Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

ja brałam do konca 3 miesiąca feminatal N, ale nie mam juz ani pudelka ani ulotki. skład znajdziesz bez problemu na necie. teraz biore feminatal DHA i preparat z zelazem bo mam lekka anemie. Wobec tego biore jeden dzien feminatal, jeden dzien zelazo. jedno co zauwazylam to te proeparaty dla kobiet w ciazy maja po 100-300% zalecanego spozycia dla osoby nie w ciąży, Czyli wniosek taki ze maluszek strasznie duzo nam witamin i mineralów wyjada. Skoro ejstesmy przy witaminach itp - czy unikacie ryb morskich???? Ostatnio gdzies slyszalam ze nalezy ich unikac bo maja duzo rtęci, a ja tak lubie rybki.... Tak raz w tyg przynajmniej je jem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolcia wielkie gratulacje :):):) niech kruszynka rośnie i rozwiaj się zdrowo :):):) mi chyba te moje lekarstwa cos zadziałały i miałam owulację raczej- bo przed wczoraj zaczął mnie bolej jajnik, wczoraj to juz ból był masakra a dziś już luźno- bezproblemowo. Ale normalnie taki ból jest straszny- widocznie coś wkońcu zaczeło pracować :):):) Mam nadzieję że to przyniesie jakieś pozytywne skutki :):):) oby dzieciątko przyniosło mi te dobre wieści pod choinkę :)):) pogoda u nas strasznie okropnka- pada, jest ciemno a podobno na weekend ma padać śnieg. fajnie jak by był snieg na świeta ale ju po nowym roku mogła by byc wiosna- strasznie nie lubie jesieni i zimy. Ja chce ciepełko :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka_Wroc
Czesc:) Iga jak po wizycie? Napisalas ze idziesz do gina, daj znac jak bylo;) Ja tez dzis bylam, zadzwonila do mnie babeczka czy zamiast w pt moge przyjechac dzis i w ten sposob skrocila moj stres przed wizytą;) A mnie to ucieszylo, pt bedzie juz bezstresowy. A wiec po kolei: Ogolnie wszystko oki ale zmartwilam sie bo okazalo sie ze mam małą nadżerkę:-( Cholerka, skad to sie wzielo??? Powiedziala ze to nie ma wplywu na zajscie w ciaze ale lepiej sie z tym juz teraz rozprawic i odstalam jakies globulki:((( czyli ze staranek nici w tym miesiacu chyba????? Bo mam na 10 dni jakies globulki. Dostalam skierowanie na hormony, jakies trzy, (sa skroty na skierowaniu) plus prl (czyli prolaktyna chyba). No i na badanie nasienia dla meza;) To go cieszy najbardziej:P:P:P Jakas jestem podłamana, niby wsio oki ale ta nadżerka.......Przestraszylam sie:(((( Ale juz jestem po, jutro biegne na pobranie krwi z samego ranca i zobaczymy co wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka_Wroc
Czesc:) Iga jak po wizycie? Napisalas ze idziesz do gina, daj znac jak bylo;) Ja tez dzis bylam, zadzwonila do mnie babeczka czy zamiast w pt moge przyjechac dzis i w ten sposob skrocila moj stres przed wizytą;) A mnie to ucieszylo, pt bedzie juz bezstresowy. A wiec po kolei: Ogolnie wszystko oki ale zmartwilam sie bo okazalo sie ze mam małą nadżerkę:-( Cholerka, skad to sie wzielo??? Powiedziala ze to nie ma wplywu na zajscie w ciaze ale lepiej sie z tym juz teraz rozprawic i odstalam jakies globulki:((( czyli ze staranek nici w tym miesiacu chyba????? Bo mam na 10 dni jakies globulki. Dostalam skierowanie na hormony, jakies trzy, (sa skroty na skierowaniu) plus prl (czyli prolaktyna chyba). No i na badanie nasienia dla meza;) To go cieszy najbardziej:P:P:P Jakas jestem podłamana, niby wsio oki ale ta nadżerka.......Przestraszylam sie:(((( Ale juz jestem po, jutro biegne na pobranie krwi z samego ranca i zobaczymy co wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka_Wroc
Czesc:) Iga jak po wizycie? Napisalas ze idziesz do gina, daj znac jak bylo;) Ja tez dzis bylam, zadzwonila do mnie babeczka czy zamiast w pt moge przyjechac dzis i w ten sposob skrocila moj stres przed wizytą;) A mnie to ucieszylo, pt bedzie juz bezstresowy. A wiec po kolei: Ogolnie wszystko oki ale zmartwilam sie bo okazalo sie ze mam małą nadżerkę:-( Cholerka, skad to sie wzielo??? Powiedziala ze to nie ma wplywu na zajscie w ciaze ale lepiej sie z tym juz teraz rozprawic i odstalam jakies globulki:((( czyli ze staranek nici w tym miesiacu chyba????? Bo mam na 10 dni jakies globulki. Dostalam skierowanie na hormony, jakies trzy, (sa skroty na skierowaniu) plus prl (czyli prolaktyna chyba). No i na badanie nasienia dla meza;) To go cieszy najbardziej:P:P:P Jakas jestem podłamana, niby wsio oki ale ta nadżerka.......Przestraszylam sie:(((( Ale juz jestem po, jutro biegne na pobranie krwi z samego ranca i zobaczymy co wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka_Wroc
