Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Gość magdalenka.s
W pt ide do gina:-) Oczywiscie pochwale sie po powrocie z wizyty. Mam nadzieje ze bede miala czym;) Bo naprawde dziwi mnie to moje swietne samopoczucie, nastawilam sie raczej na cos innego a tu tylko na poczatku bole podbrzusza i nic, cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdus to tylko pozazdrościc tak idealnie przebiegającej ciązy :):):) dokładnie trzeba dac sobie na luz i nie nakręcać się niepotrzebnie- wiem wiem oczywiście łatwo się mówi- to trudne- fakt- ale myślę ze to bardzo dobry sposób by zaciązyć- ja zamierzam sie do tego podstowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
wiolkcia ja sie bardzo ciesze ze tak to wszystko przebiega ale czasami mam strach w oczach hehe bo jakos za dobrze to idzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
a co do nakrecania sie masz absolutna racje. mnie bolal brzuch, moze troszke inaczej niz na @ , nie byl to taki 'tepy' bol jak zawsze tylko takie uklucia ale w sumie nakrecilam sie na nie. zupelnie niepotrzebnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapewne teraz jak jest maleństwo w brzuszku to ciągle sie mysli czy aby z nim wszystko oki. później jak zacznei brykać to bedzie dawac znac o sobie a jak nagle sobie usie to już będa schizy ze coś nie tegezz- taka nasza natura matek- ciagle troska o dzieciatka. mam nadzieję że po wizycie lekarskiej się troszke uspokoisz bo przeciez z maleństwem jest oki- kocha mamunie i nie meczy jej tak bardzo :):):) to pewnie dziewczynka :):))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki:) Ale ponury dzien sie zapowiada:( Wlasnie jestem po mierzeniu temperarturki, nadal 37,1 ale do @ jeszcze 2 dni. A podobno ona spada na 'chwile' przed @ wiec nie ma sie co cieszyc. Magdalenka tylko ci pozazdroscic:-D Super ze czujesz sie swietnie. I mysle ze nie masz sie co martwic, te wszystkie mdlosci i inne przygody nie sa regula w ciazy. Napisz nam jak przebiegla wizyta u lekarza:) Wiolkcia masz racje, to pewnie bedzie dziewczynka u Madzi, ja tez mam takie przeczucie, zreszta mamy juz duuuzo chłopców w tabelce, teraz by sie jakas dziewczynka przydala:) Zmykam do pracy, zajrze wieczorkiem. MIlego dnia Dziewczyny BUZI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka_Wroc
Czesc! Dziewczyny dbajcie o siebie teraz, pijcie herbatke z cytrynka i ubierajcie sie cieplo!!!Mnie dopadlo mega przeziebienie, sluchajcie wczoraj mialam ponad 39 stopni goraczki, czulam sie fatalnie. Dzis lekarz, antybiotyk i lozko:( IGA nadzieja jest i to wielka skoro masz podwyzszona tempke. Trzymam kciuki! A jak tam brzuch? Pisalas wczesniej ze boli, teraz nie wspomnialas, wiec wiesz, moze to byly wlasnie bole na ciaze a nie na @:))))))))) Oby tak bylo. Madzia super wiadomosci, tez chcialabym byc w ciazy i tak przechodzic ten stan. Nie masz sie czym martwic, moja mama zygala dalej niz widziala, moja babcia tez moja siostra mimo obaw przeszl;a ciaze tak ze do 9 miesiaca czula sie tak jakby nie byla w ciazy, jedynie brzusio i dzwiganie go stanowilo problem bo moja siora jest drobniutka. NIc, ide do lozka sie wygrzac, kiepsko ze mna dzis:( Pozdrawiam was i trzymam kciuki za wszystkie. Patrycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim ;) mnie dzis gardlo z samego rana bolalo ;/ ale juz przeszlo, zastanawiam sie czy nie skoczyc po pracy do lekarza zeby mi powiedzial jakie leki moge brac, bo nie moge sobie pozwolic na lezenie w lozku ;/ madzia, ty sie niczym nie martw ze nie masz dolegliwosci ciazowych - ja tez oprocz sennosci nic nie mialam i dzidzius rozwija sie doskonale,. takze to nie ejst zasadą. Moja znajoma całą ciąże sie meczyla - mdłosci, wymioty, odwodnienie - szpital, teraz miesiac przed porodem i juz lezy jest tak ciaza wykonczona. takze cieszmy sie ze nas to nie spotkalo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patka bidoku jeden, uwazaj na siebie bo teraz wszedzie te grypska panuja. Do lozka, spij duzo i pij miod z cytrynka albo mleko z czosnkiem :) No i zbliza sie tez czas testowanek dla Ciebie :D Iga trzymam kciuki, moze akurat. Trzymaj sie rekami i nogami na szczycie pierwszej tableki, a jak masz spadac to prosze do tej drugiej :D U mnie dalej -cycki bola, syfa sa, brzuch boli troche jak na @ :( Madzia zrobila smi troche nadzieji, ale generalnie to chyba lipa, w 2009 juz mi sie nie uda :( Milego wtorku! p.s. Luleczka zagladzasz jeszcze do nas czasem? Z tego co pamietam to w grudniu mialas miec badania prawda? Daj znac jak bedzie cos nowego. Sciskam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny, kurujcie się kochane i nei zarażajcie nas przypadkiem przez komputer :P Tysia z lekami to raczej kiepsko, bo prawie nic nie można. Jedynie apap na gorączkę, a tak to głównie metody naturalne i