Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Gość kala83
Witam Przeczytałam wasz topik i postanowiłam się przyłączyć. Przyda mi się trochę optymistycznego myślenia. Staramy się z mężem o dziecko już dwa lata. Pierwszy rok był całkiem na luzie. Ponieważ wciąż się nie udawało postanowiłam podejść do tego poważniej, zaczęło się mierzenie temperatury, obserwacja śluzu, testy owulacyjne. Od 4 miesięcy chodzę do lekarza na monitoring cyklu, biorę Clostilbegyt na wywołanie owulacji i luteine.Jestem właśnie przed owulacją i mam nadzieję że się w końcu uda. Pozdrawiam wszystkie staraczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziewczyny, pozwólcie, że się u Was rozgoszczę ;) Mam nadzieję, że każda z nas jeszcze w tym roku ogłosi wspaniałą nowinę, dotyczącą ciąży! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ: NICK...........WIEK.......CYKL.....@.........MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO Monikaddd.......22........17.......17.06..........Białys tok.. ..........0 IGA...............29..........3........26.06..........PO ZNAN.............0 Asiula78..........31.........6........17.06..........Kra ków ..............0 Moniakr..........26........25........5.07...........Lodz ..................0 lola52.............22.........1.........5.07...........n s ...................0 PRZYSZLA MAM..26.........7........22.06..........Kielce.............. ..0 ważka79 .........29.........8........14.06.........Radom............ ....0 Tysia_86.........23.........1........14.06.. .......Toruń..................0 AAAAA1980......28.........1........22.06.........POZNAŃ ...............0 karola.w.........24........15........17.06.........Wrocl aw...............0 kamilsien........29..........6........23.06........Zamoś ć................0 bibi ..............26......... 3........29.06..............-...................0 wazka85.........24..........1........01.07........Rawa/L isburn.........1 -anahita-........33.........12..........?.............Wa rszawa............0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IGA.POZNAN
czesc dziewczynki:-D jak milo ze jestescie z nami!!! kala83 wskakuj do tabelki:-) oczywiscie zycze ci z calego serca zeby wam sie udalo. -anahita- tam gdzie wpisalas ? powinien byc termin nastepnej @ - po to zebysmy wiedzialy kiedy mamy siedziec jak na szpilkach i trzymac mooocno kciuki zeby @ nie nadeszla:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IGA.POZNAN
wazka85 serio odstawiasz kompa na tydzien? wytrzymasz tyle bez nas? :P masz racje z tym wyluzowaniem sie i zajeciem czyms innym. podobno jesli sie za duzo o tym wszystkim mysli i za bardzo chce to nie wychodzi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IGA.POZNAN
ale z drugiej strony dziewczynki jak tu nie myslec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Iguś🌼 No właśnie powstał problem z wpisaniem mojej daty @, ponieważ dość poważnie mi się spóźnia. Zrobiłam kilka testów aptecznych, wszystkie wyszły negatywne. Dziś byłam na BetaHcg i jutro idę po wyniki. Zobaczymy. Jeśli okaże się, że nie jestem w ciąży, pójdę do ginekologa, żeby dał coś na wywołanie okresu:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na ogół mam cykle 28dniowe (+-2), i właściwie powinnam przywitać się z @ 23maja (w najgorszym wypadku 5 czerwca (ponieważ 2 razy zdarzyły się nawet cykle 41dniowe)), ale dziś już 16, a u mnie dalej cisza... dlatego nie wpisałam w tabeli terminu okresu, bo naprawdę nie wiem, kiedy sobie o mnie przypomni:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla przejrzystości, \'posegregowałam\' nas wg kolejności przypadających \"małpek\" ;) STARAJĄCE SIĘ: NICK...........WIEK.......CYKL.....@.........MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO ważka79 .........29.........8........14.06.........Radom............ ....0 Tysia_86.........23.........1........14.06.. .......Toruń..................0 Monikaddd.......22........17.......17.06..........Białys tok.............0 Asiula78..........31.........6........17.06..........Kra ków ..............0 karola.w.........24........15........17.06.........Wrocl aw...............0 PRZYSZLA MAM..26.........7........22.06..........Kielce.............. ..0 AAAAA1980......28.........1........22.06.........POZNAŃ ...............0 kamilsien........29..........6........23.06........Zamoś ć................0 IGA...............29..........3........26.06..........PO ZNAN..............0 bibi ..............26......... 3........29.06..............-...................0 wazka85.........24..........1........01.07........Rawa/L isburn.........1 Moniakr..........26........25.........5.07..........Lodz ...................0 lola52.............22.........1.........5.07...........n s ....................0 -anahita-.........33........12..........?.............Wa rszawa............0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala83
