Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Amarantowy_i tyle Ci powiedziała??? A jak ten ból wytłumaczyła? Jak @ nie przyjdzie a brzuch bedzie Cie dalej bolał to zrob koniecznie bete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba bo teraz to czuję się całkiem głupia serio tą kreskę w niedzielę widziałam... może cienka jak nitka ale była na 2 testach... a teraz to mi się już wydaje że może sama sobie wkręcam.... przykro mi trochę... i zła jestem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna, ja wlasnie sie obawiam co bedzie jak sie skonczy drugi trymestr i skonczy się power ;) bo praktycznie do konca kwoetnia musze byc w 100% "na chodzie" bo do konca kwietnia pracuje i do konca kwietnia mam zajecia na studiach. Amarantowy - pomimo tego ze gin powiedziala ze to nie ciaza uwazaj z lekami. Moze byc na tyle ciaza mloda ze test nie wykazal. Co do tych bóli to koniecznie idz do lekarza, bez przyczyny taki bol przez dlugi czas to cos jest nie w porzadku. Byc moze jest to spowodowane odstawnieniem hormonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niesttey testy czasami zawodza Amarantowy, moze ten dzisiejszy akurat zawiodł?? ja bym zrobila dzisiaj jeszcze jeden jak @ nie przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie sie umówiłam do tego ginekologa od niepłodności - wizyta w przyszły poniedziałek - myślałam, ze trzeba bedzie dłuzej czekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam kilka w domu ... jak nie będzie @ to zrobię masz rację a nie takie babci sranie bo jestem zła na siebie .... że może przesadzam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak prędzej robiłam to nawet na drugi dzień jak leżały to nic nie było a w niedzielę ten pierwszy to po 6-7 min miał ta drugą a ten drugi test miał 2 kreskę po 4-5 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amarantowy_nie przesadzasz!!! Nie ma głupich pyań są tylko głupie odpowiedzi. Nie czuj sie głupia, ani że przesadzasz. Właśnie po jakim czasie ta druga kreseczka wyszła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. Pytanie do brzuchatek: Czy macie w ciąży hemoroidy? . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amarantowy_a do dzis sie kreseczki utrzymują??? Pomyśl o zrobieniu bety, to pokaze nawet niski poziom hcg. Wiolkcia_daj znac juz u Ciebie beta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to faktycznie podejrzane bo w dosyc krótkim czasie ci sie te kreski pojaiły - to by sugerowało ciążę. Bo co innego jak niektóre dziewczyny odczytują wyniki po pól godzinie albo i więcej to test wtedy uważa sie za niewazny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amarantowy własnie nie boje sie tej wizyty - będę na nią czekała z niecierpliwością bo chcę w koncu wiedziec co jest grane.Jakiejś tragicznej wiadomości nie oczekuje bo bezpłodni nie jestesmy zkoro podstawowe badania są ok.Moze faktycznie mam cos z jajowodami nie tak,zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zostawiłam testy żeby porównywać i kreski dalej są a dziś ani troszkę a co do odczytywania to wiem że jak się pojawiają potem to nic nie znaczy ale prędzej nawet na następny dzień nic nie było....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze kasiula w sumie masz rację ja slsyzałam o niedrożności jajowodów ale to podobno bolesny zabieg żeby to sprawdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAAAAAA - nie mam. Poki co dolegliwosci to przede wszystkim róznego rodzaje kłucie, ciagniecie w brzuchu. ale to normalka. Do tego jakies infekcje pochwy. no i zaczyna bolec kregosłup. To by bylo tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie jest to badanie przyjemne ale chyba dają jakies znieczulenie miejscowe z tego co sie orientuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amarantowy_a jak ból brzucha??? Jak dla mnie to jak 2 testy pokazały ciąże to pewnie tak jest. Jak @ nie przyjdzie, a kolejne testy beda niepewne to zrob bete i sie wszystko wyjasni. Kasiula_ja mialam skierowanie na droznosc jajowodów, ale okazało sie, że jestem w ciazy, więc nie było potrzeby. Ale pare kolezanek co lata nie mogły zajsc w ciaze, a wszystkie wyniki mialy ok po droznosci od razu zaszły. Bądz dobrej mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula, fajnie ze tak szybko wizyta. Przynajmniej jesli jest jakis problem natury medycznej to sie o nim dowiesz. A wtedy to juz szybciutko bedziecie rodzicami ;)))) Daj znac jak bedziesz po wizycie co ciekawego lekarz powiedzial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amarantowy - proponuje powtorzyc dzisij wieczorem test, nie rob siku przez dłuższy czas i potem testuj... nie ma nic do stracenia AAAAAAAA - ja tez mam ciągnięcia, kłucia itd chwilowe, hemoroiidy niet. kasiula - czy do krakowa sie wybierasz na tą wizyte? a co do gina mialas zmieniac na Strzyża chyba nie? zmieniłas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna - znów ustąpił ale w weekend tez tak było trochę przestało a potem znów szczególnie rano i wieczorem...ale mogłam w łóżeczku leżeć.. Kasiula - Radosna dobrze mówi będziemy trzymać kciuki... Żoli - tak zrobię co mi szkodzi bo @ nadal nie ma... i nic nadal na nia nie wskazuje bo rano wyglądało że się rozwinie i będzie już po ptakach a tu jednak nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam jakies kłucia w dole podbrzusza, czasem na całej długości a czasem z jednej strony. Wczoraj poszlismy na spacer i musiałam isc wolno, bo bolało mnie podbrzusze, ale nie kuło, to był inny rodzaj bólu. Zawsze kiedy jestesm u Genia zapominam sie o to pytac.... Czy te bóle są normalne? No i wczoraj wieczorem niestety wyszły hemoroidy :( Juz je kiedys miałam, wiec wiedziałam ze nie ominą mnie w czasie ciązy... :( Taki ból ze w nocy nie spałam przez 2 godziny :( . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amarantowy bo faza lutealna jest (tak sądzę) dla osob ktore mierza tempke dobrym wyznacznikiem, czy @ blisko, czy moze testowac itd... ja w miesiącu kiedy zaszłam w ciążę robiłam pierwszy test w 18 dniu fazy lutealnej, więc moze dlatego u Ciebie te róznice w wynikach bo jeden test bardziej a drugi mniej jest czuły... AAAAAA - ja nawet nie wiem co poradzic w sprawie hemorodiow bo temat dla mnie zupelnie nieznajomy... nawet nie wiem na czym one polegaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo dziewczyny. widze ze troszku tu zamiesania sie porobiło ztestami- to chyba jakis wirusek na testy :):):) więc i ja z nich zrezygnowałam i byłam na becie- wyniki dopiero po 15-tej. więc napewno się odezwe bez względu na wynik. buziaczki kobietki i do później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ledwo co siedze. Katar mnie zaatakował i ból głowy. Czuje, że się przeziębiłam. Chyba jutro wolne wezme to sie podkuruje. Żoli_a ty już zdrowa??? Czy się leczyłas? Bo nie wiem czy cokolwiek moge brac. Dzis chyba do gina zadzwonie czy w ogole czyms moge sie leczyc. Amarantowy_przeszedł ból brzucha???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hemoroidy to dokładnie ból w miejscu odbytu. Miałam kiedys i wystraczylo posmarowac maścią. Akurat ta mąśc co kiedys używałam mozna uzywac w ciąży od 4 miesiąca, wiec kupiłam bez konsulatacji z lekarzem i czekam az przejdzie. Nikomu tego nie zycze, ale podobno po porodzie kazda kobieta to ma :( My to sie musimy nacierpiec...... . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×