Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

czesc wszystkim. Ale u nas ostatnio nudno się zrobiło..... szok. Rozumiem ze to daltego ze wszystkie staraczki sie staraja a brzuchatki...... no wlasnie, wy powinnyscie miec czas zagladac na kafe ;) ja dzis niestety mam szkolenie wiec raczej nie bede miala czasu tu zagladac ;/ Szkoda, jakos brakuje mi tych naszych pogaduszek. U mnie brzuszek lekko zaczyna byc widoczny przynajmniej dla mnie i męża ;) ale superancko ;) nie moge sie tez doczekac czwartkowej wizyty u lekarza zeby w koncu zobaczyc serducho ;) szczerze to juz tylko o tym mysle. No i jak bedzie wsio oki nareszcie powiemy rodzinie, bo juz mnie meczy wymyslanie powodów dla których nie chce wypic nawet lampki wina. Trcohe tylko bez sensu ze akurat w weekend swieto zmarlych a my chcemy powiedziec o ciąży ;/ chyba poczekamy do moich urodzin .... w sumie to tylko 10 dni później .,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, zrobilam dzis eksperyment, moja wczorajsza tempka mierzona o stalej porze to 37,00, dzis przebudzilam sie wczesniej z pol godz. i 36,74, potem przysnelam i o stalej godzinie zmierzylam znow i wyszlo 36,87 i ktora mam uznac??????no??????????specjalistki:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Tysia - czas to może mają te brzuchatki co nie pracują, a ja Was będę zanudzać swoją obecnością już za trzy tygodnie, bo wtedy na zwolnienie idę. Teraz muszę poporządkować wszystkie papiery żeby moje zastępstwo mogło się w tym wszystkim połapać. Korala - sama sobie komplikujesz życie :P Było trzeba raz zmierzyć i zapisać :P A tak na poważnie to ja bym uznała tą mierzoną o stałej porze o ile w międzyczasie nie wstawałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratka ty juz na zwolnienie idziesz do konca ciąży/?????? Musisz czy chcesz? Szczerze to ja chce jak najdłużej pracowac bo nie wyobrazam sobie siedzenia w domu, chyba bym sie zanudzila. Chociaz jak bede miała brzuch pod nos to zmienie zdanie ;/ Jak bedziesz na zwolnieniu to dopiero bedziesz miala mase czasu na siedzenie tu z nami na forum ;) super ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę już do końca ciąży, bo chcę. Trochę doskwiera mi już siedzenie przy kompie przez 8 godzin, a jakby nie patrzeć to zaczynam już 6 miesiąc w przyszłym tygodniu. Nie sądzę żybym się nudziła jakoś specjalnie, mam przygotowane zaawansowane kursy excella do przerobienia i chcę przysiąść trochę nad angielskim, bo może po macierzyńskim przymierze się do zmiany pracy, bo ta, która wykonuję mnie strasznie nudzi i może też dlatego chcę już na to zwolnienie iść. Pozatym czeka na mnie w trakcie wolnego jeszcze coś ... zakupy przez internet dla malucha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P:P mądrala obudzilam sie wczesniej to mowie zmierze, a potem tak dla ciekawosci sprawdzialam jeszcze raz, nie pomyslalbym, ze moze byc az taka roznica ha...oczywiscie, ze nie wstawalam:P a co do zwolnienia, ja bym poszla jak najszybciej:P..zajecie sie zawsze znajdzie, a ciaza potrzebuje spokoju i odpoczynku...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bratka 6 miesiac ale fajnie juz tak blisko do konca :-) Jaka byla Twoja recepta na owocne starania? Daj jakas wskazowke ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety moją receptą było leczenie i sztuczne wywoływanie owulacji + urlop w Zakopanym ;) Ale co tam, nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :D Ale błysnęłam mądrością ludową :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) :-) :-) a mnie cos dzis kuje nie jestem pewna czy to jajnik. Moj 4dc i chyba koncowka pani @ Chyba dzis musze wziasc sie za meza bo mielismy kilka dni przerwy ;-) nigdy nie wiadomo co i jak z moim organizmem. Caly czas nie moge zrozumiec czemu 2 dni przed @ testy wykazaly owulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
