Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

cześć znów mam problemy z netem,najechało do nas tyle ludzi na wakacje że mamy strasznie slaby zasięg Radosna i Ciamcia trzymam za was mocno kciuki żeby te wasze maleństwa jeszcze poczekały a jeśli nie będą chciały żeby wszystko było dobrze Żoli nie mogę się doczekać jak napiszesz jak się macie gratuluję Misia to agentka tylko 6 kg, w ciąży ? ja się jak ostatnio ważyłam u gina mam 5 kg na plusie a na swojej wadze niby 8 ale gin. wpisuje mi w kartę 5 kg.więc może zmieszczę się w 10 przez całą ciążę ale teraz niby mogę najwięcej przytyć -zobaczymy :) a byłam wczoraj na glukozie na czczo miałam 81 a po 75 g 97 więc ok , pobierami mi też krew na przeciwciała bo M ma ORh+ a ja ORh- i morfologia pewnie wyniki się dowiem 28 jak będę na usg ciekawe jak moja morfologia bo na początku ciąży miałam wyniki jak sportowiec :) tak mi w szpitalu mówili ... a i w końcu dostaniemy kredyt !!! i domek będzie się budował jeszcze w tym tygodniu może zlecę pierwsze wyceny dachu i okien ale się cieszę nasz dom!!!!!!!! Ciamcia fajnie że M wziął się za siebie i cię wspiera pewnie dopiero do niego dociera że to zaraz :) z moim pewnie też tak będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@.......MIASTO( WOJ)......DZIECKO IGA....................30........15..........11.05....... ...POZNAN..........0 Izucha.................27........8........15.07.......... .Bydgoszcz.......0 wiolkcia...............28........15........18.07........ ..Zabrze............0 kasiula1983.........26.........34........31.07........ ..Trzebinia......... BRZUCHATKI NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO... D ZIECI Żolinka.............28...3.....35...25.07.2010....synek. ... Jaworzno.....0 ciamciaramciam...25...5...30...28.08.2010...Maksym....Wro cław......0 Radosna27..........27....8.....30....08.09.2010...synek. ...Kielce.......0 Maadaa..............27....8.....28....07.10.2010..dziewcz ynka....UK....0 Amarantowy........24....1......25......02.11.2010..Roksan ka..Trój miasto...0 Oli14........30....22......7......01.02.2011........Haga. .....0 MAMUSIE: NICK.......WIEK....TERM.POR.....IMIĘ.....WAGA.....MIAST O .....SN/CC Bratka.....27.....07.02.2010....Gabryś....2280g....Tró jm iasto....sn misia1990...19...13.04.2010.....Antoś.....2800g......Bie lsko........sn bibi2206.....27...29.04.2010. ...Zosia ....3800g ......wawa .........sn tysia123.....27...28.05.2010.....Agnieszka...3900g...L-n. ...........sn Vilemooo27..28......................Jakub ................Kielce ......... AAAAA1980...29.....03.06.2010...Basia......2850.... POZNAŃ........sn. Sralis Margolis...37..30.06.2010...Katarzyna Anna...3800...Kraków...cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj po poludniu tez mam badanie krwi i mam nadzieje ze bedzie OK. Lubie takie badania bo wczesniej z pracy wychodze :P Amarantowy gratuluje kredytu :) Wlasny domek to fajna rzecz. Ja powinnam teraz nad plytkami w lazienkach myslec ale jakos odkad jestem w ciazy wogole o urzadzaniu nie mysle. Musze sie zmotywowac i zaczac sie zastanawiac co chce miec, a to trudne jak duzy wybor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :):):):) dziewczyny chciałam Wam napisac ze na tescie sa 2 kreski ii beta 225,5. chyba sie udało co nie?? czy moge być już w 100% pewna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolkcia tak! tak! tak! GRRRRAAAAATTTTTUUUUUUULLLLAAACCCJJEEE!!!!!!! 