Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

SZCZERZE to na kręgle bym się bala iść.... nie wiem jakoś tak jak mam zrobic cos gdzie uzywam miesni brzucha to mam jakie sobawy ze sie cos z dzidziusiem stanie... Wiem, choer to, ale juz siedzi tak w mojej glowie i ciezko bedzie sie tego pozbyc. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia - ja też bym nie poszła. Pamiętam jak jakoś w 8tc poszłam z M do AquaParku i chciał mnie namówić na zjeżdżalnie wodą, taką niezbyt dużą i musiałam mu tłumaczyć, dlaczego nie chce. Po prostu wolę nie ryzykować jak nie muszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi mój mąż nie pozwala nawet nic nosic poza torebka ;) na kregle to by mnie w zyciu nie puscil. Na basen sama bym nie chciala bo juz na poczatku ciazy mialam jakas infekcje, teraz juz wyleczona, ale wole nie ryzykowac lapania kolejnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie lekarz powiedział, że mozna dzwigac do 5 kg także nie mam obaw bo najlżejsza kula ma chyba ze 2 kg :) Nie ma obaw :) Ja sie tam niczego nie boje :) Lekarz tez nie miał przeciwskazań :) Ale mi sie dzis dłuży!!!! Chce juz do domku :) . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ u mnie 37.0 czyli o jeden mniej ale tez zauwazylam ze do kitu ten moj termometr. Po pierwsze tylko 1 miejsce po przecinku a po drugie jest niby sygnal jak zakonczyl pomiar czyli po kilku sekundach a jak wloze jeszcze raz czy dluzej potrzymam to jeszcze rosnie. wrrr wkurzylam sie. Wiec nie wiem jaka jest dzis moja poprawna temperatura. Za szybko wyjelam i bylo 36.5, potem 36.9, 37.0. Dzis kupie nowy i musze trzymac pewnie z minute nie patrzac na sygnaly. A wy ile trzymacie? Sorki za szczegoly ale wkurzylam sie z rana ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maadaa_ja trzymam zawsze 8 min - sprawdzam na zegarku i mysle, ze w miare wiarygodne te pomiary. Żoluś_cycki bolą od poniedziałku, szczgólnie po bokach i twarde są - takie gruczołowate. Ale na @ tez bolą, wiec nie ma co sie nakrecac. Do tego swędzą (moze mam na cos uczulenie???) i tak na oko o rozmiar urosły - spostrzezenie M - co oczywiscie przed @ tez jest możliwe. Staram sie nienakrecac i w sumie jestem przekonana o niepowodzeniu....:( A ten tydzien sie masakrycznie dłuzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna skoro juz 10 dzien fazy lutealnej to jeszcze tylko 4 :-) i cos sie wyjasni. Weekend zawsze szybko mija wiec juz wkrotce rezultaty :-) Mnie kuje lewy jajnik. Czyje ze @ nadchodzi duuuuzymi krokami. Byle do 17.00 a potem juz weekendzik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut? o kurcze to ja 20 sek. mierzylam do tej pory! Zaczne troche dluzej. To przez to bipanie! Moje cycochy to flaczki do wczoraj byly :P Teraz troche lepiej :P ale bolec nie chca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna, ja mocno trzymam kciuki zeby sie udalo ;) wlasnie to troche mylace jest ze objawy ciązy są takie jak @ ;/ Mnie piersi tez swedzialy, ale to ze wzgledu na to ze mocno urosly i skora byla napieta. Jedyna roznica jaka zauwazylam byla taka ze zawsze jakl juz jest dzien przed @ to mi piersi wracaly do norlamnych rozmairów, a w tym cyklu kiedy sie udalo nie zmniejszyly sie w terminie @ i dodatkowo przerazliwi bolaly sutki... No nic, miejmy nadzieje ze sie udalo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia_właśnie nie nastawiam się dlatego, że nic w moim organiźmie nie dzieje się inaczej niz jak zwykle przed nadchodzącą @. Wiele sobie można wmowić, ale tym razem naprawdę w kwestii "wymyślania" objawów się trzymam. Za to M się nakręcił tym rozmiarem mojego biustu... Szczerze to przed owulką mnie cycki bardziej bolą niż przed @ i pewnie licze,ze tak beda bolec jak sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny :) Wczoraj byłam u gina, zrobił mi usg - z moimi narządami jest wszystko w jak najlepszej kondycji - mam zdjęcie swojej macicy hehe ale dał mi skierowania na komplet podstawowych badan takich jak hormony, posiew z pochwy, cos na zasadzie monitoringu cyklu i badanie nasienia. Tylko hormony mam zrobic dopiero jak mi sie nowy cykl zacznie no i ten monitoring tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bałam sie przed wizytą bo myslałam ze mi wykryje jakies torbiele czy moze nieprawidłowa budowe macicy ale jest ok. I