Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

hej baby u mnie wszystko ok, bylam u lekarza(bo wizyte mialam odkladana 3 razy!!i o niej wole nie pisac), ale wniosek taki, ze moje jajniczki sa zdrowe i reszta tez, wiec nie ma zadnych przeciwskazan do tego, abym zaszla w ciaze , wiec my działamy dalej i czekamy na prezent z góry :P:) wiolcia jak u Ciebie? radosna słońce...co tam? bratka 🌼 dla maluszka i dla mojej żolinki, jezeli ukradkiem tu zagląda👄:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka1711
czesc ja mam jeszcze tydzien do @ ale jakos przeczucie i dolegliwosci mowiami ze chyba sie udalo a na test jeszcze za wczesnie trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Koralcia, fajnie, że zaglądasz i bardo się cieszę, że u lekarza wszystko ok :D Aneczka - trzymam kciuki, zresztą tak jak za wszystkie staraczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Aneczka_jakie masz objawy, ze przypuszczasz, ze się udało??? Ja się na @ nastawiam. Bo wczoraj zniecierpliwiona (po tym jak Gosiątko napisało,że jej test wyszedł 5 dni przed terminem @) zrobiłam test i nawet cienia cieni drugiej kreski. Objawów żadnych nie mam. Cycki urosły i pobolewają jak przed @. A przypomniałam sobie, że jak w maju bylam w ciązy to nie mialam żadnych objawów. Cycki nic nie bolały, śluzu żadnego tylko test pozytywny. Koralinka 😍 Żoli 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyska123, mój mąż nie smaruje mnie, bo sama to robie w lazience jak sie wykapie i potem leze w szlafroku zeby oliwka sie wchłonęła i potem zakladam pizamke i ide spac, wiec mąż za bardzo nie jest mi tu potrzebny. Moze za jakis czas, ale narazie sama sobie radze :P No ale mężuś mysli i cieszy się, bo np teraz dzwoni do mnie ze jest w Selgrosie i są ładne czerwone grejfruty :) I sie zastanawia czy kupic bo sa jeszcze drogie. No ale po rozmowie ze mną stwierdził, że wezmie bo przeciez zonka jest w ciąży i musi jeść zdrowe rzeczy :) A pieniądze pieniędzmi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka1711
piersi mnie bola i sa jakby opuchniete i czuje w nich mrowienie, brzuch lekko pobolewa i zgage mam jak nigdy wczesniej. Ja tez sie naczytalam o tym tescie i tez dzisiaj zrobilam i tak samo tylko I . no nic przeciez jeszcze tydzien czekania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dziewczyny szalejecie z tymi testami i to tak ukradkiem ... Nieładnie się kryć przed topikowymi koleżankami :P Moim zdaniem troszkę za wczęsnie, szczególnie aneczka, więc jeszcze niec straconego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka1711
No ja jestem taka niecierpliwa i musialam dla swietego spokoju zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Jak test wyjdzie pozytywny to napewno napisze. A do negatywnych robionych przed terminem @ to wstyd się przyznać :( Czuje, że ten miesiąc jest stracony i strasznie mnie to dołuje i zła cos ostatnio jestem(chyba mam zespół napięcia przedmiesiaczkowego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka1711
RADOSNA a moze to atak humorow ciazowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Po negatywnym teście jakoś się uspokoiłam i już nie szukam żadnych objawów i nie nakręcam się. I lepiej mi z tym. Czekam cierpliwie na @. Humorki mam jak zwykle przed @, no i pogoda tez dołujaca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow jestem pierwsza na liscie :-) ale chyba nie powinnam byc- bo jak mowilam wczoraj test owulacyjny cos tam mi pokazal i mialam kucie w jajniku. Jesli to byla owulacja spozniona to jeszcze jakies 2 tyg przede mna. Co do przedwczesnych objawow to wyjatkowo ich nie mam. Zawsze mialam zgage i bolace piersi (tzn wmawialam sobie?) a byly to objawy @. W tym miesiacu nic. Glucho. Do tego w drugiej polowie miesiaca zazwyczaj alkoholu nie pilam a dzis winko kupuje :-) A co ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Maaddaa_to masz psikusa z owulacją, ze tak się przesunęła. Ja w tym miesiacu mierzyłam tempke (testy owulacyjne wszystkie negatywne) i wychodzi,że owulacja byla 11 dni temu. Więc w przyszłym tyg @ Jest tu kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co tak mysle zo to niesprawiedliwe ze jedne maja 23 dni cykl a inne 43. To dwa razy mniej szans. Ale dobra wiadomosc ze za pol godziny weekend :-) Milego weekendziku i do poniedzialku 🌼 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Maaddaa_rozumiem Cie, bo ja mam 42 dniowe cykle. Wkurzam sie, bo jeśli nie wyszło teraz to nastepne staranka pod koniec listopada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :):):) Karolcia