Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Gość Patka_Wroc
Po dobroci widze to nic sie nie da z nimi. Moze to jest problem, ja tak spokojnie mu o tym powiedzialam a moze jakbym od razu nawrzeszczala ze siedzi z d. i nic nie robi to bez slowa by polazł na te cholerne badania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka_Wroc
O jaaaaaaaaa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postaw sprawe jasno, skoro chcecie miec ze sobą dziecko to obydwoje sie badacie a jak on dalej sie bedzie upierał to powiedz, ze w takim razie ty tez na zadne badania nie idziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Izucha czy ja wiem czy urazilas... Wiesz, mu juz przywyklysmy do tego ze ludzie sie dziwia ze tak dlugo to trwa;) Ale nie rob tego wiecej:P Nie no zartuje sobie, Iza to jest forum, kazdy pisze co chce:-D A przeciez same dobrze wiemy ze starania powyzej roku to juz kupa czasu jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Kasia ma racje, trzeba postawic sprawe jasno i nie ma co sie 'piescic', jestescie dorosli, chcecie miec dziecko i juz. A nie jakies wykrety dziwne. A jak sie bedzie jeden z drugim ociagal to ja do niego dryndne....jako pani z laboratorium.... i powiem ze ma sie stawic wtedy i wtedy bo termin juz zostal wyznaczony N I E O D W O Ł A L N I E :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka_Wroc
Kamilka suuuper! Jak sie okaze ze sa z nim problemy to dam ci znac;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to trzymam kciuki. A miałaś już jakieś badania? ja się na tym totalnie nie znam napisz jakie i co. Ja się troszkę boję o bezpłodność M bo u niego w rodzinie są 3 przypadki - jego ciotki ze strony ojca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka_Wroc
Izucha ty sobie nie zapraztaj narazie tym glowy kochana:-) To was 1 cykl, pewnie nie bedziecie sie tyle starac co my;) Badania wykonuje sie najczesciej po roku nieudanych prob, czyli wlasnie badanie nasienia u faceta i hormony, usg i badanie ogolne u kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Laski, ja spadam ale pozniej sie jeszcze pojawie:) Milego weekendziku kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Izucha glowa do gory, ty sie nie martw zadnymi badaniami, pewnie wogole nie beda wam one potrzebne bo szybko 'zaskoczycie'. Tego wam zycze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Patka może i tak ale przez 7 lat współżycia a w tym 6 lat przerywany i żadnej wpadki to trochę dziwne......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka_Wroc
Izucha! Musisz myslec pozytywnie:-D Ja wiem ze takie mysli przychodza do glowy, ja sama tak kiedys pomyslalam ze tyle czau minelo odkad jestesmy razem a tu nic... Widocznie tak mialo byc, a teraz bedziecie 'celowac' w dni plodne i... oby sie udalo, obys nie musiala przechodzic tego co my!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Dziewczyny! Witam nowe koleżanki, ja rowniez sie ciesze ze nasze grono sie powieksza bo w kupie raźniej;) Ja wpadam na chwilke, zaraz lece dalej pracowac:( Kasiula i Patka, wiem co czujecie, powiedzialam mojemu mezowi ze pewnie jego tez czekaja badania a on na to: Mmmmmnie? To po nowym roku najwyzej... Rece opadaja! Ja postawilam sprawe jasno, ide na badania JA to idziesz i TY;) Trzymajcie sie i do uslyszonka wieczorkiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawilas mi humor, usmialam sie z tego pomyslu. Wyobrazilam sobie jego zdziwienie kiedy odbiera telefon a tu taka niespodzianka... Pani Kamilka z laboratorium:P Pa Pa wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ci faceci są niesamowcic ;/ tak to świat moga zawowjować ale jak trzeba sie postarac o troche spermy do badania to takie tchórze ;/ Powodzenia dziewczynki w namawianiu ich do badan. Trzymam kciuki zeby sie udalo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mojemu powiedzialam jak juz mial zarezerwowana wizyte wiec nie mial wyjscia ani czasu na marudzenie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