Czesc:) Iga jak po wizycie? Napisalas ze idziesz do gina, daj znac jak bylo;) Ja tez dzis bylam, zadzwonila do mnie babeczka czy zamiast w pt moge przyjechac dzis i w ten sposob skrocila moj stres przed wizytą;) A mnie to ucieszylo, pt bedzie juz bezstresowy. A wiec po kolei: Ogolnie wszystko oki ale zmartwilam sie bo okazalo sie ze mam małą nadżerkę:-( Cholerka, skad to sie wzielo??? Powiedziala ze to nie ma wplywu na zajscie w ciaze ale lepiej sie z tym juz teraz rozprawic i odstalam jakies globulki:((( czyli ze staranek nici w tym miesiacu chyba????? Bo mam na 10 dni jakies globulki. Dostalam skierowanie na hormony, jakies trzy, (sa skroty na skierowaniu) plus prl (czyli prolaktyna chyba). No i na badanie nasienia dla meza;) To go cieszy najbardziej:P:P:P Jakas jestem podłamana, niby wsio oki ale ta nadżerka.......Przestraszylam sie:(((( Ale juz jestem po, jutro biegne na pobranie krwi z samego ranca i zobaczymy co wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka_Wroc
Hej, witanko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka_Wroc
Dziewczyny co sie dzieje z kafe dzisiaj? Dlaczego nasze posty sa powielane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka_Wroc
Kurde poczytałam sobie troszkę w internecie na temat nadżerki i przeraziłam się:-( Co z tego że to 'maleństwo' jak określiła to pani doktor ale to jednak nadżerka, i chyba nie jest za wesoło... No cóż, robie badania, zapodam sobie leki i zobaczymy co będzie. Trochę się naaplikuje leków, globulki, antybiotyk jeszcze mam... Okropieeństwo! Pozdrawiam was i życzę miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patka, nie zamartwiaj się tak. U mnie jakieś 2-3 lata temu ginekolog wypatrzyła - jak to okresliła - malutka nadżerkę. Przepisała mi jakies wlasnie globulki, ale od razu ich nie wykupilam, potem jakos zeszlo i w efekcie wogole ich nie brałam. Ostatnio na badanich tuz przed zajsciem w ciąże pytam lekarza czy ta nadzerka sie nie powiekszyla i czy nie bedzie przeszkadzac w posiadaniu dziecka a on do mnie - jaka nadżerka??? Po czym stwierdzil ze no jakby sie uprzec to moze i cos tam jest mikroskopijego, ale na dzieci to wpylu w takich rozmiarach nie ma. dopiero jak jest wieksza lepiej ja usunąc (najczesciej wymrazanie), bo wtedy rzeczywiscie moze przeszkadzac. Takze głowa do góry ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patka, nie zamartwiaj się tak. U mnie jakieś 2-3 lata temu ginekolog wypatrzyła - jak to okresliła - malutka nadżerkę. Przepisała mi jakies wlasnie globulki, ale od razu ich nie wykupilam, potem jakos zeszlo i w efekcie wogole ich nie brałam. Ostatnio na badanich tuz przed zajsciem w ciąże pytam lekarza czy ta nadzerka sie nie powiekszyla i czy nie bedzie przeszkadzac w posiadaniu dziecka a on do mnie - jaka nadżerka??? Po czym stwierdzil ze no jakby sie uprzec to moze i cos tam jest mikroskopijego, ale na dzieci to wpylu w takich rozmiarach nie ma. dopiero jak jest wieksza lepiej ja usunąc (najczesciej wymrazanie), bo wtedy rzeczywiscie moze przeszkadzac. Takze głowa do góry ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Dziewczynki 2 dni i weekend:-))) Ja rowniez po wizycie, Patka nie martw sie, u mnie tez jest malenka nadzerka i tez dostalam globulki, ktore juz wykupilam bo stwierdzilam ze lepiej od razu sie z tym rozprawic;) Dostalam tez skierowanie na hormony i badanie nasienia i zrobilam sobie cytologie ale ogolnie jest ok. To znaczy okaze sie jak porobimy badania. Ja na hormony pobiegne pewnie jutro ale moj maz ociaga sie z badaniami nasienia, wczoraj stwierdzil ze pojdzie po nowym roku, a ja bym chciala zeby poszedl juz... Rozumiem go, to nic przyjemnego ale przeciez nie jestesmy dziecmi i na czyms nam zalezy......Ehhh bez