Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Gość tysia123
ja mam ochote wyprobiowac przepis na karpatke. nigdy tego nie robilam a ciasto pysznosci, przynajmniej w wykonaniu mojej znajomej bardzo mi smakuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia, to jeszcze daleeeka przyszlosc ale moj maz powiedzial mi ze bedzie ze mna:-D Ja mam mieszane uczucia bo jak mnie cos boli to mnie cholera bierze hehe ale po tym co wczoraj uslyszalam od kolezanki na temat tamtego porodu to mam pietra troche hehe i chociaz chce dzidzi na 100% to jestem pewna ze jednak wole zeby ktos przy mnie w takich chwilach byl:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
koralinka, a twój facet podziela twoje zdanie co do porodu rodzinnego? Z moim kiedys jeszcze przed slubem o tym rozmawialismy to mowil ze by chcial. Teraz tematu nie ruszamy ;) ciekawe czy zdania nie zmienił ;) Ja bym nie miała nic przeciwko ;) Chociaz jak zachowam rodzinna tradycje to bedzie cesarka - moja mama miała 4 ;/ zadnego dziecka nie urodzila natoralnie, wszystkie ciąże przenoszone o 2-3 tyg ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
Hej Babeczki:-) Juz weekendddddd lalalalalalaal, jakos sie przmeczyc te kilka godzinek i ADIOS;) Izussss, a powiedz mi, jest az tak zle???? kurde ja sie nastawiam na jakas masakre normalnie hehe, zreszta kazda po porodzie mowi ze juz wiecej dzieci niet;) Moj bedzie ze mna - ja to wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza_R.
Madzia witaj!Masz racje ja tam mowilam po pierwszym ze juz nie chce wiecej dzieci a teraz co??? nie moge sie doczekac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim :) ale miałam sen - całą noc sniło mi się zę mam juz brzuszek! Wy tez miewacie "ciążowe" sny? czy tylk oja jestem jakas inna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
witam, żoli ja mialam raz czy dwa, ale ja bylam szczesliwa po przebudzeniu chociaz wtedy czulam jak to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
mi sie kiedys snilo ze zaczelam rodzic. obudzialam sie niezle przstraszona hehe. no tak to juz jest, czlowiek za duzo mysli o tym zolinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
mi sie w drugim miesiacu staran ciagle sniły kobiety w ciąży, dzieci itp. Potem mi przeszlo. Macie racje - jak sie o czyms mysli to potem namm ise to sni. Przynajmniej ja tak mam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaniaania
hej wam dziewczyny ja właśnie sie załamałam miałąm na dzisiaj wizyte umówiina poszłam a tam urlop normlanie myślałam ze zwariuje,juz teraz niewiem co robic dalej ech musze chyba czekac do 31 ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
ale juz niedlugo nam sie nie bedzie snilo... bo to bedzie rzeczywistosc hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
ania a jak plamienie? ustalo? jesli tak, to spokojnie poczekaj te kilka dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaniaania
tak ustało mam teraz nzów normalny śluz.....sporo .... ech,już sama niewiem chyba zabardzo panikuje w dodatku kłuje mnie podbrzusze ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
witki opadają aniu na takie traktownaie pacjentów!!!!!!!!!!!! chyba nie idą na urlop z dznia na dzien a jesli juz to sie powiadamia i dzwoni kuźwa no!!!!!!!!!!!!! anulka co do ciebie to wyluzuj, na pewno jesteś w ciązy i wszystko bedzie ok. tylko przestan sie tak stresować bo w ten sposob sobie nie pomozesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
no wąłsnie tak mi sie wydaje ze za bardzo panikujesz, uspokój się, odpreż i na pewno lepiej sie poczujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
anulka, bibi ma racje, w ten sposob mozesz sobie tylko zaszkodzic, tym stresem. wyluzuj troszke:) wszytsko jest oki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
chociaz nam sie to latwo mowi, wyluzuj... ale jakbysmy same w takiej sytuacji byly to ciekawe jak bysmy reagowaly......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaniaania
ech mam dość tych lekarzy ....nic mi sie neiche żle sie czuje zsrane mdłosci :/ a jak u was dziewczyny,ja tez kiedyś śniłam o dzieciach nawet jak szłam drogga kiedys to wszystkie tak jakby sie patrzyły i uśmiechalły do meni wszedzie brzuchy widzialam hehe ale to było jakieś 6 miesiecy temu . potem dałam sobie spokuj z myśleniem o dziecko bo jak sie bardzo chce tego sie niedostanie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
no wlasnie - i weż tu czlowieku wypowiadaj sie pozytywnie o naszej slouzbie zdrowia, jesli tak sie traktuje pacjentów ;/ MASAKRA!!!!!!!!!!!!!!!!!!! anulka, ja wiem, że to latwo mówic, ale sprobuj sie odprezyc i odpoczac. Skoro plamienie ustalo to na peweno jest wszytsko w porzadku ;) Trzymamy mocno kcuki ;;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
i dlatego ichodze prywatnie do lekarzy . Jakos nie wierze w publiczną służbę zdrowia ;/ Sporo to kopsztuje ale przynajmniej szanuja czlowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaniaania
ja do prywatnego nei dam rady jechac niestety....za daleko .....a po 2 żłe sie czuje ech.. byłam raz i powiedziaąm nigdy wiecej ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
no wlasnie trzeba miec szczescie zeby trafic na dobrego lekazra... czasami nawet jak sie prywatnie pojdzie to jest nieciekawie. a najlepiej babeczki to omijac ich szerokim lukiem no nie???? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaniaania
kurde a ja jestem podczas pzreprowadzki i neice mi sie tego sprzontac;/ worek na worku ech masakra;/ moze któraś mi pomorze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
ania ty mi tu o rzadnych przeprowadzkach i sprzataniu nawet nie mysl!!!!!!!!!!!!!!!! kochania, dla ciebie pełen relaksik - dobre picie, owoce, ciacho, ksiązka, krzyzówki i pełen relaks. I POZYTYWNE MYŚLENIE zeby twoje maleństwo ładnie się rozwijało. A przeprowadzka nie zając, nie ucieknie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaniaania
no musze mam wszystko juz na nowym mieszkaniu i msuze to poukłądac zanim mój z prcy przyjdzie przynajmniej jakąś czesc bo znów bedzie mi ryczał że nic niezrbiłam z tymi workami ech ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
czesc laski! ania ty sie nie przemeczaj, te worki to nie koniec swiata;) co tam u was babeczki??? jak wam dzionek w pracy mija? milego dnia zycze wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
ja juz nie moge sie doczekac kiedy wyjde z pracki - a dzis moge sie urwac wczesniej bo wstalam jak ranny ptarszek i przyszlam na posterunek wczesniej hehehehehe. ale jeszcze kupa czasu:( ejj ejjj mial byc strajk i mialo byc duzo pisanka... gdzie wy sie podziewacie miśki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
oooo i widze nowe przepisy na pysznosci... hmmm trzeba by cos wyprobowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×