Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

tysia123, nie martw sie, ja tez nie mam mdłosci :) A te ciązowe staniki sa paskudne :( ale kupie ze dwa i przynajmniej nie strace tyle pieniędzy jakbym kupowała co miesiąc wiekszy ;:p Byle do 16:00 :( Chce do domu! Spac!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja liczę skończone tygodnie tak jak lekarze. Tzn, że jesteś w 8 tygodniu, ale wiem, że niektóre dziewczyny liczą zaczęte. Brak mdłości jest tak samo normalny jak ich obecność :D Z tymi stanikami to Tysia robię tak samo jak ty, kupuję co jakiś czas, ale myślę, że one już więcej mi nie urosną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darunia83
tysia123 ja też nie ma mdłości, nawet nie czuję się zmęczona. Tylko piersi rosną:-p kupno nowego stanika chyba będzie koniecznością:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja! Nie wiem czy mam jeszcze pisac bo tu same ciezarowy prawie :D Staniki, mdlosci...a ja wrocilam od lekarza i tyle nowosci ze glowa boli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha to troche mnie uspokoilyscie. pamietacie, że miałam nikomu nie moówic ze w ciązy jestem? Moja mama mnie wcozraj zapytala czy ja przypadkiem w ciazy nie jestem, bo ona ma przeczucie ;) no i kurde, musialam sie przyznac ;/ ma nikomu nie mowic, ciekawe czy wytrzyma ;/ a co do objawów ciążowych to jeszcze całkiem ochote na seks straciłam;/ a do tego mam straszne wahania nastroju;/ sennosc troche juz przechodzi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oli, no niestety.... ale przeciez nie przeniesiemy sie my, brzuchatki, na inny topik ;) mamy was tu wspierac a przy okazji ponarzekac na swoje obawy i dolegliwości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my tu o wszystkim gadamy, raz o mdłościach i stanikach, a raz o testach i starankach, a jeszcze innym razem o gotowaniu, zależy na jaką porę trafisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja nie chce zebyscie sie przenosily tylko uwagi sie domagam w moich blachych starankowych srpawach :) Bedzie laparoskopia w 10 dni po @, mam zadzwonic i sie umowic. A pozniej zaczynaja z homronami i inseminacja. Pare razy srprobuja. Jak nie podziala to in vitro. Troch sie boje, bo narkoza i te sprawy, ale sie ciesze bo wreszcie konkretnie dzialaja i moze w ciagu pol roku tez brzuch mi urosnie i pogadamy o stanikach i mdlosciach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daruni83
tysia123, ja nie powiedziałam jeszcze nikomu:-) ale tak bardzo mnie korci, żeby chociaż koleżance powiedzieć albo mamie, ale obiecałam sobie, że dopóki USG nie potwierdzi ciąży to nikomu nic nie powiem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oli, brzmi jakoś tak strasznie, te wszystkie medyczne nazwy.... ;) ale wierze ze sie uda. A moze jak zaczniecie myslec o badaniach to w miedzyczasei silami natury uda sie dziecko zrobic ;)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesc dziewczyny Gratuluję nowym brzuchatkom! Normalnie chyba tylko ja niedługo zostanę w górnej tabelce;( Dziś 19 dzien cyklu, nadal brak owulacji, i raczej nie będzie... Nie wiem co sie ze mną dzieje...Idę dzis do endokrynologa z wynikami, ale z tego co widze, to są ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia no w tym cyklu jeszcze mamy szanse. Od przyszlego operacja "maluch" sie zaczyna. Ja wiem ze strasznie i sie boje, ale z drugiej strony to wreszcie kurka cos robia, bo do tej pory to sobie tak chodzilismy i chodzilismy i nic konstruktywnego z tego nie wynikalo :) Fajne suwaki dziewczyny! