Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

RAdosna ja ostatnio tez wybierałam kuchnię i po rozmowie w kilku studiach, gdzie liczyli od 15 do 25 tys bez agd poszłam do stolarza i wyliczył mi kuchnię za 7 tys , a wszystko właściwie takie samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Namiar na stolarza też mam, ale myslalam, ze w takim studiu jak zrobia projekt to jakieś fajne pomysły bedą. Ciamcia myśle, że stolarz by mi lepszą wizualizację zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też sama sobie rozrysowałam co gdzie chciałabym mieć, a stolarz kila rzeczy mi podpowiedział i mam fajną kuchnię za mniejsze pieniądze. Pochodź, poogladaj, apotem sama spróbuj wymierzyć i narysować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak pewnie zrobie, bo jednak zawsze to taniej. Wiadmo,że wykańczanie mieszkania to duży wydatek, więc każdy szuka gdzie jest najtaniej. Zaoszczędze na meblach, to na wózek będzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysa123
co do pełni to można na necie spr, są rózne kalendarze księżycowe;) AAAA - to umawiamy sie na 27 na rodzenie ;))))) bedzie razniej we dwie;) Ale z drugiej strony to tłok na porodówce jesli jest wiecej pordoów niz zwykle.... i jak miejsc zbraknie to nam przyjdzie rodzic na korytarzu ;) co do kuchni to powieram. Najlepiej pochodzi, poogladac co studia proponuja a potem narysowac samemu i zamowic u stolarza. U moich rodziców kuchnie wlasnie stolarz robil i sporo fajnych rzerczy im podpowiedzial. Mykam zaraz do domku, bo glodna juz jestem. ;//// A lwasnmie, zapomnialam wam napisac - waze juz 75 kg!!!!! (waga wyjsciowa sprzed ciazy 58..... Szok. A najlepsze ze wszyscy mowia ze nic nie widac ze tyle utylam.... ale ja widze ;/ no nic kilogramami bede sie martwic jak urodze, na razie dzidzius najwazniejszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my jak urządzalismy mieszkanie w zeszłym roku to udało nam się zaoszczędzic sporo bo mój M wszędzie ma znajomości ze względu na to, ze jak stoi na targach to tam duzo fachowców sprzedaje swoje "wyroby". Za kuchnie dalismy 4000 bez agd bo robił nam jego kolega z targu.Ale wiem wlasnie ze w profesjonalnym studio to jest kwestia 12 tys i wzwyż za taką mała kuchenkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleczka2333
Radosna ja też jestem po remoncie i kuchnie też robiłam na wymiar. Mam numer do super faceta i jest bardzo konkurencyjny, bo po studiach których chodziliśmy ceny były ok 14, 15 tys, a ja mam małą kuchnie, a on mi zrobił za 5 tys. i super gość, przyjezdza do domu, robi wizualizacje i naprawdę wszystko co chciałam tak mam, bez problemowy kompletnie!!! Ja mam kuchnie czerwoną na wysoki połysk, także jesśli chcesz numer to daj znać.Mnóstwo moich znajomych prosiło mnie o numer do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Na początek dnia wysyłam porcję środowych fluidków 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Znowu fajna pogoda. Chyba wiosna przyszła już na dobre. Pytanie do brzuchatek i mamusiek: ręczniczek z kapturkiem dla dziecka - ile szt potrzeba? Żoli_where are U??? Uciekam ogarniac mieszkanie i sie zbieram, bo dzis znowu do krawcowej i obejrzec kolejny projekt mebli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do recznika z kapturem - mam jeden taki duzy 100x100 cm. Dokupie chyba jeszcze jeden i wystarczy. Jakby co mam inne reczniki, Poza tym latem nawet jak tzreba cos uprac to szybciutko schnie . Zastanawiam sie teraz bardziej nad tym ile i jakich pieluch kupic na poczatek??? Kupilam Bella Happy 42 szt takie z wycieciem na pepek i planuje kupic jeszcze Dada z Biedronki te najmniejsze do wyprobowania bo sa tanie a podobno spoko. XCos jeszcze polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak kupiłam córeczce koleżanki bella happy to mała miała tak strasznie odparzoną pupcię , ze szok. No ale skąd człowiek moze wiedziec. Za to te Dada sa dla niej super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te chusteczki wilogotne dada tez są dobre (na bieżąco jestem bo u mnie w rodzinie i po kolezankach duzo dzieci :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wyglada na to ze dokupie jeszcze DADA i do szpitala wezme kilka kazdego rodzaju, zobaczymy co bedzie. Mi sie te bella happy wydaja w miare przyjazne dla dziecka bo sa mieciutkie, bez ceratek ..... no nie wiem, moze to tylko pozozry. Raczej odpuszcze sobie pampersy, malo tego ze drogie, pofdobno bardzo duzo dzieci ma od nich uczulenie../..