Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Pati to znaczy ze istnieje sposob na radosne przyjecie wiadomosci o @ :D Moze powinnam sprobowac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no ja w sumie mialam przeswietlenie zęba wiec moze tez sie zaczne cieszyc ze @ przyszla:D ah no tak ja wiesiolka w tym cyklu tez bralam, nie wiem po co:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka_Wroc
My sie lapiemy wszelkich sposobow aby tylko zaciazyc;) A okazuje sie ze wiekszosc z nich mozna sobie w 4 literki wsadzic bo nie dzialaja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:-) Przeczytalam dzisiejsze posty i az dostalam gesiej skorki, COOLTURKA bardzo mi przykro:-( I oczywiscie w takich chwilach przychodzi mi jedno pytanie do glowy: dlaczego tak sie dzieje????? Co takiego zrobilysmy ze jestesmy w taki sposob 'karane'? Trzymaj sie kochana, USCISKI! Patka super ze wracasz do zdrowia:-) Widze ze jedna od drugiej zarazamy sie optymizmem;) Moja @ przylazla i tez sie powinnam cieszyc bo pojade sobie na nartki;) Patka daj znac po wizycie. Kurcze to moze ja tez powinnam sie wybrac.... HMMMM. Jak wszystkie to wszystkie;) AGATA glowa do gory, niczym sie nie przejmuj, po wizycie bedziesz sie z siebie smiala ze tak przezywalas a to taki pikus;) Przyznam sie ze ja tez omijam ginekologa szerooookim lukiem. I zdaje sobie sprawe z tego ze jestem glupia robiac to ale co zrobic. To chyba przypadek beznadziejny:P W koncu weekend:-D A mnie dzis nawala glowa od rana:( Chyab sie zdrzemne godzinke, dobrze mi to zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakis ten dzien ponury:( W nocy tak mnie bolal brzuch ze nie spalam godzine i walkowalam sie z boku na bok. A dzis glowa... Jak nie urok to...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iga no uwazaj bo moze Pati cie zarazila i to teraz tak dalej pojdzie :D Spij spij ... a ja sie jeszcze pomecze z 3 godzinki i moze do weekndu jakos dobrne w tym tygodniu, bo juz odliczam od poniedzialku rana. W takich beznadziejnych sytuacjach nie ma chyba zadnej sensownej odpowiedzi....to tak odnosnie DLACZEGO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to w ogole zrobilam numer, bo sie obudzilam o 5 rano, nie moglam juz spac. Po czym o 8.20 znowu....nie nastawilismy budzika. Oboje zaczynamy prace od 9 , wiec wszystko bylo w biegu rano :D A teraz jeszcze leje niemilosiernie i zimno...bleeeeeeeeee Ale weekend to weekend :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe Oli ja odliczam co tydzien od poniedzialku hehe nie tylko tym razem;) Jak juz minie sroda to jestem cala happy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wlasnie dlatego ja robie tak ze jak budzik zadzwoni to wstaje na rowne nogi bez ociagania sie, bo jak zasne to na 100 % zaśpie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mnie chyba jakos szczegolnie przed tymi swietami sie dluzy. Tak bardzo bym chciala juz do Polski :) Jeszcze 2 tygodnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sluchajcie jesli tylko zarazamy sie tu na forum optymizmem to rewelka:-D Mi sie to podoba:-D Chyba ten miesiac jest taki jakis optymistyczny ( w koncu to grudzien) bo zadna nie narzeka na wieksze dołki zwiazane z nadejsciem @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mysmy sie z M. zmienili stronami lozka bo cos go jeden bok pobolewal a zawsze spimy przytuleni na jednym boku :D I z tego wszystkiego budzik wyladowal po mojej stronie, zapomniej zebym pamietala o jakis takich....zupelny brak odpowiedzialnosci...moglabym tak spac do 12 :D Ale przetestowalismy i da sie do pracy zdarzyc na czas jak sie obudzisz 40 min przed!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobry znak, moze jak troch odpuscimy to samo do nas przyjdzie...:D Kami, Radosna...a Wy gdzie? Tylko mi tu nie udawajcie takich pracusiow znowu :D Piatek, trzeba sie lenic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe jakie sie pracowite nagle zrobily;) Kami pewnie sie pojawi wieczorkiem i bedzie narzekala ze nikogo nie ma:P BUZIAKI pracusiu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja budze sie do pracy stanowczo za wczesnie. Bo okazuje sie ze zjam snadanie, wyszykuje sie, sprzatne troche i siedze pozniej i gapie sie w sciane lub w okno bo zostaje mi dobre 20 minut. Ale taka juz jestem dziwna i nie potrafie tego zmienic Zreszta budze sie bez zegarka juz, otwieram oczy na 