Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

dzień dobry 🖐️ zyczę wszystkim pomyślnego weekendu, staraczkom - II a brzuchatkom - dobrego samopoczucia :D Radosna, Koralka {kiss}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo :) Witam po weekendzie :) My dzis z mężem przed pracą bylismy na giełdzie kwiatów i kupilismy piękne żółte chryzantemy w doniczkach na groby. Udalo sie znalezc za 13 zl od sztuki :) Takze niedrogo :) A tak to w weekend bylismy u znajomych i sie dowiedzielismy, ze Oni tez zaczeli starania o dzidzie :) Milego dnia. :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc miśki u mnie dzis temp. najwyzsza ze wszystkich:)...2 cykl obserwacji, ciekawe jaki pułap przeskoczy:)ogolnie staramy sie baaaaaaaaaardzo:) i czekamy:) pozdrawiam Radosna👄żelka, ah Ty i weekend:D i dla reszty 🌼 bo przeciez kobiety kwiaty lubia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to z zakupem wózka się, aż tak nie wyrywam, na razie tylko wybieram. Puki co kupiliśmy sobie z mężem prezent - samoodkurzający odkurzacz :D Mam w domu kota, który wiecznie gubi sierść i roznosi żwirek na łapkach, a do tego wszędzie panele, więc mam nadzieję, że się sprawdzi :) Właściwie to bardziej prezent dla męża, bo odkurzanie to jego działka ;) http://allegro.pl/item784842560_irobot_roomba_wierny_sluga_nowy_wys_24h_0zl_pl.html Dzisiaj powinien dojść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja musze sobie kupic spodnie bo wiekszosc dotychczasowych jest ciasna ;/ chce sie przejsc po sklepach u nas w mieście, zobaczyc co tam mi zaoferuja i za jaka kase. Jak nic fajnego nie znajde to na necie zamówie. A wogole to kusi mnie zeby zaczac kupowac rzeczy dla dziecka. Wiem ze jeszcze za wcezsnie, ale codziennie przechodze kolo sklepu z ciuszkami dla dzieci i normalnie ledo wytrzymuje zeby nie wejsc i czegos nie kupic ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia tak najlepiej po przymierzaj sobie i będziesz wiedziała jaki fason ci najbardziej odpowiada ale ci fajowsko:) a co do ciuszków ja też czasami mam ochotę kupić chociaż jeszcze nici z naszych starań :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja w sumie jak z moim M sobie pomyslelismy ile rzeczy dla maleństwa trzeba to stwierdzilismy ze zaczniemy tak gdzies od stycznia wsio powoli kupować, przeznaczając na to określoną kwotę co miesiąc. Jak by nie patrzeć to taka wyprawka to spory wydatek, zwłaszcza przy pierwszym dziecku. Też staram sie być twarda ;) na razie sobie ciuszki musze zakupić zeby dla maleństwa było wygodnie. Bratka, takaie pytanko, jaki miałas taki mały jeszcze brzuszek to ci te spodnie nie spadały??? Bo wszedie na manekinach, zdjęciach ciuchy są juz pokazane na duzym brzuszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puki miałam mały brzuszek to chodziłam w biodrówkach do pracy, a w domu dresy, bo jeansy jednak trochę cisnęły. Moje pierwsze ciążówki miały ten dziwny pasek z gumy na górze z guziczkami co to pisałam, że nie wygodny był, ale może to dzięki niemu spodnie się trzymały. Poza tym jak wybierzesz spodnie dopasowane w biodrach to one się powinny trzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ hej brzuchatki i staraczki. Jakos tak mi smutno musze przyznac. Testy owulacyjne mnie oszukaly, @przyszla bezobjawowo ale w terminie no i 6 miesiac to juz dosc dlugo. To bedzie miesiac badan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siostrze dalam numery i ma mnie umowic gdzies w tym tyg. Mam siostre w PL to zalawia wszystko dla mnie :-) Dam znac gdzie mnie zapisze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Dziewczynki ja czekam na @, jak pisałam w czwartek skusiłam się na teścik i był negatywny, więc chyba wszystko jasne. Dziś jest 43 dzień cyklu, a owulka z pomiarów tempki wynika, że była w 30 dniu cyklu. Myśle, ze do końca tygodnia sprawa się wyjaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Gdzie jesteście? Pewnie wszystkie pracuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem, ale mam trochę roboty. Kiedy planujesz ewentualną powtórkę testu gdyby @ nie przychodziła ? Jak tam w ogóle samopoczucie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to nawet nie wiem, kiedy test robić w razie czego.... ile dni przyjąć? 27? 30? 32? Dobrze że mam kupę roboty i nie mam czasu myśleć. Pozdrawiam Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Nie planuję tylko czekam na @. Myśle, że się do piątku zjawi,skoro owulka była 13 dni temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna jeszcze nic straconego ja robiłam sobie testy na owulka i mierzyłam temp. i czekam teraz do 5.11 i mam nadzieję że się udało chociaż też mam takie cykle jak ty ale ostatniego miesiąca też robiłam testa na owulk i dostałam @ po 29 dniach i był taki trochę inny jak normalnie bezbolesny i nawet się nie spodziewałam także trzymam za ciebie kciuki może test był jakiś trefny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Ja mam długie cykle, ale reguralne +- 2 dni. Zadnych objawów nie mam, nic szczególnego niezaobserwowałam, więc się nie nastawiam. Piersi bolały cały tydzień, a dziś bolą już mniej niz wczoraj (chyba@ sie zbliza) i twarde się zrobiły, czyli norma przed @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×