Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

dobra laseczki, ja zmykam ale pozniej zajrze i sprawdze jak to z ta nasza tysia bylo hehehe. milego popoludnia wam zycze, trzymajcie sie jakos w pracy, juz w sumie weekend wiec nie ma sie co smucic:-) buziaczki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
usmiech ode mnie ;) spokojnie, nie jest tak zle. Psychicznie juz na spokojnie do tego podchodzę. A fizycznie jakos przetrwam, niepierwszy i nie ostatni raz mam @. Najbardziej sie ciesze ze juz po 15 i niecale 2 godzinki zostaly do tego zeby zmykac do domku ;) Obiadek, kąpiel i od razu będzie mi lepiej, pod każdym wzgledem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
przepraszam, nie zagladalam tu przez jakis czas bo jednak w pracy jestem i tzreba poudawac od czasu do czasu ze sie cos robi a upartciuch ze mne ogronmy, w końcy zodiakalny skorpion ze mnie;) a taki znak zobowiązuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
wiesz co misia, mi sie ostatnio wydaje ze wszyscy naokolo są w ciąży tylko nie ja..... ;/ juz 16 ;) jupi!!!!!!!!!!!!!!! jeszczez ggodzinka i do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na szczescie dzis do 15 w pracy byłam :) a ona to od poczatku miała objawy tzn caly czas glodna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
miśka my mamy ten sam termin @@@ wiec czekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
tysiu ja tez mam takie wrażenie, tym bardziej że pod bAlkonem dziennie przechadza się chyba 100 kobiet z wózeczkami. wiecie co u mnie to 5 miesiac i zaczynam się robić niecierpliwa, zaczynam się zastanawiać ile miesięcy dam radę tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
ciekawe jak tam ciamcia ... oby do niej sie nie zjawiła. ten sierpien u nas na forum pod względem ciąż to bardzo cieniutko, a miałam takie nadzieje ze jednak te wakacje, pogoda coś zdziałają. a tu w sierpniu du..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
wiesz co bibi, te kobitki z dzicmi i brzuchami to specjalnie tak kolo nas pewenie chcodza zeby nam na nerw=ach grac ;/ ja powoli bede sie do domku zbierac. Pewnie jutro zajrze tu, bo w pracy bede ;/ Mam nadzieje ze ktos jutro tez tu bedzie zebym sie nie nudzila sama ;/ Milego wieczorku dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
wałsnie zerknełam na tabelkę, po ciamci to już ja, misia i anulka84. hmmmm cięzkie to życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Witam dziewczynki! Pare dni się nie oddzywałam, ale strasznie zalatana jestem. W pracy kupe roboty (choć wole to niż nude), a po pracy też codziennie jakieś zajęcia. Bibi - całkowicie Cie rozumiem, że niecierpliwa jesteś. Ja jestem taka sama. Myśle tylko czy w tym miesiącu się uda czy nie. A i u mnie na około dużo koleżanek, sąsiadek itp w ciąży i oczywiście jeden tekst mają: Na Ciebie też przyjdzie czas. Ale kiedy? Ile to jeszcze trzeba czekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
widzę ze u ciebie tęz 5 cykl starnek i wiek zblizony, a się obudziłysmy z tymi dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
widac odezwał się w nas instynkt, chociaż we mnie to już wczesniej się odezwał, ale to czekałam a to studia a to ślub i tak ciągle coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
U mnie też studia, praca, ślub.........Ale i tak zaczęliśmy wcześniej niż mieliśmy zamiar, bo tak jakoś wszyscy się starali to i my chcieliśmy, no i może dobrze bo to jednak nie tak łatwo. Teraz żałuje, że tak zawsze bardzo uważaliśmy. Bo chyba łatwiej o wpadkę niż planowaną ciąże. A jakoś by się dało rade wychować. Szkoda mi teraz tracić choćby miesiąc. Choć wiem, że poród w przyszłe wakacje mi w ogóle nie pasuje, bo będziemy mieć remont mieszkania i przeprowadze, ale.........każdy miesiąc czekania na ciąże to katorga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki! To ja chyba sobie powinnam strzelic w leb?!?! Weteranka ze mnie jak tak sobie popatrzylam teraz na tabelke. Mam tylko nadzieje ze jak teraz sie wszystkim zajeli lekarze i wiadomo co w trawie piszczy to