Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

hej AAAAA ja tez będę miala taką kołyskę dostanę od rodziny i tez bardzo się z niej cieszę bo póki dzidzia nie siada to myślę że to bardzo fajne. Maadaa ja nie wiem co z tym bujaniem będzie ale chcę łóżeczko kupić z płozami takimi że można w razie co nóżki zlożyć i pobujać dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak to bedzie z tym bujaniem, ale w razie czego kołyska ma blokade, wiec za duzo bujac jej nie musze :) Zaraz koncze prace i mykam do domku. Jestem taka głodna, ze zjadłabym konia z kopytami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tysia mi czop a raczej to było troszeczke wiecej śluzu podbarwionego krwią odszedł po badaniu przez nie delikatnego ordynatora który go naruszył na 2 godz przed urodzeniem się Antosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Co do tych zakupów to tak: -podgrzewacz- moim zdaniem niezbędny, w nocy koło łóżka będzie stał a nie będę latać do kuchni wodę grzać albo mikrofalówkę włączać, nie znam nikogo kto by nie miał podgrzewacza:) - sterylizator- ja na początku też się zastanawiałam, ale kupiłam za 9 zł więc to żadne pieniądze:) - laktator- tez można kupić używany, poza tym zawsze trzeba odciągać troszkę pokarmu, szczególnie jak jest nawał, a dziecko nie wypije. Radosna ja kupiłam Maxi Cosi Mura 4 + fotelik Cabrio Fix MAxi Cosi za 2800zł, w promocji, przeceniony z 3100zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Na początek porcja fluidków na wtorek (co by starające się częściej do nas zaglądały - bo topik zdecydowanie jest chyba już ciążowy) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Ciamcia_my teraz zaczęlismy sie zastanawiac nad wózkiem i w sumie nagle się okazało, że najbardziej nam przypasował Maxi Cosi lub Mutsy. W sumie zamierzam ten wózek używać również przy drugim dziecku, więc chyba cena powinna sie na jakość przełożyć. Dziewczyny oglądałyscie wczoraj uwage na temat fotelików dla dzieci? Ja byłam zszokowana, że takierzeczy mogą się dziać. I to przy prędkości 64 km/h, a same wiemy, że jak sie jedzie w trase to prędkości są duzo większe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@.......MIASTO( WOJ)......DZIECKO Patka_Wroc.........30.........13........02.03......... Wroclaw.........0 kamilsien.............29........14........12.03......... . .Zamosc......... Oli14...................30.......20........09.04...... . . Haga.. ............0 JulkaN ................. 31 .... 2 ......... 04.04. ...... Białystok ..........1 wiolkcia...............27........12.........23.04...... ... .Zabrze.........0 Izucha.................26........5........22.04........ ...Bydgoszcz.....0 kasiula1983.........26.........33........02.05........ ..Trzebinia......... IGA....................30........15..........11.05...... . .P OZ N AN.......0 BRZUCHATKI NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO... D ZIECI bibi2206 .....26....5 .....32.....02.05.10...córeczka....wawa ......0 anulka-84....24....5......5......07.05.10............... .Bydgoszcz.....0 Vilemooo27..27....3 ....37.......20.05.10.... ............Kielce .........0 tysia123......27...5.....35.....28.05.10..Agnieszka?....L ublin ........0 AAAAA1980..29...3......34....30.05.10......????????...... . POZNAŃ.. . 0 Kati25+.......26....7............10.06.10............... ...Śląsk........ ..1 darunia83....26...2..............15.06.10............. ....