Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

hej wszytkim żoli przyznaj sie na forum kogo to sa słowa te piku piku?noo???moje:P...ja chodzilam na piku z hormonkami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie Wiolkcia :) :) :) Bawcie sie, bo mi teraz ochota calkiem odeszla.... A gdzie Bratka? Jak maly spi to moze napisze nam kilka porad jak ubierac maluszka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiolkcia- właśnie zaraz dla was najmilsza część starań .... bo u mnie jak u maady nie bardzo się chce... zresztą i tak mnie wszystko boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff. W końcu udało mi się zjeść śniadanie ;) Radosna - jeżeli chodzi o ubieranie to nie wiem czy jestem jakimś wyznacznikiem. Ubieram tak jak uważam za słuszne. Body z krótkimi rękawami + pajac lub body z długimi rękawami + śpiochy (nie używam kaftaników, nie wiem po co mi one :o ). Skarpety i czapka u mnie jest zawsze, ale mój wcześniak się jeszcze dość szybko wychładza. Z czapki zamierzam niedługo zrezygnować. Na noc i na dzień ubieram Gabrysia tak samo i tak cały czas śpi pod kocykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety żoli dziecko ma pierwszeństwo w zaspokajaniu głodu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale macie fajnie dziewczyny z tymi dzieciątkami- jedna karmi w brzusiu a druga po za nim już- ekstra- ja wychodze na samoluba bo jem tylko dla siebie i za siebie- ale to się niebawem zmieni i dołącze do Was. No tak jest tyle rzeczy dla bobasków i je nabywamy a potem się okazuje że niepotrzebnie- ale cóż na błędach i doświadczeniu sie uczymy :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiolkcia ja tez tak myślę i trzymam kciuki po mnie i maadzie to już wszystko jest mozliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak byłam u ogólnej wczoraj to mi mówiła że na żołądek takich co ja biorę nie ma bezpiecznych tabletek:(:( i muszę pić siemię wstrętne ewentualnie reni .... ble ble ble...:(:( ale na razie jakoś przełykam to paskudztwo ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amarantowy - wkrotce wyniki bety :) Idziesz o 14 czy jakos po pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie brzuch wcale nie bolal nawet jak na @ nie bolal w tym cyklu. Jak narazie odpukac zadnych boli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello!!! jest tu ktos???? To ja testuje suwaczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maadaa_cudny suwaczek :) Żoli_piku piku mam w piatek, zebym tylko nie zapomniala z ranca do pojemniczna nasikac :P Amarantowy_czekam na wyniki bety Dzis zastajkowalam z kafe na rzecz telewizora i spania i dlatego nie było mnie tu z Wami :) Kolezanka wlasnie zadzwonila co sie o dzidzie tez starala, ze jest w 4 tyg ciazy :) Czyli bedziemy sobie tak razem z brzuszkami chodzic :) Super sie ucieszylam, bo wiem, ze bardzo pragnęli dziecka :) A ostatnio jak ode mnie wychodzila i moj brzuszek dotykala to mowilam, zeby sie zarazila ta ciażą i widac sie zarazila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee....OKŁAMALI MNIE:P wynik będzie jutro...:(:(:( a tak się napaliłam że dziś zobaczę.... Maadaa śliczny suwaczek !!! fajnie że nie zdychasz jak ja... Radosna fajnie będziesz miła brzuchatkową kumpelkę w realu super też bym chciała ale się spóźniłam bo ona maja już bobaski takie po roczku... i ja ich nie dotykałam wtedy bo właśnie się bała że się zarażę:):):) a teraz zaraziłam się chyba przez internet:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was laseczki!!!;) zawiedziona byłam wczoraj tą betą a raczej jej brakiem znów czekam cały dzień:( ale nie mogę się doczekać żeby miec kolejny dowód ...aż się boję że się okaże że jednak nie jestem w ciąży bo te testy wydają mi się teraz jakieś nierzeczywiste... głupiutka jestem ale pewnie każda z was miła jakoś tam w środku taką obawę... na 100% uwierzę jak usłyszę serduszko...ale na to muszę zaczekać gdzieś ze 2 tygodnie... Ja Radosna jak będę miała już wolne od pracy to tez telewizor będzie mój... i kotka mojego ...a nie napisałyście mi jak wam się mój futrzaczek podoba bo na 28dni jego zdjęcie było .... w komentarzach :(:( nie lubicie kotków... mój jest najkochańszy na świecie jak będę już mieszkała w swoim domku to mu obiecałam że dostanie kociego braciszka do zabawy i pieska