Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Zoli, ja miałam to samo, wpisałam termin jak zwykle 27 dni, ale w zasadzie to mnie zwalnia z czekania i liczenia, bo ch. wie, kiedy bedę miała okres teraz ;-) Nie mogę nic liczyć, więc powiedzmy po 35 dniach się zainteresuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem :) Tylko trochę zajęta, bo racji tego, że mam jeszczę dziś trochę luzu w pracy to szukam wózka w necie powoli. Wybór nie jest prosty. Jest tego naparwdę dużo, a w każdym mi coś nie pasuje. Chyba jestem zbyt wymagająca :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Wczoraj caly dzien mnie glowa bolała a tabletek brac nie chcialam wiec sie meczylam :( Mam nadzieje, ze dzis bedzie dobrze. Milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratka ty szukasz wózka a ja kozaczków na zimę też buszuję w allegro:) mój M stwierdził, że takiego modelu jak ja chcę to nie wyprodukowali i jak na razie nic mi się nie podoba chyba tak jak Ty jestem wymagająca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja jestem ;) Leje u nas od rana ;/ Spać się chce.... Ja siedzę na necie i szukam spodni ciążowych bo stwierdziłam ze najwyższy czas jakieś zamówić. Bratka, jak znajdziesz jakiś fajny wózek to wklej link ;) przekaże mojemu mężowi bo on zajmuje się szukaniem jakiegos fajnego wózka dla naszego maleństwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Tysia, fajność wózka zależy od tego ile chce się wydać ;) A ja mam całą listę wymagań: wózek oczywiście 3w1, skrętne koła, zawieszenie na pasakach, spacerówka rozkładan do leżenia, przekładan rączka w spacerówce, niezbyt cięzki i mały po złożeniu. Jak widać lekko nie jest. Do tego musi mi się podobać i mężowi też i nie spowodowac naszego bankructwa. Myslę, że za dwa miesiące wybiorę model, a za kolejny miesiąc kolor, więc chyba zdążę przed porodem ... ;) Aktualnie skłaniam się ku wózkowi z tej strony http://www.jedo.pl/2009/index.html model Bartatina Alu Plus, niesety nie ma skrętnych kół, ale pewnie i tak z czegoś będę musiała zrezygnować. Co do spodni to wizualnie fajne, a co do wygody to nie wiem, bo "Mają regulację w postaci gumki z dziurkami na guziczki, dzięki temu "rosną razem z brzuszkiem""

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :-) u mnie tez dzis pada i nie chce mi sie pracowac. Mam lenia ;-) co by tu na internecie poszukac? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne tylko mam takie spostrzeżenie (ja chyba zawsze musze się do czekoś przyczepić :P). Z przodu bardzo nisko zaczyna się pas i będziesz musiała nosić długie bluzki, żeby nie wystawał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bratka, jako "najstarsza" brzuchatka bedziesz nam robiła za eksperta ;) Aha, też zwróciłam na to uwagę, ale wydaje mi sie ze nie bedzie mi to przeszkadzało ;) wazniejsza jest dla mnie wygoda. Zauwazyłam że teraz jak chodzę w spodniach niskich takich zeby mi brzucha nie cisnely, to i tak jak siedze to pas mi ciśnie brzuch u dołu. Wiec wole calkiem elastyczne z przpdu, moze wtedy nic mnie nie bedzie uwieralo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to teraz się staro poczułam :o Ze spodniami masz rację, nawet najniższe biodrówki nie dadzą ci takiego komfortu jak spodnie ciążowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darunia83
