Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

No a ja własnie kupiłam przez allegro przewijak na łózeczko i rogala do karmienia. Musze jeszcze kupic jakies pileuchy tetrowe i koleżanka ktora rodziła polecała mi Muszle laktacyjne. Słyszałyscie o tym? Podobno super sprawa. http://www.allegro.pl/item977085568_muszle_laktacyjne_avent_isis_6szt_poznan_tanio.html Kolezanka mowi, ze jak Maleństwo sie naje albo ona sama odciaga pokarm to potem te muszle to jest zbawienie, bo oslonka nie przylega do brodawki i stanik zatrzymuje sie wlasnie na tej muszli i nie podraznia i tak juz podraznionych brodawek. Takze napewno to kupie :) Dostałam tez od kolezanki koło do siedzenia na pierwsze dni po porodzie. Swietna sprawa taka poduszka z dziurą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie widziałam tych muszli wcześniej. Żadna ze znajomych mi mam nie używała czegoś takiego, myślę, że normalne wkładki do stanika wystarczą. Powinna wypowiedzieć się Misia albo Bratka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciamciaram - ja tego uzytkownika mam w ulubionych :) jesli chodzi o te muszle to kolezanka bardzo polecala. Nie sa tanie, ale warto kupic, bo wkladki jednak ocieraja sie o brodawki, a ta muszla nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli nasze maluchy będą miały podobne wyprawki:) Niezłe ma te rzeczy i strasznie dużo osób u niego kupuje. A ja dziś wybieram się kupić sobie jakąś spódniczkę ciążową;)W końcu mama też musi być zadowolona i ładnie wyglądać:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu faktycznie ciążowo-zakupowo :) Ja dziś pierwszy dzień założyłam spodnie ciążowe, bo normalne juz brzuszek cisną, a ciążowe mi spadają :( Jak nie urok to sra..ka:P Pieluchy chyba najlepsze takie podwójnie tkane. Jakiś czas nie było takich, a teraz coraz wiecej firm takie szyje. Ide zaraz na krótki spacerek do sklepu coś na obiadek kupić. Dziwnie mi tak w domu cały dzień. Wydaje mi się, że mnustwo czasu marnuje. Wstałam o 8 i tak do tej pory siedziałam przed tv i kompem, dopiero teraz sie wykąpałam i ubrałam - czyli o 12!!!. Czy wy też tak marnujecie czas? Boję się, że z maluszkiem tez tak bede w piżamie do południa chodzic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pytanie z serii głupich (nwet bardzo): Czym się różnią śpioszki od pajacyka??? Szukam art co kupić na wyprawkę dla malucha i wszędzie pisze śpioszki, body (ewentualnie kaftanik) i pajacyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SPIOSZKI to są takie spodekni na szelkach. Muszisz po nie zalozyc cos z dlugim rekawem noworodkowi. Pajacyk to taki kombinezon - zakrywa nogi i rece i cale cialko. Czasem na stópki, czasem nie. Pod to tez wydaje mi sie ze wypadaloby body na krótki rekaw zalozyc ale slyszalam ze niektóre mamy na gole cialko zakladaja.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Tysia :) Bo jak tak sobie na necie przegladam te aukcje to wszędzie pisze śpioszki - choć to pajacyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RAdosna ja jeszcze siedzę w piżamie i farbuję włosy;) Zaraz się wykąpię i dopiero ruszę do sklepu:) Leń się póki możesz:) JA tez te podwójnie tkane tetry kupiłam i jeszcze 5 takich flanelowych kolorowych u tego sprzedawcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciamcia_pocieszyłas mnie :) Dobrze wiedziec, że nie tylko ja spedzam zwolnienie w pidżamie :P Uciekam na zakupy do sklepu cos na obiedek kupic. I może do sąsiadki zajrze bo siedzi w domu z córeczką (ostatni tydzień macierzyńskiego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj wogóle to nazewnictwo jest dziwne ;//// Najlepiej to sobie poogladać na Allegro na przyklad co jak wygląda. A co do tego jakie ubranka lepiej kupowac nie mam pojecia. Wszyscy polecaja wlasnie pajacyki i body. Z kolei kolezanka stwierdzila ze jak ona miala w pajacyku pozapinac wszystkie zatrzaski to ja cholera trafiala tyle tego bylo ;/ I ona wolala kaftaniki. Jak dla mnie kaftaniki chyba sie beda zawijac na pleckach, wiec mam przede wszytskim: pajacyki i body na krótki rekaw, śpioszki i body na dlugi rekaw. Kaftaniki mam chyba 2 czy 3 na poczatek zeby pepek wietrzyc./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w