko21...21....6.....7.......23.06.10.............Z .Góra..........0 zuzankastaranka80..29..10..10....27.06.10.......... Koszalin..........1 Sralis Margolis.....36..5....9....06.07.2010.........Kraków..... . ....1 Żolinka........28......3.....11.....25.07.2010......... Jaworzno......0 Magdalenka.s.......29......7.....22.07.2010.........Gdań sk............0 ciamciaramciam......25...5....6....28.08.2010......Wrocław.........0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciamciamm!!!! super!!!!! :D:D:D:D:D:D az lżej - prawda?? Radosna - czekamy na Ciebie teraz kochana!! masz juz ta betę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dziewczyny za wsparcie!!1Super móc sie podzielic taką radością z Wami. Zoli pewnie, że lżej- ja jestem taka sama zamartwiaczką jak Ty:) Teraz kolej na radosne wieści od Radosnej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka_Wroc
Ja tez wrocilam do gienka i dowiedzialam sie ze mam podwyzszona prolaktyne (to juz wczesniej wiedzialam hehe bo na wynikach badan sa normy;) i dostalam bromergon czy jakos tak na zbicie ale w najmniejszej dawce - 1/4 tabletki. Ogolnie wszystko jest ok a prl moze byc skutkiem stresu... Ale jak tu wrzucic na luz??? Dziewczyny ktorym sie ostatnio udalo, gratulacje, fajnie macie:-D Ja w takim razie zaczynam kuracje i zobaczymy co z tego wyjdzie, trzymajcie kciuki za mnie;) Milej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka_Wroc
Wrocilam OD miało być a nie DO:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×