Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Gość magdalenka.s
Bratka, jak ja ci zazdroszcze:-))))) No, maluszek rosnie jak na drozdzach - ciekawe czy chlopczyk czy dziewczynka.....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
NIOOOOOO igus straszne te wakacje były....tak szybki zleciały ze nawet sie nie zdązyłam ponudzić :( i mam poczucie ze nie zrobiłam tyyyyyylu rzeczy. i ogólnie zaczyna mnie dopadać doł, końca wakacji,powrót do szkoły, tyle rzeczy niezrobionych, ze starankowych planów tez nici. i wszystko du.. no nie wiem albo mam doła,ale cięzko doszukac mi sie jakieś pozytywu.no może ślub... ale nawet ten tak szybko minął ze nie zdazyłam sie pocieszyć. bratka witaj z powrotem, ślij nam kobieto jakieś fluidy, bo tu taki marazm ostatnio. zadnej pozytywnej wiadomosci. źle się u nas dzieje, więc codziennie z pracy slij ciązowe fluidki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę się przyznać, że strasznie nie chciało mi się do pracy wracać po tym urlopie, aż zaczęłam się nad L4 zastanawiać ... No ale jednak nie mogłabym tak pracodawcy zostawić bez zapowiedzi, tym bardziej, że nie ma takiej potrzeby, bo nie dzieje się nic złego. Planuje pracować jeszcze 3 miesiące czyli do końca 6 miesiąca ciąży. Wydaje mi się, że to taki optymalny czas żeby sie w domu nie zanudzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
Nioooo :) Bratuś dziękujemy, bo widzisz u nas nie dość ze cisza to jeszcze same złe wiadomosci, najpierw lolcia, a teraz luleczka, i wszystkie tak sie starałysmy przez wakacje a tu nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratka masz racje, w domu tez nie jest za dobrze tak siedziec... nuda i wogole, czlowiek zaczyna swirowac, wymyslac rozne rzeczy, zamartwiac sie jak ma za duzo wolnego czasu.... bibi - u mnie to samo. jakis dolek. nie tak sobie wyobrazalam ten czas. myslalam ze te 2 miesiasce zaowocuja jakos a tu niestety nie ma tak dobrze jakby sie chcialo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
no wiem iguś. ale nas dopadło :) a tu jeszcze mamy tydzien wakacji :) to moze wstrzymajmy sie z marudzeniem i cieszmy sie ostatnimi chwilami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bibi, wakacje jeszcze sie nie skonczyly hehe. jeszcze nadzieja jest.....czy nie powinnysmy teraz baraszkowac hehehe? nasze cykle sie chyba pokrywaja;) czas zaczac pracke zeby wakacyjne efekty byly;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
ja też się zgadzam bratko że do 6 miesiaca o ile nic sie nie dzieje to powinnas pracować i być między ludżmi. :) chyba ze pracuje się z wariatami, ale jesli masz spoko pracę, to chyba nie ma co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki zmykam pod prysznic, dzis jakas 'zrabana' jestem:( moze zajrze za chwilke jeszcze a jak nie starczy mi sil to jutro od rana jestem na posterunku hehe. dzis musze jeszcze zaliczyc jakies przytulanko bo wiecie... nie znamy dnia ani godziny;) zycze wam milego wieczorku i spokojnej nocki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
pokrywały się, ale ty iguś w tej chorwacji się rozregulowałaś :) u mnie 27dc. wiec ja mam termin @ na jutro.ale w sumie przytulanko przed wredną @@@.czemu nie? a wiem ze już przyjdzie bo mi od 3 dni tempka cały czas wdół leci, wiec nie ma nadziei w tym cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam teraz taki Sajgon w robocie, że nawet Was poczytać nie mam kiedy... i jak tu się starać, gdy weekend nie weekend przychodzę zrąbana i zasypiam zanim się położę? ech!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Poranna porcja ciążowych fluidków dla rannych ptaszków 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 ŁAPCIE !!!!! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
hej bratka ;) łapiemy, łapiemy ;) mam nadzieję że ten dzisiejszy dzień już bedzie lepszy niż wczorajszy...... Wieczorem moje kochanie mnie mocno przytulało, pogadalismy i jakos tak lżej na duszy...... W tym cyklu spróbujemy kochac sie co 2-3 dni zeby plemniki mialy szanse dojrzec (to pomysł mojego męża). No i dni płodne coraz bliżej wiec poki co pozostaje radosny seks a potem oczekiwanie na brak @ ;) milego dnia dziewczynki, postaram sie tu zajrzec w wolnej chwili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć babole;) ciamcia :( no kurcze szkoda..juz nadzieja byla u nas...no trudno:) a wszytkim zycze na dzis duzo promykow slonka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, tak czytam Wasz topik od jakiegoś czasu, kilka stron mi umknęło, ale staram się nadrobić ;) Jestem tu nowa i tak jak Wy zaczynam się starać. Czy przyjmiecie mnie do swojego grona????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki! Coolturka- oczywiście zapraszamy wpisuj sie w tabelkę. JA nie wiem co sie dzieje dalej nie ma @:) milego dzionka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki...kurcze cos nie mogę znaleźć tej tabelki, ale zaraz pobuszuje :) A tak na pocieszenie....Jedna moja koleżanka starała sie zajść w ciąże od momentu swojego ślubu i nic, minęło 8 lat jej starań, i nic. Chodziła do lekarzy usuwali jej torbiele, leczyli ją hormonalnie...i nic. Po wszelakich badaniach lekarze postawili diagnozę - ,,BEZPŁODNA". A ostatnio jej siostra troszkę młodsza o od niej tez chciała zajść w ciąże - i zaszła, za pierwszym podejściem. I wyobraźcie sobie że ta bezpłodna jest teraz w 4 tygodniu ciąży :)))) tak podziałała na nią wiadomość o ciąży siostry. Tak więc dziewczyny lekarzom tez nie ma co ufac do końca, głowa do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Czesc przekupki;) Ale mamy fajna pogode... tylko sie pracowac nie chce, no przynajmniej mi;) Coolturka witaj:-D Napisz nam cos o sobie, czym sie zajmujesz i takie tam:) Ty dopiero zaczynasz sie starac wiec trzymam kciuki zeby udalo sie za jednym z pierwszych podejsc - co bys sie nie musiala tak meczyc jak my:))) Iga mnie wczoraj tez glowa nawalala:( Wiecie dziewczynki, wzielam 3 tabletki i nie przeszlo, caly dzien sie meczylam:( Ale dzis juz jak nowa jestem hehehehehe. OOOO, i pojawila sie bratka nasza:-D Juz myslalam ze ucieklas na inny topik;) Super ze jestes! Milego dzinka laski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
