Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Amarantowy_teraz jak bedziesz miec dzidzie to szkoda brac urlop, wykorzystasz jak dzidzia przyjdzie na swiat. Ciekawe jaka beta wyjdzie. Czyli to byl drugi cykl staran i okazal sie owocny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę na razie urlop bo potem i tak mi go nie dadzą tylko za niego zaplacą i zwolnią a co do cyklu t raczej pierwszy bo ten niby pierwszy to bylo z nim tak że jak odstawiłam hormony to doatałam taką @ po hormonach ale jej ie powinnam liczyć a taką normalną @ po 14 dniach czyli 26.01. i w tym cyklu teraz zaszłam... co do bet aż się boję bo jak będzie mocno wysoka to może potem się okazać że faktycznie bliźniaki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie panikuj, że tak szybko test wyszedl to nie oznacza od razu blizniakow. Najwazniejsze, ze sie udalo i jestes w ciazy. Teraz musisz dbac o siebie i zalatwic sprawy w pracy, zeby wycofac wypowiedzenie to bedziesz miala do czego wracac i urlop potem sie przyda, nikt Cie teraz nie zwolni a zwolnienie lekarskie masz platne 100%, wiec wydaje mi sie zdecydowanie lepiej niz wykorzystywac urlop :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amarantowa cofam slowo blizniaki wiesz czemu?odnoszac sie do wykresu na 28 temperature zaczelas mierzyc dosc pozno, Twoja faza lutealna napewno jest dluzsza zgodnie z objawami i wynikiem testu owulacyjnego, uwazam , ze to bedzie piekna ciaza pojedyncza:)ale nigdy nie mow nigdy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nudy...M w delegacje pojechal, a ja siedze sama. Ogladam na necie ubranka :) dla dziecka oczywiscie i zaczynam sie martwic, ze w ogole nie wiem jak sie dziecko ubiera, jakie te warstwy. Ani na dzien ani na noc. Ostatnio obserwuje kto jak dziecko ubiera i jedni ubieraja w body i pospichy i do łożka, inni body, pajacyk, skarpetki i czapeczka i dopiero do łożka. Nic nie rozumiem. Pewnie sie mamy bede pytac ile i jakie te warstwy, bo widze, ze i tak kazdy robi inaczej. Bratka a ty jak ubierasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna - spokojnie. Nie ma jednego przepisu na ubieranie dziecka. Myślę ze jak dzidzius juz bedzie z toba to szybciutko nauczysz sie co i jak. Uboerasz malenstwo - sprawdzasz czy ma za zimno, za cieplo i ewentualnie dopasowujesz strój. Ja rzeczywiscie ostatnio strasznie zapracowana jestem ;/ tzn duzo spraw na glowei, ale staram sie jakos wszystko ogarnac, nie zwariowac i jednoczesnie dbac o siebie, zeby dzidzius rósł zdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M na mnie nakrzyczal, ze chce isc jutro do pracy i kazal zostac w domu i sie kurowac. No i nie zostaje mi nic innego jak go słuchac. Takze wolne do konca tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ Koralina82- ja nie umiem za bardzo obserwować się bo na tym wykresie pierwszy raz w życiu to robiłam więc mogę w wielu miejscach się mylić.. ale ważny jest efekt że się udało:):) Radosna nie martw się tysia ma rację jak będzie dzidzia to ci samo przyjdzie zresztą zawsze będziesz mogła się tu podpytać koleżanek które będą od ciebie 2 kroki do przodu :):) Tysia a ty tez się nie przemęczaj za mocno musisz tez znaleźć czas dla siebie bo potem znów go nie będziesz długo miała...i dziękuje gratulacje... Radosna twój mąż dobrze zrobił że kazał ci w domku siedzieć praca nie zając... na nią zawsze jest czas a na dziecko nie koniecznie... ja w nocy się budziłam bo znów brzuch nawalał teraz też może nie tak mocno ale nadal ciężko to wytrzymać .... ma nadzieję że to minie szybko bo nie wyobrażam sobie tak zdychać miesiąc na przykład....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ale fajnie tak poleniuchowac w domku i nie musiec sie zrywac z samego ranca. Nie fajnie tylko, ze nie moglam usnac cala noc, gdzies kolo 3-4 rano zasnelam. Wszystko dlatego, ze M w delegacji a ja bez niego to juz nie umiem usnąc. Amarantowy_mnie takie bol jak na @ przeszly gdzies po półtora tygodnia, potem to bedzie raczej kłucie, ciągnięcie. Dasz rade, najwazniejsze, ze sie udalo. O ktorej masz wyniki bety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też nie lubię spać bez M bo tak fajnie mnie przytula...ale lenić się fajnie jest... mam nadzieję że też mi niedługo przejdą...a beta powinna byś po 14 więc wieczorem napiszę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak doszły :) Oczywiscie dziękuje. Jeszcze nie oglądalam :) Ale plany są :):) jak M z delegacji wroci :) ale tu dzis cicho........