Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Dzieki Żoli 😍 Upewniłas mnie,ze nie wolno sie nakręcać i muszę czekać na opóźnienie @ a nie nakrecać się z testowaniem wcześniej. Maadaa_to wiesz, ze juz 7 dni podwyzszonej tempki jest. To moze jednak jakis tescik wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co nas tak mało dziś? Gdzie reszta dziewczynek? Wiolkcia_jesteś na liscie podejrzanych na ten tydzien :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) to żolinka ty bardzo wczesnie miałas owulkę skoro 29dc był twoim 18 dniem fl. Tez bym tak chciała a tu na ow trzeba czekac i czekac, czasem nawet do 25dc :/ Jutro mam gina więc mu kaze cos zrobic z tymi moimi nieregularnymi cyklami bo mnie wqrzają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulka - owulke wg tempy musialam miec 11-12 dc, fakt to wczesnie, ale moje cykle są 26,27,28 dni (jeden mialam dłuższy ten ostatni bo 32 dni) a ten udany seksik byl w 9 dc :P przynajmniej tak mi wg moich obliczen wszystko wychodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to ze niby tu pusto? ja jestem, podczytuje caly czas ;) Trzymam dziewczynki mocno za was kciuki zebysmy za chwile rozmawialy i z wami o dolegliwosciach ciazowych, itp ;) 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc pracusie:) Cos dzis pustawo na forum:( Ja wlasnie weszlam do domu po to zeby zaraz znow pedzic na zajecia. Ale na szczescie jeszcze tylko godzinka i luzik. No wlasnie, Bratka daj znac co u Ciebie. Ostatnio Bratka mowila ze idzie na L4 wiec pewnie dlatego nie zaglada do nas. Ale i tak przesylamy jej buziole:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAA super masz mamę:)) Jej, ja sobie mojej nie wyobrazam hehe, moja mama i taniec brzucha - nie jest to raczej mozliwe;) Dziewczyny, oczywiscie trzymam za was kciuki (Radosna i Madaa) ale... spojojnie, nie nakrecajcie sie, poczekajcie na rozwoj wydarzen. Ja jakis czas temu tez tak mialam, wysoka tempka, spoznaiajaca sie @ kotra jednak przylazla, wiec wiecie, wszystko z umiarem;) ale zycze wam z calego serducha zeby sie udalo tym razem:-))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porada w sprawie drukowania: wejdź w ustawienia drukarki i zaznacz drukowanie obustronne, po 2 strony na jedną kartkę. Nadal jest czytelne, a objętościowo 1/4 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
Dobry wieczor!!! Pewnie nikogo tu nie ma o tej porze, ja wpadlam zeby sie z wami przywitac:-) Wlasnie zrobilam sobie ciepla kapiel z babelkami i zasiadlam na chwilunie przed kompem:) Rozmawialam wczoraj z kolezanka na temat staran o dzidzie, powiedzialam jej ze my z mezem przytulalismy sie raczej co 2 dni a ona na to ze to byl BŁAD, oni maja 2 dzieci, Kasia zaszla w ciaze za 2 i 4 razem i przy kazdych starankach robili 'to' codziennie... A ponoc lekarze twierdza ze powinno sie raczej co 2 dni zeby plemniki byly silniejsze i lepiej wyksztalcone. Ja juz zglupialam;) Nam sie udalo bez tych codziennych 'zabaw' hehe ale kto wie... Moze gdybym dostala od niej takie rady to zaszlabym wczesniej???? :P:P:P Buziaki dziewczyny, milego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
A co mi tam, też wam prześlę:P 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Może zadziała........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w czwartkowy poranek :) Dla zainteresowanych: dziś tempka 37,09. Jeszcze 2 dni do weekendu. 