Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Gość magdalenka.s
kamilka czesc:))))) jak nam dzionek mija..., hmmm ja tam sie opierdzielam koncertowo;)))))) a reszta chyba wziela sie osto ro pracy bo ni ma nikogo tu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
noooo juz lepiej:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
myslalam ze was wywialo hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
ja zagladam tu co jakis czas i oczywuiscie klikam 'odswiez' i geba mi sie smieje jak widze ze stronek do czytania przybywa;););) ale teraz juz za dlugo nie popisze bo trza w papierzyska wracac - wedle zasady: im szybciej sie obrobie tym szybciej do domeczku hehe... bo az szkoda dzis w pracy siedziec taka fajna pogoda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
koralina mi rowniez:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
juz niedlugo dziewczynki:) nie marudzic mi tu trzeba sie cieszyc bo juz weekendzikkkkkkkk. juuupiiiiiiiiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaniaania
hejka saam niewiem gdzie laski sie straciły hehe a ja poządki robie niesttey ech potem musze jechac na 2 mieszkanie tez posprzontac a tak mi sie neichce,a jak u ciebie wpracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
no ja moge... jesli wczesniej przyczlapie sie do biura to wczesniej wyjde. ale ze zazwyczaj mam klopoty z wczesnym wstawaniem to d... musze siedziec. ale dzis jest piatek wiec sie poswiecilam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaniaania
ja naszczescie mam wolne zawsze piatek sobota i niedziela hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
no ja przed 17 nie moge z pracy wyjsc ;/ niestety ;/ dluzy mi sie niezasmowiecie, ale puzzle układam, z kolezanka na gg siedze i szukam nowych przepisów ;) i nie narzekac ze nikt nic nie pisze - rzucic temacik rposze i pisanie bedzie ;) co na weekend planujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
ja bym chciala gdzies pojechac w weekend... moj maz stwierdzil ze tym razem spedzimy weekend w domu bo ciagle nas gdzies gna ale ja nie lubie tak siedziec z tylkiem;( a wy co bedziecie robily? macie jakies plany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
tysiu czytasz w moich myslach...telepatia normalnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaniaania
ja bez planowo przeprowadzka msi sie skończyc by gdzies wyskoczyć :( ale odbie se to nastepnym tyg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie miałam telefon ze kuzynowi mojego męża urodził się synek. jestesmy bardzo bliska rodzina więc wszyscy bardzo się cieszą i mój teść az skacze z rodości. a ja wiecie co robię? siedzę sama w pokoju i płaczę :( fajnie nie? oczywiście bardzo się cieszę ich szczęściem. tak akurat sobie prezent sprawili na pierwsza rocznicę śłubu, którą mają z aprę tygodni... my mamy pierwszą rocznicę dwa tygodnie przed nimi i d**a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
my mielismy sie gdzies wybrac ale jakos tak ucichlo na razie:( zobaczymy co bedzie. moze mi mezus niespodzianke walnie jakas, chociaz chyba niebradzo to widze bo musialabym sie spakowac i takie tam i zakupy jakies... ehhhh kiszka, chyba spedzimy ten czas w domu. ale bym chciala miec dzialeczke. marzy mi sie jakas niewielka, typowo rekreacyjna.......... ale ni ma kasy;) moja siora mawia ze jak sie nie ma miedzi to sie na d...ie siedzi;) cos w tym jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