🌼 Super, kolejny brzuszek :) Przejęłaś po Żoli :) Bardzo się cieszę :) :) :) A ja po spotkaniu z położną. Mała główką do góry. 28tc to jeszcze wcześnie i mam nadzieje, ze się odwróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maada dzieki :):):) nie mogę w to uwierzyc :):):) napewno maleństwo się odkreci- nie spieszy się- bo ma jeszcze czas :):):):) heh dziewczyny zycze Wam szcześliwych porodów, ciąż i wogóle staraczkom zaciązenia. ściskam Was mocniutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiolkcia- gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak sie czujesz? kiedy idziesz do lekarza? madaa - spokojnie mała sie odwroci. moja od 28 tyg dwa razy zmieniala ulozenie. ja po wizycie kontrolnek u gina. Wszystko oki, ładnie zagojone. Dostałam recepty na tabletki anty dla karmiacych. Macie z nimi jakies doswiadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wiolkcia GRTULACJE!!!! WOW chyba te upały działają dobrze na nowe brzuszki aby tak dalej !!!! pozostanie nam zapraszać za niedługo tylko nowe starające się bo zostaną brzuszki bez pary :) bo już wszystkie dziewczyny z górnej tabelki zeszły??? nie wiem bo nie zaktualizowały - IGA - tak, Izucha- też, teraz wiolkcia, jeszcze nam tylko kasiula została - szykuj się kochana co za niedługo nowe brzuszki się tu zwalniają :):) będę za ciebie mocno kciuki trzymać :):) obiecuję wilokcia a który to tydzień 5 ? maadaa - twoja mała ma jeszcze dużo czasu i wie o tym pewnie dlatego pozwala sobie jeszcze być glówka do góry :) a co do kredytu to już nie mogę się doczekać jak będę sadzić drzewka i kwiatki na podwórku i i z małą siedzieć na tarasie eh a co do wybierania wszystkiego to nie mogę się doczekać kupowania kafli drzwi teraz zaraz zamówię dach i okna i gadałam już z elektrykiem więc będzie zaraz robota szla piorunem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiolkcia GRATULACJE! Normalnie niezła wymiana między brzuszkami1 Amarantowy- gratuluję kredytu. Wiem, jak ciężko dostać i jak wiele nerwów to kosztuje. Ja dalej w szpitalu, prawdopodobnie do poniedziałku lub wtorku. Później szpital zamykają i będa wypisywać i przenosić. Martwie się, bo mój lekarz tez przez ten remont idzie na urlop i nie wiadomo gdzie sie podzieję. Wczorj robili usg, mały waży 2800gr, głowka duża na 38tc, reszta na 36 tc. Ordynator powiedział, żebym jeszcze 2 tygodnie ponosiła go , potem moze sie urodzić. moje dzieko jest największe, a ja mam najmniejszy brzuszek i jestem najdrobniejsza:) powoli zaczynam wariować z nudów:( Śmiesznie, bo na sali mam 3 laski, wszystkie w 37 tc, tylko ja w 35 i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:) Wiolkcia, GRATULACJE!!!! Bardzo sie ciesze twoim szczesciem:) Oby wszystko bylo ok:)))) Trzymam kciuki! Ciamcia czyli juz niedlugo bedziesz mogla tulic swoja dzidzie w ramionach:) Moja kolezanka 3 tyg temu urodzila synka, wazyl 3950 a mamusia jest najdrobniejsza osobka jaka widzialam hehe - bardzo niska i szczuplutka - ja zawsze uwazalam ze jestem chuda jak patyk ale kiedy patrze na zdjecia to jest tak jakby ewcia byla o polowe szczuplejsza ode mnie;) Amarantowym to jednym slowem czeka was kuuuupa roboty. My przechodzilismy przez to 2 lata temu i na poczatku bylo super ale kiedy juz skonczylismy to obiecalam sobie ze nawet remontu malego nie zrobie przez kolejnych kilka lat;))))) Umeczylismy sie nieziemsko. Ja czekam do sierpnia na druga wizytem tak naprawde pierwsza potwierdzajaca czy wszystko jest dobrze - i do tego czasu chyba zwariuje z niepewnosci. Pobolewa mnie ciagle prawa strona brzucha, zwlaszcza wieczorami i to mnie niepokoi:-( No ale bedzie co bedzie. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja własnie dziś wyszłam do domku. W koncu. Choc w szpitalu nie było tak najgorzej, tyle że głupot obsłuchać się mozna. Ale byłam grzeczna :) Nic nie narzekałam i humorków nie miałam. Teraz do konca 36 tygodnia - czyli jeszcze 3 tygodnie lezenie w domu, wstawanie tylko do lazienki. Żadnych innych wyjsc, spacerów itp. Nie wiem ile mały wazy, bo nie robili mi usg w szpitalu. Mój lekarz zabronił komukolwiek mnie badac,zeby tego pęcherza płodowego ktoś nie naruszył. Ponoc juz jest mniej napiety, szyjka trzyma tyle ze skrócona jest. W domu dalej Fenoterol, Isoptin, nospa forte, żelazo, kwas foiliowy, jakies globulki dopochwowe - niezły zestaw - i tak do 37 tygodnia mam brac, potem wizyta. M zrobił rewolucje w domu, zamówil mebelki dla małego i jutro juz powinny byc. W przyszłym tyg ma prac i prasowac i reszte zakupów dla maluszka i dla mnie zrobic. Wiolkcia_gratulacje!!! Super wiadomość. Ale tu się ostatnio ciążowo znowu zrobiło :):) Napisz jak się czujesz i jak będzie po pierwszej wizycie. Ciamcia_trzymaj sie tem w szpitalu :) Mój lekarz tez teraz na urlop jedzie na 2 tyg od poniedzialku. Jak wróci to moge rodzic :) Tysia, AAAAA, Misia_wasze dzieciaczki dopiero co się urodziy a tu juz takie duze :) Fajnie. Szybko ten czas leci. Amarantowy_gratuluje kredytu!!! Dobrze, ze wszystko sie powoli układa :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@.......MIASTO( WOJ)......DZIECKO IGA....................30........15..........11.05....... ...POZNAN..........0 Izucha.................27........8........15.07.......... .Bydgoszcz.......0 wiolkcia...............28........15........18.07........ ..Zabrze............0 kasiula1983.........26.........34........31.07........ ..Trzebinia......... BRZUCHATKI NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO... D ZIECI Żolinka.............28...3.....35...25.07.2010....synek. ... Jaworzno.....0 ciamciaramciam...25...5...30...28.08.2010...Maksym....Wro cław......0 Radosna27..........27....8.....33....08.09.2010...synek. ...Kielce.......0 Maadaa..............27....8.....28....07.10.2010..dziewcz ynka....UK....0 Amarantowy........24....1......25......02.11.2010..Roksan ka..Trój miasto...0 Oli14........30....22......7......01.02.2011........Haga. .....0 MAMUSIE: NICK.......WIEK....TERM.POR.....IMIĘ.....WAGA.....MIAST O .....SN/CC Bratka.....27.....07.02.2010....Gabryś....2280g....Tró jm iasto....sn misia1990...19...13.04.2010.....Antoś.....2800g......Bie lsko........sn bibi2206.....27...29.04.2010. ...Zosia ....3800g ......wawa .........sn tysia123.....27...28.05.2010.....Agnieszka...3900g...L-n. ...........sn Vilemooo27..28......................Jakub ................Kielce ......... AAAAA1980...29.....03.06.2010...Basia......2850.... POZNAŃ........sn. Sralis Margolis...37..30.06.2010...Katarzyna Anna...3800...Kraków...cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Iga :) Na poczatku sierpnia masz wizyte? Ktory to tydzien bedzie? Wszystko sie zmienia z Twoim ciele, rozciaga i pewnie stad to pobolewanie. Takze glowa do gory, napewno wszystko OK :) Choc z drugiej strony latwo pisac a sama co chwile o cos sie martwie. Juz taka nasza rola -Matek :) Radosna to teraz tylko odpoczynek i lezenie. Bedziesz miala czas nadrobic zaleglosci ksiazkowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka. narazie nie ma wielkich zmian u mnie. i czuje sie bardzo dobrze. do ginka ide 28-go lipca. i chyba to 5 tydzień- tak mi wyliczył kalkulator. dziekuje Wam bardzo za gratulacje :*:*:*:*:*:*:* a jesli moge sie zapytac to czy stosujecie, stosowałyscie jakies kremy na rozstepy i od kiedy i wogóle w co powinnam sie zaopatrzyc a czego unikać?? jestescie doswiadczone wiec bardzo bym chciala poczytac Wasze porady. dziekuje z góry:):):):):) sciskam Was mocniutko :*:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolkcia jak od czwartego miesiaca zaczelam smarowac sie oliwka Nivea. Z tym co sie wystrzegac to co kraj to obyczaj. Tu w Anglii co innego wyliczaja w Polsce