to fajniusio iż jesteś zdrowiutka :):):) to tylko działać i czekac na małafasolke . U mnie jeszcze nic sie nie zmieniło. wizyta 13-tego w piatek- mam nadzieję że to nie będzie pechowe spotkanie. Mierze dalej temperaturkę i już 3 dzień utrzymuje się na wysokim poziomie a wcześniej to szkoda gadać - skakała jak na trampolinie- więc dziwny ten mój organizm. Mam nadzieje ze jeszcze tylko 2 @ przede mna a potem fasolka :D:D:D:D:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Mnie coś pobolewa brzuch jak na okres. Ja jak byłam w pierwszej ciązy to też w 6 tygodniu nie widać było serduszka i lekarz mi kazał przyjść za 2 tygodnie i później było ok. Po prostu czasem jest tak że nie widać... przecież każda ciąża jest inna i nie kazda jest książkowa ... więc głowa do góry i bez obaw napewno będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darunia83
Cześć dziewczyny:-) Nowy gin okazał sie super lekarzem, spokojnym i opanowanym. Z USG potwierdził 6 tydzień ciąży, serduszka nie widać, bo to wczesna ciąża, a do zapłodnienia doszło najprawdopodobniej w dniu kiedy powinna @ przyjść:-) Póki co to następna wizyta za 2 tygodnie, żeby malucha zaobaczyć i serduszko. Teraz jestem już spokojna:-) Trzymajcie się cieplutko i miłego weekendu wam życzę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vilemoo27
Cześć wszystkim, widzę, że ostatnio straszne tu pustki, gdzie Wy wszystkie jesteście? Na ten tydzień szykuje się trochę testowanek, dziewczyny trzymam za Was kciuki razem z moim Okruszkiem, a zwłaszcza za Radosną :) Aneczka ja też od samego początku czułam, że jestem w ciąży :) choć to ponoć nie reguła. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim, widzę, że ostatnio straszne tu pustki, gdzie Wy wszystkie jesteście? Na ten tydzień szykuje się trochę testowanek, dziewczyny trzymam za Was kciuki razem z moim Okruszkiem, a zwłaszcza za Radosną :) Aneczka ja też od samego początku czułam, że jestem w ciąży :) choć to ponoć nie reguła. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja np. jestem w pracy ;-) ciekawa jestem, kiedy tak naprawdę wypada mi termin @, bo to niby miałoby być już we wtorek, ale jak to sprawdzić, jak to zmierzyć, jakie ja mam teraz cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@...... .MIASTO(WOJ)......DZIECKO magdalenka.s........29.........8........18.10.......gdań s k . .........0 kamilsien.........29............9..........20.10....... zamosc...........0 Asia11...............29..........17........22.09...... War szawa.......0 Radosna27...........27........6..........26.10........Ki e lc e...........0 Sralis Margolis.......36........5.........26.10.........Kraków..... . ....1 wiolkcia...............27........6.........29.10...... ..z abrze..........0 ciamciaramciam.....25.......4..........30.10........Wroc ław .. .....0 aneczka1711.......26.........1.........31.10.........kro sn o...........1 Koralina82............27........5.........06.11....... . .Byd.............0 IGA....................29........9..........10.11...... ..P OZ N AN.......0 kasiula1983.........26.........26........10.11........ .Trzebinia.......0 Oli14...................29.......17........15.11...... . .Haga.. ..........0 Maadaa..............27..........6.........25.11....... .UK................0 BRZUCHATKI : NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO...D ZIECI Moniakr......26.....3...........02.03.10................ .....Lod z..... bratka_......27....11....20....04.03.10....synek......Tr ójmiasto....0 wazka85.....24.....1.....8.....09.03.10................. Lisburn. .......1 Monikaddd...22....18....14.....25.03.10................B iałystok..... 0 bibi2206 .....26....5 .....12.....02.05.10................wawa ..........0 misia1990....19....3.....12.....05.05.10................ Bielsko-Biała ..0 anulka-84....24....5......5......07.05.10............... .Bydgoszcz.....0 Vilemooo27..27....3 ....7.......20.05.10.... ............Kielce .........0 tysia123......27...5......8......27.05.10............... .Lublin ..........0 AAAAA1980...28...3..............01.06.10................ POZNAŃ..... . 0 darunia83....26...2..............?????????.............. ....śląsk.. .........0 Coolturka....28....2.....3.......07.06.10............... .W awa.........0 Kati25+.......26....7............10.06.10............... ...Śląsk........ ..1 Gosiątko21...21....6.....3.......23.06.10........Z .Góra............0 zuzankastaranka80...29..10.....lipiec2010..........Kosza lin..........1 BRAK AKTUALNYCH DANYCH (nieobecne) ważka79 .............29........11.........???????.......Radom....... ... . .0 Asiula78...............31.........8.........??????...... . Kra ków ..........0 Serenity30...........32........2..........???????....... Po zn ań............1 s2......................24.......11.........???????..... ...Poznań...........0 Iza_R..................30.........9........ ???????........Ł ódź..............1 Oleczka2333.........23........2........07.09..........K ielce.............0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo skąpa, bez bólu brzucha, pleców w sumie bez żadych objawów. Nawet bez humorków i napięcia, ale przyszła @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Witam w poniedziałek :) :) Maadaa_przykro mi :) To chyba te tesy owulacyjne kłamały??? Może spróbuj mierzyć temp, bo u mnie w tym miesiącu wszystkie testy owulacyjne negatywne a ze skoków temp wynika, że owulacja była. 😘😘 dla wszystkich 😍 for Żoli i Koralinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@...... .MIASTO(WOJ)......DZIECKO magdalenka.s........29.........8........18.10.......gdań s k . .........0 kamilsien.........29............9..........20.10....... zamosc...........0 Asia11...............29..........17........22.09...... War szawa.......0 Radosna27...........27........6..........26.10........Ki e lc e...........0 Sralis Margolis.......36........5.........26.10.........Kraków..... . ....1 wiolkcia...............27........6.........29.10...... ..z abrze..........0 ciamciaramciam.....25.......4..........30.10........Wroc ław .. .....0 aneczka1711.......26.........1.........31.10.........kro sn o...........1 Kwiatuszkowa Emi..28.....7...........05.11.......... Lublin...........0 Koralina82............27........5.........06.11....... . .Byd.............0 IGA....................29........9..........10.11...... ..P OZ N AN.......0 kasiula1983.........26.........26........10.11........ .Trzebinia.......0 Oli14...................29.......17........15.11...... . .Haga.. ..........0 Żolinka........28......3...............ok.16.11......... Jaworzno......0 Maadaa..............27..........6.........25.11....... .UK................0 BRZUCHATKI : NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO...D ZIECI Moniakr......26.....3...........02.03.10................ .....Lod z..... bratka_......27....11....20....04.03.10....synek......Tr ójmiasto....0 wazka85.....24.....1.....8.....09.03.10................. Lisburn. .......1 Monikaddd...22....18....14.....25.03.10................B iałystok..... 0 bibi2206 .....26....5 .....12.....02.05.10................wawa ..........0 misia1990....19....3.....12.....05.05.10................ Bielsko-Biała ..0 anulka-84....24....5......5......07.05.10............... .Bydgoszcz.....0 Vilemooo27..27....3 ....7.......20.05.10.... ............Kielce .........0 tysia123......27...5......8......27.05.10............... .Lublin ..........0 AAAAA1980...28...3..............01.06.10................ POZNAŃ..... . 0 darunia83....26...2..............?????????.............. ....śląsk.. .........0 Coolturka....28....2.....3.......07.06.10............... .W awa.........0 Kati25+.......26....7............10.06.10............... ...Śląsk........ ..1 Gosiątko21...21....6.....3.......23.06.10........Z .Góra............0 zuzankastaranka80...29..10.....lipiec2010..........Kosza lin..........1 BRAK AKTUALNYCH DANYCH (nieobecne) ważka79 .............29........11.........???????.......Radom....... ... . .0 Asiula78...............31.........8.........??????...... . Kra ków ..........0 Serenity30...........32........2..........???????....... Po zn ań............1 s2......................24.......11.........???????..... ...Poznań...........0 Iza_R..................30.........9........ ???????........Ł ódź..............1 Oleczka2333.........23........2........07.09..........K ielce.............0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to jestem ptaszkiem nawet cieżko rannym, bo do 0.16 (o tej porze dokonałam ostatniej zmiany w arkuszu) i od 5.03 liczyłąm meble do inwentaryzacji, czy mi się stan z natury zgadza z magazynowym. Mamy 500 zestawów roboczych plus inne meble, jest co liczyć.... no to jak obstawiacie, mam dziś termin @ czy nie mam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki, żebyś nie dostała:) ja w czwartek idę do mojego gina z wynikami moimi i męża zobaczymy co mi powie? Mam nadzieje, że wszystko oki ale z tego co wyczytałam to mam prolaktynę za wysoką:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×