Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Gość kala83
-anahita- oj przydałaby się taka dobra wiadomość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
no coś tu zostało nie tak pomyślane z tym czekaniem ... to wręcz katowanie człowieka, to na efekt, albo nawet te 2 tygodnie zeby można było znowu się starać. ale zaczynamy smęcić tzn chyba ja zaczełam z tym czekaniem :D więc jedyne lekarswto to nie myśleć o czasie, a my przecież jestemy pozytwnie nastawione. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula78
ooo wlasnie wlasnie:-) bibi ma racje! nie ma co sie uzalac nad soba. glowa do gory i nie marudzimy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala83
z tym pozytywnym myśleniem to różnie bywa ale nie ma się co dołować, sama muszę dzisiaj przycisnąć mężusia w końcu owu coraz bliżej niech się chłopak wykaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula78
bibi to za niecaly miesiac bedziemy ci gratulowac:-) kurcze zebyscie mogli od losu dostac swoj wymarzony prezent...tego wam zycze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, te stare i nowe ;) Trzymam kciuki za każdą z Was bo sobą to narazie niewiele sie przejmuje. Miłego wieczorka :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
wazka85 co do wspólnego czekania to mam nadzieję ze się nie zjawi, bo 27 mam jeszcze wesele koleżanki, ale wiadomo jak to w życiu bywa :) lepiej nie myśleć ... zazwyczaj na odwrót jak by się chciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
asiula lepiej nie będę dziękować, ale fajnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZYSZLA MAMUSIA
no bibi to przygotowanie pewnie pelna para ida:-) zazdroszcze co kochana, sama z chcecia przezylabym to jeszcze raz, i jeszcze raz i jeszcze...mam nadzieje ze wszystko sie uda i ze bedziecie w tym dniu najszczesliwsza para pod sloncem. a co do prezentu... asiulka ma racje... fajnie by bylo. kala masz racje, cisnij go cisnij niech sie chlopak nie opierdziela:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZYSZLA MAMUSIA
kochana AAAA1980:-) buziaki słonko - dzieki ze jestes z nami i ze o nas myslisz:-D ale nie pisz ze soba sie nie przejmujesz, jeszcze 10 dni i wiesz....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala83
bibi2206 dopiero doczytałam że przed tobą ślub, życzę ci kochana abyś za ten miesiąc była najszczęśliwszą na świecie kobietą, żoną i oczywiście mamusią oczekującą narodzin upragnionego malucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
:D :D :D ale jesteście koffane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
eeee no i spięcie było :/ co do przygotowań to wiecie ja już jestem zmęczona tymi przygotowaniami do ślubu i tak naprawdę chciałabym zeby było już po. to bieganie z zaproszeniami, wkurzanie .... no atmosfera bywa czasami napięta, różnice zdań z przyszłą teściową:) wiecie co to oznacza :) nie :) no naprawdę chcę już być po i miec spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula78
masz racje, przygotowania bywaja stresujace, ta bieganina, zalatwianie wszystkiego i strach - jak to bedzie? czy bedzie tak jak sobie to wymarzylam? ja osobiscie bardzo balam sie kosciola. nie wiem dlaczego bo w sumie sam slub to - jak sie pozniej okazalo -pikus ale jakos tak bardzo przezywalam. a wesele - luzik na maxa:-) najwazniejsze jest to, zeby w tym dniu myslec tylko o sobie nawzajem - o swoim JUZ mezu lub swojej JUZ zonie. a reszta niech sie nie liczy bo w sumie kiedy juz sie wszystko zacznie to nie ma mozliwosci tego zatrzymac, zmienic wiec niech sie dzieje co chce! wazne zebyscie to wy byli szczesliwi bo uwierzcie mi, chocbyscie nie wiem jak sie starali i stawali na glowie to nie dogodzicie wszystkim i zawsze znajdzie sie osoba ktora cos skrytykuje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula78
ja pamietam ze po wyjsciu od fryzjera myslalam ze sie rozplacze... nie uczesala mnie babka tak jak chcialam mimo ze mialam probna fryzure... wyszlo jakos inaczej, tak drętwo a ja chcialam miec nielad artystyczny na glowie:P ale coz... pomyslalam ze swiat sie od tego nie zawali:-) acha i wszystko mialam poumawiane jak sie pozniej okazalo za pozno bo ubieralam sie prawie w biegu hehe. moze i dobrze bo jestem panikara a tak nie mialam czasu stresowac sie i przezywac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula78
bibi, wszystko bedzie dobrze, zobaczysz. czekamy na relacje jak juz bedziesz po i troszke ochloniesz:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula78
