Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

ja się właśnie zastanawiam nad jednym: czy jeżeli występuje u mnie ow to czy równocześnie mogę mieć podwyższoną prolaktynę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Emi. stosujesz jakąś metodę obserwacji swojego organizmu?? konsultowałaś ten problem z lekarzem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Nowe Staraczki :) Wiecie, co? Dzis czuje sie bardzo dobrze, tylko jakas taka jestem, ze caly czas mysle o tym, zeby sie do męża poprzytulac :p Moze teraz zaczynam byc uczuciowa? :P hehe Chciałabym zeby była juz 16 i do domu to cieplego wyrka i mam pyszna zupe pomidorowa :) a na deser ROGAL MARCIŃSKI!!!! Jadłyscie kiedys? To jest przyszmak regionalny pochodzacy z Wielkopolski i pieka go najwiecej jak sie zbliza 11 listopad, bo wtedy w Poznaniu na ulicy Sw. Marcin obchodzimy Sw. Niepodleglosci i przy okazji imieniny naszej ulicy w centrum Poznania. No i oczywscie MARCIN w zbroji na koniu i pelno tych rogali marcińskich :):):) ktorymi mozna sie zajadac miesiac wczsniej :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez miałam takie badanka- u mnie prolaktyna jest w normie ale ja nie mam pojęcia kiedy mam wogóle owulkę iczy ją wogóle mam :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolkciu Robiła mi usg dopochwowe i nie było owulka w 14 dniu ale kazała mi robić testy na owulka i no i pokazać sie z badaniami. Metoda obserwacji nie powiodła się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z wynikami mam wizyte na 13-tego listopada i tez ma sprawdzić czy dochodzi do owulki. obserwacja śluzu marna bo nie ma go nidgy duzo a tempka to juz całkiem zbzikowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAA coraz to więcej rzeczy się dowiadujemy od Ciebie hehe najpierw gzik a teraz rogal mar coś tam coś tam :D w każdym bądz razie nazwa ładnie brzmi - smakowicie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a testosteron i andrioterdion miałas tez robiony??? bo ja własnie ide po te wyniki dziś i normalnie się obawiam bo do tej pory pozostałe okazały sie w pożądku, co do interpretacji wyników mąża mam mieszane uczucia bo nie wiem o co chodzi, ale sadze ze nie jest źle. Mam nadzieję ze dasz znać po wizycie lekarskiej co Ci powiedział .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma to jak święta regionalne :) http://mycuisine.blox.pl/resource/Rogale1.jpg http://zpierwszegotloczenia.pl/galeria/posty/obrazek-8539.jpeg http://www.gotuj.net/foto/rogalkawa.jpg Oczywiscie najlepsze sa z okreslonej piekarni, bo nie kazda piekarnia robi takie same. Dla wybitnych smakoszy polecam piekarnie ELITE :):):) Zapraszam na 11 listopada :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od listopada 2003 rogale muszą spełniać następujące warunki: - ciasto półfrancuskie - nadzienie z białego maku, wanilii, mielonych daktyli lub fig, cukru, śmietany, rodzynek, masła i skórki pomarańczowej. No i troche historii: Czym są rogale marcińskie? Rogale marcińskie są dla nas poznaniaków po prostu tradycją. Legendy wiążą je z postacią św. Marcina, który oddał pół swojego płaszcza napotkanemu żebrakowi. Przejeżdżając przez Poznań jego koń miał zgubić podkowę, która stała się inspiracją dla kształtu rogali. Pod koniec XIX wieku jeden z poznańskich cukierników, po apelu proboszcza do naśladowania świętego, postanowił wypiec rogale. Biedni dostawali je za darmo, bogatsi – kupowali. Dlatego 11 listopada jest dniem, kiedy ostatni nawet grosz należy przeznaczyć właśnie na rogale marcińskie i nie liczyć kalorii, podobnie jak w tłusty czwartek. Takze zapraszam :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi a czy zdazysz odebrac wyniki męża do poniedziałku- my musieliśmy czekać 2 dni. a to juz wiesz że to sprawa Twoich hormonów- to już jak wiadomo co i jak to zacznie się leczonko i szybciutko będzie maleństwo:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula1983 - w poniedzialek moge kupic swiezutkiego i wsyalc Ci priorytetem to bedziesz miala we wtorek :) :):):):):):):):):)P) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka1711
to ja tez wam smaka zrobie bo wcinam wlasnie placki ziemniaczane z sosem pieczarkowym i zaraz zmykam do pracy jutro do was zajrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAA ale wy macie ekstra z tymi Waszymi swiętami i tradycjami- u nas na śląsku to nie bardzo jest tak fajnie. nudy i tyle ale i tak nie chce się wyprowadzać- kocham to miasto :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie zjadlam kanapke z szynka i chrzanem, wiec do obiadu wytrzymam :) No ale trzeba do 16 siedziec w robocie :( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROGAL MARCIŃSKI od MARCINA :) Zapraszam do Poznania. 11 listopada bedzie ochodzony dzien Sw.Marcina ktory wlasciwie znajduje sie przy Dworcu Głownym w Poznaniu :) :):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak.... zupelnie przy dworcu sa Targi Poznanskie:P a kawałek dalej Sw.Marcin :) Ja mam juz rogala kupionego na po obiedzie :) Kupilam sobie, mężusiowi i Tesciom :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w Poznaniu jeszcze nigdy nie byłam :) A teraz pójdę sobie po pizzę, wprawdzie daleko jej do rogala ale trzeba wrzucić coś na ruszt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka1711
gratulacje i fanfary dla bratki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×