Śląsk.. .........0 Gosiątko21...21....6.....7.......23.06.10.............Z .Góra..........0 zuzankastaranka80..29..10..10....27.06.10.......... Koszalin..........1 Sralis Margolis.....36..5....26....06.07.2010.........Kraków..... . ....1 Żolinka........28......3.....26.....25.07.2010..synek... Jaworzno.....0 Magdalenka.s.......29......7.....22.07.2010.........Gda sk............0 ciamciaramciam...25...5...22...28.08.2010..Maksym...Wroc aw......0 Radosna27..........27....8.....20....08.09.2010...synek.. ...Kielce....0 Maadaa..........27.......8.....16.....07.10.2010........ ...UK...........0 Amarantowy....23......1......13......03.11.2010.......Trójmiasto......0 MAMUSIE: NICK.......WIEK....TERM.POR.....IMIĘ.....WAGA.....MIAST O .....SN/CC Bratka.....27.....07.02.2010....Gabryś....2280g....Tró jm iasto...s misia1990...19....13.04.2010....Antoś... .2800g......Bielsko........sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj RAdosna Słyszałam coś o tych fotelikach, ale podali jakiej firmy były? Co do wózka, to zobacz ile używane kosztują na alegro, a zauważysz że jak nawet kupisz nowy za 2700 to i tak go spokojnie za 2000 sprzedaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciamcia_te foteliki to CHICCO i EMMANLJUMGA. Ale w sumie mowili, że na ponad 400 modeli na rynku tylko 200 jest w miare bezpiecznych. Chyba najbezpieczniejsze to Maxi Cosi - tak tez od kilku sprzedawców słyszałam w sklepach. Na TVN Turbo tez był program o tych fotelikach chyba w programie RAPORT, więc może będzie powtórka na tygodniu. Wczoraj to w UWADZE było. Szukam na Allegro używanego fotelika Maxi Cosi Cabrio Fix i do 300 zł to jest duzy wybór. Nowy tak od 530 zł sie zaczynają. M raczej chciałby wszystko nowe, bo mowi, ze na 2 dzieci to moze lepiej nowe. Ale jeszcze mamy czas na decyzje. Zostało ponad 4 miesiace do porodu to cos sie wybierze. Może jakaś promocja się trafi. Najbardziej w polskich firmach mnie wkurza, że nazwa firmy jest wszędzie i na wszystkim na wózkach i to w gigantycznych rozmiarach!!! Jak dla mnie to wygląda wieśniacko i psuje całą urodę wózka. Co dziwnego im droższy wózek tym mniej napisów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie lubię jak są napisy na wózku, bo to wiocha straszna;) Jeśli mogę Ci coś doradzić, to nie kupuj używanego fotelika-wszędzie o tym mówią, ze nie masz gwarancji czy taki fotelik nie brał udziału w wypadku, a poza tym moze być trochę wyrobiony. Lepiej kupić wózek używany, a nowy fotelik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleczka2333
Hej Brzuszki i Staraczki!!!! Czytam Was co dzinnie, ale nie pisałam, bo jakoś tak wyszło.Nie wiem wydawało mi się,że bardzo sie zżyłyście i nie za bardzo pasuje. Radosna dzięki,że pamietasz,że kiedyś tu byłm, wiec u mnie tak: Jestem już w 20 tyg., czuję sie już fajnie, bo do 14 tyg, było strasznie, ale jest już ok. Też niestety czasem mi się brzuszek spina, ale wtedy staram się odpocząć i jest ok. Widze,że Kielce powiększą się o samych mężczyzn, bo u mnie też będzie synek!!!!!!!Powiem,ze też początkowo dowiedziawszy się,że bedzie chłopczyk byłam w szoku, nie mogłam uwierzyć, bo u mnie w rodzinie są same dziewczynki i normalnie nie mogłam w to uwierzyć!!!!A teraz bardzo się cieszę, bardzo!!!!!! Teraz ide za tydzień na wizyte i zobaczymy czy sie potwierdzi,chociaż nie wyobrażam sobie,żeby powedział,że jest odwrotnie:) Bo juz z synkem bardzo się żżyliśmy Ruchy czuje od 14 tygodnia, najpier takie pukanie, jakby smyranie paluszkiem,a teraz to juz kopniaki takie mocne,że