STARAJĄCE SIĘ: NICK...........WIEK.......CYKL.....@.........MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO ważka79 .........29.........8........14.06.........Radom............ ....0 Tysia_86.........23.........1........14.06.. .......Toruń..................0 Monikaddd.......22........17.......17.06..........Białys tok.............0 Asiula78..........31.........6........17.06..........Kra ków ..............0 karola.w.........24........15........17.06.........Wrocl aw...............0 PRZYSZLA MAM..26.........7........22.06..........Kielce.............. ..0 AAAAA1980......28.........1........22.06.........POZNAŃ ...............0 kamilsien........29..........6........23.06........Zamoś ć................0 IGA...............29..........3........26.06..........PO ZNAN..............0 bibi ..............26......... 3........29.06..............-...................0 wazka85.........24..........1........01.07........Rawa/L isburn.........1 kala83............26........24........03.07..........Koło...................0 Moniakr..........26........25.........5.07..........Lodz ...................0 lola52.............22.........1.........5.07...........n s ....................0 -anahita-.........33........12..........?.............Wa rszawa............0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula78
czesc dziewczynki, o jeeejj jak fajnie ze jest nas coraz wiecej!!!!! anahita, oby jutrzejsze wyniki przyniosly dobre wiadomosci!!!! tak bardzo bym chciala przeczytac ze ktoras z nas zostanie mamusia... zycze ci tego z calego serducha! ojjjj i zauwazylam ze tabeleczka sie nam pozmieniala hehe teraz jest taka uporzadkowana;) dzieki dobra kobieto:-) wazka 85 nie mozesz nam tego zrobic, nie zostawiaj nas nawet na jeden dzien nie wspominajac na tydzien! w kazdym razie przemysl to jeszcze:P acha, ja tez chce amelkę!!!! :-D kochana, ty sie nie stresuj tymi staraniami, zobaczysz bedzie tak ze ni stad ni zowad okaze sie ze bedziesz miala druga dzidzie. iga - masz racje, nabierzemy tempa to za jakies dwa latka koncowka tabeleczki naszej bedzie wygladala tak: 2 i wiecej niz 2:P :* :* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ważka79
hej, wklejam sprostowanie:-( STARAJĄCE SIĘ: NICK...........WIEK.......CYKL.....@.........MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO Tysia_86.........23.........1........14.06.. .......Toruń..................0 Monikaddd.......22........17.......17.06..........Białys tok.............0 Asiula78..........31.........6........17.06..........Kra ków ..............0 karola.w.........24........15........17.06.........Wrocl aw...............0 PRZYSZLA MAM..26.........7........22.06..........Kielce.............. ..0 AAAAA1980......28.........1........22.06.........POZNAŃ ...............0 kamilsien........29..........6........23.06........Zamoś ć................0 IGA...............29..........3........26.06..........PO ZNAN..............0 bibi ..............26......... 3........29.06..............-...................0 wazka85.........24..........1........01.07........Rawa/L isburn.........1 kala83............26........24........03.07..........Koł o...................0 Moniakr..........26........25.........5.07..........Lodz ...................0 lola52.............22.........1.........5.07...........n s ....................0 -anahita-.........33........12..........?.............Wa rszawa............0 ważka79 .........29.........9........15.07.........Radom............ ....0 tysia, kochana teraz ty przejmujesz paleczke:P czekamy na wiesci z niecierpliwoscia. a 17.06 tez moze sie rozpoczac BABY BOOM:-D trzymam kciuki!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula78
kobitki pobolewa mnie brzuch... wiecie co to znaczy... jutro mam termin @ i cos mi sie wydaje ze przyjdzie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula78
wazka79 dopiero teraz doczytalam... słonko, trzymaj sie jakos i nie poddawaj! dziewczyny to jest niesprawiedliwe... dlaczego jedne zachodza w ciaze z taka latwoscia a inne musza tyle przejść??? czy to jakas kara czy co????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula78