pracy, ale po pracy wracam do domu leżeć, bo w sumie cos mnie tak jakby kłuje po lewej stronie brzuszka. Tzn, jak siedze to jest OK, ale jak mam wstać i chodzic to za każdym stapnięciem nogi kłucie jest silniejsze.... Co to może byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAA spokojnie, pewnie dzidzius cos uciska. Albo ruszył ci jakies ścięgno czy jakis miesien i teraz cie boli. Raz moje malenstwo tak mnie mocno kopnelo i w takie wrazliwe miejsce ze jedna noga do kolana mnie bolala i ciezko bylo mi chodzic. Ale z czasem przeszlo (po jakiejs godzinie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja kocham piatki i taka piekna sloneczna pogode za oknem :) Dzis mam wyjatkowo dobry nastroj :) Codziennie mam problem z obiadem bo nie wiem na co mam ochote i najczesciej na cos, czego nie ma w lodowce :P Chyba zrobie golabki jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madaa ale jestes, wspomnialas gołąbki i narobilas mi ochoty......za kare wpraszam sie na konsumpcje tych gołagbków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna dzięki za odp. Jeśli chodzi o targi to ja też jutro się wybieram. Mój Mąż pracuje na targach i właśnie namawia mnie na jutrzejszy wypad tam - ponoć dużo fajnych gadżetów dla Dzidka. My to tylko jedziemy oblokać zabawki coby później zamówić przez internet. My praktycznie już wszystko kupiliśmy dla dzidzi także teraz czekam na poród :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie się zdołowałam:( Poszłam sobie do galerii kupić jakąś ciążową spódnicę i w sklepie ciążowym ubrania są od rozmiaru 42. Nie wiem czy producencie zdają sobie sprawę, że szczupłe kobiety też zachodzą w ciążę?! Cyba sama cos sobie uszyję. Pomijam fakt że te kiecki jak namioty kosztują ponad 130zł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszam na golabki jutro albo w niedziele :) Vilemoo ja sie czujesz i co wiecej u Ciebie? Ktory to ju tc bo w tabelce stanelas na 7 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciamcia, spokojnie. Nie można sie w ciązy denerwowac. Polecam zakupy na Allegro. Ceny w sklepach ciazowych powalaja na kolana ;//// Ja zaopatrywalam sie w ciuchy na Alelgro (spodnie) albo na ryneczku - tam wsrod normalnych ubran zawsze znajdzie sie jakas bluzka pasujaca na ciezarówkę ;) Zastanawiam se nad zrobieniem placków ziemniaczanych na obiad... myslicie ze jeszcze beda zjadliwe z zeszlorocznych zmieniaków????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o prosze,to widze ze nie ma sie nad czym zastanawiac i trzeba dzis zrobic ;) juz mi slinka cieknie, a jeszcze 10 min w pracy musze wytrzymac. dobrze ze do domu mam blisko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super ta jeansowka Ciamcia. Ja uwielbiam spodnice jeansowe i moje 3 sztuki juz odlozylam bo ciasno mi. Moze i ja cos takiego zakupie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciamcia jak dla mnie extra spódniczka ale ty jesteś malutka 36 rozmiar to ja nosiłam w podstawówce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mada - u mnie to już 37 t leci :) Jestem ogromna, ale po za tym to ok. Zaczynam czuć już dziwne pobolewania brzucha, czasami nawet skurcze mam co 6 minut, ale szybko mijają - można jednak przypuszczać, że poród się zbliża ;) Od dwóch tygodni siedzę na L4 i już za przeproszeniem cipca dostaję :P W zeszłym tygodniu przygotowaliśmy już na tip top pokoik dla dzidzi i normalnie aż żal, że jeszcze jej tam nie ma - mam jednak nadzieję, że to już niedługo. Powiem Wam, że tak pod koniec to już ciężko - chociaż to też ponoć nie reguła. Ja niestety mam już 14 kg na + i one dają mi się we znaki. Na szczęście jestem w stanie jeszcze wszystko w domu zrobić bo bym chyba oszalała. Co jeszcze u siebie zauważyłam, że pod koniec kobieta bardzo się wycisza. Ja teraz głównie słucham muzyki, czytam , spaceruje ....no i sprzątam :P A dzidziuś z dnia na dzień czuć że jest coraz większy. Biedaczek nie za bardzo ma już miejsce i jak się zacznie rozprostowywać to ma się wrażenie, że za chwilę bokiem wyjdzie :) To tyle u mnie. Trzymaj się cieplutko i pomasuj brzuszek ode mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×