Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Gość tysia123
hej magdalenka. U nas piekne sloneczko ;) Podobno dopiero na wieczor ma padac. Przepis na karpatke na pewno podam, ale w poniedziałek. Bo mam nowy i najpierw chce go wyprobowac, zanim zaczne rozpowszechniać ;) A znając mnie to go jeszcze w międzyczaie zmodyfikuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki! @ dalej nie ma:))) wczoraj spotkałam sie z moją przyjaciółką, ona ma 1 dzieciaczka 1,5 roczku i teraz jest w 11tc. Zmacałam jej brzuszek- moze coś przejdzie do mnie hihih:) Bardzo mi miło że pamietacie o mnie jeszcze:* Obiecuję stawiac sie teraz częściej na naszym starankowym posterunku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
ciamcia za wczesnie by się cieszyć, ale trzymam kciuki zebys chociaz ty zlamała sierpniową zła passę.a tak na mrginesie zatestuj moze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Bibi! Ja jestem strasznie niecierpliwa i zrobiłam sobie juz test 7 dni po takim terminie gdzie myślę że była owulacja. Wiem jestem żałosna, ale już nie mogłam wytrzymać i oczywiscie 1 krecha. Ale może to było za wczesnie:) Idę do gina w poniedziałek i do tego czsu muszę wytrzymać i nie robić testu. Takie mm postanowienie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
ciamciaramciam to tzryamma mocno kciuki i kochana daj znac jak tylko wyjda 2 kreseczki, moze ty w końcu przełamiesz ta złą passę ;/ ja juz siedze jak na szpilkach w pracy juz do domu chce!!!!!!!!!!11 Do poniedzialku. W weekend raczej juz tu nie zajrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tysia..ja zrobilam zebre;) magdalenka, u mnie deszcz wisi w powietrzu, ale narazie nie pada:) milej sobotki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
U mnie tez nie pada, ja sobie poprasowalam juz ale w sumie i tak nie ma co robic bo jestem pewna ze dzis pokropi... posprzatalam troszke bo w sumie w tygodniu nie ma na to czasu, dostalam od tesciowej leczo mniam mniam i teraz bede 'zbijala bąki' hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
ciamcia..... nie jestes zalosna!!! wiesz z tymi testami jest roznie, czsami jak pewnie w twoim przypadku ;) nie wykrywaja wczesnej ciazy ale bywa ze juz po tygu od zaplodnienia pokaza - moja kumpela tak wlasnie miala. i tez tak poprostu zrobila tescik, nie miala zadnych objawow i raczej sie nie nastawiala a tu dwie piekne krechy... tez bym tak chciala:/ a tu kicha straszna, ciagle @ przylazi. juz sobie wyobrazam jak bedzie szal jak zobacze te 2 kreski................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
ciamcia... ty jestes kochana na dobrej drodze hehe, bo @ ci sie spoznia wiec nadzieja jest:-D nie tak jak u mnie... przylazi jak w zegarku albo nawet z wyprzedzeniem;) kobitki polecam ciasto igi (stronka 125 czy 124) jest git!!!! zrobilam i moglabym je jesc non stop. moj maz mowi ze jest najlepsze jakie jadl a tesciowa juz wziela przepis. IGA, chyle czola;););) Buziaczki dla ciebie kochanie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
Laseczki czy wy bedziecie tu jeszcze dzis zagladac? Bo ja sie nigdzie nie wybieram wiec pewnie tak:-) tylko tysia znika do poniedzialku ale reszta chyba sie pokaze co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koralinka - u mnie zebra jakos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korlanika - u mnie jakos zebra nie wychodzi nigdy, zawsze jakaas taka zakalcowata :( a karpatki nigdy jeszcze nie robilam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakies imprezki się dzisiaj szykują?? ja sie udaje na urodzinki do mojej kochanej siostrzenicy - juz całe 5 latek kończy :) miłego weekendu dziołszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
hejka babki jestescie??? czy odpoczywacie od kompa??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
pewnie gdzies balujecie hehe ja dzis siedze w domciu, zajrze jeszcze wieczorkiem na forum moze sie ktoras babeczka pojawi:-) pozdrowki dla was, jesli nie do dzis wieczorem to napewno do poniedzialku;) milego weekendziku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
ciamcia trzymam za ciebie kciuki bo twoj termin malpiska juz minal;) no i za reszte tez trzymam hehe. caluski :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
aaaaa wlasnie doczytalam ze madzia bedziesz wieczorkiem:) tez zajrze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
ja jestem tymczasowo. Posprzatałam, zrobiłam ciacho (karpatka, jak wypróbuje to wrzuce przepis) i rosołek na jutro. Czekam teraz na moje kochanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza_R.
witam weekendowo:-) ja tez juz zrobilam wszystko co sobie zaplanowalam a wiec sprzatanie, pranie, obiadek i ciacho igi hehe ale to z owocami. toffi zrobie innym razem:-) teraz odpoczywam. jestem za wtorkowym spotkankiem, to co, umawiamy sie??? moze tym razem na 20??? co wy na to? pogoda sie zepsula, a szkoda, weekend mamy a tu taka bryndza. bawcie sie dobrze lalki, nabierzcie sil na kolejny tydzien pracki:-) ps. ogladalam 'ostatni dom po lewej'... allleeeee film, zakonczenie dobre hehe i ten motyw z umywalka kuchenna... bleeeeeee. usciski dziewczyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza_R.
Tysia czekam na przepis na karpatke bo bardzo lubimy z mezem ale ja nigdy nie robilam sama w domku, zawsze kupowalam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
hej iza wrzuce przepis w poniedzialek. Zrobiłam ciasto z jednego przepisu, krem z innego i nie moglam sie powstrzymac - musialam sprobowac - pychaaaaa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez czekam na przepis na karpatke, bo tez jeszcze nie robilam:) a moja zebra wyszla smaczna :)rano mnie natchnelo, upieklam, zawiozlam w gosci i juz:D wtorek 20 mi jak najbardziej pasuje:D ciamcia...czekam rowniez na piekny wpis u Ciebie "jestem w ciąży"!!! lubie sobote wieczor.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 🌼 🌼dla Was!niech nie tylko ja mam w wazonie:) uwielbiam swieze kwiaty, dlatego dzisiaj trzeba bylo zakupic kolejne:P zmykam, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstawac!!!!!!!!!!!!!!!czesc spiochy;)... tylko ze mnie ranny ptaszek, czy juz wszyscy leza nad jeziorem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny pewnie dziś tu nikogo nie będzie- bo i po cóż jak jest weekend i czas na relaks i odpoczynek- mi niestety nie było to dane :( całe 10h siedze w pracy- zanudze się tutaj do 20-tej :( ciamcia mam nadzieję iż jutro napiszesz nam dobre wieści a potem reszta kobietek pójdzie w Twoje slady :)):) buziaczki- miłej niedzieli Wam zyczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×