5 min przed tym jak zadzwoni:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy wszyscy oprocz mnie juz weekenduja???? a ja jeszcze w pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :):):) AAA- wszystkiego najlepszego- spełnienia i realizacji wszystkich swoich planów :):)) jeżeli chodzi o ginka to ja poszłam pierwszy raz na badanie we wrzesniu tego roku a więc w wieku 27 lat- wstyd to była podstawowa bariera nie do pokonania dla mnie wcześniej ale jeżeli nie udaje nam się zmajstrować fasoli to już miałam powazny powód by odstawić wstyd na bok i zrobić coś by wyjasnić tą niemożność. weekend- macie ekstra kobietki - ja weekend pracuje cały czas- weekendy w pracy ale w tygodniu mam wolne- ot i cała różnica :):) kolejny miesiąc i kolejne staranka- nie mierzę tempki i mówiłam soebie ze ten miesiąc będzie na luzie ale nie umię- licze dni cyklu- i napewno teraz jest większy nacisk na sexu :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nienie więcej wolnego- mam te 2 dni wolnego- czyli weekend w środku tygodnia :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, No wiec ja sie uaktualniam, tez bez wiekszego dola choc wiadomo ze trochu przykro. W grudniu staranka odpadaja, ale wpisalam sie grzecznie, najwyzej sie przepisze pozniej tylko na dol :) I cholera jasna, nie wiem co sie dzieje ale @ zaczela mi sie skracac czasowo. Zwykla bylo 35-37 dni, a teraz wypada 28-30...dziwne. Biore jakies witaminki na wyregulowanie od 3 miechow to moze dziala :) STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@...... .MIASTO(WOJ)......DZIECKO Magdalenka.s.......29.........9.........16.11.......gdan sk............0 kasiula1983.........26.........28........19.12........ .Trzebinia.......0 kamilsien.............29........11........19.12......... .zamosc........0 wiolkcia...............27........8.........23.12...... ..z abrze..........0 IGA....................29........11..........31.12...... ..P OZ N AN.......0 Maadaa..............27..........7.........02.01....... .UK................0 Patka_Wroc.........30.........11........3.01.........Wro claw........0 Oli14...................29.......19........04.01...... . .Haga.. ..........0 Radosna27...........27.........7........12.01.........K i e lc e.........0 BRZUCHATKI : NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO...D ZIECI Moniakr......26.....3...........02.03.10................ .....Lod z..... bratka_......27....11....26....04.03.10....synek......Tr ójmiasto....0 wazka85.....24.....1.....8.....09.03.10................. Lisburn. .......1 Monikaddd...22....18....14.....25.03.10................B iałystok..... 0 bibi2206 .....26....5 .....16.....02.05.10................wawa ..........0 misia1990....19....3......18.....05.05.10....synek... .Bielsko.........0 anulka-84....24....5......5......07.05.10............... .Bydgoszcz.....0 Vilemooo27..27....3 ....7.......20.05.10.... ............Kielce .........0 tysia123......27...5.....15......28.05.10.....synek....L ublin ..........0 AAAAA1980...29...3....14......30.05.10................ POZNAŃ..... . 0 Kati25+.......26....7............10.06.10............... ...Śląsk........ ..1 darunia83....26...2..............15.06.10............. ....Śląsk.. .........0 Gosiątko21...21....6.....7.......23.06.10.............Z .Góra..........0 zuzankastaranka80..29..10..10....27.06.10.......... Koszalin..........1 Sralis Margolis.....36..5....9....06.07.2010.........Kraków..... . ....1 Żolinka........28......3.....6.....25.07.2010......... Jaworzno......0 Zycze milego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jako forumowa babcia mogę sobie pozwolić na parę słów opieprzu za unikanie ginekologa. TRZEBA się zbadać przynajmniej raz w roku i zrobić cytologię! Krzyczę, bo mam kilka młodych koleżanek (młodszych czasem ode mnie) które z opóźnieniem dowiadywały się, ze coś się dzieje nie tak, a potem miały naświetlania i inne "przyjemności" po operacji, która na zawsze pozbawiała je szansy na macierzyństwo... Trzeba raz w roku zbadać się porządnie: narządy kobiece i USG piersi. Ja sama też zaliczyłam operację w zeszłym roku, na szczęście bardzo wczesnie miałam wykryty mięśniak podśluzówkowy, który rósł błyskawicznie - w ciągu miesiąca mędzy wizytami podwoił swoją objętość. I gdyby nie moje przewrażliwienie, to bym się pewnie przy którymś @ wykrwawiła... Od razu poleciałam do lekarza. Znalazł mi też torbiel w