Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

pewnie ze miłe!!!!!!! i niech trwaaaaaaaa :D a tak wogole to drobnych osob nie należę, ale może to nie ma związku z moim maleńkim maleństwem? ja chyba umrę do tego 23 grudnia... i to dzień przed wigilią... masakra musi byc wsyzstko super!! musi! innej opcji nie przyjmuje do wiadomości! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zolinka, nareszcie widze pozytywne nastawienie ;) tak trzymaj, musi być dobrze ;) a lekarze to tez nie powinni niepotrzebnie straszyc ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarz mi powiedział, że na ten okres ciąży wszystko prawidłowo, że to jest wczesna ciąża (około 6 mm) jeszcze zeby moc cokolwiek więcej powiedzieć. to ja sie raczej negatywnie nakręciłam, bo nie zważył mnie bo nie zmierzył ciśnienia bo nie założył karty ciąży... i już stres gotowy, ale może 5 tydzień to zbyt wczesnie? w sumie był to 5 tydz 6 dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żoli, karte ciąży zakłada się w 10-12 tyg dopiero, także spokojnie. Mi lekarz zalozyl w 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) ale się pozmieniało od mojej ostatniej wizyty na forum.Po pierwsze misia widzę,że będzie synuś :D super!Macie już imię wybrane? Sralis,magdalenka i żolinka gratuluję...co za niespodzianka :) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:) Wpadam na chwilke tylko zeby wam zyczyc kolorowych snow, niestety w tym tygodniu mam strasznie duzo pracy i nie zagladam na kafe, ale od jutra bede miala wiecej czasu:) Sluchajcie, ide jutro do gina, jak wszyscy to wszyscy;) Tyle sie ostatnio mowilo na naszym topiku o wizytach wiec postanowilam tez pojsc bo w sumie odkladalam te wizyte z miesiaca na miesiac:) Oczywiscie zdam relacje, trzymajcie kciuki:))))) Pozdrowionka! Do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
Czesc:)) IGA super ze sie wybierasz, przynajmniej bedziesz miala pewnosc ze nic ci nie dolega i nie bedziesz sie stresowac. Dziewczyny dziekuje za dobre slowa, to dla mnie duzo znaczy, jak tylko przeczytalam wasze posty to od razu zrobilo mi sie lzej na sercu:) Wiem ze nie powinnam sie denerwowac bo moze sie okazac ze to zupelnie bez sensu jest i tylko szkodze sobie i dziecku ale coz. Tak to jest, mimo ze nie chce o tym myslec to jednak gdzies gleboko siedzi. Czesc LULECZKA:) Co tam u ciebie slychac??? Daj znac koniecznie! Ja wlasnie zjadlam sniadanko i zabieram sie do pracy a tak mi sie nie chce....... Strasznie ponuro za oknem. Teraz bym sobie pospała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
Czesc:)) IGA super ze sie wybierasz, przynajmniej bedziesz miala pewnosc ze nic ci nie dolega i nie bedziesz sie stresowac. Dziewczyny dziekuje za dobre slowa, to dla mnie duzo znaczy, jak tylko przeczytalam wasze posty to od razu zrobilo mi sie lzej na sercu:) Wiem ze nie powinnam sie denerwowac bo moze sie okazac ze to zupelnie bez sensu jest i tylko szkodze sobie i dziecku ale coz. Tak to jest, mimo ze nie chce o tym myslec to jednak gdzies gleboko siedzi. Czesc LULECZKA:) Co tam u ciebie slychac??? Daj znac koniecznie! Ja wlasnie zjadlam sniadanko i zabieram sie do pracy a tak mi sie nie chce....... Strasznie ponuro za oknem. Teraz bym sobie pospała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
Czesc:)) IGA super ze sie wybierasz, przynajmniej bedziesz miala pewnosc ze nic ci nie dolega i nie bedziesz sie stresowac. Dziewczyny dziekuje za dobre slowa, to dla mnie duzo znaczy, jak tylko przeczytalam wasze posty to od razu zrobilo mi sie lzej na sercu:) Wiem ze nie powinnam sie denerwowac bo moze sie okazac ze to zupelnie bez sensu jest i tylko szkodze sobie i dziecku ale coz. Tak to jest, mimo ze nie chce o tym myslec to jednak gdzies gleboko siedzi. Czesc LULECZKA:) Co tam u ciebie slychac??? Daj znac koniecznie! Ja wlasnie zjadlam sniadanko i zabieram sie do pracy a tak mi sie nie chce....... Strasznie ponuro za oknem. Teraz bym sobie pospała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
CZESC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
Ale jaja cos sie porobilo z tym kompem albo z netem albo z kafe... Tyle razy mi sie wyslalo, az w koncu sie wkurzylam i zaczelam pisac nowego posta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