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy tu klub kobitek bez mdlosci, fajnie :-) bo kto by chcial mdlosci??? U mnie 26 dc (c- czytaj cyklu nie ciazy ) ;-) jakies 10 dni czekania na @ bo mam dlugie cykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oli, skoro beda działania to jest szansa ze sie uda. My tu wszystkie mocno bedziemy kciuki trzymać, więc jak cos bedzie sie działo, to nie zapomnij zdać nam relacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bratka, laparoskopia zeby sie upewnic ze wszystko gra i nie ma endometriozy, bo jak jest endometrioza to wszystko wytna i dadza nam znowu 3-6 miechow czasu na staranka i dopiero wtedy zaczna znowu inseminacje. Tak mi przynajmniej wytlumaczono. Bo niby jak mam ta endometrioze i ja wytna to nasze szanse na naturalne poczecie rosna znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia. Ty sie nie martw, ja was tu bede zameczac. Moze akurat sie wyrobie z tym calym balaganem przed waszymi porodami, to wtedy bedzie sie kogo poradzic :) Kurcze boje sie bo nigdy takich ingerencji medycznych nie mialam. Nigdy nie bylam szyta ani nie mialam narkozy, ale skoro tak trzeba to dzialamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzankastaranka80
STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@...... .MIASTO(WOJ)......DZIECKO żolinka...............28.........2..........13.10...... jaworzno.........0 magdalenka.s........29.........8........18.10.......gdań s k . .........0 kamilsien.........29............9..........20.10....... zamosc...........0 Asia11...............29..........17........22.09...... War szawa.......0 Maadaa..............27..........5.........25.10....... .UK................0 Radosna27...........27........6..........26.10........Ki e lc e...........0 Sralis Margolis.......36........5.........26.10.........Kraków..... . ....1 wiolkcia...............27........6.........29.10...... ..z abrze..........0 ciamciaramciam.....25.......4..........30.10........Wroc ław .. .....0 aneczka1711.......26.........1.........31.10.........kro sn o...........1 Koralina82............27........5.........06.11....... . .Byd.............0 IGA....................29........9..........10.11...... ..P OZ N AN.......0 kasiula1983.........26.........26........10.11........ .Trzebinia.......0 Oli14...................29.......17........15.11...... . .Haga.. ..........0 BRZUCHATKI : NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO...D ZIECI Moniakr......26.....3...........02.03.10................ .....Lod z..... bratka_......27....11....20....04.03.10....synek......Tr ójmiasto....0 wazka85.....24.....1.....8.....09.03.10................. Lisburn. .......1 Monikaddd...22....18....14.....25.03.10................B iałystok..... 0 bibi2206 .....26....5 .....12.....02.05.10................wawa ..........0 misia1990....19....3.....12.....05.05.10................ Bielsko-Biała ..0 anulka-84....24....5......5......07.05.10............... .Bydgoszcz.....0 Vilemooo27..27....3 ....7.......20.05.10.... ............Kielce .........0 tysia123......27...5......8......27.05.10............... .Lublin ..........0 AAAAA1980...28...3..............01.06.10................ POZNAŃ..... . 0 darunia83....26...2..............?????????.............. ....śląsk.. .........0 Coolturka....28....2.....3.......07.06.10............... .W awa.........0 Kati25+.......26....7............10.06.10............... ...Śląsk........ ..1 Gosiątko21...21....6.....3.......23.06.10........Z .Góra............0 zuzankastaranka80...29..10.....lipiec2010..........Koszalin..........1 BRAK AKTUALNYCH DANYCH (nieobecne) ważka79 .............29........11.........???????.......Radom....... ... . .0 Asiula78...............31.........8.........??????...... . Kra ków ..........0 Serenity30...........32........2..........???????....... Po zn ań............1 s2......................24.......11.........???????..... ...Poznań...........0 Iza_R..................30.........9........ ???????........Ł ódź..............1 Oleczka2333.........23........2........07.09..........K ielce.............0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzankastaranka80
