Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

czesc wszystkim!!:D cierpie na brak czasu ostatnio... ciamciam - juz Cie pocieszam i uspokajam- ten bol to normalka!!!! mnie cholernie boli juz od dobrych prauuu tygodni. Normalnie najgorzej z boku na bok sie przetoczyc w nocy...ale to norma. Sralis - a moze zamiast do roboty zabierz się za poród? hmm??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;) mala jeszze spi, wiec sie wpadlam chociaz przywitac. Zauwazylam ze dawno naszych mamus z dłuższym stazem nie bylo. Bratka na przyklad sie juz dawno nie pokazuje.... Gdzie wogole podziewa sie zalozycielka topiku - IGA????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ Wiolkcia to teraz do tego badania odstawilas CLo i monitoring i cala reszte? Moze taka przerwa bezstresowa dobrze Wam zrobi :) Zycze Ci powodzenia. Oby udalo sie przed koncem wrzesnia, bo jak nie to bedziesz musiala moj grubasny brzuch przejac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@.......MIASTO( WOJ)......DZIECKO IGA....................30........15..........11.05....... ...POZNAN..........0 Oli14...................30.......22........11.06......... ...Haga..............0 kasiula1983.........26.........34........26.06........ ..Trzebinia......... Izucha.................27........8........15.07.......... .Bydgoszcz.......0 wiolkcia...............28........15........18.07........ ..Zabrze............0 BRZUCHATKI NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO... D ZIECI Sralis Margolis.....36..5....38....06.07.2010....córcia.....Krakó w.......1 Żolinka.............28...3.....35...25.07.2010....synek. ... Jaworzno.....0 ciamciaramciam...25...5...30...28.08.2010...Maksym....Wro cław......0 Radosna27..........27....8.....27....08.09.2010...synek. ...Kielce.......0 Maadaa..............27....8.....25....07.10.2010..dziewcz ynka....UK....0 Amarantowy........23....1......21......02.11.2010........ Trójmiasto......0 MAMUSIE: NICK.......WIEK....TERM.POR.....IMIĘ.....WAGA.....MIAST O .....SN/CC Bratka.....27.....07.02.2010....Gabryś....2280g....Tró jm iasto....sn misia1990...19...13.04.2010.....Antoś.....2800g......Bie lsko........sn bibi2206.....27...29.04.2010. ...Zosia ....3800g ......wawa .........sn tysia123.....27...28.05.2010.....Agnieszka...3900g...L-n. ...........sn Vilemooo27..28......................Jakub ................Kielce ......... AAAAA1980...29.....03.06.2010...Basia......2850.... POZNAŃ........sn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie melduje ze jestem :) W tym tygodniu codziennie jezdzilam do rodzicow a nawet bylam w pracy :) Dzis jak Dziadek wyjechał z małą Basia na spacer to ja spałam od 11 do 14tej!!! W koncu sie wysypiam :) W przyszlym tygodniu tata wyjezdza, no amysle ze nie bedzie zle. Odezwe sie jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sralis MargolisN
No, AAAAA, cieszę się, że się zaczyna lepiej układać :-) a ja na szczeście nadal w dwupaku, nic mi się nie chce, a tu pakowanie do przeprowadzki i papiery i wyliczenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam porannie. Ja po ostatnim karmieniu i usypianiu agnieszki stwierdzilam ze nie ma sensu sie klasc poza tym glodna juz bylam wiec jem sniadanko i pisze tu do was;) Wczoraj dotarla mata ktora wam pokazywalam.Super jest. A co najwazniejsze małej sie podoba. Co prawda wczoraj tylko na chwilke ja wyprobowalismy ale Agusia pieknie sie rozgladala i usmiechala do zawieszek. Dzis sprawdzimy jak dlugo jest w stanie sie ja zajac. Od tego weekendu zaczynaja nam sie odwiedziny. Takze trzymajcie kciuki bo juz jak sie te pielgrzymki zacznął to troche to potrwa. Rodziny i znajomych mamy baaaardzo duzo. Sralis, miałaś rodzic i co????