CZESC:))) Jej Tysia gdzie ty cos takiego znalazlas? Ale okropienstwo, fuuujjjj! To znaczy moze sie komus podobac hihi, o gustach sie podobno nie dyskutuje a wiec lepiej nic wiecej nie powiem;) No dziewczynki widze ze sie ostro za siebie i swoich mezow bierzecie. SUPER, tak trzymac, bedziecie mialy pewnosc ze wszystko jest oki. I oczywiscie dajcie znac jak po tych badaniach. U mnie bez zmian, troszke sie tym wszystkim stresuje, wczoraj pobolewal mnie brzuch wieczorem i do tego jeszcze glowa wiec polozylam sie juz przed 9:-( Dzis jest lepiej ale chodze jakas zmeczona non stop, niewyspana i rozdrazniona. Mam nadzieje ze to z czasem minie. I mysle ze minie po nastepnej wizycie u gina bo podejrzewam ze moj organizm tak reaguje na stres. Nasze rodzinki dowiedzialy sie o ciazy. Zreszta trudno nie zauwazyc jak sie na mnie spojrzy - wygladam okropnie! Blada jakas jestem, i ogolnie cera mi sie skopała maksymalnie. Ale nic im nie mowilismy o tym ze dzidzi jest malenkie bo by mi nie dali spokoju i zawalili pytaniami. Kochane, jeszcze tydzien i kilka dni i swieta!!!! Jak ja sie nie moge doczekac. Ja jeszcze nie mam wszystkich prezentow i jak pomysle o chodzeniu i kupowaniu to mnie krew zalewa. No i najwazniejsze: CZESC NOWYM STARACZKOM:-)))))) Julka super ze masz takie zdrowe podejscie do tych staran, zobaczysz to zaprocentuje. Najgorzej jest chyba przyjmowac wszystko tak jak np ja - kiedy co miesiac lapalam doly, kiedy wmawialam sobie rozne dziwne objawy ciazy raz za razem... A tak naprawde to teraz mam ich mniej niz kiedy w ciazy nie bylam;) Izucha, ty dopiero zaczynasz tę czasami ciezka ale i przyjemna droge wiec nie martw sie na zapas, bedzie dobrze!!! Tego wam dziewczyny zycze! Milo ze nasze grono sie powieksza:) Iga ty peracusiu! Chyba musze sie tu pojawic wieczorkiem zeby cie 'złapać':) Milego popoludnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
Ale nasmarowałam posta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz magdalenka, jak czytałam twojego posta odnioslam wrazenie ze juz sie tak nie denerujesz, jestes pozytywnie nastawiona i wogole... mam nadzieje ze sie nie myle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
Troszke jeszcze sie denerwuje ale w sumie nic takiego sie nie dzieje, mierze temperature czy nie spada ale ciagle mam 37,4 wiec poprostu staram sie nie wymyslac sobie i czekam na wizyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
Moj maz mnie pociesza, mowi mi ze przeciez my jestesmy takie patyczaki to trudno zeby nasza dzidzia byla kolosem;) Achhh, bedzie co ma byc:-) Musze sie zabrac za porzadki w domu, jutro robimy sprzatanie w domu, dzis jakos nie mialam natchnienia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie uwierzycie - ja jeszcze w pracy!!! magdalenka twoj maz ma racje jak jestes szczuplutka to i malenstwo szczuplutkie po mamusi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@...... .MIASTO(WOJ)......DZIECKO kasiula1983.........26.........28........16.12........ .Trzebinia.......0 kamilsien.............29........11........19.12......... .zamosc........0 Izucha.................26........1........19.12........ Bydgoszcz.....0 wiolkcia...............27........8.........23.12...... ..z abrze..........0 IGA....................29........11..........31.12...... ..P OZ N AN.......0 Maadaa..............27..........7.........02.01....... .UK................0 Patka_Wroc.........30.........11........3.01.........Wro claw........0 Oli14...................29.......19........04.01...... . .Haga.. ..........0 Radosna27...........27.........7........12.01.........K i e lc e.........0 JulkaN.................30.........1........19.12........ .Bialystok........1 BRZUCHATKI : NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO...D ZIECI Moniakr......26.....3...........02.03.10................ .....Lod z..... bratka_......27....11....26....04.03.10....synek......Tr ójmiasto....0 wazka85.....24.....1.....8.....09.03.10................. Lisburn. .......1 Monikaddd...22....18....14.....25.03.10................B iałystok..... 0 bibi2206 .....26....5 .....20.....02.05.10...córeczka....wawa ......0 misia1990....19....3......18.....05.05.10....synek... .Bielsko.........0 anulka-84....24....5......5......07.05.10............... .Bydgoszcz.....0 Vilemooo27..27....3 ....7.......20.05.10.... ............Kielce .........0 tysia123......27...5.....16......28.05.10.....synek....L ublin ..........0 AAAAA1980...29...3....14......30.05.10................ POZNAŃ..... . 0 Kati25+.......26....7............10.06.10............... ...Śląsk........ ..1 darunia83....26...2..............15.06.10............. ....