Miłego dnia dziewczyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalenka co u mnie??? Bez zmian.Nowych starań nie rozpoczęłam,bo nadal czekam na wyniki na nadkrzepliwość i na badanie kariotypu-okazuje się,że ponoć na pomorzu jest tylko jedna klinika genetyczna co refunduje takie badania z NFZ i to dlatego czeka się dłuuuuugie miesiące :( Gdybym wiedziała,że to tyle potrwa to może poszłabym prywatnie,ale teraz to już nie ma sensu...Także jak widzisz u mnie życie toczy się dalej omijając temat starań i macierzyństwa dużym łukiem ;) no ale nic...co się odwlecze to nie uciecze ;) jak tu czasem niektóre dziewczyny pisały,mamy z M. jeszcze trochę czasu tylko dla siebie...i bal sylwestrowy jeszczce zaliczę ;) trzeba myśleć pozytywnie i Tobie też tego życzę(czytałam o twoich obawach).Wiem z własnego doświadczenia,że to nie jest proste,ale chyba trzeba myśleć,że co ma być to będzie i że będzie dobrze co by nie było ;) Trzymaj się Madziu.Trzymam mocno kciuki za Ciebie i dzidziulka :) No to zaśmieciłam Wam trochę forum moimi opowieściami ;) Pozdrawiam. Do usłyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luleczka, nic nam tu nie zaśmiecasz. Pisz kochana śmiało. Szkoda ze na te badania tak dlugo sie czeka... ale chyba juz pwooli wszyscy przyzwyczailismy sie do dzialania naszej polskiej sluzby zdrowia.... niby ładnie, pieknie, placisz skladki-masz darmowe leczenia. A w rzeczywisctosci albo czekasz w nieskonczonosc albo slono placisz praywatnie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczeta pamietacie mnie jeszcze? :) ale sie tu u was pozmieniało:) oczywiscie na lepsze.... nie chalac sie a moze i chwalac sie u mnie tez sie duzo pozmienialo :) udalo sie i jestem znow w ciazy:) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację tysiu...dopadły mnie polskie realia jeśli chodzi o służbę zdrowia,ale całe szczęście,że to tylko badania i to jak szybko je zrobie nie ma wpływu na moje zdrowie czy życie.nawet nie chcę myśleć co czują ludzie którzy są poważnie chorzy i muszą czekać na swoją kolej miesiącami...przykre,ale niestety prawdziwe :( No ale dość tych smutnych tematów...napiszcie czy już czujecie świąteczną atmosferę,bo ja właśnie szukam foremek do wykrawania pierników i nigdzie nie mogę dostać takich świątecznych kształtów...może za późno zaczęłam szukać...może już wykupione ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Luleczka :D :D :D Nareszcie dalas znac co tam u Ciebie. Nie wazne ze dlugo, wazne zeby efekt byl pozytywny. Fajnie ze masz od tego wszystkiego takie pogodne podejscie, bo rzeczywiscie nie ma co siedziec i myslec tylko trzeba brac z zycia to co nam daje. Takze cieszcie sie soba i chwila :D Trzymam kciuki za badania! Daj znac jak juz cos bedzie wiadomo. Magdzia za Ciebie tez trzymam kciukasy, badz dobrej mysli. W tak wczesnej ciazy to chyba ciezko cokolwiek przewidziec i mam nadzieje ze bedzie ok. Czasem mam wrazenie ze to nie za dobrze dla nas kobitek ze tak szybko mozemy sie o potencjalnej ciazy dowiedziec. Bo niby wiadomo, a nic kurcze nie wiadomo :( Iga, sluszna decyzja. Nie ma co odwlekac w nieskonczonosc, a wizyta chocby kontrolna zawsze sie przyda. Czekam na raport :D Milej srody....znowu odliczam do weekendu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej lolcia, miło cię znowu widziec na naszym forum ;) Gratulacje kochana z całego serca i trzymam kciuki zeby bylo wszystko ok. Potrzebowałysmy juz tutaj dobrych wieści ;) Mam nadzieje ze teraz bedziesz czesciej zagladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) dzieki kochana :) a ty sie nie przejmuj wszystko sie ułozy:) a co do foremek na pierniczki to sprubuj na alegro moze cos znajdziesz:P pozdrowienka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postaram zagladac sie czesciej:) w pezerwach pomiedzy mdłosciami:P no ja juz jestem w 7 lub 8 tygodniu a jutro ide posluchac serduszka mojej kruszynki:) oj mam nadzieje ze bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej czy wszystkie zapracowane tak jak ja? :) Jakos duzo pracy przed Swietami i stresowka :( jak narazie 12dc i temperatura nie chce mi skoczyc... Ale biorac pod uwage ze mam dluzsze cykle i pierwszy raz tak powaznie mierze tempke wiec wszystko moze sie zdarzyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzuchatki kochane, mam pytanko do Was. czy bierzecie jakies witaminy, minerały ciążowe? Bardzo bym chciała wiedziec ile razy dziennie bierzecie i co jest w takiej jednej tabletce, tzn potrzebuje rozpiskę ile jest jakich minerałow w mg (cynk, wapń itd itp). Bo ja sobie biore takie minerałki tylko chciała wiedziec czy czasem nie biorę za duzo tzn one sa naturalne wiec mi nie szkodzą ale chciałam troszkę przyoszczędzić a zachowac efekt.Bo moze to ze 4 dziennie biore to sie bierze w ciąży, a jak nie jestem w ciąży to moze wystarczą 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biorę Prenatal Classic. Powinno się ja brać jedna dziennie, ale ja biorę tak co drugi dzień, bo uważam, że nie ma co się za dużo faszerować witaminami. 1 tabletka zawiera węglan wapnia - 200 mg, witaminę C - 100 mg, fumaran żelazawy - 60 mg, cytrynian cynku - 25 mg, witamina PP - 18 mg, witaminę E - 7,38mg, witaminę B6 - 2,6 mg, witamina B1 - 1,84mg, witamina B2 - 1,7mg, witaminę A - 1200ug, kwas foliowy - 800 ug, witaminę D3 - 10 ug, witamina B12 - 4 ug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×