Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Witam :) Wczoraj jakoś cały dzień mi zleciał na szukaniu wózka, kocyków i innych "niezbędnych" rzeczy dla dziecka. A dziś koncze kolejny tydzien - juz 29. Zaraz będzie trójka z przodu...Ale tan czas leci. Tysia_mata super :) kolorowa i te masotki też fajne. Wiolkcia_a miało być tak pięknie w tym miesiącu :( Dla Ciebie 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 Sralis_ty juz całkiem na finiszu. Ale małej sie chyba nie spieszy. Musisz chyba zapisy na swój brzuszek zrobic :) Oli_daj znac co u Ciebie? Jak samopoczucie??? Pewnie żyjesz tylko piątkiem - czyli pierwszym usg. Oleczka_napisz co u Ciebie, bo dawno się nie meldowałas :) Żoluś_zrobiłas to ciasto???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem :-) I zupełnie nic mi się nie chce, ale przewalczam w sobie niechęć, za chwilę nic już nie zrobię :-( Fluidków nie wysyłam, ogłaszam zapisy na brzuszek :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic mi sie nie chce, niemoc...:O dzisiaj ryba na obiad bleee- nie przepadam, ale zdrowa to musz esie zmusić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej melduję się:) Ciasto zrobiłam- czekoladowe z truskawkami- już go nie ma, wiec udało sie:) Jestem tak zakręcona, ze masakra. Wczoraj pędziłam do szkoły rodzenia- 22km w godzinach szczytu, mój M został w domku i doglądał kafelkarzy. Dojechałam, a tu okazuje się, że zajęcia są we wtorek(dziś) nie w poniedziałek:) No i tym sposobem spojrzałam na kalendarz i odkryłam, że wczoraj była 2 rocznica naszego ślubu:) M też zapomniał, ale nie jestem zła, bo tacy zabiegani jesteśmy, że masakra:) Zakupiłam wczoraj posciel http://www.allegro.pl/item1072881768_mamo_tato_11_cz_posciel_haft_120x90_z_moskitiera.html Dzis szukam koszul do porodu i karmienia. Jak kupiłyście fajne na allegro to proszę podajcie link:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się sralis w tym miesiącu nie zapisuje, jakoś jest mi wszystko jedno, nawet sie na M wczoraj nie zdenerwowałam jak stanowczo stwierdził, ze napewno @ dostane a zawsze to się na niego wydzierałam, ze jak moze tak mówić, że nie wierzy itd itp. Także ktoś inny niech przejmuje, kto jest przede mną albo za mną w tabelce dla starających sie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula nie podawaj się. Rozumiem frustrację, wiadomo rośnie jak sie nie udaje.Przestańcie o tym myśleć, a na pewno sie uda. Główka do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wlasnie ja nie jestem sfrustrowana, nigdy nie byłam, bywało mi smutno ale nigdy nie popadałam w jakąś frustrację;) Chyba po prostu powoli naturalnie wrzucam na luz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula, jak sobie życzysz ;-) W lipcu jest parę brzuszków do przejęcia. Ale nie mogę obiecać, że nie dostaniesz ode mnie rykoszetem, nie wiem, jak celnie rzucam brzuszkami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula - właśnie ostatnio o Tobie myslalam. jezdzicie do tej kliniki do kraka? jakie dzialania teraz podejmujecie? A brzuszek Sralis to ma blisko do Ciebie wieć moze moze... a potem mój czeka a ten to juz ma rzut beretem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka przygotowana, jade odebrać wynik z posiewu i po angelcare (kupilismy na allegro) i przyszedl na adres do rodzicow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sralis ponoć 2x3 do owulki wiesiołek. No faktycznie... Sralis i zolinka blisko mieszkają...hmmm ;) A co do naszych działań to zaprzestałam. Tak jak pisałam wczesniej mam skierowania na multum badań (drooogich) ale nie sądzę, żebym miała problemy z żółtaczką czy z krzepliwością krwi, czy z AIDS itd itp. Ewentualnie końcem wakacji zapisze sie na hsg. Kiedy będzie dziecko to będzie, jak urodzę po 30stce to się nic nie stanie. Nic na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zoli mnie tez ostatnio od ryby odrzuca i zmuszam sie dla dobra Niuni. Polozna kazala jesc conajmniej raz w tyg ryby, no to jem. Fajne te wasze maty :) :) :) Ja juz mam lozeczko i wozek. Wozek jeszcze nie odebrany wiec dam znac jak bedzie. A lozeczko takie http://www.mothercare.com/Tutti-Bambini-Jenny-Dropside-Cot/dp/B002EIRHT8/sr=1-7/qid=1277209720/ref=sr_1_7/280-7946218-8316927?_encoding=UTF8&m=A2LBKNDJ2KZUGQ&n=42825041&mcb=core

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posiew - odebranby, wynik jak Pani powiedzilaa bardzo dobry, więc naturlanie tez moge rodzić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciamciaramcim
żoli, ten posiew to w kierunku paciorkowca miałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posiew się robi w kierunku grzybów, jak pisze ze jest mykologiczny dodatni tzn ze cos jest nie w porządku a jak ujemny tzn, ze nic nie ma. Moze tez byc bakteriologiczny dodatni np często występuje bakteria escherichia coli (czasami mozemy ją niechcący przenieść z odbytu do pochwy przy podcieraniu się ale nie jest ona grozna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam robiony i ten mykologiczny i ten bakteriologiczny - oba ujemne :D odebralam angelcare - idziemy go wyprobowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żolinka i radosna dzięki za fluidki:):):):):) sralis margolis ja bym chętnie przyjeła brzuszek ale na mnie jeszcze czas-dużo czasu. sadze ze laparoskopia to moja szansa. w tym miesiącu bez wspomagaczy- luz totalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobrym mialam dzisiaj fatalana nocke, ja juz nie moge normalnie spać... budze sie co pol godziny, wszystko boli, albo siku, makabra, kiedy ja sie wyspie? Sralis - gratuluje dobrnięcia do 38 tc. :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×