komentarza. Ide sobie do pracki juz, zajrze wieczorkiem dopiero. Miłego dnia dziewczynki! Patka glowa do gory, wszystko jest w porzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim ;) ale dzis spiący dzionek.... juz kilka dni slonca nie bylo i nie wiem jak wy ale ja to odczuwam mocno.... zwlaszcza ze teraz kawa zabroniona i nie ma jak sie postawic na nogi... dzis caly dzien zajety więc tylko wpadlam na chwile sie przywitac i znikam. Miłego dzionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ temat nadzerka to temat rzeka. Jedni strasza inni mowia ze to nic takiego. Ja tez mialam mala nadzerke jakies 4-5 lat temu. Lekarz mnie nastraszyl i zalecal szybkie leczenie przez zamrazanie. Do tego drogo to kosztowalo. Potem dowiedzialam sie ze jest to stara i nie najlepsza metoda leczenia. Ale nastraszyl mnie i spanikowalam. Juz jej nie mam. A czy to jakos wplynelo na plodnosc czy cokolwiek - nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was:) Iga a kiedy Ci kazał zrobic te hormony? Bo mnie kazał czekac do nowego cyklu i zrobic miedzy 1 a 5 tym dniem krwawienia. Jesli chodzi o nadżerkę to tez miałam jakąs delikatną jak poszłam pierwszy raz do gina mając 19 lat, ale dostałam globulki i przeszło i co więcej juz sie nigdy nie powtórzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli chodzi o jakis pobudzacz tysia to jedz miodek jak mozesz, miodek ma wlasciwosci naturalnie pobudzające. Nie wyobrazam sobie herbaty bez miodku. Nie dosc ze zdrowe to daje kopniaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula jestes pierwsza w tabelce, moze @ nie przyjdzie i nie trzeba bedzie badan. Trzymam kciuki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mada po raz pierwszy nie mam nadziei ani wiary i dobrze sie z tym czuję :) po nocach snia mi sie badania hehe plemniki mojego M nie wytrzymałyby 3 dni do owulki, nie wierze w nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam bardzo pozytywnie nastawiona na poczatku cyklu. Teraz w pracy jestem zawalona, jeszcze ten moj kurs internetowy i milon innych spraw, ze tez odpuszcze sobie chyba. W przyszlym tygodniu mam badania. Zobaczymy. Grudzien to miesiac badan dla wielu z nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula, miodek do herbaty dodaje codziennie (zamiast cukru) bo podobno uelastycznia skórę i pomaga zapobiegać powstawaniu rozstępów. ale jakoś żeby miał właściwości pobudzające to nie zauważyłam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie kawa z mlekiem pomaga, tylko niebardzo mmoge kawe pic, bo mam niedobór zelaza a kawa je wyplukuje;/ ale w takie dni jak ten dzisiejszy zrobilam wyjatek i wypilam mala kawe z duza iloscia mleka i pomoglo. czesc AAAAA dawno cie nie bylo. Co nowego? Czujesz juz ruchy dziecka? Ja na necie naczytałam sie ze ruchy dziecka przypominaja babelki w brzuchu albo ruchy jelit. Jak wieczorkiem sie polowe odpoczac to mi sie cos tam w brzuchu czaem rusza ale czy to dzidzius czy jedzenei w jelitach nie mam pojecia ;) wiec cierpliwie czekam na kopniaki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Noooooooooormalnie taki natlok pracy a mnie sie nic nie chce :( 6 dni pracujacych do swiat! 20 dni duuuuuugich do laparoskopi! Jej niech juz przyjda te swieta! :D Pozdrawiam, Maruda Oli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAA - wlasnie co u Ciebie??? Napisz cos wiecej :) tysia- jak Ci fajnie - czekajac na kopniaka... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Kasiula ja mam do zbadania 3 hormony w tym prolaktyne ale skoro nie mam problemow z @, cykle sa w miare regularne to moge te zlecone podobno zrobic kiedy chce. Jutro sie wybieram ale dziewczynki czy mozna te badania horm. zrobic w kazdym laboratorium??? Moja kolezanka powiedziala ze nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z ta nadzerka rzeczywiscie jest tak ze wiele kobiet ja ma i jesli jest duza to trzeba oczywiscie leczyc, np wymrazajac ale jesli jest to cos malego to zaczynaja leczenie globulkami i obserwuja co sie dalej dzieje. Dlatego sie ma sie co zamartwiac Patka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×