Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Ja pierwsze spodnie kupiłam na allegro i własnie za nie mi się dostał mi sie ten mały opiernicz u lekarza, bo na zakończeniu tego elastycznego pasa miały gumkę - jest to niewygodne i niepraktyczne. Drugie spodnie kupiłam w H&M z fajnym elastycznym pasem i są ok do tego w H&M zakupiłam spodnie dresowe do chodzenia w domu i bardzo polecam, pas jest cienki i bardzo wygodny. W ogóle ich nie czuję :) Ja kupiłam te - nie polecam, kolor też zupełnie inny wyszedł: http://allegro.pl/item722943159_odziez_ciazowa_spodnie_ciazowe_noweokazja_xs.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko pochodze z lublina, teraz jestem w innym mieście. Nie chcę mówić gdzie, bo to mala miescina. I wlasnie tez tam chodze do gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi, a wy długo sie staracie? Napisz cos wogóle o sobie - pracujesz uczysz sie. jestescie małżeństwem, czy jeszcze nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Lubelanki 🖐️ witajcie w klubie :-) dziewczyny a znacie moze jakiegos fajnego ginekologa w Lublinie? Bede w Polsce za 3 tyg i chcialabym sie umowic. Do tej pory do Luxmedu chodzilam ale tam oddzielnie wizyta a oddzielnie USG. Chcialbym sie wybrac do prywatnego gabinetu co wszystko zalatwi za jednym zamachem. A nic poza Luxmedem nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejak moja kumpela ma gina co przyjmuje prywatnie i od razu robi usg jak z wydrukiem to coś tam bieże to tel. do tej przychodni prywatnej 81 525-72-74 nazywa się Wroczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki. no wlasnie tez wolalabym kobiete. Znacie jakas? Boje sie isc do pierwszej lepszej z ogloszenia. Jak nie znajde nic to i facet bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodzę na Głęboką 3 konkretna babeczka dam ci numer tel.502-834-254. Ja za usg do pochwowe zapłaciłam 70zł i z wydrukiem sprawdzała czy mam owulka i nie mam w 14 dniu cyklu za wizytę bierze 70 zł. Więcej nie znam...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAA - no własnie one mają ta gumkę na samej górze, tam jest takie zdjęcie z guziczkiem. Ja bym nie brała - chodzić się da, ale jest to nie wygodne, przynajmniej dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratka, a moze wrzuć dla przykładu jakies spodnie, to bede wiedziec czego szukac :) :):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bratka wydaje mi się że Żolinka potrzebuje troszkę czasu.... ja takich rozczarowań miałam wiele @ opóźniał mi się po 5-6 dni... ale po paru dniach przechodził może i jej tego trzeba ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie bratka, popieram AAAAAA - wrzuc jakis link do prawidłowych spodni ciążowych? AAAAA troche ci juz urósł brzuszek? Bo mi sie wydaje ze mój zaczyna sie powoli powiekszac, wygladam jakbym byla bardzo najedzona ;) smiesznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko, że ja nie mam linka, bo te dobre kupowałam w normalnym sklepie, właśnie dlatego, że przez internet, bez dotykania nie potrafiłam znależć ... :o Na wiekszości aukcji nie jest pokazane jak wygląda góra pasa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz tyska123, ja nie naleze do osób chudych, więc w sumie ciężko mi okreslić czy urósł mi brzuszek :p No ale nastawiam sie ze zaraz bedzie to bardziej widoczne niz do tej pory. :) Poki co mieszcze sie w moje stare spodnie :) ale pewnie juz niedlugo :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te co wkleiła Kwiatuszkowa też chyba ok, choc jak się przyjrzycie to widać, że z tyłu jest gumka wszyta, ale może z tyłu ona nie przeszkadza ... Sama nie wiem... Ja ekspertem nie jestem, wiem tylko, że w tamtych mi było nie wygodnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×