Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Gość darunia83
Cześć dziweczyny, ja płacę 60zł, w cenie jest już USG. Ciamcia, ja chyba też muszę kupić nowy termometr, bo z rana pokazuje mi w granicy 35,2-35,9. dopiero po południu osiągam jakieś 36,3:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koralina ja kupiłam wszystkie w aptece tak do 20zl i do kitu Teraz Braun za 35zł i juz inna temp. A gdzie robisz pomiary? Na ulotce napisali że nie pod pachą bo nie jest jakiś obieg zamknięty;) ja w ustach mierze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola, ja wiem ze to nic nie da. Ale czasem pekam. Mam nadzieje ze nie doswiadczysz tego, ale praktycznie 1,5 roku staran daje w kosc. No ale juz mi przeszlo. Zreszta @ jeszcze nie przylazla, choc czuje ze za niedlugo sie pojawi. A za Ciebie trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciamcia a to sie kupuje jakis spejalny "owulacyjny" ( czy jak to sie tam zwie?), czy poprostu kupilas dobry normalny termometr? Jade w krotce do Polski a tutaj mam taki zwykly to moze zaszaleje i kupie drugi, jak wy juz macie po 4 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ma za 16zl owulacyjny z allegro, to wiesz Oli taka skala wieksza o jedno miejsce;) a mierze w narzadzie kobiecym:D...tak bylo w tej mojej ksiazce ze niby najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola, Ok, czyli szukam na allegro "owulacyjny". Jakas konkretna firma? Dobrze ze mi mowisz, bo ja wlasnie mam tylko z tym jednym miejscem po przecinku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darunia83
Koralina, a mozesz mi napisać jak się nazywa ten termometr? Ja słyszałam, że Microlife 16T, czy jakoś tak. Czy któraś z was używa tego właśnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola nawet mi nie mow o paru latach! Bo wtedy moja psychika mi w ogole siadzie :) Nie no ja mysle ze do roku to sie cos konkretnie wyjasni, bo jak nie beda wiedziec co do tego czasu to podejmam radykalniejsze srodki. Troche mi tylko smutno ze to wszystko takie wykalkulowane i medyczne...brak w tym spontanicznosci. I pomalu daje znac o sobie "zmeczenie materialu"...a teraz jeszcze swieta ida, i juz wiem co kazdy mi bedzie zyczyl przy oplatku...i mnie skreca na sama mysl o tym :) Chcialabym zeby wszyscy nam dali swiety spokoj, ale jak wiecie, tak dobrze to nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak darunia to jest tej firmy, mi dziala:) Oli mi to nie tylko zycza w swieta, wystarczy zwykle spotkanie z pewna strona rodziny i juz slysze jak to maja wszyscy dzieci bla bla:P ja tam jednym uchem wpuszczam, drugim wypuszczam, wczoraj ogladalam wywiad i tez byla o tym mowa, i Anna Mucha stwierdzila, ze te ciotki wszystkie nie powinny sie interesowac, bo to jest JEJ prywatna sprawa dlaczego nie ma dzieci!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiecie jak jest u mnie ?te pytania zadaja ludzie, ktorzy nie maja co robic, nie maja zainteresowan, wiec ukladaja komus zycie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a poza tym "wiesz kochana 30stka sie zbliza, czyli masz juz swoje lata, wiec czas najwyzszy bo jak nie to moze byc za pozno", oraz "czemu wy NIE CHCECIE miec dzieci, przeciez juz sie wyszaleliscie i czas najwyzszy, pozniej na starosc zostaniecie sami jak palec"....bla bla bla....nicy tylko dac im w leb :D Nawet nie chce mi sie prostowac ze nie mozemy, bo zacznie sie szeptanie za nasyzmi placami i robienie z igly widly.....wiec siedze cicho i sie ladnie usmiecham :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhh ja ma takie zaleglosci w domu ze szkoda gadac. Ale dzisiaj