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pampersy są z tej firmy co podpaski always, jak kiedys dawno temu używałam czasem alwaysów to zawsze mnie odparzały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczynki!!! nie mam od kilku dni neta w domu - przez burze :(:(:(: dlatego nie moge ani napisac ani przeczytac. dzisiaj mma na chwile dostep wiec korzystam zeby Was wszyskie uściskac i pozdrowic :):):):):):) dzisiaj mamy gina, mam nadzieje ze u Miłoszka wszystko w porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do always-ów to mialam tak samo, masakryczne są te podpaski ;/// Rossmann - na pewno wypróbuje ;) Żoli - bierz sie kochana za zakupy, bo pozniej naprawde ciezko czlwoiekowi latac po sklepach (zwlascza jak tzreba szukac WC co 5 min ;/) Własnie a propos WC - ostatnio chce mi sie siku 24 godziny na dobe ;/ chyba malensttwo pecherz mi uciska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam :) Dziś było zdecydowanie lepiej. Projekt był przygotowany w 3 wersjach, w kolorystyce o jakiej rozmawialismy, wycena tez przygotowana dla wszystkich wariantów, z wyszczególnieniem ile za co. Potem wjechalam do ciucholandu poszukac czegos dla dziecka, ale nic specjalnego nie było, choc ciuszki ogolnie fajne, z Anglii. Ale nic nie kupiłam, bo akurat dla chlopca malutkiego nic mnie nie powaliło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej na serio Wam sie tak Angielskie ciuchy podobaja? Bo ja to odwrotnie, uwazam ze w Polsce sa ladniejsze. Nie lubie NEXTa - wiele razy bylam w sklepie ale nigdy nic nie kupilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angielskie ciuszki sa fajne, ale dla takich dzieci co juz chodza. A dla takich maluchow jakos ciuchy szyte jak dla doroslych mi sie nie podobaja. Wygodne tez chyba nie sa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt ze bodziaki są swietne i tanie jak barszcz, wobec tego zakupilam 7-pak na rozmiar 0-3 i 3-pak na romiar 3-6. Wyszła mi cena z przesylka jakies 5 zł za szt, a polskie body po kilkanascie zloty.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej gadułki:) Podobno pieluszki z LIdla są dobre i chusteczki mokre tez. Powiedzcie mi czy beta 16,8 wskazuje ciążę? Siostra mojego M dziś taka odebrała, ale nie rozumiemy wyniku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RAdosna ja mam 2 ręczniki z kapturkiem, myślę, ze wystarczy. Ile w końcu wyliczyli Ci ten projekt kuchni? A dziś kupiłam kamizelkę taką jakby puchową, ale większą na 9miesięcy za 5,30 zł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@.......MIASTO( WOJ)......DZIECKO Patka_Wroc.........30.........13........02.03......... Wroclaw.........0 kamilsien.............29........14........12.03......... . .Zamosc......... Oli14...................30.......20........09.04...... . . Haga.. ............0 JulkaN ................. 31 .... 2 ......... 04.04. ...... Białystok ..........1 wiolkcia...............27........12.........23.04...... ... .Zabrze.........0 Izucha.................26........5........22.04........ ...Bydgoszcz.....0 kasiula1983.........26.........33........02.05........ ..Trzebinia......... IGA....................30........15..........11.05...... . .P OZ N AN.......0 BRZUCHATKI NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO... D ZIECI bibi2206 .....26....5 .....32.....02.05.10...córeczka....wawa ......0 anulka-84....24....5......5......07.05.10............... .Bydgoszcz.....0 Vilemooo27..27....3 ....37.......20.05.10.... ............Kielce .........0 tysia123......27...5.....36.....28.05.10...Agnieszka/Adaś...L ublin ....0 AAAAA1980..29...3......34....30.05.10......????????...... . POZNAŃ.. . 0 Kati25+.......26....7............10.06.10............... ...Śląsk........ ..1 darunia83....26...2..............15.06.10............. ....Śląsk.. .........0 Gosiątko21...21....6.....7.......23.06.10.............Z .Góra..........0 zuzankastaranka80..29..10..10....27.06.10.......... Koszalin..........1 Sralis Margolis.....36..5....26....06.07.2010.........Kraków..... . ....1 Żolinka........28......3.....26.....25.07.2010..synek... Jaworzno.....0 Magdalenka.s.......29......7.....22.07.2010.........Gda sk............0 ciamciaramciam...25...5...22...28.08.2010..Maksym...Wroc aw......0 Radosna27..........27....8.....20....08.09.2010...synek.. ...Kielce....0 Maadaa..........27.......8.....16.....07.10.2010........ ...UK...........0 Amarantowy....23......1......13......03.11.2010.......Tr jmiasto......0 MAMUSIE: NICK.......WIEK....TERM.POR.....IMIĘ.....WAGA.....MIAST O .....SN/CC Bratka.....27.....07.02.2010....Gabryś....2280g....Tró jm iasto...s misia1990...19....13.04.2010....Antoś... .2800g......Bielsko........sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×