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nie idę rodzić na razie, ale idę na badania, żeby mieć najświeższe. Słuchajcie, w czym wychodziłyście ze szpitala? Cztery dni po urodzeniu ten brzuchol przecież dość mocno się kurczy i ciuchy ciążowe już mi z tyłka spadną, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, podczytuję Was od czasu do czasu, ale jakoś tak ciężko mi się wstrzelić. Gabryś rośnie, wcina już jabłuszko i marchewkę, dziś wprowadzamy banana :) a mi chyba coraz bardziej doskwiera siedzenie w domu, a zadeklarowałam już, że do pracy wracam dopiero 2 listopada (nie mam rodziny co by się zajęła małym więc zostaje niania). Sralis - ja tydzień po porodzie wychodziłam w spodniach ciążowych i wcale nie zjeżdżały z tyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tysia, zrób se suwaczek, bo mi się nie chce ciągle szukać tabelki i sprawdzać ile ma Twoja córcia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Załatwiliśmy wczoraj formalności związane ze ślubem, po 12 latach (i dla mnie to w dodatku drugie małżeństwo) mniej emocji temu towarzyszy. Najpierw z pewnym wahaniem, choć pełnym przekonaniem się zadeklarowałam, ze zostaję przy swoim nazwisku, a potem wyszłam przed gabinet pani kierownik, usiadłam i zaczęłam mieć wizję, w ilu urzędach, szpitalach i innych będę musiała oprócz dowodu mieć z sobą zawsze akt ślubu, żeby udowodnić, że ten miły pan to mój mąż. Dokumenty i tak będę wymieniała, zmieniając adres. Wparowałam po 5 minutach i powiedziałam pani, zeby mi dorzuciła nazwisko męża :-) Uśmiechnęła się i dopisała. Przecież nie muszę się nim posługiwać na co dzień, w pracy i gdziekolwiek, ważne żeby w dokumentach było... wybrałam datę 11 września, moż ejak mój M. przeczyta w onecie,ze jest rocznica zamachów na WTC, to będzie pamiętał, ze jest też rocznica naszego śłubu... serio :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie staraczki i te którym udało się wystarać. jestem tu nowa ale staram się już od ładnych kilku miesięcy. do tej pory czytałam tylko wypowiedzi innych i to dodawało mi sił, jednak czuję, że muszę z kimś pogadać. cały czas myślałam że wszystko jest u mnie w porządku, ale ostatnio gin powiedział że nie widzi owulacji u mnie. załamka normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Wczoraj tu cichutko było. Ale dziś już mamy ruch :) Z-Aga_najważniejsze, że teraz wiesz w czym jest problem i dlaczego przez te pare miesięcy starań nie wychodziło. Pare dziewczynek tu na forum tez ma lub miało problemy z owulacją, więc może pomogą. Ja też chyba nie mialam, dopiero Castagnus mi pomógł, ale wiem, ze czasem trzeba czegoś więcej niż zioła. Trzymam kciuki :) Sralis_ja jak podpisałam, ze zmieniam nazwisko na nazwisko męża to mi się przykro zrobiło, że jakiś etap mojego życia się konczy. Chciałam się wrócić i dwuczłonowe zrobić, ale...M mi powiedział, że tak się cieszy, że już bede sie tak jak on nazywac i że już nie może się teo doczekać :) że się nie wróciłam. Tysia_każdy pewnie chce małą zobaczyc. Ja też zawsze chętnie chodze na pierwsze wizyty, ale zawsze czekam na zaproszenie. To wszystko zalezy zresztą od tego jak z kim jestes blisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z-aga rozumie ze pecherzyki Ci nie rosna? Czy rosna i nie pekaja? Sa rozne leki i zastrzyki aby sobie z tym poradzic, wiec nie martw sie :) Mi pecherzyki nie chcialy rosnac a po lekach urosl gigant i mam Niunie w brzuszku, wiec badz dobrej mysli. Jak wiadomo co jest nie tak to latwiej leczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloł :D ja tez mam dwa nazwiska :) i ciesze sie ze tak zrobilam. czasami są utrudnienia przez to, ale to byla wlasciwa decyzja :) kupilam dzisiaj kolejne ubraneczka i majtasy poporodowe dla siebie i maśc linomag.