żolinka... mocno cie przytulam zebys lepiej sie poczula.... kazda z nas plakala wiele razy.... i znowu powracaja pytania - dlaczego im sie udalo a nam nie.... Ale zobaczysz, nam tez się uda. Musi się udać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żolinka ...nie martw się, kiedys bedziesz plakac ale ze szczecia, tego Ci zycze!!!na kazdego przyjdzie kolej, a z ta rocznica, na moja ja tez juz raczej sie nic nowego nie dowiem.....bo to za chwile:(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj Dziewczynki Nie było mnie strasznie długo, mam tyle do czytania, ze już chyba na biezaco nigdy nie będę;( Mam mnóstwo pracy, wracam do siebie po tej operacji wyrostka i dzis czekam na @:0 Właściwie to nie czekam, lepiej żeby nie przyszła. trochę w tym szpitalu słyszałam, ze mam chorą tarczycę i teraz czekam na wizytę u endokrynologa. Dobra tyle o mnie, idę czytać wcześniejsze stronki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
ciamciaramciam - przy wycinaniu wyrostka powiedzieli ci ze masz chora tarczyce??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
zolinka... ty tez bedziesz miala swoje dzieciatko:) ja wiem ze w takich chwilach czlowiek sie podlamuje - nawet jak igunia mowila o swojej kolezance to mnie gdzies w sercu scisnelo i pomyslalam sobie ze ta kobitka to ma fajnie, juz po ciazy, juz po porodzie, teraz moga sie cieszyc dzidzia... a jaaaaaa? a myyyyyy? no ale co na to poradzic, dziewczynki? pocieszcie sie tym ze jest nas duzo - i niemozliwe zebysmy wszystkie mialy problemy. tyle jest forow i tyle watkow na temat problemow z zajsciem w ciaze ze nie wierze ze cos jest zle z nami... poprostu natura plata nam figle czasami i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kami tak jak mowisz, kobiet przybywa..ale przeskoczyc do nastepnej tabelki ciezko!!!ale to przeciez jest mozliwe!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
wiecie jak moje kochanie tłumaczy ze nam sie nie udalo w pierwszych miesiacach staran zrobic dziecko? Mówi mi ze mamy w życiu tak wiele, żę musza byc jakies problemy. Nie ma mozlwiosci zeby caly zcas bylo wszytsko super. I mzoe cos w tym jest. Ale wiecie czym sie pocieszam, że po pierwsze mase dziewczyn ma problemy z zajsciem w ciąże, wiec to chyba choroba naszych czasoów,. A po drugie - 99 % z tych, co mają problemy rodzą w koncu dziecicaczki ;) Także głowa do gory ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Tysia Zabrało mnie pogotowie i od razu na stół , ale wczesniej caly wywiad, choroby itp.I przypomniałam sobie, ze w podstawówce miałam niedoczynność tarczycy no i zrobili badania. Ja w koszuli już ogolona do operacji na wózku czekałam, a tu wpda lekarz i krzyczy stop stop nie wolno operować. Okazało sie że mam nadczynnosc przekraczającą 10-krotnie normę. Generalnie lekarz powiedział, ze jakbym sobie teo nie przypomniała to nie obudzili by mnie:( poryczałam się i już nie rozmawialiśmy. Później przed samą operacją wpadlo z 6 lekarzy i wspólnie zadecydowali, ze jednak operują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tak naprawdę powiedzieli, ze to może tez być od tego wyrostka taki wysoki poziom hormonów, bo na wypisie juz mam w normie i sama nie wiem, ale ide to skontrolować, bo od tego może nie mogę zajśc w ciąże:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
o kurde ;/ ciamciaramciam, to mzoe tarczyca jest przyczyna braku ciąży? Pocieszające jest natomiast to, że na lekach nawet z chorą tarczyca można urodzic zdrowe dziecko ;) Kiedy masz wizytę u endokrynologa? Daj znać co ci powiedzial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety endokrynlog 21 wrzesnia:( straszne terminy, nawet prywatnie. Myślę, ze dużo kobiet po latach faszerowania sie tabletkami anty ma problemy. W poniedziałek idę do gina sprawdzić czy na pewno z ginekologicznego punktu widzenia jest ok. Gorzej jak dostanę @, bo dziś jej termin:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
ciamciaramciam, glowa do gory, może rzeczywiscie ten skok to tylko ze wzgledu na wyrostek, Skoro na wypisie byklo w normie to trzeba byc dobrej mysli. Terminy do lekarzy są rzeczywiscie kosmiczne ;/ Trzeba mieć końskie zdrowie zeby w Polsce sie leczyć. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×