piersi i monitoruję ją co 6 miesiecy. Wam też polecam częstsze wizyty, jak już pozachodzicie w te ciaże i porodzicie dzieci - nie zaniedbujcie tego! zwłaszcza jeśli w rodzinie były przypadki chorób kobiecych. Coolturka - strasznie mi przykro, tym bardziej, zę sama jestem w 10 tygodniu i potrafię sobie wyobarazić, co czujesz... Przytulam. AAAA duuuużo zdrowia i radości życzę! rośnij okrąglutka i później w odpowiednim tempie wracaj do poprzedniego stanu (pamiętaj, nie wolno za szybko!) Puczenia udzieliła Sralis Margolis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oli_przykro bardzo...Zawsze tak by się chciało, żeby naturalnie bez ingerencji lekarskiej się udało. Ja juz jestem po @ i zaczynam pozytywne myslenie na ten miesiac staranek. Sralis_co do badan masz racje. U mnie tez cytologia coroku, usg narzadów rodnych i badanie piersi. Po za tym raz w roku morfologia i mocz bez względu na samopoczucie. Choć i tak zawsze boje sie chorób i Dr Housa nie moge oglądac, bo zaraz sobie wszystkie objawy wynajduje. Koralinka_kochanie moje byłam pewna,ze zaciazysz w tym cyklu. Mikołaj moze cos Ci jednak przyniesie ;) Trzymam mocno kciuki. Za Żoli trzymalam i sie udało. Żolinka_jak tam dzidzia? Jak się czujesz? Pewnie to cudownie wiedziec, ze jest sie w upragnionej ciazy. Pozdrawiam i mocno ściskam Maadaa_czy ten cykl juz z lekarstwami jedziesz? Bądz dobrej mysli i czekaj na pozytywny tescik. Wiolkcia_ty chyba tez juz na leczonku. Będzie dobrze. Tysiulek, AAAAA, Bratka, Misia, Bibi_ściskam nasze brzuchatki. Coolturka_ogromna strata. Brak słów.... Dziewczynki czuje, ze bedzie dobrze i sie pozypie w tym cyklu tych dzidziulków!!!!! I na forum bedzietylko temat pieluch i wózków :P Całuje wszystkie i pozdrawiam (jeśli kogoś nie wymieniłam to przepraszam :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Czesc wszystkim:-) Jak tam po weekendzie? Pogoda do bani, nie chce sie z domu wylazic, ogolnie beznadzieja, kiedy przyjdzie ta zima ze sniegiem???? Co porabialyscie w weekend? Ja wybralam sie na basen, poplywalam; w sobote robilam sorzatanko w szafach i szafkach, w niedziele odwiedzilismy znajomycgh zeby nie siedziec w domu. Ale w sumie nie wypoczelam i zmeczona wracam do pracki na kolejny tydzien:( Ale w sumie to juz ponad 2 tygi do swiat wiec przezyje jakos;) Milego dnia kochane, przyjemnej pracki:-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Sralis forumowa babcia:-D Dobre, dobre:))) Ale masz racje Sralis, niektorym nalezy sie lanie po czterech literach za nie chodzenie do ginka. Ale wiem ze wiele kobitek unika tych wizyt, wezmy np moja siostre, moje kolezanki z pracy itddddd. One czasami mowia ze nie byly u gina od porodu a ich dzieci maja juz po nascie lat... Ja mysle ze jesli nic nam nie dolega w sensie ze nic nas nie boli to olewamy sprawe... no ale wszystko do czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje wszystkim za życzenia :) Musze wAM SIE pochwalic ze dokonalismy pierwszego zakupu dla dziecka :) Łozeczko turystyczne :) hehe Kupilismy tylko dlatego ze bylo w promocji w JYSKU za 125 zl :) hehe Patrzylismy na allegro to tylko uzywane bysmy6 kupili za ta cene :) Milego dnia :) . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka_Wroc
Cześć! Moj weekend ulpynal pod znakiem lezenia w lozku i byczenia sie;) Czuje sie juz o niebo lepiej ale wolałam nie wychodzić jeszcze z łóżka bo nadal kaszlę do tego stopnia że się duszę:-( Tyle się naczytałam i nasłuchałam o tej nowej grypie że wolę nie ryzykować. Dziś zamierzam już zabrać się za coś pożytecznego. Niestety w pracy szykują się niezłe zaległości więc chyba troszke posiedzę nad papierkami. Ale nie wiem ile wytrzymam bo po tych dziwnych antybiotykach jestem strasznie senna i zmęczona. AAAAA1980 to świetnie:) Ale zazdroszczę wam że możecie kupować różne nawet drobiazgi dla maluszków:) Ja również wam życzę dobrego dnia, wejde na forum później, teraz wracam do wyrka bo w sumie wstałam tylko na antybiotyk;) Pa Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim ;) AAAAAA - gratuluje pierwszego zakupu ;) super kupuje sie rzeczy dla maluszka, prawda? Jejku, ja to nie moge nawet kolo takich sklepow przechodzic bo zaraz cos wypatrze.... Ale też jak sie wczesniej zacznie to wlasnie mozna na jakies okazje trafic i co nieco duuuuzo taniej kupic ;) bratka, kiedy poczulas pierwsze ruchy dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×