Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

ja nie spie :) Poimprezowalam w sobote i wczoraj caly dzien chorowalam :p Moje 5 tableteczek wziete. Teraz dzialac i czekac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, musze sie troszke uaktualnic bo @ przyjdzie wczesniej niz 19.12. Miałam wczesniej owulke niz przypuszczałam. Wiecie co? Po raz pierwszy nic a nic nie mówiłam mojemu M o moich płodnych dniach i nie było miłości na siłę, czyli pełne wyluzowanie. I było super :) raz tylko w dni płodne sie kochalismy ( oczywiscie M nic nie wiedział o tym ) spontanicznie. Juz postanowiłam, ze bedziemy sie kochac wtedy gdy bedzie prawdziwa ochota, mój M bedzie niczego nieswiadomy bo zauwazyłam ze to on sie tym bardziej stresuje niz ja. STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@...... .MIASTO(WOJ)......DZIECKO Magdalenka.s.......29.........9.........16.11.......gdan sk............0 kasiula1983.........26.........28........16.12........ .Trzebinia.......0 kamilsien.............29........11........19.12......... .zamosc........0 wiolkcia...............27........8.........23.12...... ..z abrze..........0 IGA....................29........11..........31.12...... ..P OZ N AN.......0 Maadaa..............27..........7.........02.01....... .UK................0 Patka_Wroc.........30.........11........3.01.........Wro claw........0 Oli14...................29.......19........04.01...... . .Haga.. ..........0 Radosna27...........27.........7........12.01.........K i e lc e.........0 BRZUCHATKI : NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO...D ZIECI Moniakr......26.....3...........02.03.10................ .....Lod z..... bratka_......27....11....26....04.03.10....synek......Tr ójmiasto....0 wazka85.....24.....1.....8.....09.03.10................. Lisburn. .......1 Monikaddd...22....18....14.....25.03.10................B iałystok..... 0 bibi2206 .....26....5 .....16.....02.05.10................wawa ..........0 misia1990....19....3......18.....05.05.10....synek... .Bielsko.........0 anulka-84....24....5......5......07.05.10............... .Bydgoszcz.....0 Vilemooo27..27....3 ....7.......20.05.10.... ............Kielce .........0 tysia123......27...5.....15......28.05.10.....synek....L ublin ..........0 AAAAA1980...29...3....14......30.05.10................ POZNAŃ..... . 0 Kati25+.......26....7............10.06.10............... ...Śląsk........ ..1 darunia83....26...2..............15.06.10............. ....Śląsk.. .........0 Gosiątko21...21....6.....7.......23.06.10.............Z .Góra..........0 zuzankastaranka80..29..10..10....27.06.10.......... Koszalin..........1 Sralis Margolis.....36..5....9....06.07.2010.........Kraków..... . ....1 Żolinka........28......3.....6.....25.07.2010......... Jaworzno......0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
Hej dziewczyny! Zmienilam tabelke, jestem juz po wizycie. pecherzyk jest ale zmartwilam sie poniewaz jest troszke mały:( tzn wielkosc pecherzyka to 6,7, Lekarz stwierdził, ze jest rzeczywiscie maly jak na 6 tydzien, ale wg niego 'może to coś oznaczać ale często nie oznacza nic'... a ja sobie nabijam teraz glowe myslami czy wszystko jest ok...kazal sie nie martwic i poczekac do nastepnej wizyty, wszystko wyjasni sie za ok 2 tygodnie. przerazilam sie bo przypomnialam sobie slowa o tym ze nie odczuwam zadnych 'skutkow ubocznych' tej ciazy... wszyscy mnie uspokajaja i mowia ze nie ma cos ie martwic ale w mojej glowie to jednak siedzi:(((((((((. zobaczymy, moze owulke mialam pozniej niz mi sie wydawalo??? BUZKA, milego popoludnia laseczki:-) STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@...... .MIASTO(WOJ)......DZIECKO kasiula1983.........26.........28........16.12........ .Trzebinia.......0 kamilsien.............29........11........19.12......... .zamosc........0 wiolkcia...............27........8.........23.12...... ..z abrze..........0 IGA....................29........11..........31.12...... ..P OZ N AN.......0 Maadaa..............27..........7.........02.01....... .UK................0 Patka_Wroc.........30.........11........3.01.........Wro claw........0 Oli14...................29.......19........04.01...... . .Haga.. ..........0 Radosna27...........27.........7........12.01.........K i e lc e.........0 BRZUCHATKI : NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO...D ZIECI Moniakr......26.....3...........02.03.10................ .....Lod z..... bratka_......27....11....26....04.03.10....synek......Tr ójmiasto....0 wazka85.....24.....1.....8.....09.03.10................. Lisburn. .......1 Monikaddd...22....18....14.....25.03.10................B iałystok..... 0 bibi2206 .....26....5 .....16.....02.05.10................wawa ..........0 misia1990....19....3......18.....05.05.10....synek... .Bielsko.........0 anulka-84....24....5......5......07.05.10............... .Bydgoszcz.....0 Vilemooo27..27....3 ....7.......20.05.10.... ............Kielce .........0 tysia123......27...5.....15......28.05.10.....synek....L ublin ..........0 AAAAA1980...29...3....14......30.05.10................ POZNAŃ..... . 0 Kati25+.......26....7............10.06.10............... ...Śląsk........ ..1 darunia83....26...2..............15.06.10............. ....Śląsk.. .........0 Gosiątko21...21....6.....7.......23.06.10.............Z .Góra..........0 zuzankastaranka80..29..10..10....27.06.10.......... Koszalin..........1 Sralis Margolis.....36..5....9....06.07.2010.........Kraków..... . ....1 Żolinka........28......3.....6.....25.07.2010......... Jaworzno......0 Magdalenka.s.......29......6.....22.07.2010.......gdan sk............0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
Na razie sie przenioslam ale nie wiem jak to sie wszystko potoczy. Trzymajcie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalenka, a co ty tu nam piszesz nie wiadomo jak sie potoczy???? Proszę mi tu byc pozytywnie nastawioną ;))) wszystko będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki magdalenka na poczatek informacje dla ciebie moje maleństwo w 6tyg i 4 dniu miało dokladnie 8mm wiec chyba nie masz sie czym martwic :) a wczoraj bylam na zakupach i zaszalałam i kupiłam sobie 2 pary spodni ciążowych ale byłam w ciężkim szoku bo niektóre spodnie rozmaru S były tak ogromne w biodrach że weszłabym do nich z druga taka osoba jak ja a wcale taka chuda nie jestem :) więc nie wiem na kogo to szyją chyba na wieloryby co w ciąży po 40 kg przybierają :* :* buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalenka, brak skutkow ubocznych jeszcze o niczym nie swiadczy!!!!!! ja nie mialam a jest poki co wszystko ok. Takze mocno trzymamy kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny. magdalenka musi byc dobrze- staraj się nie stresowac bo to może dzidzi bardziej zaszkodzić- za 2 tygodnie wszystko się okaze i się uspokoisz- trzymam mocno kciuki :):):) tak radosna ja jade pierwszy cykl na tabletuniach- zobaczymy czy coś to da- jutro niby powinna byc owulka- zobaczymy co z tego wyniknie- narazie nie mam żadnych jej objawów. u nas na sląsku też brzydka pogoda- szaro i deszczowo- ja oczywiście do 21-ej w pracy będę siedzieć. zafarbowałam sobie dziś włoski- ogólnie mam jasno bardz nawet średnio brązowy kolor włosów- ale od pół roku nosiłam blond pasemka- a dziś jestem czekoladką- ciekawe co mój M na to powie hehehhe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Madzi trzymam kciuki, na pewni wszystko jest ok. Mi lekarz powiedział, że każda ciąża rozwija się we własnym tempie - szczególnie na początku i nie ma czegoś takiego jak norma. Byłam dziś u lekarza i uwaga, moje maleństwo waży 1200g :D Niestety ze względu na to, że mam skurcze muszę więcej leżeć i łykać no-spę 3x2, ale szyjka trzyma mocno więc nie ma co się za bardzo martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej bratka ;) fajnie ze malenstwo zdrowo rosnie ;) kurcze, zostaly ci jeszcze 3 miesiace a lekarz kaze lezec wiecej itp... ja nie zameirzam jakos drastycznie zmieniac swojego stylu zycia w zwiazku z ciąża. No uwazam bardziej na siebie, zeby nie dzwigac, nie przemeczac sie, ale tez lezec plackiem nie chce ;/ mam nadzieje ze bede sobie mogla pozwolic na noralne zycie az do porodu ;) chociaz brzuszek rosnie mi tak szybko ze mój mąż smieje sie ze jak tak dalej pojdzie bedzie musial pomagac mi go nosic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratka, kiedy zaczelas czuc ruchy dziecka? bo ja sie kurcze doczekac nie moge....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w weekend byłam u siostry po rzeczy dla dziecka, skorzystała z okazji i pozbyła się wszystkiego od 0 do 2 lat, mój 3,5 letni chrześniak grzecznie oddawał swoje zabawki dla maluszka :) Skutkiem czego ledwie co się spakowaliśmy i mamy teraz cały pokój zagracony. Jak mąż wróci z pracy to jedzemy po proszek i będę chyba powoli brać się za porządkowanie tego żeby wiedzieć co trzeba dokupić. Najlepsze teksty mojego chrześniaka: 1. - Ciocia, a gdzie ty masz dzieciaczka? - w brzuszku - pokaż :D 2. - Ciocia, a dlaczego Ty schowałaś sobie dziecko do brzuszka ? 