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@.......MIASTO( WOJ)......DZIECKO JulkaN .................30 ......1 .........20.01 ?........ Białystok …..... 1 Izucha.................26........3........16.02........ ...Bydgoszcz.....0 Oli14...................29.......19........17.02...... . . Haga.. ..........0 IGA....................29........13..........23.02...... . .P OZ N AN.......0 Amarantowy.........23........2.......23.02?...... .....Trójmiasto....0 Patka_Wroc.........30.........13........02.03......... Wroclaw.........0 kamilsien.............29........14........12.03......... . .Zamosc.........0 wiolkcia...............27........11.........22.03...... ... .Zabrze..........0 kasiula1983.........26.........32........25.03........ ..Trzebinia........0 BRZUCHATKI NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO...D ZIECI Moniakr......26.....3...........02.03.10................ .....Łódź ....... Monikaddd...22....18....14.....25.03.10................. Białystok..... 0 bibi2206 .....26....5 .....29.....02.05.10...córeczka....wawa ......0 misia1990....19....3......27.....05.05.10....synek... .Bielsko.........0 anulka-84....24....5......5......07.05.10............... .Bydgoszcz.....0 Vilemooo27..27....3 ....7.......20.05.10.... ............Kielce .........0 tysia123......27...5.....26......28.05.10.....???????... .L ublin ..........0 AAAAA1980..29...3...26....30.05.10..na 99% córeczka... POZNAŃ.. . 0 Kati25+.......26....7............10.06.10............... ...Śląsk........ ..1 darunia83....26...2..............15.06.10............. ....Śląsk.. .........0 Gosiątko21...21....6.....7.......23.06.10.............Z .Góra..........0 zuzankastaranka80..29..10..10....27.06.10.......... Koszalin..........1 Sralis Margolis.....36..5....20....06.07.2010.........Kraków..... . ....1 Żolinka........28......3.....18.....25.07.2010......... Jaworzno......0 Magdalenka.s.......29......7.....22.07.2010.........Gdań sk............0 ciamciaramciam....25...5....13....28.08.2010......Wrocł aw.........0 Radosna27..........27....8.....11....08.09.2010...... .Kielce...........0 Maadaa..........27.......8......7.....07.10.2010........ ...UK............0 MAMUSIE: NICK.......WIEK....TERM.POR.....IMIĘ.....WAGA.....MIASTO .....SN/CC Bratka.....27.....07.02.2010....Gabryś....2280g....Trójm iasto...sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien DObry Dziewczyny. Melduje ze z moim tyłeczkiem juz jest lepiej. Jeszcze nie do konca sie wykurowałam, ale juz nie czuje takiego bólu jak jeszcze wczoraj :( Milego dnia :) . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna- tak obejrzyjcie razem... AAAAA - fajnie że mnie cierpisz ja już miałam dziś takie 2 ataki bólu że się zwijałam ... ale 5 minut i przechodzi ale padam na pysk od tego... faktycznie wszyscy dzis tu spia chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak myślicie jaka beta powinna mi wyjść bo patrzyłam na różne wskaźniki i nie bardzo je kumam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normy bety sa bardzo rozstrzelone, najwazniejsze jest czy prawidłowo przyrasta (o ok 66-70% w ciazy 48 godzin).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaz jesli robisz ja tylko dla potwierdzenia ciazy to chyba nie ma sesnu jej powtarzac :) Żoluś_where are you 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejjoooo 🖐️ jestem jestem dziołszki drogie :) mialam duzo pracy z ranka :) ale juz sie witam z Wami AAA - dobrze ze juz lepiej Amarantowy - czekam na wynik betki Radosna - kiedy idziesz na piku pik? ja chyba w piatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe moje słowotwórstwo... zawsze jak mma rano krew pobierana to po pracy jak przyjezdzam do domku to mowie do mężą ziobacz znowu mi piku pik zrobili :(:(:(:( i mnie przytula :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Amarantowy - odliczamy godziny do wynikow bety- daj od razu znac :) Radosna - super ze dalej odpoczywasz :) Zolinka - piku piku ;) niezle ;) AAAAA- super ze dzis lepiej, oby tak dalej :) Tysia- a Ty co taka zapracowana? Oszczedzaj sie jak najwiecej :) Wiolkcia - gratulacje z @ :) teraz aby jak najszybciej sie skonczyla i dzialajcie :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja zapracowana bo jak zwykle najpierw za duzo biprre na siebie, a potem sie zastanawiam dopiero kiedy ja na to czas znajde..... ale taka juz moja natura.... piku pik ;/ o kurcze.... ;////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×