Śląsk.. .........0 Gosiątko21...21....6.....7.......23.06.10.............Z .Góra..........0 zuzankastaranka80..29..10..10....27.06.10.......... Koszalin..........1 Sralis Margolis.....36..5....9....06.07.2010.........Kraków..... . ....1 Żolinka........28......3.....6.....25.07.2010......... Jaworzno......0 Magdalenka.s.......29......6.....22.07.2010.......gdan sk............0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JulkaN STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@...... .MIASTO(WOJ)......DZIECKO kasiula1983.........26.........28........16.12........ .Trzebinia.......0 kamilsien.............29........11........19.12......... .zamosc........0 Izucha.................26........1........19.12........ Bydgoszcz.....0 JulkaN.................30.........1........19.12........ .Bialystok........1 wiolkcia...............27........8.........23.12...... ..z abrze..........0 IGA....................29........11..........31.12...... ..P OZ N AN.......0 Maadaa..............27..........7.........02.01....... .UK................0 Patka_Wroc.........30.........11........3.01.........Wro claw........0 Oli14...................29.......19........04.01...... . .Haga.. ..........0 Radosna27...........27.........7........12.01.........K i e lc e.........0 BRZUCHATKI : NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO...D ZIECI Moniakr......26.....3...........02.03.10................ .....Lod z..... bratka_......27....11....26....04.03.10....synek......Tr ójmiasto....0 wazka85.....24.....1.....8.....09.03.10................. Lisburn. .......1 Monikaddd...22....18....14.....25.03.10................B iałystok..... 0 bibi2206 .....26....5 .....20.....02.05.10...córeczka....wawa ......0 misia1990....19....3......18.....05.05.10....synek... .Bielsko.........0 anulka-84....24....5......5......07.05.10............... .Bydgoszcz.....0 Vilemooo27..27....3 ....7.......20.05.10.... ............Kielce .........0 tysia123......27...5.....16......28.05.10.....synek....L ublin ..........0 AAAAA1980...29...3....14......30.05.10................ POZNAŃ..... . 0 Kati25+.......26....7............10.06.10............... ...Śląsk........ ..1 darunia83....26...2..............15.06.10............. ....Śląsk.. .........0 Gosiątko21...21....6.....7.......23.06.10.............Z .Góra..........0 zuzankastaranka80..29..10..10....27.06.10.......... Koszalin..........1 Sralis Margolis.....36..5....9....06.07.2010.........Kraków..... . ....1 Żolinka........28......3.....6.....25.07.2010......... Jaworzno......0 Magdalenka.s.......29......6.....22.07.2010.......gdan sk............0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor wszystkim:) Widze ze o tej porze raczej nie zagladacie na kafe;) Ja wlasnie usiadlam z herbatka, poczytam jeszcze troszke i ide spac bo jutro planuje sprzatanie w domku. I ubieram choinke - uwielbiam to:-D Miłego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja też właśnie czytam sobie przy kawce książeczkę i przeglądam posty na forum. Lubię takie wieczorki, kiedy mogę spokojnie posiedzieć, pomyśleć, zająć się sobą. Córka już u siebie, mąż coś ogląda, pieski śpią :-) cichutko i spokojnie w domku. Pozdrawiam i życzę miłego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. na poczatku witam serdecznie nowe kolezanki i życzę Wam byście nie szły w nasze ślady i szybko zafasoliły :):) jeżeli chodzi o badania żołnierzyków to mój mąż wcale nie miał z tym problemów- dostałam skierowanie- on sam odnalazł klinikę gdzie wykonują te badania- dowiedział się szczegółów jak to ma wyglądać i jak tylko miał wolne to oddał nasionka :):):) więc pod tym względem nie miałam żadnych problemów- teraz ciągle walcze z jego nałogiem tytoniowym;/;/;/ narazie bezskutecznie lecz się nie poddaje. Bo niestety papierochu osłabiają żołnierzyki :((:( ja juz po owulce i czekam do wigilii i się zobaczy czy leki szybko na mnie zadziałały :):):) oby tak heh. weekend i mam wolne wkońcu- dziś już robie wszelkiego rodzaju pierożki i uszka na wigilię a potem do zamrażalnika - musze robić to teraz po później się nie wyrobie bo ciągle będę w pracy do 21 od 13a wolne dopiero w wigilię :(:(:(:( masakra. ciekawe ile sztuk mi tego wyjdzie. miłego weekendu kobietki :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×