a teraz trochę o wczesnej ciąży, czyli moje wspomnienia z pierwszej ;-)ciąży a więc .... piersi rosły mi w pierszym trymestrze i nawet się nie spostrzegłam jak z 75b zrobiło się 80 d, no i pojawiły się rozstępy ... na piersiach takie prążki. więc moja rada od razu dziewczynki po jakąś oliwkę drylować i codziennie piersi i brzuszek smarować. w pierwszym trymestrze to moze być bambino, kremy typowo przeciwko rozstępom dla ciężarnych polecane są od 4 miesiąca. jeślich chodzi o staniczki ciążkowe to niestety nie są zbyt seksowne ale pełnią bardzo ważną funkcję. mają grube ramiączka, muszą podtrzymywać ciężki biust ... utrzymać go na miejscu aby póżniej nie mieć biustu na poziomie pępka ;-) mdłości ... tylko się cieszyć że ich nie ma a jak są to sprawdza się cherbatka imbirowa, chociaż dla każdego coś innego byle tylko pomagało. ja w pierwszej ciązy nie miałam jako takich mdłości porannych, ale jak mi zaleciały jakieś zapachy z obiadu to kibelek mój ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzankastaranka80
no i się rozgadałam ale jeszcze ... pamiętajcie nie tylko o staniczkach ale i majteczkach ... nie mogą obciskach okolic brzucha, bo mogą spowodować skurcze. po co ryzykować. raz w pierwszej ciąży leżałam na patologii, ale to było w prawie 8 miesiącu i jak lekarz zobaczył u jakiejś majtki to była jazda. najlepiej na noc przerzucić się na koszulę nocną aby pidżama nie uciskała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzankastaranka80
no a jeśli chodzi o mnie to wie mój mąż i moja psiapsiółka. nikomu oza tym nie mam zamiaru narazie mówić, umówiliśmy się z mężem że powiemy na świeta ale nie wiem czy się uda ;-) a wy kiedy dziewczyny macie zamiar powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny :) No i ja wlasnie zamierzam kupic ciążowy stanik, żeby po porodzie nie zwisał mi do pempka ;) hehe Kupie sobie tez bezszwową bielizne, żeby nigdzie nic nie uciskało :) A dzis ide do mamy na obiad :) Bedzie barszcz ukraiński na moje zamówienie i będą Rogale Marcińskie o których Wam wcześniej pisałam :p Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam stanik nie ciążowy i uważam, że moje cycorki trzyma lepiej niż taki bawełniany ciążowy, ale widać to kwestia gustu. Co do gatków to noszę niskie i nigdzie nie uciskają, a jak widzę, że w którychś mi ciasno to je odkładam, a w zamian za to kupiłam kilka par o rozmiar większych. Z ciekawostek moge wam napisać, że mój lekarz powiedział, że spodnie ciążowe z pasem, zakończone gumką to jest wymysł diabła, bo tam gdzie się kończy pas są jakieś mięsnie odpowiedzialne sa czynności skurczowe i prawdopodobnie przez to mam często twardy brzuch. Powiedział, że powinno się w ogrodniczkach chodzić ... tylko, że dla mnie to nie realne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darunia83
Cześć dziewczyny:-) Wczoraj byłam u gina, stwierdził, że to 6tydzień, fasolka ma 19,1mm, ale niestety serduszka jeszcze nie było widać:-( co mnie trochę zmartwiło, bo myślałam, że już go zobaczę. A jak u was samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;) samopoczucie - senne, bo pada od rana...... najchetniej zakopalabym się z dobra książką pod kocem, ale nie ma tak dobrze, musze w pracy siedziec ;/ a co do ciąży - nastrój wyczekiwania..... na wizyte 29 października, żeby zobaczyc serdeuszko. Ciąża potwerdzana była przez lekarza w 5/6 tyg i wtedy nie było go jeszcze, bo za wczesnie. Nie moge sie doczekać ;))))) Co do bielizny ja przerzuciłam się na majtki takie niskie bokserki, one zwykle maja delikatny szeroki sciagacz zamiast gumki i nic a nic mi brzucha nie cisną. Co do spodni to juz się na internecie rozglądam, bo dotychczasowe zaczynaja mnie cisnąć, zwłaszcza jak siedze. Kupowałyście spodnie na allegro czy na żywo? Może jakies rady na co zwrócic uwage? Ja chce sobie kupic jedne dresowe do chodzenia po mieszkaniu, co najmniej jedne dżinsy i co najmniej jedne eleganckie. Oczywiscie nie na raz, ale tak w perspektywie miesiąca, dwóch... Zauwazylam póki co spodnie z bardzo szerokim pasem co az za brzuch siega, taki z waskim pasem (tak tuż nad pepek) i takie wogóle bez pasa, tylko pod brzuch. Wg mnie ten pierwszy model najlepszy, dobrze mysle? Ogrodniczki odpadaja!!!!!! Ale sie rozpisałam..... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×