co innego. Najlepiej kierowac sie zdrowym rozsadkiem :) Mdlosci dopiero przed Toba, wiec organizm sam zdecyduje na co ma ochote a na co nie :) Ja przez drugi i trzeci miesiac nie jadlam slodyczy i miesa, kawy i herbaty nie pilam, no i mleko tylko pasteryzowane. Teraz slodycze nadrabiam :D a kawy i herbaty dalej nie pije. Moj ostatni lyk goracego picia byl na poczatku drugiego miesiaca. Tak woda caly dzien, czasem soczek czy cola. Mi polozna od drugiego trymestru kazala zwracac uwage na to co jem tzn aby duzo warzyw, owocow, mleka, raz w tyg rybe itp Mam taka ksiazeczke o odzywianiu w ciazy. Wazne zeby zadnych lekarstw bez wiedzy lekarza nie brac. Jak masz jakies konkretne pytania pytaj smialo :) :) :) http://www.suwaczki.com/tickers/0d1y3e3kazgunnob.png http://www.pregnology.com/pregnancy/10/07/2010 http://www.suwaczki.com/tickers/0d1y3e3kazgunnob.png http://www.pregnology.com/pregnancy/10/07/2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolkcia - moje najserdeczniejsze gratulację :) Ale fajowo :))) Kosmetyki na rozstępy to zaczyna się stosować po skończeniu pierwszego trymestru. Wcześniej możesz stosować zwykłą oliwkę - nie zaszkodzi na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny za porady. :):):) jak coś to się do Was zgłosze napewno :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolkcia_ja przez pierwsze 3 m-ce smarowałam sie oliwką bambino, a od 4 miesiaca kremem przeciw rozstępom Fissan. Nie mozna jesc surowego miesa w ciazy, reszta to kwestia rozsądku. Tak jak Maadaa napisała - wszystko z głową i umiarem. No i leków na własną rękę nie bierz i nie dzwigaj. Mozesz nas teraz o wszystko pytac :) Tyle juz za nami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WioLa gratuluję!!! Zawsze jak czytam o kolejnych ciążach to mnie ciary przechodzą takie pozytywne :D czyzbym została na szarym końcu ??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki, nie pisałam, bo kiepsko znoszę upały i głowa mnie ciągle boli. Dziś wreszcie zdecydowałam się na 1/2 apapu i jest lepiej. Odebrałam wczoraj wynik afp - ryzyko wad cewy nerwowej niskie, wynik bardzo dobry :-) Byłam też u lekarza prowadzącego - waga stoi w miejscu, morfologia dobra, wszystko w porządku. Zrobił mi krótkie 4d - maluch macha rączkami i nóżkami, crl=11,6cm, serduszko bije ładnie. Wygląda na to, że mogę spokojnie odpoczywać. W połowie sierpnia połówkowe, później do lekarza prowadzącego i fura badań - tokso powtórzyć /0,0/, glukoza z obciążeniem, morfologia, cumbs, mocz... i kardiologa mam odwiedzić, bo potrzebna opinia do porodu. Co do płci, to na wczorajszym usg lekarz nie podjął się potwierdzić diagnozy lekarki z 13 tygodnia... Czekam na połówkowe - zobaczymy. Dziś powiedziałam córce, że będzie miała rodzeństwo. Popłakała się ze szczęścia, wołała na cały dom, że będzie miała siostrę albo brata, zadała mi dziesiątki pytań /kiedy urodzę i o której godzinie :-), czy będzie mogła wybrać smoczki, itp./. Myślę, że jest zazdrosna, bo zapytała, czy będę kochać dzidzię tak mocno jak ją, bo "skoro ona już jest na świecie 9 rok to chyba ją bardziej trochę...". Powiedziałam, że jako pierwsza moja córka dla mnie zawsze będzie wyjątkowa. Dobrze, że mam już tą rozmowę za sobą. Gratuluję Wiolkcia - wspaniała wiadomość. Tysiu - ja brałam po ciąży z córką cerazette /dla karmiących/ i mam dobre wspomnienia. Tam jest mało hormonu i żadnych skutków ubocznych nie miałam. Łykałam aż mała miała półtora roku, później zmieniłam na harmonet. Pozdrawiam Was dziewczynki serdecznie, życzę samych dobrych wiadomości od lekarzy, dużo odpoczynku mamusiom i cierpliwości brzuchatkom i staraczkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki, Maadaa liczac od ostatniej @ to bedzie to 8 tydzien (na poczatku sierpnia). Ale upał... U mnie rano na termometrze bylo prawie 30stopni... Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 8 tydzien Iga to juz bedzie duzo widac i bedzie serduszko bilo :) Fajnie. Julka gratuluje rozmowy z corka. Zazdrosc sie pojawia czesto. Ja majac 18 lat dowiedzialam sie ze bede miala brata i ciezko to znioslam. Wstyd sie przyznac jak zareagowalam. Taki glupi wiek i balam sie ze teraz cale pieniadze w domu beda szly na niego. Rodzice nie porozmawiali ze mna i siedzialo to we mnie. Jak sie urodzil to swiata poza nim nie widze i sama go teraz z checia na zakupy zabieram. Maz czasem smieje sie ze wydaje jak na swoje dziecko :) i nie potrafie odmowic. W kazdym badz razie nie o tym mialam pisac. WIem, ze wtedy rozmowy z rodzicami na temat tego co przed nami i co sie w zyciu zmieni brakowalo mi, mimo ze milam 18 lat... a co mowic kilkuletnie maluchy, ktore jeszcze mniej rozumieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciamciramciam
Hej Ja nadal w szpitalu:( Zostaję do czwartku, muszę zakończyć 36tc, żeby mały mógł się urodzić bezpiecznie, a dopiero zaczęłam 35. Wczorajsza noc to masakr. Bolał mnie brzuch, miałam skurcze, ale na ktg wcale nie wychodziły, wiec połozna dała mi jakąś tabletkę i nie wezwała lekarza. Rano obchód, potem badanie i okazało się, że w nocy znów zrobiło się rozwarcie na kolejny cm czyli już 2. Szyjki już' prawie nie ma". Podczas badania zaczęłam krwawic z nadżerki;( Teraz biorę 8x dziennie Fenoterol zeby donosić. Jak tak dalej pójdzie, to szybko rozwarcie na 10cm będzie. Boję się, nie chcę jeszcze rodzić, bo mały może mieć płucka słabe;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciamcia wszystko dobrze się zakończy i dzidzuś bedzie zdrowiutki :) kasiulka uda Ci sie zobaczysz-szybciej niz myślisz :) ściskam Was mocniutko i miłego wieczorku życzę :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc KOchane. wpadam tylko na chwileczkę, bo nadal jestem padnięta. Mma nadzieje ze wkrotce wicej napisze. Nie mam rownieez czasu zeby nadrobic zaległośći. W skrócie: 16.07.2010 o godz. 17h04 (tj. 39 tc) urodziłam MIŁOSZKA, waga 3240, długość 54 cm, 10 pkt. Jesli któras z Was ma zcas, mozecie mnie aktualizowac w tabelce. Poza tym cóż nie życze nikomu cesarki!!!!!!!!! moze i rodzi sie bez bolu ale potem człowiek sie czuje jak z krzyza zdjety... jednym słowem, słusznie się tak bałam tej operacji... Maleństo jest cudowne :D:D:D:D dzisiaj ma tydzień. Dzisiaj róweniez bylam na wyjęciu szwow. Rana boli nadal i nie wiem kiedy i czy przestanie... w skroceie mysle ze to najwazniejsze info. WKrótce znowu wpadne :D Pozdrawiam Was wszystkie. Czy ktos złapał moj brzuszek???? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka. żoli chyba padło na mnie ):):) mam Twój brzuszek :) zaktualizuje Cie w tabelce :) STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@.......MIASTO( WOJ)......DZIECKO IGA....................30........15..........11.05....... ...POZNAN..........0 Izucha.................27........8........15.07.......... .Bydgoszcz.......0 wiolkcia...............28........15........18.07........ ..Zabrze............0 kasiula1983.........26.........34........31.07........ ..Trzebinia......... BRZUCHATKI NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO... D ZIECI ciamciaramciam...25...5...30...28.08.2010...Maksym....Wro cław......0 Radosna27..........27....8.....33....08.09.2010...synek. ...Kielce.......0 Maadaa..............27....8.....28....07.10.2010..dziewcz ynka....UK....0 Amarantowy........24....1......25......02.11.2010..Roksan ka..Trój miasto...0 Oli14........30....22......7......01.02.2011........Haga. .....0 MAMUSIE: NICK.......WIEK....TERM.POR.....IMIĘ.....WAGA.....MIAST O .....SN/CC Bratka.....27.....07.02.2010....Gabryś....2280g....Tró jm iasto....sn misia1990...19...13.04.2010.....Antoś.....2800g......Bie lsko........sn bibi2206.....27...29.04.2010. ...Zosia ....3800g ......wawa .........sn tysia123.....27...28.05.2010.....Agnieszka...3900g...L-n. ...........sn Vilemooo27..28......................Jakub ................Kielce ......... AAAAA1980...29.....03.06.2010...Basia......2850.... POZNAŃ........sn. Sralis Margolis...37..30.06.2010...Katarzyna Anna...3800...Kraków...cc Żolinka.......28...16.07.2010....Miłosz ....3240g.. ... Jaworzno.....sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@.......MIASTO( WOJ)......DZIECKO IGA....................30........15..........11.05....... ...POZNAN..........0 Izucha.................27........8........15.07.......... .Bydgoszcz.......0 wiolkcia...............28........15........18.07........ ..Zabrze............0 kasiula1983.........26.........34........31.07........ ..Trzebinia......... BRZUCHATKI NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO... D ZIECI ciamciaramciam...25...5...30...28.08.2010...Maksym....Wro cław......0 Radosna27..........27....8.....33....08.09.2010...synek. ...Kielce.......0 Maadaa..............27....8.....29....07.10.2010..dziewcz ynka....UK....0 Amarantowy........24....1......25......02.11.2010..Roksan ka..Trój miasto...0 Oli14........30....22......7......01.02.2011........Haga. .....0 MAMUSIE: NICK.......WIEK....TERM.POR.....IMIĘ.....WAGA.....MIAST O .....SN/CC Bratka.....27.....07.02.2010....Gabryś....2280g....Tró jm iasto....sn misia1990...19...13.04.2010.....Antoś.....2800g......Bie lsko........sn bibi2206.....27...29.04.2010. ...Zosia ....3800g ......wawa .........sn tysia123.....27...28.05.2010.....Agnieszka...3900g...L-n. ...........sn Vilemooo27..28......................Jakub ................Kielce ......... AAAAA1980...29.....03.06.2010...Basia......2850.... POZNAŃ........sn. Sralis Margolis...37..30.06.2010...Katarzyna Anna...3800...Kraków...cc Żolinka.......28...16.07.2010....Miłosz ....3240g.. ... Jaworzno.....cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@.......MIASTO( WOJ)......DZIECKO IGA....................30........15..........11.05....... ...POZNAN..........0 Izucha.................27........8........15.07.......... .Bydgoszcz.......0 wiolkcia...............28........15........18.07........ ..Zabrze............0 kasiula1983.........26.........34........31.07........ ..Trzebinia......... BRZUCHATKI NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO... D ZIECI ciamciaramciam...25...5..35...28.08.2010...Maksym....Wro cław......0 Radosna27..........27....8.....33....08.09.2010...synek. ...Kielce.......0 Maadaa..............27....8.....29....07.10.2010..dziewcz ynka....UK....0 Amarantowy........24....1......25......02.11.2010..Roksan ka..Trój miasto...0 Oli14........30....22......7......01.02.2011........Haga. .....0 MAMUSIE: NICK.......WIEK....TERM.POR.....IMIĘ.....WAGA.....MIAST O .....SN/CC Bratka.....27.....07.02.2010....Gabryś....2280g....Tró jm iasto....sn misia1990...19...13.04.2010.....Antoś.....2800g......Bie lsko........sn bibi2206.....27...29.04.2010. ...Zosia ....3800g ......wawa .........sn tysia123.....27...28.05.2010.....Agnieszka...3900g...L-n. ...........sn Vilemooo27..28......................Jakub ................Kielce ......... AAAAA1980...29.....03.06.2010...Basia......2850.... POZNAŃ........sn. Sralis Margolis...37..30.06.2010...Katarzyna Anna...3800...Kraków...cc Żolinka.......28...16.07.2010....Miłosz ....3240g.. ... Jaworzno.....cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×