Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

ciamcia nie przejmuj się na pocieszenie ci powiem że ja jak ważyłam 70 to czulam się i wyglądałam jak super laska ale to było z 6 lat temu :) może jeszcze kiedyś będę taka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@.......MIASTO( WOJ)......DZIECKO Patka_Wroc.........30.........13........02.03......... Wroclaw.........0 kamilsien.............29........14........12.03......... . .Zamosc......... Oli14...................30.......20........09.04...... . . Haga.. ............0 JulkaN ................. 31 .... 2 ......... 04.04. ...... Białystok ..........1 wiolkcia...............27........12.........23.04...... ... .Zabrze.........0 Izucha.................26........5........22.04........ ...Bydgoszcz.....0 kasiula1983.........26.........33........02.05........ ..Trzebinia......... IGA....................30........15..........11.05...... . .P OZ N AN.......0 BRZUCHATKI NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO... D ZIECI bibi2206 .....26....5 .....32.....02.05.10...córeczka....wawa ......0 anulka-84....24....5......5......07.05.10............... .Bydgoszcz.....0 Vilemooo27..27....3 ....37.......20.05.10.... ............Kielce .........0 tysia123......27...5.....35.....28.05.10..Agnieszka?....L ublin ........0 AAAAA1980..29...3......34....30.05.10......????????...... . POZNAŃ.. . 0 Kati25+.......26....7............10.06.10............... ...Śląsk........ ..1 darunia83....26...2..............15.06.10............. ....Śląsk.. .........0 Gosiątko21...21....6.....7.......23.06.10.............Z .Góra..........0 zuzankastaranka80..29..10..10....27.06.10.......... Koszalin..........1 Sralis Margolis.....36..5....26....06.07.2010.........Kraków..... . ....1 Żolinka........28......3.....26.....25.07.2010..synek... Jaworzno.....0 Magdalenka.s.......29......7.....22.07.2010.........Gda sk............0 ciamciaramciam...25...5...22...28.08.2010..Maksym...Wrocław......0 Radosna27..........27....8.....20....08.09.2010...synek.. ...Kielce....0 Maadaa..........27.......8.....16.....07.10.2010........ ...UK...........0 Amarantowy....23......1......12......03.11.2010.......Tr jmiasto......0 MAMUSIE: NICK.......WIEK....TERM.POR.....IMIĘ.....WAGA.....MIAST O .....SN/CC Bratka.....27.....07.02.2010....Gabryś....2280g....Tró jm iasto...s misia1990...19....13.04.2010....Antoś... .2800g......Bielsko........sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Pewnie nie pierwsza mam takie spostrzeżenie, ale ostatnio nie ma tu prawie dziewczynek które się starają. Może to dlatego, że za mało fluidków im wysyłamy??? Apel do wszystkich brzuchatek o codzienne wysyłanie fluidków starającym się, żeby wszystkie mogły do nas dołączyć :) To ja zaczynam. Fluidki na sobotę 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Łapcie dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciamcia, synek będzie Maksym? Czy Maksymilian? Wiecie co, ostatnio kolezanka mi opowiadala ze jej siostra ustalila z mezem imie dla córeczki: Zosia ;) Dziecko sie urodzilo, tatuś poszedl do USC zapisać i wicie jakie imie podał: Zuzanna ;) Bo mu sie wydawalo ze Zosia to skrót od Zuzannna ;) Dobrze ze dalo sie to odkrecic ;) Także ja swojemu M imie dziecka pisze na czole markerem jak bedzie szedł do USC, żeby glupot nie narobil ;) Do fluidków sie przyłączam 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby zajrzały tu nasze mamusie co juz urodzily to mam pytanko - czy odszedl wam czop sluzowy przed porodem? Jak tak to keidy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tysiu- synek będzie Maksym. Maksymilian za długie, mamy długie nazwisko, wiec Maksym wystarczy:) My ustaliliśmy, ze ja dla dziewczynki wymyślę, a mój M dla chłopca, jeszcze przed ciążą to imię M wymyślił:) JA dzis cała noc cierpiałam, nawet godziny nie przespałam- miałam talki ból głowy, jakbym dostała czymś ciężkim, poza tym straszny, duszący kaszel. Dziś piękne słonko, M w pracy, a ja siedzę w domku sama i cierpię:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te weeknedy lecą za szybko. Jedynie pocieszenie, że przede mną tydzień wolnego :) Vilemooo_kiedys pisałas, ale mnie tez wyleciało co bedziesz miała. Oleczka_zaglądasz do nas jeszcze? Jak u Ciebie? Jak mija ciąża? No i co bedzie u Ciebie? Oli, Wiolkcia, Patka....pamiętacie o nas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę miała chłopca, także nie będę oryginalna :) Jak widać dużo się ostatnio chłopców rodzi :) Do tego nie wiem czy ja tak zwracam uwagę, ale zauważyłyście, że jest bardzo dużo kobiet w ciąży? Ten rok to będzie wysyp dzieciaczków :) Tysia mam do Ciebie pytanie bo jesteśmy w podobnym okresie ciąży czy odczuwasz bóle brzucha jak na okres? Mi ostatnio coraz częściej brzuch twardnieje i zaczęły się pojawiać te bóle - ciekawe czy to te sławne bóle przepowiadające? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Vilemoo. Czasami bóje odczuwam, ale bardzo delikatne. Brzuch tez mi czasami twardnieje, zwłaszcza jak po całym dniu jestem zmeczona. Ale wtedy wystarczy polezec i przechodzi. Na tym etapie ciązy to chyba normalne. Zreszta w poniedzialek bede u lekarza to zapytam jeszcze. Z tego co czytałam na necie, poki nie ma skurczy regularnych, twardnienie brzucha przechodzi po odpoczynku i brzuch nie boli to jest oki. Ja mam od dwóch dni innny problem, bo moje malenstwo lezy jakos tak dziwnie ze opiera sie tak jakies 5-7 cm nad pepkiem. Po propstu czuje w tym miejscu caly ciezar brzucha ;/// Skóra jest napieta i boli ;/ musze caly czas czyms smarowac zeby mi nie popekala (rozstepy ;///) Masakra., Ale to chyba dlatego ze wogole caly brzuszek mam z przodu w formie pileczki ;) na boki nic nie rosne, tylko do przpdu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w poniedziałkowy poranek :) Jeszcze chyba nikogo nie ma. Weekendzik minął jak zwykle za szybko. Na szczęście dziś kolejny dzień wolne :) Świeże fluidki dla starających 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Wczoraj wybraliśmy sie na targi art dzieciecych, ale w sumie nic specjalnego tam nie było. Mieliśmy jeszcze chwile czasu, więc pojechalismy (pierwszy raz :) ) do hurtowni art dzieciecych pooglądać wózki. Ceny mnie powaliły. Bo mam jakieś preferancje co do funkcjonalności (wiadomo, każdy ma troche inne) i jak coś jest w normalnej cenie (2w1 do 1500 zł) to nie dokońca dla mnie funkcjonalne (np. brak rączki przy gondoli, zbyt ciężki stelaż...). Fotelik i tak pewnie kupimy osobno, bo chcemy jakiś lepszy (dla bezpieczeństwa dziecka). No i chyba tylko 2 firmy nam zostają Maxi Cosi albo Mutsy. A tu już cena 2 w 1 ok. 2500 tys. Może uda się kupić używany Mutsy na necie to będzie taniej. Ciamcia_ile ty płaciłaś za swój wózek, bo pamiętam że chyba własnie Maxi Cosi Mura 4 kupiłas? Dziewczynki czy takie rzeczy jak serylizator, podgrzewacz, laktator są niezbędne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po weekendzie. dla mnie tez szybciutko minal, ale owocnie - 2 egzaminy na studiach za mna. Jeszcez jedne zostal.... Radosna, z tego co rozmaiwalam ze znajomymi - podgrzewacz to bajer, bo zawsze po [pierwsze potrzebny jak bedziesz karmic dziecko sztucznie (a przeciez nie wiadomo czy cyc czy butla), po drugie łatwiej zagrzac wode i zrobic szybciutko mleko, albo trzymac wode w termosie niż robic melko i potem odgrzewac. zreszta nie wiem na ile takie odgrzewane mleko jest bezpieczne.... Co do sterylizatora - niby bajer, jesli ktos ma fisia na punkcie pozbywania sie zarazkow to mozna kupic. Ja nie zamierzam. Laktator - poki co nie kupuje, bo nie wiadomio czy bedzie potzrebny. Jakbyu cos to w szpitalu maja laktatory i jesli okaze sie ze potzeebny to poleci mąż i kupi. Zorientowalam sie juz gdzie mamy sklep medyczny i mktora apteka w okolicy ma laktatory wiec nie bedzie to problemmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna82 :) Sterylizator jest zbędny. Laktator to lepiej kupic po porodzie jesli okaze sie potrzebny - mąż może przecież szybko poleciec do sklepu. Podgrzewacz tez moim zdaniem jest zbędny. Za to u nas niezbedna bedzie Elektroniczna Niania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAAA az boje sie pytac... ale co tam.... Albo mi sie wydaje albo twoje ciążowe doły psychiczne minely? Bo widze uśmiechy przy rozmowach o wyprawce dla malenstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki:) ale sie wyhulalismy w sobote na weselu, tak mnie nogi bolą, ze szok :) Ja moge smiało powiedziec, ze napewno kiedys kupię podgrzewacz bo to fajna rzecz. Moja kumpela wprawdzie podgrzewa mleczko w