Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

no niestety wychodzi ze 12 miesięcy... więc moge podwyżke o tyłek rozbić... a co do płci to moj mąż chce bardzo wiedziec (choc jest przekonany ze będzie (Milenka) i nawet nie chce słyszec jak pytam o imię dla chłopczyka (ja czuję ze będzie chłopczyk) i powiedzial ze on sie lekarza spyat sam :P ja tez bede chciala wiedziec ale dopiero kolo 9 miesiąca :) nie chce teraz usłyszec jedno a potem sie okaze ze co inengo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz mi lepiej :) Te poranki najgorsze sa... :( Dziewczyny jakie portale o ciazy polecacie do poczytania? Ja czytalam babyboom.pl fajny jest. Znacie cos jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam dzisiaj dużo pracy ale jeszcze tylko jutro i wolne wolne wolne.... za niedługo odbiorę wyniki ale jestem ciekawa, wszyscy dzisiaj chyba ciężko pracują... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, już po pracy i spacerku :-) Jeszcze jutro i weekend. Co do płci dziecka mam wrażenie, że nie ma metody na sprawdzenie płci poza usg /które też czasami się myli/. Ja w ciąży wyglądałam kwitnąco, żadnych zmian skórnych itp. Wszyscy mówili, że będzie facet i ja podświadomie chciałam syna. W rodzinie męża same chłopy, więc było "pewne". Tylko moja babcia mówiła, że dziewczynka - niby po kształcie brzucha. A że babcia jest ginekologiem-położnikiem /emerytowanym/ - zaczęłam się zastanawiać. Poszłam specjalnie na usg 8 marca i okazało się, że dziewczyna - mąż szalał - marzył o córce. Do dziś jest jego oczkiem w głowie i póki co mała też w tatusia wpatrzona. Gdybym miała drugie marzyłabym o szczęśliwym rozwiązaniu i zdrowym bobasie, niezależnie od płci. Jak byłby chłopak-mielibyśmy "parkę", jak dziewczynka - dużo rzeczy po starszej wykorzystałabym i może siostry miałyby wspólny język... Ale na relacje między dziećmi i relacje rodzice-dzieci nie ma reguły, obserwuję to na codzień i wiem, że wszystko zależy od wychowania dziecka. Także dziewczynki - oby dzidzia miała dobre zdrówko i wychowywała się w miłości. W Waszym przypadku tego drugiego na pewno nie zabraknie :-) Co do zwierząt-mam "tego trochę", ale najbardziej lubię psy. Mamy dwa pieski - jeden z nami w domku, drugi /suka/ głównie na podwórku. Oba śliczne, fajnych ras. Poza tym córka ma króliczka miniaturę angorową i rybki dość niespotykanych gatunków. Jest też kocur-wędrowiec-pers. Nie przepada za ludźmi, wpada na jedzonko i krótkie pieszczoty. Lubię zwierzaki i nie wyobrażam sobie życia bez nich oraz wychowania dziecka bez obcowania ze zwierzakiem. Nie toleruję tylko zwierzaków w łóżku /pościeli/ i przy stole /na blatach w kuchni !!!/. Z toksoplazmozą jest wiele niewiadomych. Ja podchodzę do różnych chorób z dystansem - oczywiście, że nie można bagatelizować, ale słuchając o zagrożeniach /tokso, kleszcze, grypy, itp./ czasem mam wrażenie, że wpadamy w jakiś kanał. Zalecam zdrowy rozsądek i ... wycieczkę do lasu - ślicznie jest, chociaż mokro. Właśnie wróciłam ze spacerku. :-) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JulkaN masz szczescie, ze tak wczesnie prace konczysz. Ja spacerki jak narazie to tylko w weekend bo ciemno sie robi zanim z pracy wroce :( Amarantowy czekamy juz druga dobe na Twoje wiesci! Daj znac szybciutko jak tam wyniki :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@.......MIASTO( WOJ)......DZIECKO JulkaN .................30 ......1 .........20.01 ?........ Białystok …..... 1 Izucha.................26........3........16.02........ ...Bydgoszcz.....0 IGA....................29........13..........23.02...... . .P OZ N AN.......0 Amarantowy.........23........2.......23.02?...... .....Trójmiasto....0 Patka_Wroc.........30.........13........02.03......... Wroclaw.........0 kamilsien.............29........14........12.03......... . .Zamosc.........0 wiolkcia...............27........11.........22.03...... ... .Zabrze..........0 kasiula1983.........26.........32........25.03........ ..Trzebinia........0 Oli14...................30.......20........09.04...... . . Haga.. ..........0 BRZUCHATKI NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO...D ZIECI Moniakr......26.....3...........02.03.10................ .....Łódź ....... Monikaddd...22....18....14.....25.03.10................. Białystok..... 0 bibi2206 .....26....5 .....29.....02.05.10...córeczka....wawa ......0 misia1990....19....3......27.....05.05.10....synek... .Bielsko.........0 anulka-84....24....5......5......07.05.10............... .Bydgoszcz.....0 Vilemooo27..27....3 ....7.......20.05.10.... ............Kielce .........0 tysia123......27...5.....27......28.05.10.....???????... .L ublin ..........0 AAAAA1980..29...3...26....30.05.10..na 99% córeczka... POZNAŃ.. . 0 Kati25+.......26....7............10.06.10............... ...Śląsk........ ..1 darunia83....26...2..............15.06.10............. ....Śląsk.. .........0 Gosiątko21...21....6.....7.......23.06.10.............Z .Góra..........0 zuzankastaranka80..29..10..10....27.06.10.......... Koszalin..........1 Sralis Margolis.....36..5....20....06.07.2010.........Kraków..... . ....1 Żolinka........28......3.....18.....25.07.2010......... Jaworzno......0 Magdalenka.s.......29......7.....22.07.2010.........Gdań sk............0 ciamciaramciam....25...5....13....28.08.2010......Wrocł aw.........0 Radosna27..........27....8.....11....08.09.2010...... .Kielce...........0 Maadaa..........27.......8......7.....07.10.2010........ ...UK............0 MAMUSIE: NICK.......WIEK....TERM.POR.....IMIĘ.....WAGA.....MIASTO .....SN/CC Bratka.....27.....07.02.2010....Gabryś....2280g....Trójm iasto...sn Witam po dluzszej przerwie, Maly update :) Bratka gratuluje szczesliwego rozwiazania i zdrowka duzo dla Ciebie i Gabrysia. Widze, ze ciazrowek przybylo ,oj przybylo. I bardzo dobrze tak trzymac. Ja w nastepnym cyklu bede miala inseminacje, 10 marca mam spotkanie i cos sie wecej dowiem w tym temaci...zastrzyki jakies mam brac i ciagly monitoring. Tymczasem, zninacka stuknela mi 30...takze mam teraz 30+...az cizko uwierzyc ze ten czas tak leci.Dopiero co pamietam 20 urodziny! Trzymajcie sie cieplo matki, brzuchatki i staraczki. Jak cos ciekawego u mnie sie stanie w tych nudnych, dlugich staraniach to dam znac. Buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Amarantowy_jak wyniki??? Siedze i czekam jak napiszesz :) Jutro z ranca badania i potem wycieczka do Wawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki. do mnie dzis przyszla paczka z allegro ;))) takie drobne rzeczy dla dzidziusia. wszystko superanckie, tylko mój M sie smieje zebym do kazdej rzeczy kartke przyczepila do czego sluży bo on nie ogarnia. dzionek pracowity, nawet nie mialam czasu tu do was zajrzec. Co do portali o ciąży to ja tylko baby boom czytam i kafe. Na wiecej czasu szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super Amarantowy!!! Na taka informacje czekałam :) GRATULACJE 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich dziś mogę powiedzieć że będzie cudny dzień ostatni w pracy i z myślą że będę mamą... :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeejo 🖐️ Amarantowwy gratulacje!!!!!! to byla tylko formalność ;) ta beta :D ja dzisiaj ubrałam sobie koszule taka na krótki rękaw i na nią swterek, takia piekna pogoda wiec postanowilam sie lzej ubrac... i ledwo dopiełam koszule :O rozsadzilo mnie normalnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Żoluś... dzięki ale ja się bałam tej bety jak zobaczyłam to sie prawie popłakałam ale ja juz jata jestem beksa :P;P nie martw się ja zawsze nosiłam luźniejsze żeczy ze wględu na mój chory żołądek i teraz jak siedzię w pacy muszę mieć odpięte spodnie dobrze że chodzę w tunikach i tego nie widać...:) ale ci powiem że mając nadwagę i chory żołądek to ja dopiero jak dla wieloryba będę nosić ciuchy... u mnie początek samiutki a nogi i ręce mam juz tak spuchnięte że kostek u nóg nie widać... coś czuję że ta ciąża moja to będzie ze mnie niezły ubaw ...:):) ale mam tak dobry humor że chyba nik nie jest w stanie mi go dziś zepsuć!