hohoho!!!Fantastyczne uczucie, a synek jest bardzo ruchliwy!! Tylko kurcze bardzo nisko mam dzidziusia i często w prawą pachwine mi wchodzi i to jest bardzo nie przyjemne i boli.Czaami całą noc przez to nie śpie.No niestety przytyłam tylko 2 kg i waże teraz 51 z hakiem, no ale naprawdę cóż zrobić, no i cholerna anemia mnie dopadła i się z nia borykam już od 2 miesięcy. Poza tymej i zaczynam czuć sie coraz fajniej i jesteśmy z M przeszczęśliwi,że jest wszystko ok!! AAAA aa synek bedzie miał na imię Olaf:) o kurde ale strzeliłam wypracowanie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Ciamcia :) W sumie M to jest uczulony na temat fotelików, więc też myśli o nowym. A wózek Mutsy sie używany trafi, a Maxi Cosi będzie cięzko. Najwyżej kupimy nowy. Po drugie jak już pisałam poza wózkiem nie musimy nic kupować, bo wszystko mamy od mojej siostry, więc niewiele nam do kupienia zostało. http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1004451431 http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1013803052 kupiłam wczoraj, bo M jak zobaczył to zwariował :) i kazał kupować :) Pajacyki troche kosztowały, ale chłopak będzie w nich zabójczo wyglądał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleczka_super, że się odezwałas :) Oczywiście, że o tobie pamiętałam. Faktycznie same chłopaki w Kielacach :) Ale chudzinka z ciebie. To ja już chyba mega "torba" jestem z moim 4 kg na plusie. Trzymaj się i daj czasem znać co u Ciebie 😘 Żoli_a ty gdzie się podziewasz? Nie ma Cie ostatnio i tęsknie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleczka2333
Też się właśnie zastanawiam nad wózkeim mutsy, ale w sumie jeszcze niegdzie nie byłam, więc musze najpier poogladać, dowiedzieć sie co i jak. o kurcze Radosna te pajacyki są świetne, chyba też się skusze, bo bardzo mi się podobają, ale poczekam jeszcze w sumie ten tydzień,żeby się potwierdziło,że będzie synek:) i wreszcie rozpoczne zakupowe szaleństwo, bo nie mogę się już doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleczka_Jak chcesz na żywo obejrzeć wózki Mutsy to parwie całą kolorystykę mają w hurtowni ABC Niemowlaka na Zagnańskiej (koło chłodni Kielce). Nie wiem jak cenowo, ale chyba Vilemooo pisała, że mają dobre ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleczka2333
o dzieki Radosna, na pewno się tam wybiore w najbliższym zyć, a czasie.Chociaz ja myślałam o zielonym kolorze, ale inne watro zobaczyć, a nóż spodoba mi się jakiś inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciamcia_juz patrzyłam na tą aukcję. Narazie super cena. Choć na ten moment nie kupie póki nie zobacze innych opcji i kolorów na żywo. Mam nadzieję, że jeszcze wystawią jaką aukcję z tym zestawem 3w1. A pajcyki, że drogie wiem, ale jakie super. I tak wyprawkę mam (nawet dwie :) ), więc moge kupić tylko kilka rzeczy, które naprawdę mi się podobają. Tysia_a ty gdzie się podziewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleczka_koleżanka ma zielony Mutsy i super wygląda. Pasuje dla chłopca i dziewczynki. Do tego wózek łatwo się prowadzi. Jedyna wada wszystkich wózków na pompowanych kołach to waga. Bo podwozie waży. Ale spacer napewno jest przyjemniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciamcia_bujaczek super, i te dzieci ze zdjeć wyglądają na bardzo zadowolone :) Uciekam na jakieś 2 godzinki zobaczyć projekt kuchni :) Ciekawe co wymyślili. Teraz sie u mnie bedzie działo. Wykańczanie mieszkanie, szykowanie na przyjście