mikrofali ale pamiętam jak mój brat był mały (młodszy ode mnie o 14 lat) i zostawałam z nim sama często to dla mnie podgrzewacz był rewelacją, nie musiałam się martwic, ze bedzie za gorące jedzonko a z kuchenko to roznie bywa, raz sie zagrzeje za bardzo a raz jest zbyt chłodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tysia123 - ja po prostu przyjełam do wiadomości ze tak jak jest tak musi byc, że tego wszystkiego zwiazanego z ciązą nie da sie przeskoczyc i teraz czekam juz tylko na rozwiązanie - oby jak najszybsze i jak najmniej bolesne. Chodze wciąż do pracy i głowe mam zajetą innymi sprawami. Nieraz tylko po prostu nie moge na siebie patrzec, wiec przestałam... Wczoraj spotkałam kolezanke która jest w ciązy i sie okazało ze ona jest w 24 tygodniu a ja w 34 i jak usłyszałam, ze Ona juz teraz przytyła 10 kg gdzie ja w 34 tygodniu przytyłam 11 kg to troche lepiej mi sie zrobiło :) Zreszta, trzeba zacisnąć zęby i przeczekac to wszystko. Juz jest troche lepiej, bo blizej końca jak dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poza tym odkąd DUPCIA mnie nie boli, znaczy hemoroidy ustapiły to jest o wiele lepiej :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie że humor dopisuje ;) A powiedz jak u ciebie za spaniem? Ja sie budze srednio co 3-4 godziny. Mój M sie smieje ze organizm juz sie przestawia na wstawanie do dziecka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w poniedzialek :) Kasiula fajnie, ze poszalalas na weselu -ja uwielbiam takie imprezy :) Wiolkcia- jak u Ciebie ??? Daj znac co i jak :) U mnie weekendzik szybko minal, pogrilllowalismy ze znajomymi. Teraz tylko czekac do kolejnego i to dluzszego weekendu bo wolny poniedzialek za tydzien :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja normalnie przesypiam całe noce. Czasem sie budze bo psikam i smarkam to wtedy nie moge zasnąć przez godzine.... ale ostatnio taka noc była tydzień temu, wiec jest OK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna - my kupiliśmy Mutsy 4rider cały zestaw 3w1. Jeszcze nie próbowałam na "żywo", ale wydawał mi się najlepszym wyborem. Moja koleżanka też ma Mutsy i bardzo go sobie chwali. Rzeczywiście ceny są powalające - nam udało się kupic używany (jest w bardzo dobrym stanie) za 1500zł. Masz jeszcze czas także możesz "polowac" na All - czasami pojawiają sie ciekawe oferty. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Vilemooo własnie na allegro bede szukac. Mam jeszcze troche czasu to moze cos sie trafi. Choc niektore ceny uzywanych są niewiele niższe od nowego.Tak do 2 tys chce 3w1 kupic. A jaki kolor kupiłas? i z jakim fotelikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ma kolor active blue, a fotelik safe2go - dokładnie taki: http://www.allegro.pl/item986918474_super_zestaw_mutsy_4rider_z_safe2go.html#gallery Do tego stelaża pasuje też fotelik maxi cosi i na allegro czasami też się pojawiają zestawy z tymi fotelikami. Powodzenia w szukaniu. Jak użyję wózeczka na żywo to zdam jeszcze relacje :) A i jeszcze jedno polecam Ci hurtownię z artykułami dziecięcymi na zagnańskiej - ABC. Jest tam duży wybór i ceny porównywalne z allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki. Wózek super. Ja pewnie bede polowac na zielony lub beżowo-brązowy. Też 4rider. Właśnie w ABC bylismy w niedziele. Ale nowe wózki (mutsy i maxi cosi) drogie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się własnie dowiedziałam, że kuzynka pod koniec maja ma na zbyciu kołyske dla dzidzi :) Tzn, ze jak moja dzidzia sie urodzi to moze na poczatku lezec w kołysce a Ci znajomi co chca nam dac łóżeczko (ale ich mała jeszcze w nim spi) będa mieli wiecej czasu na decyzje, czy wydadzą łózeczko czy nie :) Bo ich córa ma 2 lata. To chyba jest dobre rozwiązanie :) http://www.allegro.pl/item1003385647_super_bezpieczna_kolyska_dla_ciebie_i_dziecka.html Co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilemoo fajny wozek:) Ja tez bede uzywanego szukac z modeli dostepnych tu w Anglii. Tu czasem ludzie sprzedaja za grosze, aby tylko pozbyc sie. Zobaczymy. Co do kolyski to ja nie jestem przekonana. Jak dziecko jest w kolysce to czesciej sie go buja i jak potem odzyczaic od bujania? Tak pytam bo nie mam doswiadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×