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam tylko meza, bo mi sie moje panienskie nie podobalo :P Teraz mam ladniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ja mam nazwisko męża, ale jest bardzo podobne do mojego panienskiego:) Żoli gdzie kupiłaś majtasy? JA ostatnio pytałam w aptece o siatkowe , to pani patrzyła jakbym z choinki się urwała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam męża nazwisko chociaz wolałam panieńskie. No ale coż, jak zdecydowałam sie na konretna zmianę czyli zamążpójście to stwierdziłam, ze zmieniam wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helołłł Ja też zmieniłam nazwisko ale tylko dlatego, że moje stale przekręcali :( byłam Makowska, Orszewszka, Chrzanowska, Chorzeska, Morzeska i wszystkie inne podobne .... zmieniłam na krótsze i łatwe a i tak przekręcają, chociaż panieńskie miłam ładniejsze. Ja w tym cyklu nie robię nic co ma być to będzie. Już mi się odechciało wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja izucha mam takie samo podejcie w tym cyklu, straciłam ochote. Nie czuje juz nawet tego instynktu.... Moja kumpela, która urzodziła córeczkę w listopadzie mówiła, ze miała przez pewien okres zanim zaszła w ciążę instynkt macierzynski, bardzo pragneła drugiego dziecka ale w penym momencie jej to minęło. I dopiero jak jej się odwidziało Gabrysia się w brzuszku znalazła hehe W tym cyklu nie czuje NIC, ZERo czegokolwiek, mam 10d FL a nawet mnie pieri nie bolą i nie urosły tak jak zwykle przed @ a zaczynało się zawsze cos dziac tuż po owulce. Zadnych objawów pms nie mam, czuje sie fizycznie swietnie natomiast jestem cały czas na wszystko wściekła hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wiesz co izucha Ci jeszcze powiem? Ze czuję sie psychicznie swietnie jak mi minął ten instynkt, tak jakby mi spadł jakis kamień z serca, nie wiem jak to dokładnie opisać. Czuję sie lżejsza kiedy nie mam w myslach: "a moze się udało tym razem?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po traumatycznym małżeństwie i po rozwodzie wróciłam do nazwiska panieńskiego. Poczułam, jaklbym odzyskała samą siebie. To było 13 lat temu. Już zdążyłam się mocno przyzwyczaić do tego nazwiska, przez całe dotychczasowe życie z M. - przyznam, ze jego nazwisko dorzucam sobie niechętnie. Na szczęście on sam mnie namawiał, żebym została przy swoim, nie zależało mu szczególnie na tym, bym przyjęła jego. Ale my już starzy jesteśmy, pod czterdziestkę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciamciam - kupiłam najpierw majtasy z canpola, takie poporodowe, ale osttanio zmierzylam i na dupsko nie wciągnęłam :( wuięc bylam zmuszona kupic nowe, dzisija w aptece spytalam o majtki poporodowe i pani mi dala takie świetne siateczkowe, rozciągaja się ze hoho i sa nawet do prania, nie jednorazowe. te z canpola są w porownaniu z tymi beznadziejne, jakby zrobione z papieru bleee, a te z apteki o niebo fajniejsze w fioletowym kolorze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula ja też tak czuję. w ogóle to się chcę odreagować na wszystkim. Jestem zmęczona, nic mi się nie chce! Wsiało mi termometr i nawet go nie szukam, nawet do szafy nie zajżałam. Nie ma go na wierzuchu to nie tempki też nie będzie. Wszystko mi jedno. Wiem wstrętna teraz jestem, ale jest dużo "ale" i nie chcę wywlekać tego publicznie chcociaż mam ochotę się wygadać, a w domu tego nie powiem. Jestem nastawiona na NIE - bynajmniej póki co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sralis a ty taka klawa babka się wydajesz być i tak źle trafiłaś. Szokda mi Ciebie a właściwie tego co nie potrzebnie przeżywałaś. Życzę Ci szczęścia i miłości dużżżżżżżżo miłości.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izucha, dzięki za miłe słowa :-) Ja w sumie nie żałuję, dużo mnie to wszystko nauczyło, bardzo dojrzałam i zmądrzałam, no i w zasadzie wyszłam z całej rtej historii obronną ręką mimo wszystko. Ale policjantów na mężów generalnie nie polecam ;-) Dziewczyny, to że odpuściłyście myślenie o ciąży w sposób maniakalny, to tylko dobrze. Trzymam za Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciamciam - te majtki są firmy HORIZON (gdańsk) MAJTKI HIGIENICZNE POPORODOWE (siateczka, oddychające)(2 sztuki niskie i wysokie) cena 7,35 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×