Cześć dziewczyny;-) Mam do was pytanko, w którym tygodniu USG pokazało bijące serduszko waszego maleństwa? Martwię się, bo na poniedziałkowym USG gin jedynie co było widać to pęcherzyk ciążowy. Wiek ciąży obliczyła na 6t1dzień, ale został określony na podstawie wielkości pęcherzyka ciażowego, bo wg daty OM to byłby już chyba 8tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najstarsza, tzn ze masz najdłuższy staż "cieżarówki" ;) 🌼 nie gniewaj sie... nie miałam nic złego na mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darunia, ja miałam robione USG pierwsze 40 dni po ostatniej @ czyli koncówka 6 tyg i nie było serduszka. USG na sprawdzenie czy serce bija mam wyznaczone na zakończenie 10 tyg bo lekarz stwierdzil ze nie wiadomo kiedy doszło do zapłodnienia, wiec dopiero wtedy ma pewnosc ze serce juz powinno bic. Moim zdaniem w twoim przypadku nie ma się co przejmowac. Skoro był pęcherzyk i nic gina nie zaniepokoilo to moim zdaniem nie masz sie czym przejmowac. Trzeba czekać ;) kiedy kolejna wizyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darunia, nie ma co się martwić, przy Twoich długich cyklach to normalne, że wiek ciąży wyliczony z OM jest nieprawidłowy. Ja usłyszałam serducho jakoś w 7tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darunia83
Tysia, następna wizyta dopiero 10.11. Chociaż szczerze mówiąc, to mam mieszane uczucie po tej ostatniej wizycie. Gin powiedziała, że ona jeszcze by się nie cieszyła i nikomu nic nie mówiła, bo to nigdy nic nie wiadomo. Wczoraj naczytałam się o pustym pęcherzyku płodowym i dopadły mnie watpliwości czy na pewno wszystko jest OK. Lekarka nawet zarodka nie widziała:-( Umówiłam się na wizytę do innego gina, ma bardzo dobrą opinię i najlepszy sprzęt w okolicy. Mam nadzieję, że jutrzejsza wizyta rozwije moje wątpliwości:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria, nie stresuj sie niepotrzebnie. U mnie też na USG na początku 6 tygodnia było widać tylko pęcherzyk i tak jak ty panikowałam i zapisałam się do innego lekarza jakiś tydzień póżniej i zobaczyłam serducho. Mam nadzieję, ze u Ciebie nie będzie nadal za wcześnie, bo wtedy niepotrzebnie się znowu zdenerwujesz. Mogłaś poczekać jeszcze kilka dni z tym kolejnym USG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie kurcze, niektóry lekarze to idioci ;/ wiedza ze w pierwszych tyg ciąży wazne jest dobre samopoczucie mamy, a potrafia nieżle nastraszyc ;/ Nie mówie ze maja sciemniac ze jest ok jak jest cos rzeczywiscie żle, ale w sytuacjach gdy po prostu trzeba czekac, to nie powinni niepotrzebnie lapać jęzorem ;/ Pewnie, ze idz do innego lekarza, jesli tylko to poprwi ci nastrój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darunia83
wiecie, a najgorsze jest to, że moja szwagierke jest jedyną osobą oprócz mojego męża, która wie o ciaży. Nastraszyła mnie, że jej koleżanka w 6 tyg nie widziała serca i miała puste jajo płodowe, oczywiście szpital, łyżeczkowanie i te sprawy. Tak się zdenerwowałam tym gadaniem, że aż się popłakałam:-( Cały dzień byłam roztrzęsiona, chociaż uwierzcie mi, że nie należę do osób płaczliwych. Po tym całym gadaniu podjęłam decyzję o kolejnej wizycie,ale u innego gina. wiem ,że nie powinnam się denerwować, ale to chyba jest silniejsze ode mnie. Mam nadzieję, że inny lekarza z innym podejściem uspokoi mnie choć troszkę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to po pierwsze ta szwagierka tez jest dobra ze ci takie rzeczy opowiada ;/ a po drugie, to ta znajoma w 6 tyg miala zdiagnozowane puste jajo płodowe i miała od razu łyżeczkowanie????????????? To znaczy ze trafila do kolejnego lekarza debila (przepraszam za okreslenie). Zwykle jak jest podejrzenie pustego jaja płodowego to po poerwsze opiniuje to kilku lekarzy niezależnie, a po drugie czeka sie kilka tyg bo zawsze ciąża moze byc młodsza niz wynika to z ostantniej @ Internet pełen jest opowieści o tym, że diagnoza pustego jaja okazala sie nie słuszna w wielu przypadkach. Darunia, ty zamiast sie zamartwiac ogladaj z nami spodnie ciążowe, wkrótce też będziesz musiała kupic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darunia83
Tysia, jesteś kochana:-) DZIĘKUJĘ:-):-):-) Aż mi się cieplej na serduszku zrobiło:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja szukam kurtki/plaszcza na zime :-) tylko ze cos dopasowanego jak narazie... darunia nie zamartwiaj sie bo szczesliwa mama to zdrowa mama 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×