anahita, nie podobaja mi sie te przypadajace MAŁPKI - wolalabym MAŁPISKA:p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala83
Powiem wam dziewczyny że jak teraz wiem dokładnie co musi zaskoczyć w naszych organizmach żeby zajść w ciąże to dziwi mnie to że wogóle niektóre pary zaliczają wpadke. to jest aż nieprawdopodobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
dziewczynki ciekawe ilu z nas uda się w tym cyklu:D czekam z niecierpliwością :) i musimy być dobrej myśli i pupy do góry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ważka79
asiulek dobrze mówisz kobieto, niech sie w koncu ten baby boom zacznie u nas:-) no, babeczki, ktora pierwsza?????? bo ja to juz nie, nie tym razem ale dolacze do was jak cos:P a teraz inaczej: AŚKA, babo, to ze cie boli to nie znaczy ze przyjdzie @! i tego sie trzymac prosze i bez dyskusji mi tu:P:P:P :* a co do tej kary... jaka tam kara, przeciez my takie fajne kobitki jestesmy:P sluchajcie, humor mi sie poprawil:-) po porannym dołku ani śladu! oooo takkkkkk tezzzzz jestem za małpiskami!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
kala zgadzam się ... ale ludziom udaje się wstrzelić czasami a można podobno tylko przez 16 godz w cyklu ...a inni latami się starają ehhhh trudne to wszytsko. uda się i nam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ważka79
bibi mi juz w tym cyklu sie nie uda ale wszystko przed wami:-D aaa i pamietajcie ze oblewamy jak cos. ktoras z nas to nawet szampana calego pije, do dna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula78
kala83, ja o tym samym niedawno myslalam... ja to mozliwe ze zdarzaja sie wpadki??? moze my, kiedy decydujemy sie juz na dziecko, blokujemy sie w jakis dziwny sposob? no bo jak to wytlumaczyc... nie chcesz dziecka-pierwszy raz i wpadka. decydujesz sie - i czekasz miesiacami a niekiedy latami na upragniona ciążę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala83
widocznie taka nasza uroda że musimy się dłużej postarać o upragnione maleństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZYSZLA MAMUSIA
witam dziewczynki:-) ojojoj ale sie porobilo:P idziemu jak burza - wystarczy mala przerwa w 'forumowaniu' i tyle zaleglosci ze ho ho:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala83
Ja i moim T postanowiliśmy że jeśli w tym cyklu się nie uda to on wybierze się na badanko nasienia. Może się coś wyjaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZYSZLA MAMUSIA
a najserdeczniej to witam nowe kolezanki:-D moje 'stare' kumpele mam nadzieje wybaczą mi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
dziewczynki nie dość ze trudno zaskoczyć to jeszcze to cholerne CZEKANIE a to na owu i starania, a to na @ i tak w kółko tygodniami. szkoda ze nie jest tak ze można zaskoczyć cały miesiąc moze byłoby lżej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala83
bibi2206 na pewno byłoby łatwiej, a tak to od @ do owu i od owu do @ ,tak w kółko. W każdym cyklu z nadzieją że tym razem się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie cieplutko🌼 Właśnie sobie przeleciałam topik od początku i zauważyłam, że Tysia wczoraj pisała, że dostała @ :O Ważka79 -Tobie też szczerze współczuję, że przylazła ta cholera:-O No, ale głowy do góry, w następnym cyklu NA PEWNO się uda!!!:) Teraz trzymajmy mocno kciuki za Monikę, Asiulę i Karolę🌼 Bardzo bym chciała, żeby \'przybiegły\' tu szczęśliwe i radośnie wykrzyczały, że się UDAŁO!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula78
nooo przyszla mamusiu, nie wiem nie wiem jak to bedzie z tym wybaczeniem:P dziewczyny macie racje, to czekanie wykancza. jednak miesiac czasu to dosc dlugo a kiedy starania przeciagaja sie do kilku(nastu) miesiecy to sprawa sie rzeczywiscie komplikuje. mozna w jakas depresje wpasc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
ehhh dopiero doczytałam, że kinga prosiła zebym napisała coś o sobie. zatem 26 latek, za 26 dni będę żoną swojego męża i powiem mu w końcu tak, po ładnych kilku latach spędzonych razem. i od 3miesięcy staramy się o małą kruszynkę o efektach nie muszę na razie pisać, ale jestem dobrej myśli więc postanowiłąm do was dołączyć. obecnie jestem na 17dc wiec czekam teraz 2 tyg na efekty. po praz pierwszy w tym cyklu zaczełam mierzyć temperaturę i stosować testy owu bo za nic w świecie nie mogłam wyczaić kiedy mam owu teraz niby zapisuję tą tempkę, ale wykres jeszcze mi nie wiele mówi. zbyt to skomplikowane na mój mały rozumek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×