bratka ta porcja to tylko dla rannych ptaszkow??? bo bibi i iga to pewnie jeszze z wyrka nie wyszly;););););) maja jeszcze labe to co beda wstawac tak rano:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
Aktualna tabelka, witam nową koleżankę:) i dzien dobry dziewczynki NICK...........WIEK.......CYKL.........@......... .MIASTO(WOJ)......DZIECKO AAAAA1980.........28.........3.........18.08.......POZNA Ń ...........0 ciamciaramciam...25.........3.........21.08.......Wrocła w ........0 bibi ..................26 ........5.........25.08.......wawa .............0 misia1990...........19.........3.........25.08.......Bie lsko-Biała.....0 anulka-84............24........12.........27.08......Byd goszcz........0 wiolkcia..............27.........4.........29.08.......z abrze...........0 Iza_R.................30.........8.........30.08.......Ł ódź...............1 Sralis Margolis.......36.........3.........31.08.......Kraków...... .....1 Oli14...................29.........15.......05.09....... .Haga.. ...........0 Koralina82..............27.........3......08.09......Byd goszcz.......0 Radosna27............27........5.........12.09.......Kie lc e.............0 Asiula78.........31.........8............15.09.......Kra ków ..........0 IGA................29.........7..........15.09......POZN AN...........0 ważka79 ...........29........11.........14.09.......Radom........... .0 żolinka..............28..........1.........16.09...... jaworzno..........0 tysia123............27.........5........18.09.......lub lin..............0 magdalenka.s....29.........7.........20.09.......gdańsk. ...........0 kamilsien..........29.........8.........20.09.......Z amo ść............0 BRZUCHATKI : NICK..............WIEK...CYKL..TC...TERM.POR....MIASTO.. ..OSTATNIA @..DZIECI bratka_............27....11....10...05.03.10....Trójmias to...28.05...0 wazka85............24.....1.....8...09.03.10....Lisburn. ......3.06.....1 Moniakr.............26.....3.........................Lod z ................... Monikaddd..........22....18.....6...26.03.10....Białysto k............0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
nie ja już jestem:) i popijam kawkę na kaffe taki rytual, ale jak się zacznie szkoła to i skonczy mi się ta kawusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Hehe to tzreba od Igi wydebic numer telefonu - bedzie miala poranne budzenie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
A tak na powaznie to wspolczuje wam dziewczynki, po takiej dlugiej przerwie wracac do pracki jjeeejjj mi by duzo czasu zajelo przestawienie sie samo. nie zazdroszcze wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coolturka witaj 🌼 Powodzenia w starankach :) Myślę, że te ranne ptaszki zostawiły też trochę dla innych, a jak nie to jutro nadrobimy :D Aktualizuję tygodnie w tabelce STARAJĄCE SIĘ: NICK...........WIEK.......CYKL.........@......... .MIASTO(WOJ)......DZIECKO AAAAA1980.........28.........3.........18.08.......POZNA Ń ...........0 ciamciaramciam...25.........3.........21.08.......Wrocła w ........0 bibi ..................26 ........5.........25.08.......wawa .............0 misia1990...........19.........3.........25.08.......Bie lsko-Biała.....0 anulka-84............24........12.........27.08......Byd goszcz........0 wiolkcia..............27.........4.........29.08.......z abrze...........0 Iza_R.................30.........8.........30.08.......Ł ódź...............1 Sralis Margolis.......36.........3.........31.08.......Kraków...... .....1 Oli14...................29.........15.......05.09....... .Haga.. ...........0 Koralina82..............27.........3......08.09......Byd goszcz.......0 Radosna27............27........5.........12.09.......Kie lc e.............0 Asiula78.........31.........8............15.09.......Kra ków ..........0 IGA................29.........7..........15.09......POZN AN...........0 ważka79 ...........29........11.........14.09.......Radom........... .0 żolinka..............28..........1.........16.09...... jaworzno..........0 tysia123............27.........5........18.09.......lub lin..............0 magdalenka.s....29.........7.........20.09.......gdańsk. ...........0 kamilsien..........29.........8.........20.09.......Z amo ść............0 BRZUCHATKI : NICK..............WIEK...CYKL..TC...TERM.POR....MIASTO.. ..OSTATNIA @..DZIECI bratka_............27....11....13...05.03.10....Trójmias to...28.05...0 wazka85............24.....1.....8...09.03.10....Lisburn. ......3.06.....1 Moniakr.............26.....3.........................Lod z ................... Monikaddd..........22....18.....6...26.03.10....Białysto k............0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×