Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

wiolcia mi lekarz przepisal Clostilbegyt. Mam problemy z owulacja i to ma mi pomoc. Czekam teraz tylko ma @ i kolejny cykl z tymi tabletkami. Mam nadzieje ze pomoga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mada - trzymam kciuki. Mi Clostibergyt pomógł w drugim cyklu stosowania tylko dodatkowo miałam jeszcze Pregnyl w drugim cyklu (zastrzyk żeby pęcherzyk pękł).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem pełna optymizmu teraz- wiem co mi jest- zaczęłam sie leczyć i myslę ze się uda- jak nei to za 2 miesiące na monitoring owulacji. mam nadzieję że do tego czasu to mi się uda :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie wiedzialam ze to samo bralas bratka. Mialas jakies skutki uboczne bo lekarka uprzedzala mnie ze to beda najgorsze 5 dni w miesiacu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brałam go tylko przez dwa miesiące ale faktycznie przez te 5 dni nie miałam jakiejkolwiek ochoty do życia i byłam strasznie drażliwa i płaczliwa. Może to była kwestia mojego nastawienia... Biorąc pod uwagę, że to tylko 5 dni w miesiącu to da się przeżyć :) Zaczęły mi też wypadać włosy, ale znam osoby, które nie odczuły żadnych skutków ubocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maadaa_ty to najpierw sprawdz czy Ci te lekarstewka potrzebne :P Ale napewno nastawienie jest lepsze jak wiesz co jest nie tak i dzialasz,zeby bylo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki bratka za info 🌼 Radosna jak mowilam w sobote sprawdze, a w piatek na imprezke ide ;-) kasiula1983 - odedzwij sie jak tam po wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien DObry Dziewczynki :) No wiec rano byłam u lekarza i przedtsawiam nastepujące fakty: - wg lekarza dzis zaczynam 13 tydzien - mały był bardzo ruchliwy :) - widziałam: główke, kregosłup, rączki i serduszko :) - dostałam wydruk zeby mężuś zobaczył :) - lekarz jest bardzo zadowolony z mojej ciąży, mówi, że naprawde pieknie sie rozwija i mowi ze wszystko wskazuje na 13 tydzien (a nie ze tylko kalendarz) :) Nastepna wizyta 7 stycznia :) Moze bedzie widac płec :):):) Pytałam sie jak tam z dzwiganiem cięzarów, to powiedział ze mozna dzwigac do 5 kg :) Zaraz sie ucieszylam bo w sobote idziemy na kręgle z okazji Andrzejek :) Aha, no a w Sywlestra idziemy do znajomych :) Pojemy, pogadamy, popatrzymy na fajerwerki , zanocujemy u nich, zjemy Noworoczne sniadanie i tyle :) Bardzo spokojnie :) . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAA_super,ze wszystko prawidłowo i dzidzia dobrze sie rozwija. Pewnie to super uczucie widziec swoja wyczekana fasolinke na usg. Maadaa_szalej dowoli... Choc będe trzymac kciuki za twoje sobotnie teściki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Czesc Gadułki:-) To wy juz plany sylwestrowe macieeeee??? ;) Ja kurcze jeszcze nie wiem co bedziemy robic. Mam straszna ochote wybrac sie w gory ale nie po to zeby swietowac, tanczyc, szalec tylko wyjechac i poprostu odpoczac psychicznie od wszystkiego. No ale zobaczymy. Nooo, dziewczynki wskakiwac do drugiej tabeleczki, nie moze tyn miesiac byc jakis nieudany:P Mi sie nie przyfarcilo ale mam nadzieje ze wam tak:-D' Dzis mam przyplyw energii hehe, moglabym gory przenosic. W pracy sie smieja ze zachowuje sie jakbym poczula wiosne. A wiecie co, moj mezus ma chyba jakas depresje, chodzi smutny, apatyczny:( Musze cos z tym zrobic. Wczoraj zastanawialam sie czy to nie wplyw tej sytuacji ze starankami... Moze on tez barrrrdzo wszystko przezywa tylko nie pokazuje tego i teraz tyle sie uzbieralo ze... Sama juz nie wiem co myslec. Igunia, jak mama twoja? Mam nadzieje ze juz lepiej. Madaa dla ciebie tez slodziutkie buzi buzi;) Trzymam kciukasy za te, ktore za chwile beda testowac!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
BRATKA, czesc:))))))) super ze 'wrocilas' hehe, tesknilysmy za WAMI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
AAAAA1980 super wiesci, az milo sie takie posty czyta:) oby tak dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAA to super ze wszytskow porzadku. A twoj M nie chcial isc z toba na usg na zywo maleństwo zobaczyc? Mój jak raz zobaczyl teraz zapowiedzial ze bedzie caly czas ze mna chodzil ;) Tak mu sie spodobalo. szkoda ze lekarz nie dojrzal plci.... ale dowiesz sie w styczniu, to juz nawet bardziej wiarygodne info bedzie ;) A ty jak czujesz? syn czy córka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Dziewczynki wiecie ile zostalo do swiat??? juz niecaly miesiac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Ale ten czas leci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa tylko miesiac. I jak zwykle pojawia się problem prezentow ;/ chociaz tak naprawde musze cos wymyslic tylko dla rodziców. bo z moim M umowilismy sie ze kupimy sobie cos razem. Coś na co tymczasowo kasy brak, a chcielibysmy miec. W