3. - Wójek, a jak je tam wsadziliście ??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratka- niezłe te pytania ;) no właśnie jak Wy go tam schowaliście heeę? ;P magdalenka s. nawet nie wiesz jak bardzo Cie rozumiem... ja byłam u gina w zeszłą sobotę (5tydz. 6d) i lekarz tez mi powiedział, że jest ciąża ale bardzo malutka :( też się martwię, tym bardziej, że poza cycuchami nic mi nie dolega... zero wymiotów, zawrotów głowy i innych... masz wizyte za 2 tygodnie, czyli 21? tak? ja mam 23 i ponoc wtedy wszystko będzie dużo jaśniejsze :) mam do Was brzuchatki pytanko: czy mierzyłyście sobie tempę na początku ciąży? ja mierzyłam, ale powiem szczerze, że to poranne mierzenie bardziej mnie stresowało niz uspokajało, a zatem rzuciłam termomtr w kont i stwierdziłam, że moj sen w sobote czy niedziele jest zdrowwszy niz mierzenie tempki o 5h35 :P i schizowanie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zmierzyłam tylko kilka razy, tak dla pewności czy nie spada. Dalsze mierzenie nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczęta, jak się martwiłam brakiem objawów ciążowych, to w 7 tygodniu mnie dopadły. Przeklinałam to, że się wcześniej martwiłam ;-) Głowa do góry! Może Wy jesteście malutkie, to i ciaża niewielka, może do zapłodnienia doszło tydzień później (organizm czasem robi różne niespodzianki), więc bez zamartwiania się tu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🖐️ hej 🖐️ hej 🖐️ :) Juz tylko 2 tygodnie do Swiat! Do kiedy pracujecie? Ja niestety w Wigilie w poludnie koncze. Ale za to potem wolne do 4 sycznia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no swieta coraz blizej ale kurcze, sniegu brak i jakos atmosfery sie nie czuje... chociaz dzis słyszałam niesmiale zapowiedzi w pogodzie ze moze w sobote-niedziele zacznie sypac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia a o jkaie konkretnie problemy chodzi? Ja mialam problemy z pecherzem, lapalam zapalenia, a niestety na leki jestem uczulona ;/ na szczescie udalo sie zwalczyc. A tobie cos dolega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety chyba zastój moczu w nerce miesiąc temu byl mały jak lekarz robił mi też usg nere ale cos mnie od wczoraj bok pobolewa niby lekarz mówił że to się zdarza ale sie troche denerwuje bo do lekarza dopiero w czwartek ide

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups ;/ sluchaj, a sprobuj pic wiecej wody sokiem z cytryny. Cytryna oczyszcza przewod moczowy i reguluje prace nerek. Ja tak robie - 1-2 cytryny wyciskam do dzbanka do tego letnia woda i cukier. i sobie wieczorkiem pije powoli. W taki sposob pozbylam sie powracajacyhc infekcji pecherza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia, to niekoniecznie nerki Cię bolą. Mnie bolą żebra z jednej strony i ból promieniuje, aż na plecy, bo wszystko się rozciąga. Na drogi moczowe podobno najlepsza żurawina pod każdą postacią. A jak u Ciebie w opróżnianiem pęcherza ? Wydaje mi się, że jeżeli sikasz regularnie to o zastoju raczej nie ma mowy. A do czwartku zostały tylko dwa dni, wtedy zapytasz lekarza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Czesc wszystkim:))))) Jak wam dzionek mija? Ja mialam dzis ciezki poranek w pracy, troche stresow bylo ale teraz juz jest luzik. Wlasnie wcinam kanapke i popijam herbatka. Sluchajcie jak sie ciesze ze juz niedlugo swieta:) Szefu podpisal mi urlopik i uwaga - od swiat do sylwka mam wolne:)) I jedziemy na narty zmajstrowac jakas mala góralke (tak mowi moj maz) ;) Madzia i Zoli, nie denerwujcie sie, ja mysle ze to ze pecherzyk jest mniejszy niz 'normalnie' moze byc spowodowane tym ze: A wy jestescie drobniusie B pozniej zaskoczylyscie a nie wtedy kiedy wy same uwazacie ze byla owulka C poprostu tak sie ta ciaza rozwija i choc teraz rosnie sobie po wolutku to pozniej jak wystrzeli tooooo;))) glowa do gory, musi byc dobrze!!! ja oczywiscie trzymam za was kciuki bardzo mocno! Sralis Margolis, ty o tej porze posty piszesz????? :P Ja sie wtedy na drugi bok przekrecalam;) a ty taki ranny ptaszek widze jestes:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×