HEJ :):) Dalej czekam na @. Brzuch chwilami delikatnie pobolewa, więc to chyba już niedługo. Maadaa_może zacznij mierzyć temp, bo coś Cię te testy kłamały i oczywiście działaj. Koralinka_owocnych pomiarów i staranek 😘😘 Żoli 😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem już jestem :) nie odzywałam się w zeszłym tyg bo się uczyłam testó na prawko :P testy zdałam ale nawet z placu nie wyjechałam bo strąciłam pachołek jak robiłam łuk :D ciamajda ze mnie hehe no i przez ten strsik chyba mi sie owulka opóźni więc zmieniam troszkę dane w tabelce, bo napewno nie dostanę @ 10.11 tylko troszkę później :) albo wogóle jak szczęście dopisze. STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@...... .MIASTO(WOJ)......DZIECKO magdalenka.s........29.........8........18.10.......gdań s k . .........0 kamilsien.........29............9..........20.10....... zamosc...........0 Asia11...............29..........17........22.09...... War szawa.......0 Radosna27...........27........6..........26.10........Ki e lc e...........0 Sralis Margolis.......36........5.........26.10.........Kraków..... . ....1 wiolkcia...............27........6.........29.10...... ..z abrze..........0 ciamciaramciam.....25.......4..........30.10........Wroc ław .. .....0 aneczka1711.......26.........1.........31.10.........kro sn o...........1 Kwiatuszkowa Emi..28.....7...........05.11.......... Lublin...........0 Koralina82............27........5.........06.11....... . .Byd.............0 IGA....................29........9..........10.11...... ..P OZ N AN.......0 kasiula1983.........26.........26........14.11........ .Trzebinia.......0 Oli14...................29.......17........15.11...... . .Haga.. ..........0 Żolinka........28......3...............ok.16.11......... Jaworzno......0 Maadaa..............27..........6.........25.11....... .UK................0 BRZUCHATKI : NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO...D ZIECI Moniakr......26.....3...........02.03.10................ .....Lod z..... bratka_......27....11....20....04.03.10....synek......Tr ójmiasto....0 wazka85.....24.....1.....8.....09.03.10................. Lisburn. .......1 Monikaddd...22....18....14.....25.03.10................B iałystok..... 0 bibi2206 .....26....5 .....12.....02.05.10................wawa ..........0 misia1990....19....3.....12.....05.05.10................ Bielsko-Biała ..0 anulka-84....24....5......5......07.05.10............... .Bydgoszcz.....0 Vilemooo27..27....3 ....7.......20.05.10.... ............Kielce .........0 tysia123......27...5......8......27.05.10............... .Lublin ..........0 AAAAA1980...28...3..............01.06.10................ POZNAŃ..... . 0 darunia83....26...2..............?????????.............. ....śląsk.. .........0 Coolturka....28....2.....3.......07.06.10............... .W awa.........0 Kati25+.......26....7............10.06.10............... ...Śląsk........ ..1 Gosiątko21...21....6.....3.......23.06.10........Z .Góra............0 zuzankastaranka80...29..10.....lipiec2010..........Kosza lin..........1 BRAK AKTUALNYCH DANYCH (nieobecne) ważka79 .............29........11.........???????.......Radom....... ... . .0 Asiula78...............31.........8.........??????...... . Kra ków ..........0 Serenity30...........32........2..........???????....... Po zn ań............1 s2......................24.......11.........???????..... ...Poznań...........0 Iza_R..................30.........9........ ???????........