😘 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim ;) ja dzis tylko na 15 min, bo zaraz musze wyjsc i kompa bede miala dopiero wieczorem. Kochane, dziś skonczyl sie 14TC ;) Czyli pierwszy trymestr mamy za soba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. i już po podejrzeniach- we wtorek przyszła @. wcześniej pewnie przez tableciochy. nie napalałam się na ten cykl ale duzą nadzieję pokładam w tym i licze na cudowne działanie tableteczek :)):) Ale byłby prezent idealnie na WIGILIE :):):):) miluniego dzioneczka życzę :):):) STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@...... .MIASTO(WOJ)......DZIECKO Magdalenka.s.......29.........9.........16.11.......gdan sk............0 Żolinka........28......3...............ok.16.11......... Jaworzno......0 Maadaa..............27..........6.........25.11....... .UK................0 IGA....................29........10..........3.12...... ..P OZ N AN.......0 Patka_Wroc.........30.........10........6.12.........Wro claw........0 Radosna27...........27.........7........9-11.12........K i e lc e.........0 Oli14...................29.......18........12.12...... . .Haga.. ..........0 kasiula1983.........26.........28........19.12........ .Trzebinia.......0 kamilsien.............29........11........19.12......... .zamosc........0 wiolkcia...............27........8.........23.12...... ..z abrze..........0 BRZUCHATKI : NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO...D ZIECI Moniakr......26.....3...........02.03.10................ .....Lod z..... bratka_......27....11....24....04.03.10....synek......Tr ójmiasto....0 wazka85.....24.....1.....8.....09.03.10................. Lisburn. .......1 Monikaddd...22....18....14.....25.03.10................B iałystok..... 0 bibi2206 .....26....5 .....16.....02.05.10................wawa ..........0 misia1990....19....3......15.....05.05.10....synek... .Bielsko.........0 anulka-84....24....5......5......07.05.10............... .Bydgoszcz.....0 Vilemooo27..27....3 ....7.......20.05.10.... ............Kielce .........0 tysia123......27...5.....14......28.05.10.....synek....L ublin ..........0 AAAAA1980...28...3..............01.06.10................ POZNAŃ..... . 0 Coolturka....28....2.....3.......07.06.10............... .W awa.........0 Kati25+.......26....7............10.06.10............... ...Śląsk........ ..1 darunia83....26...2..............15.06.10............. ....Śląsk.. .........0 Gosiątko21...21....6.....7.......23.06.10.............Z .Góra..........0 zuzankastaranka80.29..10..8....27.06.10.......... Koszalin..........1 Sralis Margolis....36...5....5....lipiec 2010.........Kraków..... . ....1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna mam wielka nadzieje ze Ci się poszczęściło w tym cyklu :):) trzymam mocno kciuki :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiokcia_chyba spokojnie tą @ przyjęłaś w tym miesiacu. Teraz zaczynasz leczenie to napewno sie uda. I bedzie prezencik :) Jakie tabletki bedziesz brac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiolkcia, no kurde.... juz mialam nadzieje ze sie uda.... szkoda... ale pomysl ze sa i dobre strony - mozesz spokojnie sylewstra planowac - jakies szalone balety ;) my pewnie niestyty jakas domowke zaliczymy.... Wczoraj dostałam paczke, bo zamowilam na Allegro jakies drobiazgi dla maleństwa. Rany, jakie to wszsytko malutenkie...... słodkie niesamowicie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem, jestem :P Dopiero wczoraj od rodziców wróciłam i nie miałam czasu na kaffe zajrzeć. Dobrze być z powrotem w domu, bo rodzice mnie już powoli do szału doprowadzali swoją nadopiekuńczością ... Doszła mi nowa dolegliwość ciążowa, ból żeber przysiedzeniu. Ostatnio u wujka na kawce nie mogłam wysiedzieć :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolkcia, Twoja spokojna reakcja na @ dobrze wróży dalszym planom :-) Radosna, też trzymam kciuki, w końcu Żoli się już wywiązała - Twoja kolej! I oby już teraz, bo przecież nie możesz wstrzymać kolejki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madaa, Radosna - oczywiście trzymam za Was kciuki :D Jeżeli chodzi o temat sylwestrowy to mój małżonek wymyślił, że idziemy na imprezę w stylu PRLu ;) Na szczęście nie jest przebierana tylko mają byż atrakcje w tym stylu i wystrój. Ja oczywiście mam problem w co się ubrać... Znalazłam w szafie czarną bawełniana sukienkę odcinana pod biustem, w której brzuch mi się swobodnie mieści tylko