tamtym roku było to olbrzymie lustro ;) a w tym jeszcze nie wiem..... M. żartuje ze kupimy sobie pod choinke łóżeczko dla maleństwa, ale jak dla mnie to zdecydowanie za wcześnie. A wy macie juz jakies pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Rzeczywiscie, niedlugo swieta:-) Ja juz sobie wymyslilam co kupie, mojemu mezowi kupie gogle bo wybieramy sie na nartki a nie ma jeszcze. Mamie kupie radiobudzik poniewaz nie ma w sypialni i narzeka ze kiedy sie budzi w nocy to nie wie ktora jest godzinka. Chrzesniakom oczywiscie jakies zabawki bo to sa maluszki, jednemu juz kupilam 'zestaw magika' hehe. A tesciom niestety jeszcze nie wiem, cos wymysle. Kamilka moja mama juz lepiej, odkad bierze tabletki to zupelnie inna kobieta:) Ciesze sie bardzo bo przynajmniej jestem spokojniejsza. O i Bratka sie pojawiła:-D Calusy dla ciebie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kami ja tez bym z checia wyskoczyla w gory w sylwestra... i tez nie mysle tu o imprezce ale o białym szaleństwie;) tylko ze w tym czasie ceny sa kosmiczne niestety:( wiec kicha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka_Wroc
dobry wieczor! Jesli chodzi o mnie to ja juz po wolutku poczynilam zakupy, mojej mamie kupilam parasol, poniewaz tak sobie zazyczyla. Mojemu tacie jakas dziwna latarke hehe, sam sobie wybral ja sie na tym nie znam. Mojemu mezowi mam zamiar zakupic ławeczke do cwiczen, stwierdzil ze mu brzuchol rosnie i cos trza z tym zrobic. Mam jedna chrzesnice ale ona ma 13 lat i dlatego zabieram ja na zakupy i wybiera sobie jakies ciuszki itp i w ten sposob obie jestesmy zadowolone - ona ma co chce a ja nie musze sie glowic. Zostali tesciowie ale oni maja rocznice slubu w swieta i chyba na spolke z mojego meza bratem i siostra kupimy im aparat fotograficzny:) To tyle. ufffff. Świeta tuz tuz, juz nie moge sie doczekac:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka_Wroc
A noc sylwestrowa spedze ze znajomymi, zaprosili nas do siebie, mieszkaja na śląsku, wiec blisko gor;) Ale nie wybieram sie tam, rzeczywiscie w swieta i sylwestra ceny sa z kosmosu:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka_Wroc
Ja zdecydowalam sie zakupic kilka rzeczy wczesniej poniewaz nie chcialam zostawic tego na ostatnia chwile a poza tym tak jest korzystniej jesli chodzi o moj budzet domowy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
Witam juz prawie w weekendzik:-) Cieszycie sie, no nie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
Zmartwilam sie troszke wczoraj poniewaz odkad jestem w ciazy, pobolewa mnie brzuch, ale tak z lewej strony, jakby mnie kolka łapała:( Dzis rano tez ten bol mi dokuczal. Co tam u was? Jakie macie plany na weekend? Ja siedze w domku, zdecydowalismy sie pomalowac pokoj na inny kolor bo ten ktory mamy obecnie juz nam sie znudzil;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
Widze ze jeszcze spicie leniuszki;););) Dobra, chyba zaczynam prace, dzis mam przyplyw energii hehe bo trzymam sie mysli ze to juz piatek:-D W przerwie obiadowej tu zajrze, do uslyszonka! milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Jeszcze 6 godz 30 min i weekend :) :) Dla zainteresowanych: dzis tempka 37,13; 10 dzien fazy lutealnej. Apropos tempki, czy u Was tez tak rosła sobie powolutku w czasie fazy lutealnej? W pon było 37,04, wtorek 37,07, sroda 37,08, czwartek 37,09, no i dzis 37,13. Boje sie jak przyjdą spadki. Boje sie swojej reakcji jak sie okaże,ze sie nie udało :( Żolus_jak nastawienie przed wizytą u lekarza? Maadaa_co u ciebie? jaka tempka i czy @ nadal brak? Miłego dnia 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna - for U 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 i nic sie nie boj Kochana, wszystko jest na dobrej drodze, tempka ładna :) ja się denerwuję przed lekarzem, nadal jestem wieczorami senna, mam ogólny jadłowstręt :( i cycuszki bolą, Radosna Ciebei juz bola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) tysia123 - jeszcze bylo za wczesnie zeby stwierdzic jaka to plec :) Wiesz, my bysmy chcieli chłopca, ale ja czuje ze bedzie dziewczynka :) W styczniu pojde to moze bedzie cos widac co to :) hehe W koncu weekend :) Jutro idziemy na kregle z okazji andrzejek :) Milego dnia :) . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) No tak, święta, prezenty. Strasznie dużo mamy ich do kupienia, aż nie chce mi się o tym myśleć ... Radosna - ładnie Ci tempka rośnie, aż boję się zapeszyć ;) Żoli - nie bój się wizyty, na pewno wszystko jest ok :D Mój mąż ma dziś ważny egzamin państwowy - trzymajcie za niego kciuki dziewczynki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkim ;) ja dzis chyba wstalam lewa noga ;/ zla jestem od rana. Przy sniadaniu wszystko mi z rak lecialo, oblalam sie herbata... nie wiem co sie dzieje. Chyba rzuce prace w cholere i pojde na urlop ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×