baseta...i króliczka ....wiem że to duzo zwierzaków ale kocham zwierzątka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejjoooo 🖐️ ja mam królika :P a za kotami nie przepadam... juz czwartek dziweczynki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam 2 króliki ale oba padły na pomór króliczy bo mi głupi weterynarz mówiła że nie trzeba ich szczepić a guzik prawda trzeba raz do roku... a co do kotów to fakt nie wszyscy je lubią ale ja uwielbiam prawie wszystkie zwierzaki poza tymi obślizgłymi np. wężami, jaszczurkami ...itp. i za fredkami nie przpadam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żoli, a TY chcesz sprawdzić czy dziewczynka czy chłopczyk w brzuszku? Ciekawe czy u Ciebie już by było widać płec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciamcia fajnie mojej teściowej piesi kot śpią razem przytuleni... ja na pewno będę chciała wiedzieć płeć jak będzie można boja jestem strasznie niecierpliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj obejrzałam sobie film z usg i w pewnym momencie dzidziuś rozkrczył nogi i zobaczyłam siusiaka( chyba0 mój M powiedział, że to moze ogonek nie odpadł, ale mi się wydaje, ze to siusiaczek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witam dziewczynki we czwartek. Do weekendu coraz blizej a u mnie roboty tyle ze ani przede mna ani za mna ;//// jakis ten luty do niczego ;/// weekend tez zapowiada sie urwanie glowy. chociaz w niedziele moze odpoczne bo wybieramy sie do nzjaomych - miesiac temu im sie synek urodzil ;) juz sie nie moge doczekac zeby szkraba zobaczyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@.......MIASTO( WOJ)......DZIECKO JulkaN .................30 ......1 .........20.01 ?........ Białystok …..... 1 Izucha.................26........3........16.02........ ...Bydgoszcz.....0 Oli14...................29.......19........17.02...... . . Haga.. ..........0 IGA....................29........13..........23.02...... . .P OZ N AN.......0 Amarantowy.........23........2.......23.02?...... .....Trójmiasto....0 Patka_Wroc.........30.........13........02.03......... Wroclaw.........0 kamilsien.............29........14........12.03......... . .Zamosc.........0 wiolkcia...............27........11.........22.03...... ... .Zabrze..........0 kasiula1983.........26.........32........25.03........ ..Trzebinia........0 BRZUCHATKI NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO...D ZIECI Moniakr......26.....3...........02.03.10................ .....Łódź ....... Monikaddd...22....18....14.....25.03.10................. Białystok..... 0 bibi2206 .....26....5 .....29.....02.05.10...córeczka....wawa ......0 misia1990....19....3......27.....05.05.10....synek... .Bielsko.........0 anulka-84....24....5......5......07.05.10............... .Bydgoszcz.....0 Vilemooo27..27....3 ....7.......20.05.10.... ............Kielce .........0 tysia123......27...5.....27......28.05.10.....???????... .L ublin ..........0 AAAAA1980..29...3...26....30.05.10..na 99% córeczka... POZNAŃ.. . 0 Kati25+.......26....7............10.06.10............... ...Śląsk........ ..1 darunia83....26...2..............15.06.10............. ....Śląsk.. .........0 Gosiątko21...21....6.....7.......23.06.10.............Z .Góra..........0 zuzankastaranka80..29..10..10....27.06.10.......... Koszalin..........1 Sralis Margolis.....36..5....20....06.07.2010.........Kraków..... . ....1 Żolinka........28......3.....18.....25.07.2010......... Jaworzno......0 Magdalenka.s.......29......7.....22.07.2010.........Gdań sk............0 ciamciaramciam....25...5....13....28.08.2010......Wrocł aw.........0 Radosna27..........27....8.....11....08.09.2010...... .Kielce...........0 Maadaa..........27.......8......7.....07.10.2010........ ...UK............0 MAMUSIE: NICK.......WIEK....TERM.POR.....IMIĘ.....WAGA.....MIASTO .....SN/CC Bratka.....27.....07.02.2010....Gabryś....2280g....Trójm iasto...sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam ważne pytanie: kobieta w ciąży - pracuje - załóżmy dla przykladu ma wynagrodzenia 1000 zł, nie jest na L4, pracuje np. 3 miesiące w ciąży, w kwietniu dostaje podwyżkę np. 500 zł czyli ma placę zasadnicza 1500zł. Od czerwca idzie na L4, ma płacone 100%, ile będzie dostawać?? 1500 zł?? czy średnią z 12 miesięcy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×