powiedział, ze skoro zawsze tempja mi sie utrzymuje na wyzszym poziomie po owulce tzn ze owulka faktycznie jest.Mozw cos byc nie tak z innym hormonem oprócz prolaktyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, Fajnie Kasiula ze poki co wszystko w najlepszym porzadku i dobrze ze lekarz sie za Ciebie bierze. Moze sie okazac, ze cos nie tak z jednym hormonem i jak go naprawia, pojdzie jak z platka :) Ja dzisiaj mialam nowe doswiadczenie zyciowe. Jakoze przygotowujemy sie do inseminacji zazyczyl sobie lakarz przebadac nasienie mojego M. I to nasienie musialo by, ze sie tak wyraze ..."swieze " :D :D :D Wybralismy sie wiec do szpitala gdzie M. dostal plastikowy pojemniczek, zaprowadzili nas do pokoju z duza iloscia gazet o jednorodnej tematyce i kazali dzialac :D Czulismy sie oboje troche nizerecznie, ale generalnie dopisywalo nam poczucie humoru. Zobaczcie przez co czlowiek musi przejsc zeby miec bobaska :D Swieta Swieta....prezentow jeszcze nie mam ale pomysly juz sa, wiec kwestai wyskoczenia do sklepu! Maada i Radosna, trzymam za Was kciuki. Iza to fajnie, z mama juz lepiej. Tak trzymac! Mam nadzieje ze teraz bedzie tylko z gorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i się wzruszyłam :) Ech te hormony ;) http://dziecko.onet.pl/31251,0,0,hallo__mamusia_to_ja__twoj_chlopczyk_praca_konkursowa,artykul.html Oli, pozwolili Wam oddawać nasienie razem ??? Mi kazali zostać na korytarzu i mężuś musiał poradzić sobie sam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oli ja swojego sama wyslalam i biedak sie sam stresowal. Kasiula - jakie hormony bedziesz badac? Bo ja milam estradiol i testosteron. Mam jeszcze miec progeteron, FSH, LH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maadaa_przy mierzeniu tempki jest ważne, zeby to było codziennie o tej samej porze tym samym termometrem i taką samą długość czasu mierzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o mierzenie tempki to ja mam ten termometr 2 miejsca po przecinku microlife. Juz mierze nim 1,5 roku i dalej jest ok,bateria bardzo wytrzymała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie - prolaktyna? nic moja ginekolog o prolaktynie nie mowila. Tez na poczatku cyklu masz robic prolaktyne? Moze i ja sobie dodatkowo zrobie jak i tak robie te inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Dzien dobry Dziewczyny! Jej jakie czasami musimy przechodzic katusze starajac sie o dzidzie... To oddawanie nasienia do badan musi byc cholernie stresujace dla naszych mezow:( Ale, czego sie nie zrobi... Jeszcze kilka godzinnek i wolne:-D Postanowilam sobie ze jesli w tym miesiacu sie nie uda to tez pedze do lekarza. Bo mam juz dosc tej niepewnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie pod koniec cyklu z tempka przygode zaczelam. Wyciagne wnioski, zapisalam uwagi :) i juz w kolejnym cyklu bede robila to poprawnie. No i nowy termometr a 2 miejscami po przecinku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha to trzecie badanie co myslałam ze to monitoring nazywa sie cytohormonalne, wlasnie szukam w necie na czym to polega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Ja tez mierze ale ostatnio wszystko sie pomieszalo bo bylam przeciebiona:( Ale zawzielam sie ostro i jak dotad systematycznie to robie. A wiecie ze moja tempka jest podwyzszona juz z natury? Mam zawsze 36,9 i po owulce wskakuje mi na 37, 37.1...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja zrobie prolaktynke dodatkowo. I tak bede robila wszystko prywatnie tu w Anglii wiec poprosze o jeden wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Dziewczyny ja sie ostatnio przerazilam na maxa:( Zauwazylam ze na piersiach mam pojedyncze ciemne wloski, takie dosc grube:/ Od razu skojarzylam z zaburzeniami hormonalnymi. Lekarz powiedzial mi (ale lek 1 kontaktu, przy okazji sie zapytalam) ze to nic groznego i ze pojedyncze nie swiadcza o tych zaburzeniach ale mi to nie chce dac spokoju:(((( co myslicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Kurde albo ja jestem jakas walnięta albo juz nie wiem co sie dzieje, uczepie sie czegos i pozniej nie daje mi to spokoju:( Obawiam sie ze zaczynam juz schizowac za bardzo i doszukuje sie nie wiadomo czego. Opitolcie mnie równo bo ktos musi mnie do pionu przywolac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×