dziecka, przeprowadzka... Przez najblizsze pół roku nie bede sie nudzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ach zakupy zakupy :) Ja czekam do USG polowkowego i tez ruszam z zakupami :) :) :) Radosna daj znac jaki projekt kuchni i za ile. Ja dopiero za rok bede zamawiac ale zaczynam sie rozgladac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim ;) napisalam wczesniej dlugiego posta i mi wcielo ;/ oleczka- witaj. I nic tu nie mow ze sie nie udzielasz bo my zzyte jestesmy. Zaczniesz sie udzielac to też bedziesz zzyta ;) gratuluje synka;) ja wczoraj bylam u lekarza. Mały rosnie szybciutko - wazy juz 2800 wg USG. Chcielismy upewnic sie co do plci - no i lipa ;/ Pół godziny usg i maly zasloniony nozkami ;/ nie pomoglo lezenie na boku, chodzenie itp - efekt byl taki ze jeszcze rekami tylek zaslonil ;/ takze maly uparciuch rosnie;) w przyszlym tyg pierwsze KTG, umowilam sie z lekarzem w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleczka2333
no ja obiadek prawie skończyłam ide pranie wywiesić i zmykam na miasto na zakupy, chociaż pogoda coś sie psuje!! tysia no to super,że wszystko ok, ja też po każdej wizycie mam ulge i jestem szczęśliwa. Już nie długo Ci zostało, ale Ci fajnie:)Ale uparciuszek to z niego nizły. Mada to już niedługo zaczniesz kompletować wyprawke, to dopiero frajda, ja tez po tej wizycie ruszam z schopingiem dzidziusiowym :) buziaki Kochane!! Do wieczorka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obejrzalam te ciuszki w linkach - super sa ;) ale poki co z ciuszkami musze sie wstrzymac bo sporo tego juz mam. Inne rzeczy trzeba uzupelnic. Chcioiaz ostatnio widzialam takie slodkie rampersiki........ ze chyba sie skusze. ja po kazdym usg tez czuje ulge ze wszystko oki. Ale z drugiej strony lekarz uczulil mnie zeby jak cos mnie niepokoi to dzwonic, bo wlasnie w ostatnim miesiacu ciazy zdarza sie najwiecej ciazowych patologii - zatrucia, jakies niewydolnosci oddecvhowe dziecka itp. Ale co sie przejmowac - bedzie dobrze ;) Wyczytalam ze najwiecej dzieci rodzi sie w pelnie ksiezyca. Pytalam lekarza - mowi ze prawda ;) ja mam termin na 28 maja, penia jest 27 maja, takze 27 ide rodzic !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam :) Prawie godzine siedziałam w tym studiu z kuchniami. Jestem zawiedziona, bo tam drogie kuchnie maja, a projekt to sama sobie lepszy w plannerze z Ikei zrobiłam. Ani to funkcjonalne, ani ładne. Masakra!. Siedziałam godzine i kobieta przenosiła przy mnie poszczególne segmenty,żeby to zaczęło mieć ręce i nogi. Projekt obejmowal tylko rozmieszczenie szafek względem siebie. Nawet kolorystyka w jakiej byl zrobiony, byla inna niż rozmawialam wczesniej, nic do siebie nie pasowało. Wszystko na "odwal się". Z architekturą wnętrz nie ma to nic wspólnego. Wycena na jutro. Telefonicznie. Ale nie załamuje sie, bo jutro jade do innego studia i zobaczymy co tam zaproponują. Może będzie bardziej profesjonalnie. Po za tym byłam u krawcowej, bo mi spodniczki ciazowe szyła i chociaż one są super :) I tak odszyte, ze po ciązy też bede je mogła nosić. Z tego wszystkiego do ciucholandu już nie zdążyłam. Może jutro się uda zajrzeć. No i oświetlenie mialam zobaczyć, ale byłam taka zdegustowana tą kuchnią, ze mi sie nie chcialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciamcia_24 sierpnia jest pełnia. Ja mam termin na 7 wrzesnia, ale uparłam się że urodze na rocznice ślubu tzn 23 sierpnia i może się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×