łóżeczko zostaje ;) Żoli, miałaś zdać relację z sobotniej wizyty. Czekam ;) Radosna, gdzie jesteś ? Co tam u Ciebie ? Jak tempka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej brzuchatki i staraczki 🖐️ Dziewczyny trzymam kciuki musi byc jakis Mikolaj/Mikolajowa :) w grudniu !!! Wlasnie- gdzie jest Radosna? Daj znac Kochana 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Hej hej hej, gdzie wy sie podziewacie??? Iga nie ma innej opcji, spadasz do dolnej tabeli, sama taki topik zalozylas, hehe i wpisalas 2009. Wiec wiesz, to juz jest przesadzone. TRZYMAM KCIUKI BARRRDZO MOCNO!Patka, piwko z miodkiem polecam i oczywiscie duuuuzo seksu hehe, musisz sie wypocic;) Tysia, idz do lekarza, nie ryzykuj. Najwazniejsze zeby sie cos gorszego nie rozwinelo. A przeciez nie wszystkie leki mozesz brac. Moze to tylko delikatne przeziebienie ale lepiej dmuchac na zimne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
A ja jeszcze tyle dni do ewentualnego testowania:-( buuuuuu. Jak ten czas sie wlecze. Chcialabym juz, Iga zazdroszczem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kami, Ja jestem, ale rzeczywiscie cihutko dzisiaj jest. Nie ma kogo podczytywac :D Jej licze juz dni do przrwy swiatecznej. 19 lece do Polski. A wy jedziecie gdzies na swieta czy u siebie spedzacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kami nie marudz tylko dzialaj to bedzie ladny prezent pod choinke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Musze sobie troche pomarudzic hehe, naprawde dluzy mi sie to czekanie jak nie powiem co;) My swieta spedzamy u chrzestnej mojego meza, ustalilismy ze co rok bedziemy zmieniac - raz u mojej rodzinki raz u jego. Ja tez nie moge sie doczekac swiat i ubierania choinki. przyznam sie ze juz mam ochotke to zrobic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Mysle ze te trzy tygi mina jak z bicza strzelil:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Oli ty tez jeszcze ponad tydzien i cos bedziesz wiedziala - oby to byly dobre wiesci:-) Idealny prezencik na swieta nie??? Ciekawe jak tam Iga, kurde ja mam przeczucie ze ona spadnie do 2 tabelki:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam mocno kciui za wszystkie starczki. Wogole na swieta powinny wszystkie spasc do dolnej tabelki ;) a IGA w szczególnosci, bo to ona topik zalozyla i dzieki niej sie tu spotykamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Tysia byloby super , mysle ze to raczej nie jest mozliwe ale kto wie... cuda sie zdarzaja:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhh z tym spadaniem to bedzie ciezko bo mam 24dc a wszystko wskazuje na to ze idzie wstretna @. I w ogole nie wiem czemu tak wczesnie, bo brzucho tak mnie lekko pobolewa na nia :( W grudni dzialalnosc zawieszamy bo czeka mnie laparoskopia i powiedzieli ze jakbym byla w ciazy to mogloby to sie zle skonczyc, wiec ja na 2009 odpadam. Ale Kami i Iza maja sie tam starac za mnie :D Patka, Radosna i Maada zreszta rowniez :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre wiesic sa takie, ze dzwonili ze szpitala i moj M. zostal zakwalifikownay do inseminacji :D Zawsze to krok do przodu! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki, ja wpadam tylko na chwilke bo mam jeszcze godzinke zajec. Dzieki za dobre slowa, ja sie nie nastawiam, zobaczymy co bedzie. Dodam jeszcze ze kiepsko sie czuje, moja temperatura ktora przed chwila mierzylam to 37,7 ale podobno ona rosnie w ciagu dnia, a zmierzylam bo wydaje mi sie ze bierze mnie jakies przeziebienie chyba, tak wlasnie sie czuje. Wewnetrznie jestem 'rozpalona' :P Pobolewa mnie brzuch ale jescze nie taki na @, raczej takie klucie dziwne ale nic sobie nie wmawiam, raczej nie wierze za bardzo ze sie udalo. Okaze sie juz a 2 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem wam jeszcze ze boli mnie glowa i ogolnie łaże jakaś rozdrazniona, wszystko mnie wkurza a ja mam tak zawsze przed @. Nie ma co gdybac, napisze wam jak sie sytuacja wyjasni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w pracy mnostwo ludzi choruje i ta tempka podwyzszona mnie nie dziwi bo moja kolezanka, ktora w ciazy nie jest, tez ciagle ma stan podgoraczkowy. BUZIAKI dla was!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Iga wedlug mnie jestes podejrzana:P I mow sobie co chcesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Dziewczynki ide cos zjesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kami smacznego:) Ja za chwile zaczynam zajecia wiec tez uciekam. Bedziecie pozniej czy juz raczej nie? Szkoda ze ja wracam tak pozno bo chcialabym sobie z wami pogadac a jak zagladam tu wieczorkiem to niestety juz nikogo nie ma:-( Ale poczekajcie, bede miala ferie to bede stalym bywalcem, bede was budzic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×