Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Oli miło,że pytasz :) okazało się,że na wizytę w poradni genetycznej musimy poczekać do końca listopada:( więc czekamy cierpliwie...tzn. mój M.cierpliwie a ja niecierpliwie ;) jaka tam u Ciebie pogoda???fajnie,że się odezwałaś...brakuje mi tu na forum niektórych osób które niestety zaglądają rzadko lub wogóle:( a szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Żoli, nawet Radosna się pojawiła :D Testuj kobieto, wstrzymywanie się od tego nie zmieni faktu, że być może jesteś w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:) jestescie jeszcze??? ja wczoraj bylam na wycieczce szkolnej, jednodniowej w krakowie i tak zmarzlam, ze jak wrocilam do domku to myslalam ze padne:( bolala mnie glowa i w autobusie bylo mi az niedobrze:( dzis wstalam rano i...poszlam spowrotem spac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] bratka_ Jeszcze tygodnie sobie zmienię STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@...... .MIASTO(WOJ)......DZIECKO żolinka...............28.........2..........13.10...... jaworzno.........0 Gosiątko21...........21.........4.......17.10........Z .Góra............0 magdalenka.s........29.........8........18.10.......gdań s k . .........0 zuzanka staranka 80..29.....10.......19.10.......Koszalin............1 kamilsien.........29............9..........20.10....... zamosc...........0 Asia11...............29..........17........22.09...... War szawa.......0 Maadaa..............27..........5.........25.10....... .UK................0 Radosna27...........27........6..........26.10........Ki e lc e...........0 Sralis Margolis.......36........5.........26.10.........Kraków..... . ....1 wiolkcia...............27........6.........29.10...... ..z abrze..........0 ciamciaramciam.....25.......4..........30.10........Wroc ław .. .....0 aneczka1711.......26.........1.........31.10.........kro sn o...........1 Koralina82............27........5.........06.11....... . .Byd.............0 IGA....................29........9..........10.11...... ..P OZ N AN.......0 kasiula1983.........26.........26........10.11........ .Trzebinia.......0 Oli14...................29.......17........15.11...... . .Haga.. ..........0 BRZUCHATKI : NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO...D ZIECI Moniakr......26.....3...........02.03.10................ .....Lod z..... bratka_......27....11....20....04.03.10....synek......Tr ójmiasto....0 wazka85.....24.....1.....8.....09.03.10................. Lisburn. .......1 Monikaddd...22....18....14.....25.03.10................B iałystok..... 0 bibi2206 .....26....5 .....12.....02.05.10................wawa ..........0 misia1990....19....3.....12.....05.05.10................ Bielsko-Biała ..0 anulka-84....24....5......5......07.05.10............... .Bydgoszcz.....0 Vilemooo27..27....3 ....7.......20.05.10.... ............Kielce .........0 tysia123......27...5......7......27.05.10............... .Lublin ..........0 AAAAA1980...28...3..............01.06.10................ POZNAŃ..... . 0 darunia83....26...2..............?????????.............. ....śląsk.. .........0 Coolturka....28....2.....3.......07.06.10............... .W awa.........0 Kati25+.......26....7............10.06.10............... ...Śląsk........ ..1 BRAK AKTUALNYCH DANYCH (nieobecne) ważka79 .............29........11.........???????.......Radom....... ... . .0 Asiula78...............31.........8.........??????...... . Kra ków ..........0 Serenity30...........32........2..........???????....... Po zn ań............1 s2......................24.......11.........???????..... ...Poznań...........0 Iza_R..................30.........9........ ???????........Ł ódź..............1 Oleczka2333.........23........2........07.09..........K ielce.............0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bratka dzięki za pocieszenie i ten Twój wpis- oczywiście pojawiła sie wieksza nadzieja- bardzo boję się długotrwałego leczenia-oczywiście najwazniejsze by wogóle się wyleczyć i mieć dzieciątko. żoli i jak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja już z tą moją temperaturą nic nie rozumie- mam jednodniowe skoki tylko bo przeważnie mam 36,5 a ten skok to dośc wyraźny bo 36,9 a podem znów spadek- nic już nie kumam czy mam wkońcu tą owulkę czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem, że po tym jednodniowym skoku tempka wraca do poprzedniej. To raczej nie jest owulacja, ale najlepiej będzie jak zrobisz monitoring. Takie jednodniowe skoki nic nie oznaczają i mogą mieć wiele przyczyn (nawet przytulanki wieczorem mogą podobno podnieść pomiar następnego dnia ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to fakt pondnoszą:):):) od przyszłego cylku pewnie będzie monitoring bo mam własnie zawitac do niego przed owulacją. ojjjj zoli nas nakręca- ciekawe czy sie tak bardzo cieszy że się udało że o nas zapomniała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Żoli dawaj wynik :) :) Czekam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie brałam diany właśnie, tylko o tym czytałam. Właściwie tego testosteronu nie zbiliśmy, zostawiliśmy go taki jak był. Dostałam tabletki na wywołanie owulacji (clostibergyt) + zastrzyk na pęknięcie pęcherzyka (pregnyl) + Luteina i po dwóch takich cyklach się udało, a w zasadzie to nawet był pierwszy z zastrzykiem. Ja mam dodatkowo PCO czyli Zespół Policystycznych Jajników ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Dziewczynki u mnie bez zmian, dalej opiekuje sie meżusiem. Owulacja chyba była, bo po wtorkowym skoku z 36,7 na 36,8 w srode był skok na 37 a w czwartek 37,1. I od piątku utrzymuje sie 37,1. Ten miesiac raczej stracony, bo przytulanki byly tylko w zeszly piatek i niedziele, a skoki zaczely sie we wtorek. Ale wiem, ze raczej owulka jest, wiec do dobra informacja. Żoli dawaj wyniki, dziś jestem tu tylko dla Ciebie no i twoich dwóch kreseczek :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darunia83
cześć:-) No własnie, gdzie ta Żoli???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za to lekkie opóźnienie ;) wynik tetsu: I zaskoczone??? ja juz nie wiem co o tym wsyztskim sądzić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję Wam wszystkim za to ze byłyscie obecne i ciekawe wyniku Radosna a może tych kilka przytulaków Wam wystarczy??? kto wie...?? to dla Was 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żoli, niemozliwe. Rób jutro test z porannego moczu.... Kurcze, no byłam pewna ze sie udało.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darunia83
żoli, ale ja też tak miałam, że pierwszy test wykonany 5 dni po dacie spodziewanej @ wyszedł negatywny, nawet po 9 dniach od daty @ nadal był negatywny, dopiero po 2 tygodniach pojawiły się II kreseczki. Nie wierzyłam i zrobiłam nastepny test i kolejny, ale kreseczki nadal są:-) Mam nadzieje, że u ciebie będzie podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bylam przekonana ze II wyjdą, ale cóż... widocznie cos mi się w organiźmie popitolilo i moze juz @ nie bede mieć... ani II :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×