bedzie z gorki. Bedzie, coooooooo? Jej jak wam fajnie ze weekendzik sie juz zaczal. Mnie jeszcze zostalo 20 min. Tym podrozujacym zycze milego wypadu! Ciamciaramciam, bibi, misia...czekam na dobre nowiny :) Tymczasem pokopiuje sobie wasze cud przepisy i caly weekendzik bede probowala swoich sil :) Niehc moj mezczyzna ma jakas nagrode za swoj wklad w nasze malenstwo :) A co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki:) Ja wam powiem ze tez widze ciagle mamusie z dziecmi przed oknami, ide do sklepu to zasze mijam jakas kobitke w ciazy, dzis w rozmowach w toku tez bylo o dzieciach troszke i o pracy w ciazy... na kazdym kroku ehhh. bardzo mi sie to czekanie dluzy, juz bym chciala byc w cizazy bo jak sobie pomysle ze tu tyle staranek, pozniej 9 miesiecy z brzuszkiem to mnie krew zalewa... dlaczego nie zaczelismy wczesniej??????? jej jakbym mogla to bym cofnela czas o kilka ladnych latek. u nas tez studia, pozniej remont domku i tak zlecialo... a teraz jak na zlosc sie nie udaje. dzis pomyslalam sobie ze byloby lepiej gdybysmyz aliczyli hen hen wstecz wpadke.... juz mieli bysmy dzidzie i moze bysmy sie starali o kolejne a tak...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio mojej kuzynce ktora wlasnie konczy studia powiedzialam zeby zaczynali juz starania o dzidzie i mnie...wysmiala hehe. bylo zaraz no co ty, teraz? my mlodzi jestesmy, chcemy sie wyszalec, bla bla bla. az mi serce sciskalao jako to slyszalam ale przeciez nie moge decydowac za nich ani ich namawiac. a ona przceciez i tak mnie nie poslucha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciamcia, bibi, anulka, misia -T RZYMAM KCIUKI DZIEWCZYNKI - ktoras z was musi zleciec do 2 tabeli a najlepiej wszystkie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic mykam na razie bo wlasnie przeczuwalam ze o tej porze nikogo tu nie bedzie;) ale pozniej sie pojawie to moze pogadamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
czesc kochane:) czy jest tutaj ktos o tej porze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
:-( szkoda ze was nie ma. ja wczesniej nie moglam zajrzec bo dzis mialam sporo biegania, wizyte u lekarza...no trudno, moze jutro bede miala wiecej szczescia:-) milego odpoczynku pracusie! pewnie do poniedzialku. PA PA:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem, ale pewnie nikogo nie zastane, zawsze mamczas wieczorkiem i w ciagu dnia rzadko zagladam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
hej, hej, jest tu ktoś w sobote? Ja do 13 jestem uziemiona w pracy przed komputerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:), wdze ze wczoraj jakos nikt rozmowny nie byl;)ja spedzilam mily wieczor z moim M. ...a dzis, dzis od rana walcze w kuchni;)....kurczak natarty przyprawami, ciasto w piekarniku, wiec na chwile usiadlam, ale zaraz zmykam ...:D.... wiecie co dziewczynki, mysle ze fajnie by bylo umowic sie znow na jakis dzien wieczorem np wtorek?i wtedy pogadac, ostatnio bylo calkiem fajnie!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
koralinka, a jakie ciacho robisz? U mnie dzis będzie karpatka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
Czesc Dziewczynki! Widze ze i w sobote ktos tu zaglada hehe. Ja juz po zakupach, obiadek podszykowany i teraz biore sie za prasowanko. A ze pogoda taka sobie to nie szkoda mi stac przy desce;) Kurka w tygodniu pogoda byla super to musialysmy siedziec w pracy, teraz mamy wolne to znow pogoda sie zrypala. Czy u was tez jest kiepsko??? tysia, jak u ciebie? bo ostatnio u ciebie swiecilo slonko a u nas padal deszcz:))) A co do wieczorku to ja jestem jak najbardzie za!!! Fajnie by bylo umowic sie na wtorek wieczorkiem - dziewczynki beda wiedzialy z wyprzedzeniem to moze wiecej nas bedzie...:-D Zycze wam laseczki milego weekendu mam nadzieje nie deszczowego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
Tysia, dawaj przepis na karpatke bo chyba nie podawalas - chyba ze mi cos umknelo;) Ja jeszce nigdy nie robilam wiec mozna by sprobowac:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×