ale nie odzywasz sie do nas:-( myslalam ze o nas zapomnialas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula78
monisia nie zrozum mnie zle, jesli chesz miec swoj wlasny topik to ok, rozumiem, do niczego nie zmuszam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula78
ale dzs o tobie myslalam, co tam sie dzieje bo w naszej tabeleczce zbliza sie twoj termin @ :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie o to chodzi :( byłam ta takim fajnym topiku siedziałam w domu to miałam czas pisac a od 2 tyg pracuje i nie mam czau na wiele rzeczy i jak juz nie pisłam to zadko kiedy mnie kolezanki z topiku wspominały :( i jakos tak mi smutno sie zrobiło :( i nie moge znalesc miejsca w zadnym ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do terminu .... to co moge powiedziec brzuch mnie boli wiec pewnie jutro bedzie a najpózniej pojutrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula78
rozumiem, zrobisz jak bedziesz chciala. wiesz, nie kazda z nas ma czas na to zeby siedziec przed kompem i jesli zaglada raz na jakis czas to my tez doskonale to rozumiemy, a przynajmmniej ja rozumiem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ: NICK...........WIEK.......CYKL.....@.........MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO Tysia_86.........23.........1........14.06.. .......Toruń..................0 Monikaddd.......22........17.......17.06..........Białys tok.............0 Asiula78..........31.........6........17.06..........Kra ków ..............0 karola.w.........24........15........17.06.........Wrocl aw...............0 PRZYSZLA MAM..26.........7........22.06..........Kielce.............. ..0 AAAAA1980......28.........1........22.06.........POZNAŃ ...............0 kamilsien........29..........6........23.06........Zamoś ć................0 IGA...............29..........3........26.06..........PO ZNAN..............0 bibi ..............26......... 3........29.06..............-...................0 wazka85.........24..........1........01.07........Rawa/L isburn.........1 kala83............26........24........03.07..........Koł o...................0 Moniakr..........26........25.........5.07..........Lodz ...................0 lola52.............22.........1.........5.07...........n s ....................0 -anahita-.........33........12..........?.............Wa rszawa............0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula78
Nie masz za co dziekowac, co ty!!! Odwiedzaj nas tak często jak tylko możesz! Już kiedys ktoras napisala ze w kupie razniej:P Mój termin jutro... czekam bo na razie nic... zero objawow – bola mnie tylko piesi od około tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO pieknieeeee zosrtawic was same to sie az dwie strony dokoptuja hehe IGA POZNAN zoba juz nie wytrzymalam ,, weszlam na poczte jak zobaczylam le ma wiadomosc to zglupialam jak rzesta sie rozpisali a z tym myslenem to masz racjee, trudno jest nie myslec chlop mi kaze se czyms innym zajasc bo mowi ze sama przez sebie nie zajde, ee glupe gadanie, na raze jestem dobrej mylil bo to pierwszy cykl, no coz zobaczymy a do 1 dalekoooo , jak ja wytrzymam kuna mac... kurcze a jesli bede wlazic raz na tydzien to bede miala biblie do przeczytania,,, chyba jednak codzennie bede sprawdzac poczte na wlasne bezpieczenstwo:):):) tak wogole WITAM SERDECZNIE NOWE FORMUOWICZKO-STARACZKI:):):)🌻 MonikDDDD pisz smialo bejbe, byle nie za dluge przerwy byly hehe i nie doluj siee:) powiem ci cos na poprawe humorku,,ja leze w lozku z malym a maz wypina swoj brzuszek do lusterkaa,chce przytyc biedaczek hehe wyglada tak jak kobieta w ciazy ktora sie wypina by polukac jaki to ma juz fajny brzusiooo, ja mu mowie ze to po kolacji ma taki bebenek hihhhih wariat z niego ne smutaj mi sie tu juz/... Bibi idzemy leb w leb jakos wytrwamy niee:/ hehe Bibii powiem c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki :) Asiula78 miałam identycznie jak Ty z tym fryzjerem slubmym. Na próbnym uczesała mnie rewelacyjnie, potem w dniu slubu czesała mnie jej kolezanka bo moja nie mogła przyjsc, i nie umiała mnie uczesac jak tamta!!! Jak dojechalam do domu to puscily mi nerwy i sie rozpłakałam na maksa. To bylo 2 h przed kosciolem. Potem oczywiscie rozsdek mowil, ze przeciez cale wesele od fryzury nie zalezy i dałam spokój. Wszystko zleciało bardzo szybko :) Ah, niedługo bedzie rocznica, to moze juz z brzucholkiem bede ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×