muszę ją jakoś uatrakcyjnić trochę. Dodać jakieś jaśniejsze akcenty, bo chciałabym założyć jasne buty (najwygodniejsze jakie mam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej bratka fajnie ze jestes z nami :-) tysia - drugi trymestr a tak niedawno czytalam jak chwalilas sie ze jestes w ciazy. Jak szybciutko zlecialo. sralis - wydrukowalam :-) Radosna u mnie tez 37.1. A moze to stan podgoraczkowy? bo jakos zimno mi dzis. wiolcia, magdalenka, Iga i reszta dziwczynek (i chlopaczkow w brzuchach) dla Was 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow, impreza w stylu PRL ;) bratka ty sie dowiedz czy bedzie tez jedzenie s tylu PRLu ;) jak tak to bedzie imprezka przy salatce jarzynowej i oranzadzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratka, skorzystam z tego ze jestes, bo mam pytanie. Jak lekarz robi usg to przy rónych paramterach na przyklad obwód główki, dlugosc kosci udowej itp jest tez zaznaczone który wg norm to tydzien ciąży. I u mnie czesc parametrow jest z 14 tyg, jedne jest 15 tydz i 6 dni!!! i chyba dwa 15 tyg i 3 dni. Lekarz twoerdzi ze to nic wielkiego, po prostu każdy dzidzius rosnie w swoim tempie. U ciebie jak bylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do sylwestra to u nas towarzystwo ktorym zawsze robilismy imprezy wzielo sie za robienie dzieci i nawet sie pewnie nie spotkamy, a jesli juz to w okrojonym skladzie ;/ Jednym znajomym sie syn urodzil w listopadzie, drugim urodzi sie podobno 30 grudnia(fajny termin proodu), trzecim urodzi sie na poczatku lutego,., także jak widzicie ciezko bedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia - menu to było pierwsze pytanie jakie zadałam, bo obawiałam się całego wieczoru przy kaszance i smalcu, pomimo, że jedno i drugie lubię, ale nie koniecznie w sylwestra ;) U mnie też towarzystwo dzieciate, koleżanka urodziła we wrześniu i idą na imprezkę, ja też się nie wymigiwałam, bo nie wiem kiedy będzie kolejna okazja (jedni i drudzy rodzice mieszkają dość daleko, więc nie będzie komu podrzucić dzieciaczka). Mam tylko nadzieję, że wytrzymam na tej imprezie chociaż do pierwszej ;) Jeżeli chodzi o pomiary to z tego co czytałam to różnica może wynosić do dwóch tygodni. Mi w ostatnich pomiarach wyszło nawet troszkę więcej ale lekarz mimo to powiedział, że wszystko ok. Myślę, że nie ma się czym martwić w końcu nie mają żadnego interesu w tym żeby nas okłamywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też sie towarzystwo wysypuje. Albo maja malutkie dzieci albo bedą miec na dniach i z sylwestra nici. Raczej bedzie domówka u tych co jeszcze walcza o fasolinke :P Dziewczynki pokładacie we mnie taką nadzieje, a ja narazie jakoś nic nie czuje, zeby miało sie udac. Takie wewnęrzne przekonanie, ze nic z tego i strach co do mojej reakcji jak nadejdzie @. W poprzednim miesiącu bardzo mnie to podłamało i teraz sie boje jak zareaguje. I chyba o tym bardziej mysle niz o objawach (których oczywiscie nie mam :( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio ile razy nie odwiedze Naszej Klasy to jakas nowa kolezanka chwali sie ze jest w ciazy albo urodzila. Naprawde urodzaj na dzieci teraz :-) w sumie to taki wiek. Nasze pokolenie w wieku produkcyjnym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna - mam wielka nadzieję że Ci się uda tym razem- a jeśli niee to nie ma co się załamywać- mi lekarz powiedział " przestań traktować seksu tylko jako czynności do robienia dzieci- to ma byc czysty spontan i namiętnośc a wtedy i dzieciątko sie pojawi" no i oczywiście nie często- mamy ograniczenie do 2 razy na tydzień :(:(:( a tabletki biore o nazwie metfomina (metformax). to sa leki na cukrzyce ale i baaardzo pomocne przy zaciążeniu przy pcos i tych hormonach meskich co ich mam za duzo. zobaczymy jak będzie. mam nadzieję ze dzieciatko mi przyniesie pod choinkę nasionko :):):) maada dzięki za kwiatuszeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×