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amarantowy jaka jest data Waszego ślubu?? suwaczki sliczne, widze ze wsrod suwaczkow przewazaja te z rysuneczkiem brzuchatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogode mielsismy bajkową!!!!!! az powiedzialabym ze za goraco, ale to juz nie stanowi problemu bo klima wszedzei, ale słonmko świecilo cudnie, piękne zdjęcia mamy ahhhhh co to był za dzien :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u nas tak samo i zdjęcia nam śliczne nad morzem wyszły bo był lekki wiaterek.... było cudnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amarantowy a dlaczemu ja Cie nie widze w tabelce wsród brzuchatek?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Dzis mój M ma imieninki, wiec juz rano w prezencie było małe co nie co ;) a potem jeszcze dałam mu prezent w postaci paska do dzinsów :) Cieszył sie :) Amarantowy - jesli jestes rzeczywiscie w ciazy to bardzo sie ciesze i gratulacje!!! Milego dnia Dziewczynki :) . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Amarantowy - gratulejszyn!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale ci fajnie ze masz ostatni dzien w pracy ...... Chociaz u nas ostatni dzien tygodnia ;) jeszcze oby do 17 i potem weekend ;) Jutro wybieram sie na zakupy. Musimy cos znajomym na odwiedziny kupic - pewnie ciuszki. Zaloze sie ze przy okazji jeszcze cos naszemu maluszkowi dokupimy ;) Wczora paczke z allegro dostalam i sie przerazilam jak zobaczylam jakiej wielkosci sa podklady poporodowe ;/ jeju,..... pielucha normalnie ;///// mam nadzieje ze az tak mocno sie ze mnie nie bedzie lało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tysia123, jak bedziesz miala chwile to podaj linki do tego wszystkiego co kupilas :) Moze skorzystam, w koncu jestesmy praktycznie na tym samym etapie ciąży :) . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amarantowy gratulujeeeeeee :):):):):):) to teraz która bedzie następna ???? idzie wiosna czas na zapylanko :):):):):) miłego dzionka kobietki ):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żoli już się poprawiam... STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@.......MIASTO( WOJ)......DZIECKO JulkaN .................30 ......1 .........20.01 ?........ Białystok …..... 1 Izucha.................26........3........16.02........ ...Bydgoszcz.....0 IGA....................29........13..........23.02...... . .P OZ N AN.......0 Patka_Wroc.........30.........13........02.03......... Wroclaw.........0 kamilsien.............29........14........12.03......... . .Zamosc.........0 wiolkcia...............27........11.........22.03...... ... .Zabrze..........0 kasiula1983.........26.........32........25.03........ ..Trzebinia........0 Oli14...................30.......20........09.04...... . . Haga.. ..........0 BRZUCHATKI NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO...D ZIECI Moniakr......26.....3...........02.03.10................ .....Łódź ....... Monikaddd...22....18....14.....25.03.10................. Białystok..... 0 bibi2206 .....26....5 .....29.....02.05.10...córeczka....wawa ......0 misia1990....19....3......27.....05.05.10....synek... .Bielsko.........0 anulka-84....24....5......5......07.05.10............... .Bydgoszcz.....0 Vilemooo27..27....3 ....7.......20.05.10.... ............Kielce .........0 tysia123......27...5.....27......28.05.10.....???????... .L ublin ..........0 AAAAA1980..29...3...26....30.05.10..na 99% córeczka... POZNAŃ.. . 0 Kati25+.......26....7............10.06.10............... ...Śląsk........ ..1 darunia83....26...2..............15.06.10............. ....Śląsk.. .........0 Gosiątko21...21....6.....7.......23.06.10.............Z .Góra..........0 zuzankastaranka80..29..10..10....27.06.10.......... Koszalin..........1 Sralis Margolis.....36..5....20....06.07.2010.........Kraków..... . ....1 Żolinka........28......3.....18.....25.07.2010......... Jaworzno......0 Magdalenka.s.......29......7.....22.07.2010.........Gdań sk............0 ciamciaramciam....25...5....13....28.08.2010......Wrocł aw.........0 Radosna27..........27....8.....11....08.09.2010...... .Kielce...........0 Maadaa..........27.......8......7.....07.10.2010........ ...UK............0 Amarantowy....23......1......4......03.11.2010.......Trójmiasto...0 MAMUSIE: NICK.......WIEK....TERM.POR.....IMIĘ.....WAGA.....MIASTO .....SN/CC Bratka.....27.....07.02.2010....Gabryś....2280g....Trójm iasto...sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×