Ł ódź..............1 Oleczka2333.........23........2........07.09..........K ielce.............0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tempka tak jak najbardziej chce zaczac mierzyc ale chyba bez sensu od tego miesiaca bo na 2 tyg do Polski jade i pewnie wszystko mi sie poprzestawia i poprzesuwa. Wiec najpierw przebadamy sie oboje a tempka za miesiac. Troche boje sie tych badan... ale z drugiej strony chce wiedziec. Dziewczyny co badaly sie - od czego trzeba zaczac? USG, cytologia, hormony? Jakie hormony trzeba badac? Mozna zdac sie na lekarza ale chce tez wiedziec czego wymagac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Straszne pustki :( Maadaa ja w kwestii badan nie pomoge, bo narazie poza standardową cytologia i usg raz w roku to nic szczegolnego nie robie. Zreszta lekarz powiedzial,ze dopiero po nowym roku weźmiemy sie za to jeśli do tego czasu sie nie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Koralinka_miałam termin, ale z pomiarów tempki wynika, że dzis jest 14 dni od owulki, wiec spokojnie jeszcze wszystko sie może wydarzyć. Ostatnio 2 dni się @ spozniła. Brzunio od czasu do czasu delikatnie pobolewa, chyba zmora szykuje sie do ataku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maadaa - ja bym mogła Ci powymieniać trochę, ale to nie ma większego sensu, bo lekarz wie najlepiej co zbadać. Na pewno na pierwszy ogień idzie prolaktyna, bo to jest najczęściej spotykane i w sumie łatwo się leczy. Radosna - a może powtórzysz test, bo poprzedni to już z 6 dni temu robiłaś czyli zdecydowanie za wcześnie ... Już tak nie narzekajcie na te pustni, nie jest tak źle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Bratkuś_narazie testu nie robie i nawet nie planuje. Po ostatnim tescie juz sie pogodzilam z tym,że nic w tym cyklu nie wyszło. Czekam sobie spokojnie i planuje strategie działania na nastepny cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello 🖐️ Radosna - nie rób testu, cierpliwie czekaj... nie funduj sobie tego rozczarowania jeśli czujesz ze @ sie zbliża. Jesli masz byc w ciąży to będziesz robiąc test lub nie robiąc... pochwale sie - mierzę tempke :P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Żoli_kochana jestem z Ciebie dumna, że tempke mierzysz. Czego to człowiek nie zrobi dla tej wyczekanej fasolki. Co do testu masz racje co ma być to i tak będzie. Lepiej nic nie planować. Fajnie czuć taki spokój i choć raz się nie nakręcać i nie wariować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna a ze mnie tez jestes dumna, ze mierze juz 2 cykl????ani jednego dnia nie opuscilam:) żolinka to moja szkoła:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
🌼 🌼 Koralinka dla Ciebie za mierzenie tempki już drugi cykl 🌼 Żoli dla Ciebie za pierwszy cykl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Świeto chyba jakieś Koralinka Żolinka i Radosna na forum :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. U mnie nic nowego. Wciąż chce mi sie spac i czekam kiedy chociaz jeden dzien spedze bez ziewania. Wczoraj byłam w H&M popatrzec jakie oferują ciuchy dla kobiet w ciąży, ale akurat w tym HM nie mieli tego działu!!! Musze isc do innego marketu gdzie maja H&M, a to juz mam dalej.... Kupilam sobie za to fajna bluzeczke (nie z dzialu dla ciężarnych) ale jak ją przymierzyłam, to stwierdzilam ze w sam raz na swieta Miala bardzo fajne gumeczki pod biustem taki pomarszczony materiał i bedzie mi sie ją dobrze nosic jak urosna mi jeszcze piersi i brzuch.... Milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
czesc kochane laseczki:) dlugo mnie nie bylo na forum, ostatnio łazilam jakas zdechla - sluchajcie nie wiem za bardzo jakie sa objawy depresji ale chyba mnie cos takiego dopadlo:( codziennie chodze spiaca, zmeczona, jakas podenerwowana... chyba to wszystko mnie przerasta. @ oczywiscie dostalam wiec mam powod do dołka hehe. oby do wiosny, musze jakos ten czas przetrzymac. ale uwierzcie mi, ciezko jest. zaraz usiade i poczytam wasze posty bo duuuzo sie nazbieralo. mam nadzieje ze ktoras przeskoczyla do dolnej tabeli.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Magdalenka_przykro mi :( Zaktualizuj sie w tabelce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×