jedziemy do tesciowy na obiadek bo sie stesknila za nami, a jutro sie umowilam na nocne gadanie u kumpeli, bo moj mezczyzna wyjezdza z pracy na dwa dni i samej mi sie nie chce siedziec :) Wiec nic nie zrobie przez najblizszy czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja do 30 mam jeszcze 3lata, ale tez slysze, ze za chwile moze byc za pozno :P na szczescie sa osoby ktore maja wiecej taktu, tzn oczywiscie chodzi o moich rodzicow i rodzenstwo❤️ oni nie pytaja, uwazaja, ze to jest nasza sprawa, nasza decyzja, mama czasem tylko mowi, ze jakbym miala kiedys dziewczynke to wykupi wszystkie sukienki :P:D i wogole wszystko kupia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze sie nie pochwalilam ze moj facet dostal szajby. Uwidzialo mu sie robienie kotajli owocowych...taka nowa pasja :) Kupil sobie nawet mikser specjalny jakis...masakra. Wszystko w kuchni upaprane, bo jak tylko powycieram to sie "zabiera do dziala". Wczoraj nakupil owocow chyba na miesiac, a dzisiaj rano mi zrobil jakas papke owocowa z kasza wstretna jakas...myslalam ze umre :D Waszym tez czasem jakies pasje do lba wpadaja? Oczywiscie szybko przechodzi...daje mu jeszcze tydzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Koralka_nie prasuj dziś. Na forum z nami wieczorkiem pogadaj. Kiedy testowanko? Oli_może się w końcu udało i @ się obraziła :) Kiedy testujesz? Ja mierze zwykly elektonicznym najtanszym z apteki w "narządzie kobiecym" jak Koralka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna, jakie testowanko?:P jak pisalam o prasowaniu to myslalam o Tobie czy chcesz sie znow umowic...wieczorem bede zalatwie to po obiedzie;] jutro nie moge wiec musze dzis troszku mnie piersi bola:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moi rodzice to inna sprawa,bo wiedza jak sprawy stoja i daja mi spokoj. Mama wie jak berdzo jestem przeczulona na tym punkcie. No ale co zrobic, nie zamkne sie w domu, trzeba reszcie stawic czola :) Ty Karola to mi tutaj w ogole sie lepiej testuj! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna, ja juz przetestowalam w sobote, bez rezultatu. Wiec sobie spokojnie czekam na @. Mam nadzieje ze sie za bardzo nie spozni, bo jesli tak to znowu sie rozregulowala i tyle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poznalismy sie tu. Przez prace, oboje jestesmy inzynierowie, ta sama dziedzina. Czy zamieszka? Nauczylam sie, ze nigdy nie mow nigdy :) Nie zakladalam emigracji i jakos tak wyszlo przypadkiem ze tu przyjachalam. Raczej nie zakladamy zmiany miejsc, ale chcemy miec swoje miejsce w Polsce i dlatego ten dom. Dzieci ewntualne na Polakow trzeba chowac nie? On nie zna jezyka wiec mysle ze ciezko by mu bylo wystartowac u nas, tymbardziej ze z praca tez lekko nie ma. Ja juz chyba swoje przebolalam i raczej zdecydowalam sie na tutaj. A ty jak sie poznalas z mezem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Koralinka_masz plamienia? Może to implementacyjne. Owulke miałas jakiś tydzien temu - tak ze skoków temp wynika, wiec moze to dzidzia sobie miejsce mości?? Oli_jeszcze nic straconego :) Czekaj spokojnie i za parę dni zatestuj jeszcze raz. Ciamcia_moze sprobuj mierzyc w pochwie? Tam ponoc najdokladniejszy pomiar do stwierdzenia owulacji. Z M wczoraj troche sie "poprzytulalismy", ale w mozliwej dla nas pozycji chyba żadnem z chlopaków we mnie nie zostal :( Zakomunikowałam M, że od czwartku będę go wykorzystywać nawet jakby miał się skręcić z bólu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna i bardzo dobrze. Najlepsze rzeczy rodza sie w bolach :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×